Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Torda: Így lehet fillérekből prémium okosotthon rendszert építeni 2025-ben
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Gurulunk, WAZE?!
- btz: Internet fejlesztés országosan!
-
LOGOUT
EA Origin
Új hozzászólás Aktív témák
-
csaba951
veterán
Shift 2 drm
Origines változat esetén a C:\Program Files (x86)\Origin Games\SHIFT 2 UNLEASHED\activation.exe fájllal tudjuk megtekinteni, hogy hány aktivációs lehetőségünk van még, illetve vissza tudjuk venni az aktuális gépen az aktivációt. Természetesen élő internet kapcsolatra van szüksége a működéshez.
-
csaba951
veterán
válasz
#08754432
#1495
üzenetére
Tényleg jó lenne, ha konkrét példát írnál!
Ha magát az accountot veszed meg - amit egyébként tilt a szabályzat - ki tudod cserélni a hozzá tartozó e-mail-t. Ekkor az accounton lévő összes játékot is megkapod.
Ha csak aktivációs kódot vásárolsz akkor előfordulhat, hogy más már felhasználta, így nem fogadja majd el az Origin. Ekkor gyakorlatilag bebuktad az üzletet, nem tudsz kihez fordulni, mert hivatalosan tiltott a kódok adás-vétele.
Ha elfogadja a kódot, akkor Battlefield 3 és Mass Effect 3 esetén gyakran előfordul, hogy azért olcsó mert a játékban csak az orosz nyelv érhető el. Tehát a játék jogtiszta, szervereken tudsz játszani, de orosz nyelvű (és hangú) a program. Utólag ezeket kézzel lehet módosítani angolra, de egy frissítés után megint vadászni kell az angol nyelvű fájlokra. Ez szerintem roppant kényelmetlen, ha már fizettem érte, nem akarok vele utólag mókolni.
Ha nem fogadja el a kódot, de nincs aktiválva a program, az azt jelenti, hogy kb. 2009 előtti a játék. Ezeket a játékokat az EA support segítségével lehet betenni az Originbe.
Ugyanez az eset vonatkozik a magyar nyelvű Mass Effect 1-re is, azzal a kikötéssel, hogy ezt nem az EA készítette, így kapásból hamisnak fogják mondani az aktivációs kódodat. Néhány supportos hajlandó segíteni, de jogi okokból csak egy angol nyelvű ME1-et tudnak betenni az Origin fiókodba.
Ha sikeresen aktiváltál egy kódot akkor az véglegesen hozzáadódik az Origin accountodhoz. Ha meguntad a játékot, akkor nem tudod eladni. Persze magát az accountot el tudod adni a rajta lévő összes játékkal, de ezt tiltja a szabályzat.
Azt az esetet nem is vettük, amikor nem hivatalos viszonteladótól veszed az aktivációs kulcsot. Ezeket elvben bármikor letilthatja a kiadó. Mondjuk erre igen ritkán van példa, de volt már rá eset (más kiadónál).
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
#08754432
#1495
üzenetére
Nem. Ha veszel egy játékot nem kódot kapsz, hanem egyszerre megjelenik az originedben a játék.
Ha csak kódot veszel valahonnan, akkor pedig be kell írnod a programba a kódot, és már töltheted is le a játék.
Ergó nincs semmi hátulütője. Mail címet pedig ha jól tudom meg lehet változtatni.
Ha egy játékkulcs bannolva van azt amúgy is észreveszed mert nem engedi regisztrálni a program.
-
#08754432
törölt tag
Üdv mindenkinek. A segítségeteket szeretném kérni, ha a neten vásárolok egy origin-es játékot mi lehet a hátulütője? Azon kívül, azt tudom lehet, hogy bannolva van , ha megveszem akkor a felhasználó bejelent az origin-nél, hogy elloptam a kódját. Ha veszek egy ilyen kódot akkor azt email címmel kapom meg, és meg lehet változtatni az email-t? Vagy, hogy tudom használhatóvá tenni. Előre is köszi.
-
Youri
veterán
válasz
#41133696
#1493
üzenetére
EA-nek a pénz nem kérdés. Túl sok barinstorming sem kell az ilyen dolgok kitalálásához, mert ismert a példa. Az alapvető, szükséges, és elengedhetetlen funkciók implementálását követően neki lehetett volna látni az egyedi funkciók kialakításához, ami persze nem történt meg. Az, hogy a store ne legyen olyan igénytelen, amilyen, nem kellene szerintem nagyon nagyot innoválni. Licenc? Egy ilyen cég megteheti, hogy a szükséges licencek nélkül vág bele valamibe? Vagy komolyan azt gondolták, hogy ezeknek a hiánya senkinek nem tűnik fel?
-
#41133696
törölt tag
Egy ilyen kliens fejlesztése, sok meló, sok, idő, és sok pénz. Az EA most annak az árát fizeti, hogy nem lépett be a paicra időben - ezzel a klienssel minimum 2005-ben kellett volna megjelenni 1.5 - 2 évvel a gőz után.
Nyilván ők is látják, hogy mennyivel jobb és mennyivel több funkciót kínál a konkurenciának a kliense. Elképzelhető, hogy egy csomó dolgot pl Voice Chat-et csak úgy fognak tudni megoldani, hogy licencelnek valamilyen harmadik féltől származó technológiát, vagy ha maguk fejlesztenek egyet, az megint sok pénz és idő.
A magam részéről én úgy látom, hogy az EA most két dolog között örlődik. A konkurencia fölénye a piaci részesedést illetően elsöprő. Megnézik, mekkora szeletet tudnak kihasítani x időn belül mondjuk ez az időszak tart még 2 évig. Azt belátták, hogy csak a saját játékaik forgalmazásával nem érnek célt, ezért terjesztik a dolgot kifelé, ha véletlenlül - és ezt extrém esetben mondom - nem sikerül elérni mondjuk 15-20 %-os piaci részedést az is lehet kiszállnak belőle. Ezt persze nem tartom valószínűnek mert az EA-nak ez presztizs kérdés ugye, és összehasonlíthatatlanul nagyobb az anyagi háttere mint amilyen ugye a D2D-nél volt, de ugye bármi megtörténhet.
-
Youri
veterán
válasz
#41133696
#1491
üzenetére
Nem is hasonlítom az EADM-et a Steamhez, de az Origin készítésekor láthattak már egyet s mást arról, hogy a Valve mit csinál. Ehhez képest még mindig rengeteg alapvető funkció hiányzik, kezdve a telepítés kijavítása funkcióval, vagy a gyökér aktivációs limit kiirtása, és még sok más. Nem is FPS dzámlálót, vagy screenshot managert várok, bár jó lenne, hanem azt, hogy ha megsérül valamelyik telepítésem, ami nem natívan origines, ne kelljen letöltenem cakklipakli az egészet újra. De oldalakat irkálhatnék ide, amit nem akarok, elég annyi, hogy a fapados jelző, nagyon távol áll az igazságtól. Ez konkrétan közel ugyanaz, mint az EADM, de próbálják másnak beállítani
-
#41133696
törölt tag
A nagy konkurencia sem jelentkezett csípőből... 2009-ig volt azt hiszem a régi kliens, na az nagyon fapados volt...
Az origin esetében régebben kb 2005-től volt az utóbbi 1-2 évig az EADM, aminek a neve is beszédes EA Download Manager, egy egyszerű letöltővezérlő volt, olyan szintű mint amilyen a D2D-é is volt. Mert ugye már akkor is lehetett a honlapjukon szoftvert verni, csak úgy igazából forgalmuk nem volt, mert az áraik nem voltak vonzóak, meg minek, ha a boltban ugye olcsóbban megkapom, és még dobozt is kapok hozzá... vagy minek amikor pár éve már gőzön is meglehetett venni kényelmesebben... Viszont ha már árulták a saját portékájukat, akkor illet a több gigás állományok letöltősének megesgítésére egy saját menedzsert is adni ne kelljen az embernek flashget-et vagy egyszerűen a böngészőjét használnia.
Gőz esetében is van még olyan funkció, ami hiányzik, pl egy beépített FPS mérő. Sokak szerint felesleges, de ha már lehet orrba szájba fotózni, akkor miért ne? És akkor nem kell FRAPS-et telepíteni.
-
Agyzuzo
addikt
Szerintem a felhasználók joggal várnak el minőségi szolgáltatást egy akkora vállalattól, mint az EA... Engem mondjuk annyira nem érdekel (egyelőre, mert a játékaim döntő része a Steam-en van), de ha tényleg egyre több partnerük és Origin-exclusive címük lesz, akkor valószínű engem is nagyon elkezd majd zavarni, hogy (szinte) minden egyes játék miatt fel kell keresnem a supportot... Meg ott van az orruk előtt a Steam, tudnak miből ötleket meríteni, ezen a téren a Valve-nek sokkal nehezebb dolga volt, hisz ők voltak az úttörők.
-
csaba951
veterán
Jó legyen neked igazad, a legutolsó frissítés március 3.-án volt! De ennek a 2. maximum a 3. frissítésben benne kellett volna lennie. Programozói szempontból 0 feladat egy objektumon a Hide tulajdonságot elérhetővé tenni a felhasználó számára. Ez azért ne tartson már hónapokig, évekig!
A listázási anomáliákon kívül - amit egyébként szintén alpszolgáltatásnak tartok, nem extra feautenek - még az zavar, hogy az EA által készített programokhoz nem tudja telepítéskor automatikusan beírni az aktivációs kódot. Jó, a régi programok nincsenek felkészítve, de azért a Shift 2-től csak elvártam volna ezt. Tényleg csak a Steamre tudok hivatkozni. Ott fut a kliens program, és majd lekérdezi a központi géptől, hogy jogosult vagyok-e futtatni az adott játékot. Ennyi.
Közösségi funkciók kipróbálásába még bele sem kezdtem, nem is nagyon igyekszem rábeszélni az barátaimat, hogy jöjjenek át a Steamről. Amíg a fenti alapszolgáltatások sem működnek, addig minek?!
-
csaba951
veterán
-
leviske
veterán
Csak nekem kell néha küzdelmet vívni az Originnel, hogy hajlandó legyen csatlakozni a szerverekre? Hihetetlen, hogy a Valve meg tudta oldani, hogy több év alatt ne botoljak ilyen problémába, az EA meg nem tudja. Főképp, hogy az EADM képében egy elég hosszú tesztidőszak állt rendelkezésükre. (És a Steammel ellentétben nem is kell más kiadók vásárlóit kiszolgálniuk.)
MOD: Jut eszembe, a demo-kat hogy lehet törölni a játéklistáról?
-
csaba951
veterán
Sims 3 alapjáték
Amazonról származó aktivációs kódot nem fogadja el az Origin. Ugyan kiír egy segítséget, hogy mi a teendő, de ettől még nem fog megjelenni az Originben, ez csak a DVD lemezzel rendelkezők számára megoldás.
Tehát az Amazonról származó Sims 3 aktivációs kódot ezen az oldalon kell aktiválni. Az e-mail address és password legyen ugyanaz, mint az Origin fiókunké. Gond nélkül elfogadja a kódot.
Ha ezek után elindítjuk az Origin klienst, akkor a Sims 3 már meg fog jelenni a listában, és lehet telepíteni. Telepítés után a játékot regisztrálni kell ezen az oldalon. Az e-mail címünk az Origines legyen, de jelszónak biztonsági okokból adjunk meg valami mást. Így már használatba is vehetjük a játékot a közösségi funkciókkal, és Sims Storral együtt!

Ha nem ugyanazt az e-mail címet hasznájuk az aktiváció / regisztráció során, akkor az EA rendszere nem tudja egy fiókban kezelni a játékot. Ez nagyjából a többi játékukra is igaz.
Más. A Battlefield 2 már nagyon régi játék, valószínűleg nem is fogod tudni egyedül regisztálni Originre. Azért ezzel az oldallal te is megpróbálkozhatsz. Ugyanazt az e-mail címet és jelszót használd mint az Origin fiókodnál. Ha ezek után sem jelenik meg az Origin fiókodban a játék, akkor kénytelen leszel a supporttal chatelni, ők secc perc alatt berakják majd neked.
-
csaba951
veterán
-
DAVESSJ8
csendes tag
Helosztok
Kéne egy kis segítség.Ma megvettem a FIFA 12 origin kódját (vagy mit?), de nem nagyon tudom mit kezdjek vele?
Akitől vettem mondta, hogy majd segít, de most jó pár napig nem lesz gép közelében, és én addig nem bírok várni.Szal légyszi érthetően valaki magyarázza már el.
Gondolom le kell tölteni az origint. Ez megvan, beregisztráltam, de belépni nem enged.(???) Valahol aktiválni kell először azt a kódot, vagy mi van ilyenkor? Nem akarok semmit elbarmolni, szal nem merek kisérletezni. -
#41133696
törölt tag
válasz
csaba951
#1455
üzenetére
Tudnék egy hozzámérhető hasonló ármagasságban lévő példát mondani

Railworks 3: Train Simulator 2012 az alapjáték 30 € de van még hozzá Guide illetve 99 DLC, a DLC-k értéke: 1316,96€
Amúgy ez a sims sorozat tényleg durva... és akkor még a bobby kotlik meg a cod sorozata az eszméletlen lehúzás ?
Az összes COD, összes DLC-ével együtt nincs szerintem 800 € debütáláskori árát mérve
- Nem számoltam utána, tipp 
-
#41133696
törölt tag
válasz
TommyX_
#1471
üzenetére
Hát nem tudom, lehet az origines változatok nem szenvednek ettől, vagy az újabbak mint amilyen a Shift 2 -is már eleve Originhez vannak kötve és szintén nem, nekem nem rémlik, hogy telepítéskor kellett e aktiválni, én eleve Originről vettem, de azért majd figyelek rá, nehogy szívatás legyen, igaz DLC-stől 15%-os kuponostól volt, 4.25 €

-
válasz
#41133696
#1470
üzenetére
Favicc most elfogadta de kiirta ezt:
This screen name already existsElectronic Arts Classic Screen Name Persona Selection
Select an Electronic Arts Classic Screen Name Persona from the list below to associate your product code to or provide the details for a new one.
NOTE: If you are activating a game that requires a base game to play (example: booster pack, expansion pack, stuff pack, etc.), you must select an existing Electronic Arts Classic Screen Name Persona that has already played the base game.
Utána hirtelen következő probálkozáskor rájött hogy létezik ez a sreen name ami az enyém 2008 óta..

Ekkora bugos nyavaját én még nem láttam, de mindegy nagy nehezen fél nap melóval sikerült
Originen persze nincs berakva de már nem érdekel legalább letakarithatom a fenébe az origint.
-
-
-
#41133696
törölt tag
válasz
djculture
#1464
üzenetére
Azért mert nem tudod használni még nem hulladék... elég lenne olvasni itt a fórumon, pl a nyitó posztot, melyben levan írva, hogy bárminemű hasfájás esetén, ha nem tudod Originbe beaktiválni hova kell fordulni. Egyébként kötve hiszen, hogy BF2CC-t az Origin ne venné be.
-
-
Hulladék ez az ea rendszere úgy ahogy van, vettem egy bf2 komplette kiadást, persze tegnap óta kinlódok a beregisztrálásával. Ha elfogadja épp a kódott akkor a 2008 óta meglévő fiókom nem létezik hameg nem akkor létre kellene megint hoznom afiókomat. Sehogy se jó, legszivesebben visszaküldeném a ciműkre egy köszönő levéllel. Ami leirnám hogy köszönöm hogy vásárolhattam egy semmire se jó terméket amihez használhatok cracket ha játszani akarok online. Azthittem hogy én vagyok béna , de nem húszezer helyen panaszkodnak ezekre a classic meg value kiadásokra mindenfele.
-
TommyX_
őstag
Az is érdekes volt, mikor újra kellett aktiválnom a NFS Hot Pursuit-ot, pedig csak sikerült a 2 magos prociból 4-t csinálni.
Úgy érzékelte mintha hardware csere lett volna, így buktam egy aktiválási lehetőséget
-
v!ct0y
veterán
Hali!
Leszedtem a gépről az NFS HP-t és kiírta, hogy sikeres license megvonás. Ez mit jelent ? -
csaba951
veterán
Ami még ennél is sokkal durvább, hogyha úgy döntenél, hogy megvásárolod az összes kiegészítőt a Sims 3 Store-ból, akkor simán el lehet költeni 3000 €-t, de talán 5000 €-t is. Na, ez már nem csak nálunk sok pénz egy játékért.
Szerencsére a játék úgy van megcsinálva, hogy egy kicsit minden kiegészítőtől lelassul. Így egy idő után leszoksz arról, hogy új dolgokat vegyél hozzá a Store-ból!

-
Youri
veterán
Ha valaki tervezi a BF3 Originen történő megvásárlását, ezzel a kóddal kap mellé egy Karkandot
dmperyhvmot8mx
-
a178
tag
Felteszem itt ezt a kérdést, mert a Google nem lett a barátom. Need For Speed : Most Wanted-et hogy a túróban nem lehet megvenni digitális formában sehol sem? Elvileg az Underground-széria óta a legjobb NFS, az Originen mégsem kapni. Bezzeg a hulladék Undercovert árulják.
-
pethYeti
addikt
Ezen az Originen hogy a tökömbe tudom megnézni az összes megvehető játékot?
-
TommyX_
őstag
Nekem egy kis segítségre lenne szükségem.
Feltelepítettem az Origin-t a laptopomra, de amikor beakarok jelentkezni, mindig Origin hálózat nem elérhető hibaüzenetet kapom.
Megpróbáltam már a parancssorba beírni a netsh winsock reset (parancssort adminként indítottam) és újraindítás, de úgyanúgy nem jó.
Próbáltam már újrarakni is az Origint, de nem használ az sem.
(Win 7-t és Eset Smart Security-t használok, ugyanezt a "kombót" használom asztali Pcn is, ott simán jó a bejelentkezés.)
Valaki tud erre megoldást? -
#41133696
törölt tag
válasz
cskamacska
#1439
üzenetére
De ha nincs demo, akkor marad a Metascore elemzés, meg a Gametrailers-en a videjó nézés

Szerk: már többször leírtam a fórumon anno, hogy az utóbbit sem tartom túl eredményes megoldásnak, mert jó pár játékról néztem videt - ráadásul természetesen HD-ben - és mégis volt olyan játék amiről téves következtetést vontam le, mert például GT-n keresztül nem tűnt túl nagy számnak, aztán amikor mégis megvettem, akkor meg meglepődtem, hogy ehh ez nagyon jó játék
Na és persze az ellenkezőjére is volt példa 
Egy szó mint száz a demók lennének az igaziak, az tudja visszaadni az igazi játékélményt nem a videó nézése, az nem olyan

Na és vannak olyan játékok amiket demó nélkül, mtsc nélkül, videó nélkül megveszek pusztán a nevük alapján is ilyen a Battlefield széria például

-
cskamacska
addikt
Ne érdekeljen mert Steamworks-ös.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
GoodSpeed: Aki Metascore alapján ítél, az sikeres ember nem lehet.
Az legfeljebb a tömegízlést, de egyre gyakrabban a fanatikus hadak és kiadók akaratát tükrözi.
Van egy pár nekem kedves játék, amit Metascore alapján messzire kerülnöm kellene, és jó pár, amit pont alapján kötelező lenne megvenni, de a valóságban 90%-os akcióban is háromszor meggondolnám.
-
#41133696
törölt tag
válasz
polonic
#1437
üzenetére
3,75 €-t is sajnáltam anno rá bár inogtam de végül is kihagytam
Jó dolog ez a nem adnak ki demót módszer, mert nehezebb dönteni
Bár ilyenkor megnézem az metascore-t aztán az alapján hozok döntést. Nagyon ritkán nem értek egyet csak az ottani pontokkal, pl Duke Nuke-mnek én adtam volna 70-et még úgyis, hogy néha baromira untam 
Ami érdekes az az ilyen Steam exklúzív játékok mint az avp Origininen. Gondolom csak kódot ad, meg a képet az Origin gyűjteménybe,m ert amúgy letölteni Steamről kell. Igaz D2D-nél volt olyan, hogy valami 1.0-s Steam installer fent volt pár ilyen játéknál zip-ben, aztán biztos volt aki onnan telepítette

Vagy például Impulse-ról vettem az MW3-at és az Impulse kliens is töltené , ráadásul nem is a Steam könyvtárába hanem egyenes oda ahol a saját mappája van, ez esetemben a C, mondtam oké, elég ha a kódot beillesztem a Steam kliensbe

-
polonic
félisten
Ismét bővül az origin kínálata.
[link] -
leviske
veterán
Nem tudom, hogy volt-e róla szó, de a cloud save annyit jelent, hogy a gépre már nem is fog menteni, vagy csak annyit, hogy a saját szervereiken IS tárolják?
-
#41133696
törölt tag
válasz
#41133696
#1411
üzenetére
Ha már szóba hozódott a Batman új része Originen 25 €
Impulse-on pedig
http://impulsedriven.com/batmanac
per pill: 5 557,09 Ft
-
oriic
HÁZIGAZDA
Hm, egy hónap késéssel de csak levonta a bankom a Mass Effect 3 árát a számlámról.

-
#41133696
törölt tag
válasz
cskamacska
#1422
üzenetére
Kuponra gondolsz?
-
cskamacska
addikt
Nincs valakinek egy fölös Origin bolti kódja?

-
a178
tag
A helyzet fokozódik!
Ma reggel mikor hazajöttem a melóból szerettem volna kipróbálni a Gotham City Impostors játékot. El is indult, de mikor be kellene lépni a GFWL-ba, akkor kiírja, hogy frissíteni kellene a kliens programot. Legyen így, gondoltam, de már fél órája itt ülök a gép előtt és még most sem frissült a kliens. Nem mondom, hogy hihetetlen gyors a netem, de ezidő alatt már készen kellene lennie, elvileg 700k-val tölthetek le. Azt hiszem a gép így marad, én meg alszom addig egyet... Kíváncsiságból kipróbáltam a Batman: Arkham Asylum GOTY-t, mert az is GFWL-es, de ott szó nélkül belép a Live-ba és már játszhatnék is. Ráadásul, a Live szerint épp a Gotham Cityvel játszom 
-
janihunk
senior tag
Sziasztok hogy tudnám megoldani hogy az origin lássa mikor az NFS World el játszom?
-
a178
tag
Lol, a kliensem meggajdult. Beállítom neki, hova telepítse és töltse a játékokat( az a lényeg,ne a rendszerpartíció legyen az) leokézom, majd miután rányomok a telepítés gombra, újra a C meghajtót írja ki telepítési útvonalnak. Már arra gondolok, letörlöm az egészet a francba( a klienst), és újratelepítem. De a gond az, hogy direkt nem a rendszervinyóra tettem régen sem, okulva a Steam okozta régebbi kellemetlenségekből. (Megtelt a vinyó
) -
#41133696
törölt tag
válasz
Max_218
#1408
üzenetére
Az offline telepítők ideje lejárt már a 2000-es évek legelején.
Ma már ott tartunk, hogy az új Xboxban nem lesz DVD meghajtó - Az első képek az új XBOX-ról - nem lesz benne DVD meghajtó - ami azt jelenti, hogy mivel a HD DVD halott, a Bluray meg drága is, meg eleve nem fekszik az MS-nek egyszerűen nem ad a konzolhoz optikai beviteli egységet, magyarán akinek nincs Internet-je az így járt.Persze lehet még találni olyan embereket akik a 90-es években élnek, nekem például az egyik haverom pont ebbe a csoportba tartozik ha lát nálam valami új játékot, első kérdése Internet kell e hozzá

Nem lesz offline telepítő hivatalosan a Mass Effect 3 -ból mert minden észérvnek ellentmond, és mert megkönnyítené a warezosok dolgát. Ez így kijelenthető, hogy nem lesz.
-
#41133696
törölt tag
Igen arra emlékszem, hogy a játékból (is) beléptem a Bioware fiókomba, illetve akkor hoztam létre, csak arra nem, hogy miután a Steames Mass Effect 2 -t feltelepítettem, és beléptem azután töltött e még le anyagot, vagy a Steames verzió eleve tartalmazza a DLC-ket és amint belépek unlockolja őket?
Tegnap amúgy manuálisan is letöltöttem a Mass Effect 2 ingyenes DLC-ket a Bioware-től, majdnem 1 GB

Ja a leáárazásoknál a Batman új része tűnt fel nekem egyből, hogy az nem EA game, amúgy múltkor pár hete az impulse-on még egy 700 ft körüli összeggel olcsóbb volt. Hezitáltam mert az első részt is 5 £-ért vettem, ez is lesz majd annyi csak várni kell, ami nem gond, mert rengeteg végig nem játszott játékom van

-
Max_218
tag
originen keresztül ,valahogy fellehet rakni offline módban a mass effect 3.-at,?meg magát az origint ? ,haveromnál jelenleg szünetel a szolgáltatás (net) ,de ,már nagyon akarna vele játszani!
-
oriic
HÁZIGAZDA
Na már most lenne egy kérdésem.
Most a ME3 aktiválásánál ugye próbálgattam különböző proxykat. Az egyik amcsi proxy-nál pont az origin weboldala volt nyitva, és láttam a frissítés után hogy dollárban írja ki az árakat. Na ha ilyenkor megveszek egy játékot a weboldalon akkor az amcsi árat vonják le a számlámról. Így egy kicsit olcsóbbak lennének a játékok.
-
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3631,94% Akkumulátor
- Keresünk iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max
- Huawei P20 Pro / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG GL10DH brand számítógép - R7 3700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 2060S 8GB 500W W11
- Lenovo X13 Yoga 2in1 Thinkpad WUXGA IPS Touch i5.1135G7 16GB 256GB Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest



Az összes COD, összes DLC-ével együtt nincs szerintem 800 € debütáláskori árát mérve







![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Az legfeljebb a tömegízlést, de egyre gyakrabban a fanatikus hadak és kiadók akaratát tükrözi.

Ma reggel mikor hazajöttem a melóból szerettem volna kipróbálni a Gotham City Impostors játékot. El is indult, de mikor be kellene lépni a GFWL-ba, akkor kiírja, hogy frissíteni kellene a kliens programot. Legyen így, gondoltam, de már fél órája itt ülök a gép előtt és még most sem frissült a kliens. Nem mondom, hogy hihetetlen gyors a netem, de ezidő alatt már készen kellene lennie, elvileg 700k-val tölthetek le. Azt hiszem a gép így marad, én meg alszom addig egyet... Kíváncsiságból kipróbáltam a Batman: Arkham Asylum GOTY-t, mert az is GFWL-es, de ott szó nélkül belép a Live-ba és már játszhatnék is. Ráadásul, a Live szerint épp a Gotham Cityvel játszom
)

