Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28355) sutiand


sutiand
tag

Sziasztok!

Lassan 1 éve olvasom ezt a fórumot, követem a hozzászólásokat és úgy néz ki hogy eljött az idő hogy OLED tulajdonos legyek.
Jelenleg egy 10 éves Panasonic 42G20-as plazmát nézek amiben 4700 óra üzemidő van( semmilyen hibája nem volt ez idő alatt). A készüléket édesanyámnak adnám át.
Médialejárszóként egy DUNE Smart B1-em van.
Rengeteg tesztet elolvastam és sok youtube-os videót megnéztem a témával kapcsolatban.
A segítségeteket szeretném kérni a megfelelő típus kiválasztásához.
65 colos méretben gondolkodom, egy 20nm-es szobában lesz elhelyezve. A nézési távolság kb 3.5 méter.
Én a Panasonic típus híve vagyok, de nem zárkózom el az LG márkától sem.
Főleg Bluray filmeket nézek, de rengeteg HD koncert TS felvételem is van. Tv műsorokból főleg híradót, sport közvetítést és természet filmeket nézek.
Az Extreme digital-ban most elég jó áron van a Panasonic 65FZ800E (600 e Ft). Tudom, hogy ebben a készülékben még nincs Dolby Vision támogatás, de ennek ellenére érdemes-e ezt venni vagy a 2019-es modell áresésére várni.
Számításba jöhetne még az LG 65B9 vagy LG65C9 készülékek valamelyike amint megfelelő áron lesznek.
A garancia , a belső médialejátszó, a menürendszer, a mozgásmegjelenítés mind fontosak számomra.
Bocsánat, hogy az első hozzászólásom ilyen hosszúra sikeredett.
Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.

András

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.