Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 14 – Kések, késélezés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Comet lake (10gen) és DDR3 - mert ilyet is lehet!
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
- talmida: Változások 2. rész
- GoodSpeed: Daikin FTXF35E / RXF35F Sensira 3,3 kW Inverteres klíma - a Sztori
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
Új hozzászólás Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
válasz
concret_hp
#51707
üzenetére
Mikor mi bementünk, hogy lemondanánk a júpíszís internetet, mert az eddigi 6000 Ft helyett szeretnénk csak 2800-at fizetni a Diginél, akkor hápogtak, hogy na de miért akarjuk lemondani, illetve hogy találtunk jobbat? Náluk jobbat? MIUTÁN már elmondtuk a fenti információt.
Aztán hogy gondoljuk meg magunkat, mert náluk vannak akciók most, hogy már most másik sávszélesség, meg tévével telefonnal kombinált, meg anyámkínja, és most a komplett csomagot megkapnánk az eddigi 6000-s csakinternet helyett 9000 Ft-ért, és tévé is lenne, meg telefon is, meg internet is.
Erre közöltük, hogy eddig itt volt a lehetőségük hogy árat csökkentsenek, meg ajánlgassanak olcsóbb megoldást, nem tették, tehát jó lesz nekünk a 4000 Ft-os digis komplett csomag is, amiben kb. ugyanaz van benne.
De hogy ők biztos tuti tudnak jobbat ajánlani, mert ne döntsünk hirtelen, meg meggondolatlaul, stb.
Közöltük, hogy rendben, mindenféle mellébeszélés nélkül 4000 Ft-ért adjanak annyit, mint amit a Digi.
Hát ők azt nem tudják sajnos.
OK. Akkor mai naptól kérjük megszüntetni a szerződést. De hát miért, meg ne már, meg ne akarjunk rosszat magunknak. És olyan sértődöttek voltak, mintha ez nem egy piac lenne, egy üzleti világ.
Kb. eddig beszélt velük anyám, én meg szar hangulatban voltam, és elkezdtem kicsit arrogánsabb, hangosabb, határozottabb, idegesebb, fenyegetőbb stílusban kommunikálni, amitől érdekes mód hirtelen kurvanagy csend lett, meg hallgatás, és úgy dolgoztak mint a kisangyal. Sikerült is 3 perc alatt lelépni tőlük papírostól mindenestől.Hozzáteszem valamikor még az volt, hogy bejelentettük náluk egyszer hogy duplán számláztak valamit, elismerték, majd még egy ajándékcsomagot is küldtek. De ez hamar megváltozott.
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone topik
- Automobilista 2
- MWC 2026: Farsangra Galaxy Ultrának öltözött a gyerek
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Lexus, Toyota topik
- E-roller topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- iPhone-t használók OFF topikja
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- AliExpress tapasztalatok
- További aktív témák...
- Garanciális Deepcool PN850-M Black 850W 80 PLUS Gold
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 i5-1245U / 16GB RAM / 512GB NVMe SSD / 1920 1200 / EU billentyűzet
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 7 i5-8365U / 8GB RAM / 256GB NVMe SSD / 14" FHD / 12 hónap garancia
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 i5-1145G7 / 16GB RAM / 256GB NVMe SSD / 14" WUXGA / 12 hónap garanci
- Gtx 1080/ Intel I7 8700K/ 16GB Ram/ 256GB M2 SSD/ 1TB HDD/ Win11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
