Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22351) bolondember válasza tildy (#22350) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem elég, ha kidörzsölöd - ha kivered még mellé üthetsz, aztán meg bevert szemmel járkálva annyit se fogsz látni, mint csipával... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22352) tildy válasza bolondember (#22351) üzenetére


tildy
nagyúr

Rendben:)
Ma teatali ugye?
jöjjön aki tud.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22353) Tim82


Tim82
nagyúr

Szép jó reggelt! Szombat van és én már túl vagyok egy gyors kora reggeli PH!-s biznicen. És még csak a nap eleje van... :DDD

Teatalin nem leszek, helyette nekem Suszterinas lesz. Meg nő. Vagy valami olyasmi. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22354) tildy válasza Tim82 (#22353) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor majd átvonulunk oda:)
Na nehogymár jól érezd magad nélkülünk :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22355) venember83


venember83
nagyúr

De szeretem a szintis lakodalmas zenés ébresztőt, ezt a számot nekik küldöm. Illetve már nem, csak múlt időben.

(#22356) Tim82 válasza tildy (#22354) üzenetére


Tim82
nagyúr

gyertek, ha nem jön be a csaj, szükségem lehet a felmentő seregre ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22357) bolondember válasza tildy (#22352) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én valszeg kihagyom ma sajnos, nagyon kicsi az esélye, h ott leszek...

igazából :( <-ez a szmájlli kéne ide
de most kivételesen: :DDD :B :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22358) Racecam válasza bolondember (#22357) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Örüljetek egymásnak!! :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#22359) venember83 válasza bolondember (#22357) üzenetére


venember83
nagyúr

Joux? (ejtsd: Zsu)

(#22360) bolondember válasza venember83 (#22359) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jawohl.

Vagy, ahogy a fransziák küldtek Neki fakszot: Juja... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22361) Tim82 válasza bolondember (#22360) üzenetére


Tim82
nagyúr

pedig Benned bíztam, hogy jössz és megmentesz, ha nem lesz jó a randi... :O

:DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22362) bolondember válasza Tim82 (#22361) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csak nem kell megmenteni - ha rossz, berendelsz még egy zsiráfot, máris jobb színben látod a világot... :DDD :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22363) Tim82 válasza bolondember (#22362) üzenetére


Tim82
nagyúr

az tény, hogy jobban fogalmazok egy zsiráf leszívása után ;) :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22364) bolondember válasza Tim82 (#22363) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és mit csinálsz még zsiráfgyilkolás után?! :DDD ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22365) Bubu79 válasza bolondember (#22364) üzenetére


Bubu79
addikt

Nekrofilek egymás közt? :U ;]

Pálinkás jó reggelt :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22366) venember83 válasza bolondember (#22364) üzenetére


venember83
nagyúr

Kihív még egy zsiráfot párbajra.

(#22367) bolondember válasza bolondember (#22364) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

fakk, lemaradt a lényeg - mit csinál JOBBAN?! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22368) Tim82 válasza bolondember (#22364) üzenetére


Tim82
nagyúr

beszólogatok Parcinak a blogjában. ;] ;)

#22367: nem, nem, szexelni szigorúan józanul. :DDD

#22369: elég nekem... vagy inkább nem? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22369) bolondember válasza Tim82 (#22368) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de kinek kell józannak lennie?! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22370) venember83 válasza Tim82 (#22368) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, nem, józanul szigorúan szexelni.

(#22371) Tim82 válasza venember83 (#22370) üzenetére


Tim82
nagyúr

világosíts fel, mit takar a szigorú szexelés, mert tényleg nem tudom. az volna, amelyik büntet? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22372) bnss


bnss
veterán

Jó reggelt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#22373) bolondember válasza Tim82 (#22371) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem.
az, amikor szigorúan nézed a másikat. :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22374) venember83 válasza Tim82 (#22371) üzenetére


venember83
nagyúr

Kiskorúak és mesterségesen intelligens nagybetűsök is olvassák a topikot, így nem világosíthatlak fel, meg aztán itt is sötét van, randa felhős ég, ennyit a mai erdei bringázásról.

(#22375) Tim82 válasza venember83 (#22374) üzenetére


Tim82
nagyúr

pedig már úgy örültem, hogy megtudom, mit jelent a "szigorúan szexelni" szókapcsolat... :O ( :P )

Bon3ss: neked is! :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22376) Janoska26


Janoska26
addikt

Jóreggelt Huszárok!!! :DD :))
Rohatt fejfájásra ébredtem, mindegy má elmulattam, maratt mégpársöröcske, hejjdejólindulezanap :DD :DD

(#22377) venember83 válasza Janoska26 (#22376) üzenetére


venember83
nagyúr

Szmájlik megvannak, hejjessírás megvan, nincs neked semmi bajod Jancsika. Bár a három sor kicsit sok...

(#22378) tildy válasza Tim82 (#22371) üzenetére


tildy
nagyúr

gondolom érzelmek nélküli;)
Csak szex és más semmi.
Jó is az.
Néha.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22379) neduddki válasza Bubu79 (#22365) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nedda mit tanatam Neked: bof bof :- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22380) Tim82 válasza tildy (#22378) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem inkább a módról van szó? érted, lehet játékosan, lehet gyengéden, lehet durván stb., stb. - ezért vagyok kíváncsi, hogy milyen lehet "szigorúan". :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22381) Bubu79 válasza neduddki (#22379) üzenetére


Bubu79
addikt

Hinnye - már csak azt kell megfejtenem, hogy dicsekszel, vagy inkább csak büszkélkedsz a dologgal :) Egy olyan plakettet én is szívesen elnézegetnék a sajátomban természetesen kicsit későbbi évszámmal ;] :)

Bár az, hogy mit kezdenék vele a városban, továbbra is kérdés maradna - a városi tötymörgés lassú kínhalál ezeknek az autóknak, pályára termettek, nem valók napi lótifuti használatra :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22382) Janoska26 válasza venember83 (#22377) üzenetére


Janoska26
addikt

a szabályok
azok azért szabályok
hogy betartsák őket :K :DD
ezalól nekem sincs kibuvó :))

(#22383) neduddki válasza Bubu79 (#22381) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Azon filozok hogy ezen alairasokkal nincs fiatalab verzio

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22384) bolondember válasza Tim82 (#22380) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

komolyan sose csináltad még szigorúan?! :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22385) venember83


venember83
nagyúr

Csipogok egyet az újdonsült modival, túl sok itt a szex. Vagy lehet nálam sok a keksz... Ki tudja.

(#22386) Bubu79 válasza neduddki (#22383) üzenetére


Bubu79
addikt

Az biza előfordulhat - és ha jól rémlik, akkor számodra az ezt követő szériák már nem is igazi M3-ak... ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22387) Kazimír


Kazimír
őstag

Üdv!

A dédapámról készült fotókat szkennelem..

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#22388) Thrawn válasza venember83 (#22385) üzenetére


Thrawn
félisten

Aztán tudsz-e csipogni? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22389) VladimirR válasza parandroid (#22346) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azt, hatalmas

-you know, if you google the phrase "class A moron" my name pops up first now...

-debra, what was the hardest part of this for you?
-i would have to say the physical challenges. i mean you're tired, hungry, you wanna go home, than you just reach inside yourself, and you find the strength that you didn't(?) even know you have. i mean one of my implants exploded, and i didn't(?) even ask to get off the catapult.

p.s.: remelem nem hallottam/irtam el tul sok helyen

(#22390) Verus


Verus
senior tag

Jó reggelt!Most ébredtem :D Olyan jót aludtam meg olyan jó az idő meg olyan jó meleg van meg olyan jó hogy ma hozzám is eljön a fodrász.....

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#22391) Thrawn válasza Verus (#22390) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó az idő? Esik az eső reggel óta :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22392) Kazimír válasza Verus (#22390) üzenetére


Kazimír
őstag

Itt is szakad az eső :D - de kell, én ebből élek..

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#22393) paramedic válasza ngabor2 (#22342) üzenetére


paramedic
aktív tag

Vidékre mész reggel? :F Itt voltál éjjel a fővárosban? ;]

(#22394) Bubu79 válasza Thrawn (#22391) üzenetére


Bubu79
addikt

Szörnyen lelombozó tudsz lenni... Itt is borult az ég - de nem tragédia...

Üdv Verus :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22395) ádyz


ádyz
addikt

Sziasztok!

Mizujs? :))

(#22396) Kasza08 válasza ádyz (#22395) üzenetére


Kasza08
őstag

csá!

Ideges vagyok, mert szarakszik a gép. 2 percig tart amíg bootolásnál eltűnik az ASUS logó a monitorról, aztán 5 perc, amíg feláll az XP. Akármivel próbálkozom nem sikerül ezt orvosolni. Máskor meg 1-2 mp, amíg az ASUS felirat eltűnik.
Nem tudjátok mi lehet a gond?

(igen, ezt direkt ide írtam)

[ Szerkesztve ]

(#22397) bolondember válasza Thrawn (#22391) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

itt is szakad a napsütés..

néha elhúz Napocska Napocskinovics Elvtárs előtt 1-1 felhő, de nem panaszkodhatunk: Szombat van és itt rohadunk a melóban... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22398) Thrawn válasza Bubu79 (#22394) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha a jó oldalát nézem, akkor legalább nem fúj a szél :) Link

BE: Neked most így is úgy is jó kedved van nem? :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22399) Bubu79 válasza Thrawn (#22398) üzenetére


Bubu79
addikt

A zene telitalálat ;)

Kasza08: Elsőre talán kapcsold ki a logo megjelenítését a BIOS-ban és akkor legalább láthatod, hol tököl a gép induláskor... IDE eszköz autodetect is okozhatja - halódó kábel valamelyik IDE proton esetleg, halódó meghajtó...

Ennyi infóból csak találgatni lehet - ha van kedve és motiváltsága az embernek...

Tudom, a Tiéd nem nem indul, csak nehez röffen be, de azért: [link]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#22400) 1010


1010
őstag

áhoj
jó reggelt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.