Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3151) Mag


Mag
senior tag

ELMÜ: Lakossági fogyasztoknál hány Amperig lehet hálozatfejesztési dij nélkül csatlakozni a hálozatra?

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#3152) emvy válasza Mag (#3151) üzenetére


emvy
nagyúr

16

while (!sleep) sheep++;

(#3153) Mag válasza emvy (#3152) üzenetére


Mag
senior tag

az nagyon kevés, de ugy tudom hogy emeltek. mert 16 volt 90 környékén. Csak az a kérdés mennyire?
Mert ez a 16 lehet elég volt még a komcsi rendszerben, de már mosogatogép,teafözö, és le is megy a tetves áram.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#3154) I_Am válasza Mag (#3153) üzenetére


I_Am
veterán

25A-ig lehet. Csak a szerelést kell fizetni és a kismegszakítót.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3155) Mag válasza I_Am (#3154) üzenetére


Mag
senior tag

thx

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#3156) bbazsy válasza bbazsy (#3096) üzenetére


bbazsy
őstag

senki nem tudja ? :F

..

(#3157) V.ki


V.ki
aktív tag

Ha egy játékból egy videót felteszek a letöltésekbe(zene is szól közben),az mennyire minősül wareznak?:F

(#3158) anaqer


anaqer
veterán

Bővebben: link
Komoly egy soundtrack. :D

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3159) V.ki válasza anaqer (#3158) üzenetére


V.ki
aktív tag

:D
Az előző :F-emre valaki?

[Szerkesztve]

(#3160) I_Am


I_Am
veterán

Néha nehéz a döntés. :D

Bővebben: link

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3161) Old Death válasza I_Am (#3160) üzenetére


Old Death
senior tag

a két kedvenc :D
mi lesz, ha elkezdődik a Super Bowl? :DDD

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3162) Mr.Skyline válasza I_Am (#3160) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

szép párosítás! már én is nyomtam így:D

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#3163) tildy


tildy
nagyúr

NA kész is vagyok hugi tablóbáljának bedigizésével.Már csak néhány részt ki kéne vágni....
Virtualdubbal lehet?
Mindenesetre egy preversion mar irodik ki a cdre:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3164) Old Death válasza tildy (#3163) üzenetére


Old Death
senior tag

lehet, de csak képkockánként.. ill kijelölöd a kivágandó részt :)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3165) VladimirR válasza tildy (#3163) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mit ertesz az alatt, hogy kivagni? egyes jelenetek nem kellenek? vagy csak azok kellenek? vagy a kep egy resze (mondjuk az alja, meg a teteje) nem kell?
ezek mind megoldhatok, neked mire lenne szukseged?

(#3166) tildy válasza VladimirR (#3165) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem.Az elején van a főpróba, ahol hugi kicsit rálépett a szoknyájára, és majdnem elesett:U
Ezt kéne eltüntetni, vagy legalábbis a videót főpróba, illetve Tablóbál részre vágni.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3167) VladimirR válasza tildy (#3166) üzenetére


VladimirR
nagyúr

aha
megnyitod vdubbal a videot, megkeresed azt a reszt, ahol az elejet akarod, majd edit menu - set selection start (home), ezutan megkeresed azt a reszt, ahol vege kell legyen, majd edit menu - set selection end (end), ekkor az also savon ezt a reszt feketevel kell latnod, merthogy kijelolted - ha igy van, akkor video menu - direct stream copy (audional is ez kell, de ott alapbol igy van), majd file menu - save as... (F7), ott adsz neki nevet es kesz is

ez csak a vagas, ugyhogy gyorsan meglesz, par perc az egesz, ha tomoriteni is akarsz, az tovabb bart, de azt is szivesen leirom, ha kell
jah es ezek a menuk/menupontok vdubmod alol lettek kinezve, lehet, hogy sima vdub-ban kicsit elternek (pl amit tudok, hogy a save as... ott save as avi)

(#3168) Panther válasza I_Am (#3055) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

''Én alapból cd-rwken viszem a dolgokat. Az tuti megy mindenhol. Ahol meg nem ott floppy-n kell telepíteni és oda nem megyek.'' -- Ez nem igaz, mert van olyan CD-ROM, ami CD-RW-t nem olvas ;]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3169) Mr.Skyline válasza Panther (#3168) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

''Ez nem igaz, mert van olyan CD-ROM, ami CD-RW-t nem olvas''

hát ez biztos, rengetegszer találkozom én is sajnos ilyen driveokkal mikor megyek valahova gépet csinálni! bár mostmár általában szerencsére nincs dolgom olyan gépekkel amibe ilyen szar drive-ok lennének!:U

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#3170) Loretto válasza Gambit (#3114) üzenetére


Loretto
veterán

Na most már nekem is kiderült merre voltál :)

Soirée...

(#3171) Loretto


Loretto
veterán

AI: ugy veszem ki a szavaidból hogy minden csaj félredug, és ez csak idő kérdése, ráadásul nem is szól, inkább hallgat.

Soirée...

(#3172) AI válasza Loretto (#3171) üzenetére


AI
tag

(Na itt vagyok, csak közben rámdobtak valami melót.)

Nem egészen erre gondoltam, leírok inkább egy konkrét esetet:
Volt egy csajszi a haveri körömben, párszor láttam addig életemben. Egyszer a faszijával is találkoztam. A lányról tudni kell, hogy okos, diplomás, a kinézete tipikus ''jókislány''. A hapsijával évek óta együtt van.
Egy buliban jól beb@sztunk, majd kocsiban dugás. Az ezt követő egy-két hétben ez még párszor megismétlődött, utána semmi. Kérdeztem a barátjáról, erre azt mondta hogy szereti, és vele fogja leélni az életét. Időnként (ritkán) azért húz félre, mert izgalmasnak találja, és nem akarja magától megtagadni az ilyen élményeket. A barátjának persze fingja se volt az egészről, és a mai napig sem sejt semmit.

Na remélem ez a sztori segít rávilágítani arra, hogy mire is gondoltam pontosan. A lényeg az hogy (természetesen) nem minden csaj dug félre, csak sokkal több mint gondolnánk.

[Szerkesztve]

42

(#3173) Loretto válasza AI (#3172) üzenetére


Loretto
veterán

Hát az ilyen csajoktól tartom magam távol. Ha szereti akkor nem tesz ilyent, vagy full gátlástalan, persze meg lehet érteni, de akkor minek a pasi, Legyen egy biztos? Persze nem vagyunk fából nekem is lett volna lehetőségem, de mégsem.
Szal értem az indíttatást,de teljesen elítélem ezt a ''nem akarom kihagyni dolgot''.
Menjenek swinger klubba :D


Mod (reag. a Te mododra): persze mindig is lesznek. De gondolj bele neked milyen lenne. Akkor is megértő lennél ennyire? Mielőtt nem lett ez a hosszú kapcsolat, én is gátlástalan voltam ;] Biza belefuttam ''véletlenül'' egy barát nőjébe ez egy olyan story mint egy szappanopera.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#3174) Panther válasza Loretto (#3173) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nemtom, én úgy vagyok vele hogy a barátok nőjét inkább hagyjuk... akármi is lehetne belőle, inkább nem kell. Nem ér annyit az egész...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3175) faster válasza Panther (#3174) üzenetére


faster
nagyúr

Pedig azokat lenne a legkönnyebb... :))
Na jó, nekem se veszi be a gyomrom. Még akkor sem, ha csak felületesen ismerem a barátját.

(#3176) AI válasza Loretto (#3173) üzenetére


AI
tag

Nézd, engem már nem érhet (túl nagy) meglepetés, mivel már eleve számolok azzal a lehetőséggel hogy a nőm félredug. Így persze nem lehet érzelmileg túlzottan belemrülni egy kapcsolatba. Lehet hogy ez beteges dolog, de szvsz eleve beteg világban élünk.

42

(#3177) Loretto válasza AI (#3176) üzenetére


Loretto
veterán

Wazz ez nagyon komoly mondat.
Azért remélem nem ilyen rossz az átlag.

Panther: érdekes dolog volt, én nem akartam semmit a csajtől, csak elvoltunk meg minden (mint barát-legalábbis részemről) aztán ő kibökte hogy... nem hittem el(vagy nem tudom mi volt velem, pedig ez egyik legjobb csaj volt az osztályban) és sírás lett belőle, meg hónapokig tartó huzavona.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#3178) AI válasza Loretto (#3177) üzenetére


AI
tag

Nem azért írtam, nincs semmi komoly gondom az életben. Mindössze arról van szó, hogy a jelenlegi civilizációnak már nincs túl sok hátra. Egyre inkább erre utal minden, elég csak nyitott szemmel körülnézni egy kicsit.
Tudom, ez már nem a témához kapcsolódik, de a jelenlegi kultúrának nemsokára befellegzett (a Föld nevű bolygó legnagyobb szerencséjére). Ez valószínűleg már nem a mi életünkben lesz, de attól még lehet világvége hangulatom, nem? :)

42

(#3179) Loretto válasza AI (#3178) üzenetére


Loretto
veterán

Érdeks gondolat. Nem tudok mit mondani erre. Én jól érzem magam (főleg ha megjön a 6800+giga ram).


Soirée...

(#3180) V.ki


V.ki
aktív tag

Itt is megkérdezem.

Van egy XAMPP server telepítve a gépemre.
MySQL,PhpMyAdmin,Apache megy.
Be is van configolva minden rendesen a PHP-Nuke CONFIG.PHP fájlába.Erre azt mondja nekem,hogy ''There seems to be a problem with the MySQL server, sorry for the inconvenience.

We should be back shortly.''
Mi a hiba?Pedig az SQL táblák is megvannak.:F

(#3181) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Az előbb valaki felvett MSN-en a partnerei listájára, rgb2002@freemail.hu címmel... szerintetek ignoráljam? ;]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3182) Old Death válasza Dilikutya (#3181) üzenetére


Old Death
senior tag

most csak poénkodsz ugye? :DDD

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3183) Panther válasza Loretto (#3177) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nos, ha a csaj barátját nem ismerem, akkor lehet hogy a ''miért ne''-t választanám, de ha ismerem és jóban vagyok vele, akkor semmiképp. Akármennyire jó csajról is van szó.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3184) Dilikutya válasza Old Death (#3182) üzenetére


Dilikutya
félisten

Teljesen komoly. De ignoráltam már ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3185) VladimirR válasza V.ki (#3180) üzenetére


VladimirR
nagyúr

server cime 127.0.0.1? megfelelo adatbazisnev/juzer/passz adatokat adtal meg?
marmint a nuke konfigjaban

[Szerkesztve]

(#3186) anaqer


anaqer
veterán

Bővebben: link Önmagában (nem)vicces link.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3187) V.ki válasza VladimirR (#3185) üzenetére


V.ki
aktív tag

Igen!A szerver IP-je(MySQL) 5.0.0.4!Nemtom mi ez?!Minden adat helyes!

(#3188) VladimirR válasza V.ki (#3187) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mas (pl phpmyadmin -- Bővebben: link) latja rendesen az adatbazist?
nuke-hoz sajnos nem ertek, nezd at megegyszer a konfigfile-t, hatha elvetettel valamit

anaqer: es ugyan mennyire hihetunk abban, hogy vallani merte a valos nevet? -- es ugye marad 0-hozzaszolasos

[Szerkesztve]

(#3189) Dilikutya válasza anaqer (#3186) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez akart felvenni MSN-en. Másnál is próbálkozott?
rgb strikes back ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3190) anaqer válasza VladimirR (#3188) üzenetére


anaqer
veterán

''es ugye marad 0-hozzaszolasos''
Jawohl! ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3191) V.ki válasza VladimirR (#3188) üzenetére


V.ki
aktív tag

Igen,MyAdmin látja!A Nuke adatbázis fájla is be van állítva.IPB is erre a hibára hivatkozott.Pedig a MyAdmin is ugyanezekkel az adatokkal megy!:Y

(#3192) I_Am válasza Dilikutya (#3189) üzenetére


I_Am
veterán

Nálam nem, de küldtem neki felkérést. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3193) Wolverine válasza I_Am (#3192) üzenetére


Wolverine
félisten

Mazochista vagy ;] :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3194) Dilikutya válasza I_Am (#3192) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó szórakozást ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3195) I_Am válasza I_Am (#3192) üzenetére


I_Am
veterán

Már beszélgetünk. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3196) Dilikutya válasza I_Am (#3195) üzenetére


Dilikutya
félisten

Várjuk a fejleményeket ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3197) tildy válasza Loretto (#3179) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért nem piskóta, hogy ilyen ''anyagi dolgoktól'' érezzük jól magunkat.
Én is szoktam ilyentől, sőt múltkorábana gépem miatt voltam lelkibeteg egy teljes napig.
Mindenesetre szeretnék az ilyen anyagias dolgokon túllépni. (Magyarán hogy az okozzon boldogságot , hogy vettem valamit...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3198) fokukac


fokukac
nagyúr

mi a búbánatot kell írni egy motivációs levélbe? :U

de komolyan....
most azt várják, hogy ''azért szeretnék itt dolgozni, mert szeretem a kihívásokat, és egyébként is életem célja a munka, stb.stb'' (seggnyalás ezerrel)

vagy írjak inkább olyat, hogy a franc akar dolgozni, csak kell a pénz...? ;)

úgy nem szeretem az értelmetlen dolgokat...

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3199) TrollBalint válasza tildy (#3197) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem biztos, hogy olyan könnyen túl teszed magad. A birtoklási vágy, már több ezer éves múltra tehető vissza ;]
Az egy másik dolog, hogy manapság nem vadászol, meg gyüjtögetsz, hanem vásárolsz. És igy szerzed meg. De akkor mire gonodoltál, mittől szeretnél boldog lenni? Mert az is egyfajta birtoklás, hogy van barátod/barátnőd...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#3200) fokukac válasza tildy (#3197) üzenetére


fokukac
nagyúr

miért?

én, ha valami olyat szerzek, amire vágytam, és amitől nekem jó lesz, igenis örülök... ;)

ez kell.

de van, amikor már csak attól is boldognak érzem magam, hogy süt a Nap, és hogy csiripelnek a madarak...

-----------------

persze, egykoron, ha már minden létező dolog a rendelkezésemre áll majd, és nem érzem szükségét valaminek, hogy ''ez még hiányzik'', akkor lehet, hogy már csak az immateriális dolgok fognak boldogítani.

De ez még nagyon messze van... ;)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.