Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#101301) Raymond


Raymond
félisten

"DR, the Danish public service broadcaster, has a reputation for pushing boundaries – especially for children."

Van benne valami :)

Denmark launches children's TV show about man with giant penis

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#101302) keIdor


keIdor
titán

Még alig lehetett kapni a 3080-ast, de már jön Ti, Super, Ultra, az ember már követni se tudja...
Ahogy van valami raktáron, mennek rá a keselyűk (scalper, miner) aaand it’s gone.

Tökre így érzem a helyzetet: And it’s gone. [link] :DDD
A helyszín lehetne bármelyik üzlet, odamész, megmondod mit szeretnél, látják, hogy igen, érkezett kártya, de utána egyből mondaná az eladó “and it’s gone”. :DDD

Január 12-ei bejelentést most már úgyis megvárom, de szerintem a nyomorult bányalázt én nagyon beszopom idén. A 2018-as nem érintett, majd ez fog. :(

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#101303) Shkiz0 válasza keIdor (#101302) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nekem ma 2-en is írtak akik 4-6-8 darabokat vinnének az érkező 3080 FTW3 karikból :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#101304) Puma K válasza Shkiz0 (#101303) üzenetére


Puma K
veterán

Az ilyeneknek bruttó ár +30%/db-al add!! :K

;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#101305) Shkiz0 válasza Puma K (#101304) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nekik is leírtam, hogy nem fogom tudni szerintem, mert összesen nem fogok 6-8 darabot hozni mikor kb 20-30 darabok jönnek. Eddig is mindig 2-4 kártya volt max amit sikerült hoznom, mivel nem adnak többet, hogy másoknak is jusson.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#101306) keIdor válasza Shkiz0 (#101303) üzenetére


keIdor
titán

Egy valamit írjatok le nekem.
Ez az Etherium meg Bitcoin.
Mit számolsz és kinek a hardverrel?
Gondolom gyakorlatilag végtelen erőforrást bele lehet tolni.
De mi az, amit számol ez a több ezer, millió hardver és kinek jó ez, hol itt az érték?
Utána kéne néznem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#101307) Devid_81 válasza keIdor (#101306) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Anno en is "majdnem elkezdtem utanajarni" hogy egyaltalan mi ez az egesz.
Erdekes valahol, mert valamit szamoltatnak a VGA-kkal amiert "penznyeremennyel" ajandekozzak az illetot.
Az egy dolog, hogy ezek a virtualis valutak mogott semmi kezzelfoghato ertek nincs, de hogy az ara ilyen brutalisan eltud szabadulni az mar nem semmi.
Most is jonni fog egy zuhanas, mint anno jott, par het, talan honap aztan vege ennek is.
De addig keptelenseg lesz venni VGA-t jo aron. :O
Ami banyaszasra alkalmas azt amiatt hordjak el, a maradek ami nem alkalmas arra azt meg a VGA-ra vagyo userek fogjak elvinni, mert sokaknak a vegere mar mindegy a markahuseg, csak legyen valami a gepben.
Ebben az idoszakban annyit lehet tenni, hogy var a user es hasznalja a meglevot es orul annak ami van.
Akinek meg megdoglik a VGA-ja es mar nem garancias az jar a legrosszabbul sajnos :W

...

(#101308) Puma K válasza Devid_81 (#101307) üzenetére


Puma K
veterán

Ez a kriptopénzezés olyan mint a körbetartozás amit TTomax osztott meg korábban: [link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#101309) cyberkind válasza Devid_81 (#101307) üzenetére


cyberkind
félisten

Kapitalizmus, szeretem! :K Ahogy szól a dokufilm címe is. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#101310) FollowTheORI válasza keIdor (#101306) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát én sem vagyok annyira benne a technika mélyén, de gyakorlatilag nagyon leegyszerűsítve egy pénzügyi tranzakciós rendszert és annak nyilvántartását kódolod (tehát pénzt teszel be, elküldöd, a másik oldal megkapja stb, és ezen tranzakciók nyilvántartását, az "adatbázist" is kódolod, rendkívül komplex titkosítással és algoritmussal). Cserébe ezért kapsz egy bizonyos munka elvégzése után valamennyit az adott cryptopénzből (mint valami tranzakciós díj, amit neked fizetnek), amit aztán rendes pénzre tudsz visszaváltani (ha akarod).

Az "érték" abban van, hogy egy egy új tranzakciót végrehajtani (pénzt belerakni, elküldeni, stb) nagyon komplex lekódolni és titkosítani. Plussz ahogy nő a tranzakciók száma, úgy egyre nehezebb és komplexebb feladat az egész "fenntartása". Így arányosan egyre kevesebb pénz nyerhető ki (így van tervezve), cserébe a kínálat csökken, így az értéke meg nő(het), ha hisz benne az aki valódi pénzt tesz bele (átváltja valódi pénzét ilyen coinra) vagy elfogadja azt, mint fizetőeszköz más "valódi" értékekért cserébe.

Nyilván ezt sem teljes és komplex, de a lényeg kb ennyi.

És mindig mikor valami nagyon ritka lesz és nem nyereséges már, akkor jön egy új ilyen coin, amit kezdetben könnyű szerezni, hisz jóval kisebb még a tranzakciók és nyilvántartás mérete így a számítás komplexitása... cserébe kezdetben valódi pénzt sem és, amíg nincs valaki aki elhiszi, hogy ez ér (vagy érni fog neki) valódi pénzt, vagy elkezdi valódi fizetőeszközként, pénzügyi tranzakciókra használni. :)

És akkor ezt fejeli/fejelte meg az, hogy elég sokan kezdtek hinni és bízni a bitcoinban, így elfogadták "hivatalos" pénznek, mint pl dollárt, vagy a forintot, és ezért egyre fejlebb ment az ára is. (mint ahogy egy svájci frank, drágul ahogy szintén abban bíznak meg egyre jobban). Tehát rárakódott a tőzsdei pénzügyi rendszer "szokásos" fel/le értékelődése is. (most ugye épp felértékelődik megint, mert nő a bizalom meg a várakozás, meg a tököm tudja mi :D )

Szóval két tényező tudja drágítani, az egyre komplexebb és nehezebb bányászás (tranzakció és nyilvántartás üzemeltetése/fenntartása) miatti kínálatszűkülés, és a pénzügyi világ "tőzsdejátéka".

Vagy még egyszerűbben, amit számolsz az nem más mint a komplett bankrendszer, a nemzeti/központi banktól kezdve a legkisebb bankfiókig, automatáig bezárólag. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101311) snecy20 válasza FollowTheORI (#101310) üzenetére


snecy20
veterán

Jobb lett volna ha anno ezt az egészet ki sem találják.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#101312) FollowTheORI válasza snecy20 (#101311) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát igen, csak ügye minden pénznek és pénzügyi rendszernek van/volt valami baja, ami miatt más iránt néztek.

Tehát pl miért jó a világnak az USA, a FED, és a dollár fennhatósága. Meg a bankrendszer működése (meg lenyomozhatósága :D). Vagy hogy minden országnak sajátja van, és drága és nehéz ezek között pénzt mozgatni/váltani.

Miért ne csináljunk sajátot... ami mindezek felett áll, és senki nem tud belenyúlni (relative), hogy működik. Persze a "mennyit ér" oldalán eléggé bele tudtak ígyis nyúlni. :D
Mondjuk pont ezért nő az értéke is, hisz semelyik ország, vagy bank nem tud beleszólni pl.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101313) snecy20 válasza FollowTheORI (#101312) üzenetére


snecy20
veterán

Persze... csak eléggé elburjánzott a dolog, és közvetve vagy közvetlenül ugyan, de elkezdett ez az egész nagyon rossz hatással lenni az IT iparra.
Energia-szoltáltatók örülnek ennek az egésznek a legjobban...kaszálnak az elmúlt ~8 évben rendesen. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#101314) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ja ügye a lényeg még ami lemaradt, hogy ez a tranzakciós adabázis maga a blockchain, amit számolsz. :)

Talán így már érthető(bb).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101315) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Túl az ó-perencián.... :DDD

(#101316) snecy20 válasza ScomComputer (#101315) üzenetére


snecy20
veterán

Sivár...ami itt eszembe jut a grafikáról. :DD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#101317) Devid_81 válasza ScomComputer (#101315) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Latom Teged is elveszitett a csalad rendesen :D

...

(#101318) -=RelakS=- válasza ScomComputer (#101315) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Szóval Night City valami sivatag szélén van? (szélén, mert tengerpart is van, ha jól emlékszem)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#101319) FollowTheORI válasza -=RelakS=- (#101318) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Dubaj... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101320) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ja van víz is... :DDD

(#101321) Devid_81 válasza ScomComputer (#101320) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mi is latunk itt pontosan?
PUBG mobile?Vagy PC-s verzio ultra very low beallitasokal? :D
Mi az a nagy fekete cucc ott? :Y

...

(#101322) proci985 válasza Devid_81 (#101321) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

eppen leesik a terkeprol, szo szerint.

normal esetben ezekre a pontokra nem igazan lehet eljutni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#101323) snecy20 válasza Devid_81 (#101321) üzenetére


snecy20
veterán

Ha még kapnak fél évet a fejlesztők, akkor oda is került volna valami, ahol most csak a nagy feketeség van. :K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#101324) Devid_81 válasza proci985 (#101322) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jaja eszrevettem, hogy ez valami olyan resz ahol egyszeru halando nem jar(hatna) :K
Amugy kajakra ugy nez ki mintha PUBG lenne (Miramar)

...

(#101325) VTom válasza Devid_81 (#101321) üzenetére


VTom
veterán

Feature.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#101326) ScomComputer válasza snecy20 (#101323) üzenetére


ScomComputer
veterán

Bizony ,eljöhet amit írtál.... [link] :K

(#101327) Erdei88 válasza VTom (#101325) üzenetére


Erdei88
veterán

Én azt hittem warez :F

(#101328) CJ4567 válasza ScomComputer (#101326) üzenetére


CJ4567
veterán

Ehhez annyit hozzátennék, hogy egy single player játékról van szó, ami már majdnem egy hónapos. Ennyi idő alatt a játékosok nagy része már kijátszotta legalább egyszer, Steamen a 316 ezer reviewnek 79%-a pozitív.
Jelenleg is 124 ezren játszanak a játékkal, Steamen a 5. legnépszerűbb játék jelenleg.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#101329) cyberkind válasza CJ4567 (#101328) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehetne ez is az oka, de sajnos ez nem egy tartalmas játék, ha az ember egyszer kitolta rendesen, nem egy The Witcher 3, ez a gond.

Paranormal Cocktivity

(#101330) CJ4567 válasza cyberkind (#101329) üzenetére


CJ4567
veterán

Szólj, ha lesz aracnophobiásoknak mod a játékhoz, és akkor teszek vele egy próbát. :)

Viccet félretéve, nálam tervben van egy második végigjátszás, mert elrontottam a secret endinget, és van pár dolog, amit másképp csinálnék egy második karakterrel, mint amivel kezdtem. Csak először ezt kéne befejezni :DDD

Nem igazán játszottam a Witcher 3-al, miért ennyire jó?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#101331) cyberkind válasza CJ4567 (#101330) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom, annyira nem sok pók vagy pókszerű lény van a játékban, de vannak, úgyhogy ezen túl kell lépned, vagyis rá kell vezetned magad, hogy ez csak játék, és nem tud bántani. :))

Nekem a CP valamiért lepihent, nem toltam ki, nem is haladtam sokat, kb a sztori felénél tartok, de a full üres világ nekem nem jön be, gyakorlatilag egy szar Watch Dogs 2-ben jobb lett a város mint itt, erre nem mertem volna gondolni még a legszarabb esetben se.

Elmondom a saját verziómat a The Witcher 3-al kapcsolatban, azt a játékot teljesen áttudom élni, simán betud húzni annyira, hogy tényleg azt érezzem, én vagyok Geralt, emellett az egész világ él, mármint tényleg él, jobban mint egy Gta-ban, a sztori pedig jó hosszú, a mellékes küldik sok esetben jobbak mint ezernyi más játék főszála, a gameplay semmi extra, de ezt a játékot a világ és a sztori (mellékküldik) viszik előre, én egyszerűen imádom, na ilyen nincs a CP-nál.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#101332) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ezt is meglehet valahogy, valami móddal ? :D

(#101333) CJ4567 válasza cyberkind (#101331) üzenetére


CJ4567
veterán

"Nem tudom, annyira nem sok pók vagy pókszerű lény van a játékban, de vannak, úgyhogy ezen túl kell lépned, vagyis rá kell vezetned magad, hogy ez csak játék, és nem tud bántani. :))"
Tudom, csak könnyebb ezt elképzelni, mint megvalósítani. :DDD

Nekem van a CP-ben 75 órám, van még jópár mellékküldetés hátra, reported crime, stb. Ezt általánosságban mondom, szerintem nem egy sztori hossza, hanem a tartalma a lényeg. Lehet egy játéknak nagyon hosszú, de tartalom nélküli a sztorija, meg lehet rövid, de tömör is.

Nekem az etalon városépítésben eddig a Yakuza 0 volt, két kisebb város volt a játékban, viszont az tele volt pakolva mindennel.

No Sana No Life

(#101334) -=RelakS=- válasza ScomComputer (#101332) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Vajon mikor jutunk el oda, hogy azt mondhatjuk: A grafika kösz, elég jó, most már a bugokkal tessenek törődni.
Nem csak Ciberefánk 2077, minden más is.

Mondjuk nekem már ez is elég jó :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#101335) ScomComputer válasza -=RelakS=- (#101334) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én most nem a grafra értettem hanem a nőre.... :D
De az enyémben van némi graf mód már benne...a városban van ahol 80% cpu usage a sok jákáló miatt mert azt a proci számolja...aszongyák... :K

(#101336) proci985 válasza cyberkind (#101331) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a mellékes küldik sok esetben jobbak mint ezernyi más játék főszála
az igazan sulyos mellekszalak valahol a jatek felenel aktivizalodnak es van amit eleve nem tol a jatekos arcaba a jatek.

ScomComputer: nem lepett tul a ferjen. figyelj arra amit mond :K

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#101337) -=RelakS=- válasza ScomComputer (#101335) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Csak általános felvetés volt :D

Azt mondjuk néztem, hogy a picsa lehetne akár odafotosoppolva is, annyira élethű.

Vagy te inkább kiszednéd a játékból, hogy ... őőő ... "társosozz" vele? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#101338) cyberkind válasza proci985 (#101336) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ezt a Witcherre írtam, nem ide, persze a CP-ban is vannak jó küldik, de nem ez a CDPR legjobb játéka, még csak a szintet se tartotta, pedig a hangulat jó, nagyon jó, csak a város egy díszlet, ahogy az npck is.

Paranormal Cocktivity

(#101339) allein


allein
addikt

Sziasztok, szeretnèk egy kis segítsèget kérni. Adott egy brand pc amiben i7-9700k + Quadro RTX 4000 8GB GDDR6, 400w tàp, 2*16GB DDR4
(2666mhz), 512GB nVME SSD.

Nem kimondottan egy Gamer gép, ennek ellenére piszok erős konfiguráció. Szimpatikus a PC doboz külsőleg meg a mérete, mi a legerősebb gamer VGA amit a benne lévő táp elbír?
Mèg 800 napig premier garancia, Németország a vásárlás helye. Nem tudom ha gond lenne akkor itthon lehet-e gariztatni.

Amennyiben rossz helyen érdeklődöm akkor elnézést kérek, Irányítsatok légyszíves a helyes topikba.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#101340) ScomComputer válasza proci985 (#101336) üzenetére


ScomComputer
veterán

Dehogynem....meg is vót...ennyi.... :DDD

(#101341) Puma K


Puma K
veterán

A mostani új és használt VGA árakat elnézve fájó szívvel jut eszembe az a 2db Asus Strix RTX 2080 Ti ami 160k Ft/darab áron volt fent nem sokkal még az RTX 3000 széria megjelenése előtt... :((( :(( :U :DDD ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#101342) ScomComputer válasza Puma K (#101341) üzenetére


ScomComputer
veterán

igen az egy nagy kamu volt...mint a hirdetője utólag elárulta... :DDD
Neked a 2060 Turbo jól működik,milyen hőfokokat produkál?

[ Szerkesztve ]

(#101343) keIdor válasza FollowTheORI (#101310) üzenetére


keIdor
titán

:R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#101344) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

[link]
Ezt a barmot! :D

ÁdiBá

(#101345) Puma K válasza ScomComputer (#101342) üzenetére


Puma K
veterán

Szóval akkor a tag csak szórakozott...?
Ez alapján időszakos vagy végleges tiltást is kaphatott volna akkor azért a mutatványért...

Asus RTX 2060 Turbo:

Megmondom őszintén, hogy rosszabbra számítottam és nem terveztem vele pár hétnél-hónapnál hosszabb távon. Csak a DLSS érdekelt, hogy milyen a gyakorlatban.

Már amikor hozzám került akkor kapott egy alulfeszelést a GPU így 0,95v mellett 1920 MHz-en kezd a és 1890 MHz-re áll be amikor "eléri az üzemi hőmérsékletét".

A VRAM a gyári-alap 14000 MHz helyett 15800 MHz-en ketyeg.
A mostani 900 MHz helyett mehetne 950 MHz-en is, de azt már az Overwatch -ami nekem számít- nem szereti.

Az Overwatch a legérzékenyebb program-játék-"tesztprogram" a legminimálisabban is instabil tuningra.

Konkrétan ami úgy tűnik, hogy Cyberpunk 2077, GTA Online, 3DMark és Superposition alatt is stabil azzal rámész az OW-ra, akkor ott bizony könnyen meglehet hogy elhasal a stabilnak hitt beállítás.

Kapod az .exe hibákat GPU esetén és jöhet a további finomhangolás.

Ha meg a VRAM-mal van nyűgje akkor elszínezi a képet. Vagy még amit tud azaz, hogy egyik pillanatról a másikra fekete lesz a képernyő, de fut a játék tovább :DDD

Szóval addig nem is szabad menni rendes meccsekre ameddig offline a gyakorlópályán el nem töltöttél a különféle karakterek különféle képességeit elhasználva annyi időt hogy kibukjon ha instabil a történet.

Decemberben szórakoztam a GPU-val és 1v mellett 1980MHz-en kezd és 1965MHz-re áll be.

Kapott egy egyedi profilt, amivel a csúcs egyszeri legmagasabb érték hőmérséklet szempontjából a 71-73°C. Amúgy játék közben 61-65°C között mozog. A mókuskerék egyszeri-csúcs-maximális fordulata pedig 2000 RPM alatt szokott lenni, amúgy ez alatt pörög.

Nyáron alá raktam csokorba fűzött be quiet! 120-as PWM-es ventilátorokat, hogy mozogjon a kártya körül a levegő, mert a vízhűtés miatt alig van légmozgás a gépházban... nem melegszik fel eléggé a CPU és emiatt nem tekeri a ventilátorokat (a ház elejében van egy 45 cm magas 10cm vastag 3 ventilátor radiátor 3 ventilátor tömb) :DDD

Szegény GTX 1080 Ti-nek is ez volt a baja... de az legalább fűtött alulról valamennyit a CPU-ra hogy az forgattassa a ventilátorokat ;]

Most a kis 2060 Turbo burkolatának a levételén gondolkodom, hogy úgy hatékonyabb lenne a kártya hűtése a 2 alatta lévő ventilátorral.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#101346) Devid_81 válasza Puma K (#101345) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Lehet kamu volt fene tudja, viszont rengeteg user eladta 200k korul vagy alatta a 2080Ti-t abban bizva, hogy a 3080 sz@rehugye lesz es majd kettehugyozza a 2080Ti-t...de nem igy lett, foleg, hogy referencia orajelen kb csak a userek 5-10%-a hasznalja eseket a kartyakat.
Eleve rengeteg volt kozottuk a gyari OC-s verzio is stb.
Es mindenki a referenciahoz hasonlithatta az uj kartyakat.
Ami alapesetben jol is nezne ki, csak amig a Turingban van 15-20% OC az Amperekben ekozben 5-6%.

Mindenesetre en a mai napig orulok, hogy nem voltam akkora b@rom, hogy bedoltem ennek, pedig rezgett a lec nalam is :K

...

(#101347) Devid_81 válasza ÁdiBá (#101344) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ugyesen eltunt a helyszinrol...jah nem ;] :D

...

(#101348) VTom válasza Devid_81 (#101347) üzenetére


VTom
veterán

látszik ebből is, hogy megéri lopni. Biztos rá volt szorulva.
Ha meg nem, akkor most rászorult. Oda a hókupacra.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#101349) snecy20 válasza Puma K (#101345) üzenetére


snecy20
veterán

A dlss meggyőzött amúgy? :)
Szerintem a másfél-két évvel ezelőtti állapotához képest sokat javult a dolog. Okoz még ugyan anomáliákat, szemünk előtt kirajzolódó textúrák és egyebek, de az a régi, nagyon gány elmosódottság már nincs jelen.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#101350) ScomComputer válasza Puma K (#101345) üzenetére


ScomComputer
veterán

"Az Overwatch a legérzékenyebb program-játék-"tesztprogram" a legminimálisabban is instabil tuningra."
Te csak azt hiszed.... :D
Ha tutit akarsz akkor az Apex Legends-et próbálgasd,nálam az Overwatch simán ment semmi hiba(sőt az e-penish prime és társai is hiba nélkül), viszont az apex egyből whea hibát dobott "belső paritás hiba" ami az instabil cpu oc-t jelent,minden megy jól látszólag de mégse,kell neki egy kis + fesz még...
Az a gond,hogy sokat nem is nézik a winlog, figyelmeztetés részét,azt hiszik,hogy stabil az oc de mégsem...
Igaz ez a vga oc/undervolt-ra is az apex megfekszik ha instabil....
:R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.