Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#5162) gabyhun


gabyhun
csendes tag

Sziasztok, par hete, ugyan irtam a bajom egy masik topikban, de erdemlegesen nem jutottam elore.

A gondom a kovetkezo:

Van egy asus X50N-AP048C notim 2007-es gep.

Akksirol indulas : bekapcsolom felvillan a HDD munkajat jelzo led, felporgeti a hdd-t meg villogtatja az optikai meghajtot. Aztan par masodperc mulva leall es ennyi, se bios se boot semmi kep.

Halozatrol: tolti az aksit es ugyanazt csinalja mint amit aksival, anyi hogy folyamatosan ujrakezdi. Tehat addig csinalja meg le nem veszem a halozatrol.

A processzor ventije semmilyen esetben nem porog fel, viszont jo mert leteszteltem kulon, aramot ad az alaplap a hutonek mert benne van a kello feszultseg, ramertem, es a kek szinu ellenorzo/szabalyzo kabel nelkul porgeti is alaplapra dugva. Ramokat cserelgettem, elemet kivettem lemertem, meg jo, hdd nelkul is neztem, optika nelkul is, sot az alaplapot teljesen lecsupaszitva kiveve a burkolatbol csak a lenyeges dolgokat radugva is.

Elotte mar egyszer csinalt ilyent win7 keszenleti modja alatt, akkor
egoldotta a gondom egy harmadikra inditas, hdd-nelkul.
Most viszont Se bios se boot semmi.

Szerintem alaplap, valami aram felveteli nyavaja. Igaz terhelesre fagyott parszor mielott meghalt.

Hasznaltan vettem, az elozo tulaja azt mondja nala teljesen jo volt..... persze.

Na mindegy, valakinek esetleg tipp? Johet kozosbe is nem kell pm. Olvasom a topikot.

Ja es bocsi az ekezetek hianya miatt, nem magyarfoldrol irok, es egy hulladek tabletet hasznalok most.

Koszi es udv.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.