Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#5451) f27 válasza krystman (#5450) üzenetére


f27
aktív tag

Probáld ki másik táppal hogy mit csinál.
Ha akkor is előjön ez a baj,akkor a gép belső tápjával lesz baj.

(#5452) elithun


elithun
őstag

Notebook típusa:
Lenovo Thinkpad T61 type 7633-CT0
Vásárlás dátuma:
4-6 éve
Üdv!
Volna némi probléma a fent nevezett géppel, mégpedig az, hogy már nem kapcsol be.
Egy hónapja kb. a rátelepített windows7 furcsa módon fagyott le. A kép teljesen benégyzesedett, mintha szétesett volna. A gép eközben pokrócon volt, elég forró ventivel már, de ha jól tudom sok ideje van így használva. Arra gyanakodtam, hogy talán túlmelegedett egy alkatrész, vagy akár zárlatos lett, ezért szétszedtem, kiszedtem minden alkatrészt és összeraktam utána. Valószínűleg pontosan lett összetéve, mert az egyes mozzanatok után képeket készítettem a kinézetéről. Viszont azóta nem kapcsol be.
Mikor bekapcsolom akkor elindul a gép, pontosabban felpörög, de a monitor szürkén világít és más nem történik. Párszor beindult a boot, de windows betöltésig nem jutott el.
Mi lehet a probléma?
A válaszokat elöre is köszönöm. :-)

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5453) f27 válasza elithun (#5452) üzenetére


f27
aktív tag

GPU probléma!
Sziplán levál vagy a roszabik esetben meghalt a mag rajt.

(#5454) elithun válasza f27 (#5453) üzenetére


elithun
őstag

Köszönöm szépen a választ, utána nézek.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5455) Dak9


Dak9
csendes tag

-Amilo Pa 2510
-2008
-A hiba az lenne, hogy miután kitisztitottam a laptop hűtőt utána a hűtő bekapcsoló gombjával még minden rendben volt. Aztán magától készenlétbe kapcsolt többször is. A laptop hűtő gombjával utána nem kapcsolodott be a hűtő, hanem be/ki kapcsolta a gépet. Most már azt se csinálja. A Windows Media Playeres gomb is elálitodott és már az se csinál semmit.
-Szervízbe még nem vittem el.

Kérem valaki segítsen!

(#5456) f27 válasza Dak9 (#5455) üzenetére


f27
aktív tag

Valami alkatrész is letisztítottál az alaplapról? :F :U

(#5457) Dak9


Dak9
csendes tag

Nem hiszem, mert csak a ventilátort birizgáltam a többihez nem nyúltam hozzá. Egy kefével óvatosan leszedegettem a port a ventilátorról. A laptop fejjel lefelé volt mikor szereltem. Lehet, hogy ettől elcsúszott valami? Legalább valami program kéne, hogy betudjam inditani a ventilátort. Tudsz ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#5458) vilmaboy válasza Dak9 (#5457) üzenetére


vilmaboy
őstag

CPUCooL, speedfun stb... google-ban a lehetőség tárháza rejlik... van 1000 féle amivel coolert tudsz szabályozni. Van Ph-n sok hűtéssel foglalkozó topik. Ők tuti csipőből a legjobbat mondják neked.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5459) fireman


fireman
tag

Sziasztok!

Adott egy kb. 4-5 éves Asus F3M típusú laptop ami eddig jól működött, azonban tegnap azt vettem észre, hogy nem tölti a töltő az akkut, pontosabban ha bedugom töltésre akkor csak egy pillanatra felvillan a hálózati üzemet jelző led, aztán semmi...ha picit mozgatom a csatlakozást akkor is néha villan egyet, de nem lehet beállítani olyan helyzetbe, hogy töltsön.
Gondolom kontakt hibás lehet, kérdésem, hogy lehet-e ezzel kezdeni valamit, javítható-e? :F

Amikor észrevettem a hibát, azonnal elkezdtem lementeni a fontos dolgaimat, de nem sikerült mindent menteni, mert közben lemerült, és mint mondtam, nem megy hálózatról és nem is tölt.

Szerintetek házilag barkácsolható-e vagy vigyem szervízbe....ha egyáltalán hajlandóak vele foglalkozni??? (kisváros, nem is tudom, hogy van-e valamilyen szervíz, vagy csak mindenki új kütyüket akar eladni)

(#5460) f27 válasza fireman (#5459) üzenetére


f27
aktív tag

Ha szerencséd van akkor a tápcsatit törted ki valahogy az idők során..
Ha nem akkor lehet a töltőd vacakol.
A legroszabik esetben az alaplapi tápod halt meg.
Ha nemtalálsz ott helybe szervizet akkor keress meg privibe. :R

(#5461) NEMO1968 válasza fireman (#5459) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Sz.v.sz a csati kontakthibás(esetleg ott,ahol rá van forrasztva az alaplapra),vagy esetleg a töltő kábele tört meg valahol.
Próbálj meg szerezni másik töltőt,úgy mit produkál.
Ha úgy jó,akkor"csak" a töltőd a ludas.

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#5462) fireman válasza NEMO1968 (#5461) üzenetére


fireman
tag

Ok, köszi, rajta vagyok, hogy találjak másik töltőt a környezetemben...aztán meglátjuk.

(#5463) vilmaboy válasza fireman (#5459) üzenetére


vilmaboy
őstag

régebbi asusoknál volt rá számos példa, hogy a töltő csatlakozó forrasztása megadta magát a nyákon. Kívánom, hogy ez legyen a baja, mert akkor csak egy ügyes forrasztani tudó ember kell neked :)

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5464) fireman válasza vilmaboy (#5463) üzenetére


fireman
tag

Sziasztok!

Kiderült a hiba....a töltő adta meg magát, kipróbáltuk egy ismerősnél, az ő töltőjével működött a laptopom, míg az én töltőm nem működött a másik laptopnál sem.
A neten az alábbiakat néztem ki, szimpatikusabb az első, mivel annak 90 fokos a dugója....viszont az nem gond, hogy ez nem földelt? ...a másik földelt, de az meg egyenes dugós.

[link]

[link]

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? :F

(#5465) krystman válasza fireman (#5464) üzenetére


krystman
őstag

Nekem most volt egy ilyen hibám, és a töltőbe volt a hiba, mert valamilyen forrasztás elengedett. Én a Grando-ról rendeltem az MSI laptopomhoz, és 1nap alatt megjött, és féláron tudtam megvenni a töltőt. Nézd meg Te is ott. Egyébként ahogy látom, neked is olyan a töltő dugalja, mint az enyémnek.

(#5466) vilmaboy válasza fireman (#5464) üzenetére


vilmaboy
őstag

a 90 fokos nyakban fog törni. legalábbis a gyári asusok ott szoktak, vagy a dugó belselyében. az enyémet 3x forrasztottuk újra. amúgy nem para, ha nem földelt.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5467) NEMO1968 válasza fireman (#5464) üzenetére


NEMO1968
őstag

Na látod.
Tegnap már nem keltem fel hiába :D .
Látom a 2 töltőnek mások a paraméterei.(V=feszko és A=amper.)
Nézd meg,az eredetin mi van,és azt vedd meg,amelyik a legjobban passzol a régi töltőhöz.
Az A=amper értéke lehet nagyobb is,nem probléma,csak sokkal kisebb ne legyen.
Egyébként ha már megvetted az újat,megpróbálkozhatsz egy kis barkáccsal is a régin.
Valszeg a vezeték tört meg valahol,azt kis szerencsével meg lehet találni és össze lehet forrasztani.
Vesztenivalód nincs,de ha bejön,jó lehet szükség(próba)töltőnek :K .

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#5468) fireman válasza NEMO1968 (#5467) üzenetére


fireman
tag

Szia!
Igen, nem egyforma áramerősségűek, megrendeltem azt ami ugyanolyan mint a mostani gyárim.

(#5469) NEMO1968 válasza fireman (#5468) üzenetére


NEMO1968
őstag

Tökéletes választás :K .

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#5470) LaptopSystem

Sziasztok

Dell e4300 -hez keresek kijelzőt ha valakinek van az dobjon egy pÜ-t :)

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#5471) BlackBriar válasza LaptopSystem (#5470) üzenetére


BlackBriar
csendes tag

Notebook típusa:
Lenovo G570
Vásárlás dátuma:
2012. február

Sziasztok!
Tegnap délután még minden rendben volt a géppel.Kb. 17 órakkor minden gond nélkül állítottam le (Win7). Mikor hazaértem - 100km-t utaztam- nem tudtam bekapcsolni.
A kezdő képernyő (H2OBIOS) után dob egy fekete képernyőt, és egy nem villogó kurzort a bal felső sarokba.DVD-ről sem bootol. Memória problémát kizártam (?), mert kivéve belőle egyáltalán nem indul el. BIOS-t indítja, procit,memóriát,háttértárakat felismeri benne, a venti folymatosan pörög és melegszik. Szerintetek mi lehet a baja? Köszönöm a segítséget.

Szabi

Ne haragudj rossz gombra kattintottam... :)

[ Szerkesztve ]

(#5472) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!

Lenne itt egy Samsung RV-510-es lapos. A problémám az lenne hogy 78%-ra feltölt a gép utána pedig közli "Csatlakoztatva, nem töltődik". Leveszem a gépet töltőről felrakom, újra csak 78% tölt fel.
Újraindítás, sleepelés nem segít. Ha kiveszem az akksit és visszarakom akkor felmegy 79%ra majd ujra vissaz 78-ra. fene se érti... :F

Előre is köszi!

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#5473) Atos23


Atos23
senior tag

Sziasztok,

Igazából nem hibával kapcsolatban írok, hanem bővítéssel.

Van egy Toshiba L670-13D laptopom, Ci3 330M első generációs core i procival.

Szeretnék bele CPU upgradet.Alaplap adatai:

Tokozás típusa 988 Pin rPGA
Alaplapi lapkakészlet Intel Ibex Peak-M HM55, Intel Ironlake-M

Ezek alapján csak első generációs Core i procik mehetnek bele?

A másik kérdésem, hogy tudtok-e olyan programot, ami ezeknek a prociknak a teljesítményét folyamatosan egy szinten tartja, tehát nem ugrál a frekvenciával? Sajna ezt nem lehet beállítani a gyári Utilityben.

Köszi

(#5474) eriktoth


eriktoth
tag

ÜDV!

Nem tudom ide tartozik-e, de azért próbálkozok, van egy egy éves ASUS N53sn típusú notebookom. Jól működik, de a sok nyitogatástól a képernyő keret a bal alsó sarokban kicsit megpattant, ilyesmire vonatkozik a garancia? esetleg otthoni megoldás rá?

(#5475) izsob válasza Zewa (#5472) üzenetére


izsob
tag

samsungoknál van ilyen akkuélettartam növelő ami csak 80%-ig engedi feltölteni az akksit. Kapcsold ki és utána felfogja tölteni teljesen

(#5476) AdamMcKraken


AdamMcKraken
tag

Sziasztok,
Volna egy Lenovo N200 0769-es típusú laptopom, ami most megadta magát.
Amikor bekapcsolom (tápról vagy 220-ról) azt tapasztalom h felvilágít a power led rajta, bepörög a ventilátor, aztán le is áll, és kész, ilyen állapotban marad. Képernyő sötét, a led-ek világítanak, hangot nem ad. Próbáltam a csatikat ellenőrizni, kihúz-bedug, portalanítás is volt, de nem segít! Esetleg valaki tudna tippet adni merre keresgéljek?

a legnagyobb hülyeség is amit elkövetünk, jó valamire

(#5477) f27 válasza AdamMcKraken (#5476) üzenetére


f27
aktív tag

a chipeknél.
ha van benne dedikált vidkari az a baja
Ha chipsetes képmegjelenítője van akkor az a baja.
Szervizes a géped te már nemnagyon javítod meg otthon. :N

(#5478) goldking11


goldking11
csendes tag

Sziasztok nekem lenne 1 Gericom supersonic 17120-as típusú laptopom és megadta magát az alaplap be sem kapcsol egyáltalán. Valakinek nem lenne elfekvőben hozzá 1 alaplap? Jó\hibás is érdekel még videochip hibás is.

Tibor

(#5479) Letsgo


Letsgo
tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség mert nem bírok a géppel!

Vásároltam egy Lenovo T61-es gépet.
Megy szépen minden!
opr. w7-es 64bit. Problémám annyi, hogy a flash playert le szedem 64biteset fel teszem. De a pl youtub vagy ilyenek a netten Mozillán becsíkoz. hang minden ok de csíkoz és ha felbontást meg változtatom pl youtubon akkor tökéletes lesz a kép.
Már több flash playert próbáltam de nem jó egyik sem...

Valakinek valami ötlete? DVD-t avit mindent szépen szagtatás nélkül viszi...

Előre is köszi ÜDV:Letsgo

(#5480) NEMO1968 válasza eriktoth (#5474) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Valszeg garis.
Otthon nem érdemes próbálkozni,mert a zsanérod szorult meg.
Mindenképp zsanér és fedlapcsere.
Ragasztgatással nem érdemes próbálkozni,mert a szoros zsanértól ugyanúgy törni fog.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#5481) netzoli


netzoli
tag

Van egy Acer Aspire 5720Z laptop, amire ráült egy kisgyerek. A kijelző összetört.
Kicseréltük a kijelzőt. Külső monitoron tökéletes a kép, de az új kijelzőn osztott lett a képernyő. Pontosabban hat részre és mindegyiken látszódik külön-külön az asztal.

Mi lehet a hiba?

Válaszokat köszönöm.

Notebook DC és USB aljzatok >>> www.dcjack.hu <<<

(#5482) f27 válasza netzoli (#5481) üzenetére


f27
aktív tag

Lehet sikerűlt úgy ráűlnie a kisgyereknek hogy a GPU-d is megrepedt
nagyonsok esetben a GPU a hibás a 4-6-8ablak megjelenéséért...
de jelen esetben még érdemes körbejárkálni más lehetőségeket is
mint pl..kijelző,Szalagkábal jól van e a helyén... :K

(#5483) endruboy1


endruboy1
senior tag

Hello!

Van egy 2 éves Acer Aspire 4741G-m. Van benne egy GT330M VGA és egy Intel i5 430M CPU.
Az volna a gondom, hogy a Battlefield 3 multija kb. fél óra alatt (megesik hogy tovább bírja akár sokkal is) teljesen kifagyasztja a gépet, de úgy hogy csak hard reset segít rajta (kép és hang is beakad, teljesen mozdulatlan). Ezen kívül van még 2 játék amivel játszani szoktam, a League of Legends és a Sniper Elite v2 - azonban ezek kevésbé terhelik szerintem a gépet így nincs is gond velük.
Ami érdekes egyébként hogy múlt héten amikor még nem volt meg a BF3, abban a nagy melegben a másik 2-vel elég sokat játszottam de nem volt ilyen gond.

Jómagam túlmelegedésre gyanakszom, de mivel még sose volt ilyen problémám nem vagyok benne biztos. A VGA hőmérséklete terhelés nélkül 50 fok körül ingadozik, BF3 alatt amikor még meg tudtam nézni 75 fokot írt, de akár e felé is mehetett. A CPU két magja 60-66 fokos terhelés nélkül, sajnos terhelésnél nem néztem őket mert VGA-ra gyanakodtam (majd megfigyelem ezt is). HDD 35 fokos terhelés nélkül.

Ezek túl magas értékek? Vannak annyira magasak hogy behaljon tőle a gép játék alatt?

(#5484) endruboy1 válasza endruboy1 (#5483) üzenetére


endruboy1
senior tag

Közben logoltam is játék közben a hőmérsékleteket. 97-98 fokos a CPU játék alatt... a GPU meg 85 körül. Most mondjuk nem vártam meg amíg kifagy de ezek így is magasak, nem?

(#5485) Muerte válasza endruboy1 (#5484) üzenetére


Muerte
addikt

A cpu a nagyon magas,az miatt fagy ki.Elméletileg le kéne hogy hibernáljon vagy vissza kéne vennie az órajelet de ezt szériája válogatja és beállítás kérdése is.Kitakarítás,újrapasztázás+hűtőpad kombó segíthet rajta.Hűtőpadból csak ez a kettő ér valamit: Notepal U2,vagy U3.Előbbi 15"-ig utóbbi 17"-ig.

[ Szerkesztve ]

(#5486) endruboy1 válasza Muerte (#5485) üzenetére


endruboy1
senior tag

Igen, a kitakarítással kezdem mindjárt szétszedem. Remélem hogy az elég lesz neki mert újrapasztázást még nem csináltam noteszben és ha lehet nem most kezdeném el :) . De lehet muszáj lesz na mind1. Hűtőpadot épp a héten szereztem be hozzá mert kezdett gyanúsan meleg lenni meg ugye a múlt heti hőség... egy Hama van nekem a MediaMarktból. Vannak rajta gumi talpak és két kb 5cm-es venti.

(#5487) Muerte válasza endruboy1 (#5486) üzenetére


Muerte
addikt

2 éves gépben a paszta réges-régen kiszáradt már,anélkül nem ér semmit a kitakarítás sajnos.Nincs benne semmi ördöngősség,ugyan úgy kell mint asztali pc-n.

(#5488) endruboy1 válasza Muerte (#5487) üzenetére


endruboy1
senior tag

Leadtam szervízbe már pasztázásra-takarításra. Az a helyzet hogy ezt teljesen szét kell szedni hozzá, néztem a manualt. Szóval nem a hátlapot kell lepattintani, hanem az egész gépet vissza kell bontani az alaplapig... gyakorlatilag mindent ki kell szerelni. Mikor ezt megláttam úgy döntöttem tapasztaltabb kezekre bízom a dolgot mert azért ez a 100-150k elég sok tanuló pénz lenne :D.

És köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#5489) x47


x47
csendes tag

Üdv!

HP ZV6000 az áldozat , táp hibával került hozzám, de az aksiját bemértem és megvan benne a feszültség,bekapcsolásra csak hármat villan az elején a kis villám alakú visszajelző de semmit sem csinál adtam tápról áramot az aksi csatlakozásán keresztül de a reakciója ugyanaz, én alaplap halálra gyanakszom, de várom az építő jellegű szaktanácsokat, hogy esetleg alaplapon belül merre keressem a hibát,kösz előre is.

használt termékekre sem az Európai Unióban, sem hazánkban nincs kötelező jótállás, hanem csak szavatosság. Meghibásodás esetén a vásárlónak kell bizonyítania, hogy a termék már a megvásárláskor hibás volt.

(#5490) goldking11 válasza x47 (#5489) üzenetére


goldking11
csendes tag

Hali!
Az én Gericom 17120-asomnak is ugyan ez a reakciója töltőről és akkuról is.
Én arra gyanakodtam hogy vga hiba.
Szervizbe elvittem és ott meg is erősítették.
Előtte fél éven keresztül vissza forrasztgattam a vga-t, de az utolsó alkalommal ment 3hónapot és behalt a chip teljesen.(bár ennek elég gyatra a hűtése sajnos :(:(:(:(... ) Annyival korrigáltam hogy nem sajnáltam róla a pasztát. :D
Lehetséges hogy a tieden is segítene 1 ilyen javítás.
szervizben 12000ft körül van 1 ilyen.
Ha gondolod én segíthetek persze ha nem garis vagy ilyenek.
Ha érdekel írj privit.
Eljuttatod hozzám átforrasztom a vga-t és letesztelem hogy jó-e, Visszaküldöm te is teszteled és ha minden ok fizeted a 3000Huf-ot a javításért.

Ha mégsem jó akkor végzek rajta pár mérést a táp résznél hátha ott nem jó valami.(annak a javítását nem vállalom csak a mérést service manual alapján.) Erre nem kérek semmit.

Veszteni valód nincs.
Segítség ajánlás néhány notebook megmentésére hogy ne végezzés bontóban vagy vaterán eladósorában.

Tibor

(#5491) endruboy1 válasza endruboy1 (#5488) üzenetére


endruboy1
senior tag

Na, kitisztították állítólag tele volt. Most alapjáraton 50 alatt van minden hőmérséklet, terhelésnél pedig nem megy 70 fölé egyik sem. BF3 most már nem száll el.
Köszi még egyszer a tippeket!

(#5492) goldking11 válasza goldking11 (#5490) üzenetére


goldking11
csendes tag

na mind1 én csak segíteni akartam.

Tibor

(#5493) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egy olyan problémám van, hogy van egy compaq evo n1015v laptopom, és ha nyitok egy ablakot a windowsban akkor az ablak teljesen belilul, de ha leteszem a tálcára kakor minden teljesen normális.A windows telepítése alatt se jött elő ez a porobléma, s nem igazán tudok rájönni mi is lehet ez

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5494) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Üdv Mindenkinek!
Van egy Acer Aspire 5715Z típusú notim, nem egy mai darab, kb. 5 éves.
2 hónapja kapott egy újratelepítést (win7), kitisztították, azóta a gép terhelés alatt egyik pillanatról a másikra ki szokott kapcsolni, a gép alja a ventinél pedig tűz forró...
Mi lehet a gáz? Hogy tudnám megoldani a problémát? Előtte sose csinálta...
Köszi előre is!

(#5495) Muerte válasza Petyus87 (#5494) üzenetére


Muerte
addikt

Működik a venti? Nem felejtették el véletlenül visszadugni a kábeljét?

(#5496) Petyus87 válasza Muerte (#5495) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Szét is szedtem tegnap, minden a helyén van. Azt még nem néztem meg, hogy terhelés alatt működik e a venti. Ez lesz a következő.

(#5497) ruti válasza Petyus87 (#5494) üzenetére


ruti
Közösségépítő

sziasztok!

ugyanezt a hibát tapasztaltam én is egy ÚJ ASUS-nál:
amikorra tűz forróra melegszik az alja, amint megkapja a terhelést, kikapcsol
visszahűlés után elindítva egy stabilitástesztet, addig megy, míg megint fel nem forrósodik, és megint kikapcsol
ilyen állapotában a win sem tud betöltődni, kikapcsol betöltődés közben
az oprdsz-en kívüli Express Gate-ben ugyanezt tapasztalom
ÚJ a gép! milyen hardver hiba lehet?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5498) Petyus87 válasza Muerte (#5495) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Forog a venti, bár folyamatosan meg-meg áll. ez normális?

(#5499) Muerte


Muerte
addikt

Az hogy meg-megáll a venti normális,az alaplap vezérli milyen hőfokoknál kapcsoljon be majd ha visszahűlt kapcsoljon ki.A túlmelegedés viszont egyáltalán nem normális,főleg az új gép esetében,bár a Tiédnél sem ha most lett kitakarítva.
Mindkettőtőknek azt javaslom töltsétek le a HWinfo
nevű progit,indítsátok el a sensor only részét,és figyeljétek meg mi melegszik túl terhelés közben.Ezek után már többet fogunk tudni mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

(#5500) Petyus87 válasza Muerte (#5499) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Már töltöm is. Köszönöm a segítséget, majd írok akkor, hogy mi a helyzet.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.