Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#5601) nagypasztor


nagypasztor
tag

Üdv Srácok!

Akadt egy problémám. A húgom használta a laptopomat, aztán letette készenlétbe. Mikor visszajött és bekapcsolta, már csak fekete képernyőt adott, és azóta ezt csinálja. A merevlemez megy, mert villog a visszajelző-led. Szétszedtem a gépet, mert már nem garis, hogy megnézzem, a videókártya ment-e szét, de azon nem látok semmilyen égési nyomot! Vagy nem is kell, mert az nem látszik rajta? Tudna esetleg valaki mutatni egy képet, hogy hogy néz ki egy alaplapi integrált kártya, ha kiég?

A laptop Msi m673x. Már egyszer volt benne alaplap cserélve, mert tönkrement. Állítólag ez a széria hibás, és elég sok gond akad vele sokaknál. Most négy éves a gép. A csere kb két éve volt. Most időszerű akkor? :D :W
Köszi a válaszokat!

(#5602) f27 válasza nagypasztor (#5601) üzenetére


f27
aktív tag

Semmi nyomot nemtalálsz ha leáll a VGA benne.
Ha nemjut előre keress meg PÜ-ben :))

(#5603) solfilo válasza NEMO1968 (#5600) üzenetére


solfilo
veterán

Szia!

Köszönöm! Én is valami ilyesmire gondoltam. A gond igazából az, hogy visszahűlés után konkrétan használhatatlan a gép, ha az ember gépel, több másodperc alatt jelenik meg a beírt szöveg, percekig tart belépni pl egy gmail fiókba, stb, így gáz, hogy nem engedi el újra a gyeplőt. A CPU-Z féle 250 MHz meg elég ilyesztő, teljesítményt látva talán igaz is. :O

Takarítást már mondtam neki, remélem az megoldja. Lehet egy újrapasztázás sem ártana. A fura mégis az, hogy korábban semmi baja nem volt, aztán egy 3-4 órás utazás után elkezdte ezt csinálni, első bekapcsolástól kezdve. :F

Ha a hőérzékelő szenzor megadta magát , akkor lehet valamit tenni? :B

solfilo

(#5604) NEMO1968 válasza solfilo (#5603) üzenetére


NEMO1968
őstag

Ne hari,nekem csak kósza ötleteim voltak,ennyire nem vágom a kérdést.
Takarítás és pasztázás,jól mondtad.
Hőérzékelővel nem lehet kezdeni semmit,ha jól tudom.
Igaz,is,venti működik rendesen?
Felpörög,leáll,lassít,stb.?
Órajelet próbálj meg más progikkal is mérni,nem kell rögtön pánikolni :) .
Lehet hogy csak CPU-Z hülyül meg.
Viszont érzékelő vagy ventihiba miatt lehet,hogy tényleg ennyire visszavesz.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#5605) Szipoly


Szipoly
tag

#5586-hoz valaki?
http://prohardver.hu/tema/notebook_hibak/hsz_5586-5586.html

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#5606) NEMO1968 válasza nagypasztor (#5601) üzenetére


NEMO1968
őstag

Hello!
Azért ellenőrizd az a fekete képernyőt mondjuk egy monitorral.
Ha ott jó a képed,nem biztos a VGA hiba.
Másik.
Próbálj meg halvány képet keresni a nagy feketeségben.
Pl.más szögből nézve,fény felé fordítva,lámpával megvilágítva akijelzőt.
Lehet hogy csak a háttérvilágításod ment ki.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#5607) nagypasztor válasza NEMO1968 (#5606) üzenetére


nagypasztor
tag

Megpróbálom majd, de nem valószínű, hogy a háttérvilágítás, mert amikor bekapcsolás után megnyomom egy perccel a bekapcsoló gombot, akkor egyből lelövi a gépet, míg ha betöltene valamit, akkor ez legalább fél perc után kapcsolná ki!

(#5608) f27 válasza Szipoly (#5605) üzenetére


f27
aktív tag

Nézd meg külső monitorral mi a helyzet.
Ha jó a kép akkor szalagkábel vagy döglődik a kijelződ.
Ha ott is ugyan ilyen pocsék a kép akkor a GPU-d haldoklik. ;)

(#5609) nagypasztor válasza f27 (#5602) üzenetére


nagypasztor
tag

a képen látható sárgás barnás folyást vettem észre a kijelző egyik csatlakozója körül. Bár nem tudom, hogy lehet-e köze hozzá, mert két csatlakozó is van a kijelzőn, és az egyik lehet, hogy antenna. Úgy néz ki, hogy ha ez, akkor nem a vga ment ki, hanem ez a csati éghetett! Tudjátok, hogy mitől lehet ilyen, ha nem borult rá semmi? Létezik, hogy az elemből folyt ki a sav, mert ott van mellette? Esetleg ötlet? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#5610) Gubu0101 válasza nagypasztor (#5609) üzenetére


Gubu0101
veterán

Inkább égésnek tűnik.Elemből kizárt,hogy bármi is kifolyna.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5611) Szipoly válasza f27 (#5608) üzenetére


Szipoly
tag

Úgy lesz. Köszi :)
Gpu cserélhető ezekben?

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#5612) NEMO1968 válasza nagypasztor (#5607) üzenetére


NEMO1968
őstag

Ebben ne legyél biztos.
Nekem a működő gép 2 sec alatt leáll a bekapcs megnyomásásra.
Sípol valamit,ha bekapcsolod?
Behalt VGA-nál valami hibakódot sípolnia kéne,ha jól tudom.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#5613) nagypasztor válasza NEMO1968 (#5612) üzenetére


nagypasztor
tag

Nem sípol semmi. De szerintem el sem kezdi a rendszer betöltést, mert tényleg a gombnyomás pillanatában megáll, és ezt akkor szokta így egy gép, ha igazából el sem indul. Legalábbis a korábbi gépeim így tettek!

(#5614) NEMO1968 válasza nagypasztor (#5613) üzenetére


NEMO1968
őstag

És a korábbi gépeidnél mit csináltál? :D .
Na komolyra.
A jelek szerint a BIOS-ig sem jut el.
Próbáld meg kibelezni.(vinyó kivesz,memcsik kivesz,bill.lehúz,stb.)
Ha nem az alaplapd nyiffant ki,valamit csinálnia kell.
Legalább a BIOS-ig el kell hogy jusson.
Még egy lehetőség az elemcsere.
Valahol valamelyik topicban olvastam,hogy az is okozhat ilyesmit ha pl. zárlatos lett.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#5615) Gubu0101 válasza NEMO1968 (#5614) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nálam ugyan ezt csinálja.Be kapcs,se kép se hang,nem tölt be semmit,még sípolni se sípol.Tegnap előtt fogtam a ramot,meg emeltem,erre el indult.Másnap már ez nem jött be :DD Úgy hogy ma fogtam és be vittem hibafelmérésre,kíváncsian várom mi a baj.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5616) f27 válasza nagypasztor (#5609) üzenetére


f27
aktív tag

Nemvolt ez a gép már javítva véletlen? :U

(#5617) f27 válasza Gubu0101 (#5615) üzenetére


f27
aktív tag

Mi ez az új beviszem hibafelmérésre dolog? :U
Azért fizetsz pár ezret hogy valami hülyeséget mondjon egy szerviznek titulált bolt?
Százával javítom azokat a gépeket amit szervizek diagnosztizáltak és közel sem az szokott a bajuk lenni. :W

(#5618) Gubu0101 válasza f27 (#5617) üzenetére


Gubu0101
veterán

1000Ft.Ráadásul sok választásom nincs.Főleg vidéken,még utazgatni stb.Ráadásul 20km-es körzetbe ez az egy számtech bolt van ami ezzel foglalkozik :DD.Nem hivatalos szerviz,azzal már meg jártam (Sony).Ugy se szánok rá sokat,max 15.Ez fölött már inkább szét bontom és el adom darabokba,vagy úgy egybe.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5619) NEMO1968 válasza f27 (#5617) üzenetére


NEMO1968
őstag

Mert némelyik szerviz lehúzásra megy,ill. egyszerűen nincs felszerelésük(kedvük) javítani őket.
Konkrét eset.
Gépem töltésvezérlője nyekkent meg.
Aszongya a mókus alaplapcsere.
Javítható,de most nincs kedvem ezzel tökölni.
És kicserélte az alaplapot,szerencsére gariban :K .

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#5620) Gubu0101 válasza NEMO1968 (#5619) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor neked szerencséd volt :DD.Szerdán kiderül,hogy engem mennyivel akarnak :D Direkt nem mondtam hogy mennyit szánok a javításra..Ez a bolt pl kijelzőt 48ért akart adni laposba,itt fórumon 15+postáért be szereztem,azért ez nem mind1.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5621) nagypasztor válasza NEMO1968 (#5614) üzenetére


nagypasztor
tag

Azok még asztali gépek voltak, és nem beépített VGA-sok. Mondjuk ott a BIOS-ig mindig eljutott a dolog, de az más téma volt... :)

De az elemcserét megpróbálom, mert elég sokáig nem volt bedugva, és már minimum 4 éves benne az is!

F27! Egyébként volt már benne alaplap cserélve 2 éve!

(#5622) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Sziasztok!

Van egy HP Pavilion dv5-ös gépem és az a problémám, hogy a kijelzője elsötétült teljesen. :O Először csak enyhén villódzott néha - főleg mikor ki-be csuktam, de véletlenszerűen is csinálta -, viszont most először teljesen elsötétült. Ha lámpával megvilágítottam az LCD-t, akkor azért látszódtak a dolgok, de fedél lecsukásra nem jött vissza a kép (háttérvilágítással lehet vmi?). Elaltatás-ébresztés után újból volt képernyőm, de kicsit féloldalas (az LCD egyik fele kicsit sötétebb volt), de pár villódzás és megint jó volt minden. Mi lehet a baj? Hogy lehet orvosolni? (Garanciám már nincs rá!) :F

Köszönöm! :R

(#5623) Dell XPS válasza Sir Sparrow (#5622) üzenetére


Dell XPS
veterán

Ha még nem sötétült el teljesen, akkor az inverterrel van a probléma......

Üdv, Dell XPS

(#5624) Dell XPS válasza Sir Sparrow (#5622) üzenetére


Dell XPS
veterán

Amennyiben, van úgy hogy teljesen rendben van minden, akkor érintkezési problémák miatt van a hibajelenség. Ez lenne a szerencsésebb!
Mégegyszer átolvastam, azért írtam 2x!

Üdv, Dell XPS

(#5625) mobilbazar01


mobilbazar01
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
Szereztem egy dell n5010 notit majd win telepítés után a dell oldalon a service tag szám alapján kidobott drivereket elkezdtem felrakni. Szerepelt ott egy bios driver. Először kicsit furáltam, de gondoltam nem lehet baj ha kidobta mint találatot. Leszedtem, elindítottam majd meghalt a gép. Kép nincs, 7-szer csipog és úgy pörög a ventillátor mintha fel akarna robbani. Ez a 7-szer csipogás ismétlődik, és mást nem csinál.
Alaplap csere lesz? Vagy valamilyen módon újra lehet rakni a biost?

Válaszaitokat előre is Köszönöm

(#5626) vilmaboy válasza mobilbazar01 (#5625) üzenetére


vilmaboy
őstag

alighanem ez memória jelzés. ha jól emléxem. boot képernyőig eljut a gép?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5627) vilmaboy válasza vilmaboy (#5626) üzenetére


vilmaboy
őstag

ja nem... alaplap hiba a 7 csipogás... /AMI BIOS/ bootig eljutsz?

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5628) mobilbazar01 válasza vilmaboy (#5627) üzenetére


mobilbazar01
csendes tag

Nem. Nem csinál semmit. Nincs is kép

(#5629) f27 válasza Gubu0101 (#5618) üzenetére


f27
aktív tag

Én 1ezrest sem szánnék rá.
Nyíl egyenesen korrekt szervizbe kell vinni ahogy vakon megmondják a tól-tólig összeget és megjavítják.

tudom sok szervizben az a koser (ami nekem nagyon jó) hogy akkora árakkal dolgozik hogy a kedves megrendelő gyógyszerért nyúl azonnal :DDD

Sir Sparrow

Kegkéne nézni egy másik inverterel mi a baj.
Van mikor az inverter vacakol,de szakmai tapasztalatból kiindúlva sajnos a legtöbb esetben VGA hibára utal a dolog.
10-ből 7 esetben VGA hiba és 3 esetben inverter ill néha találkoztam olyannal mikor maga a kijelzőben a neoncső halt be. :K

mobilbazar01

ha nemjutsz semmire,szerezz be egy full halott alaplapot és a két biost kikell cserélni.
Kb 2-3ezerbe akadhat halott alaplap a gépedhez ebay-on vagy valahol. :K

NEMO1968

Igen kb 10.000 szervizre van magyarországon kb 5 gép amivel lehet ezeket javítani.
Ebből kapásból 2 az én tulajdonomban van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5630) Gubu0101 válasza f27 (#5629) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mint mondtam nekem a gond az hogy a közelbe nincs egy szerviz se ezen kívül.Úgy se járok jobban ha postázgatom bárhova is lapot.Kapásból 4-5ezer el megy postára oda-vissza.Ráadásul vagy kapok egy hajmeresztő árat vagy azt mondják nem tudják meg javítani.Ez a költség sokszorozódhat ha esetleg próbálkozok máshol is.Így hát marad ez,bízva abba hogy értik a dolgukat.Már 1 hete próbáltam mindent lapon,de műszerek stb nélkül nehézkes meg állapítani a bajt.Úgy hogy ez már tényleg a végső megoldás. :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5631) f27 válasza Gubu0101 (#5630) üzenetére


f27
aktív tag

Ha nemjutsz semmire ,keress meg én vaktába megmondom siker esetén 10k a munkadij és a posta is oda vissza 2k és ebből 80%-ra működö gépet kapsz vissza. ;)

(#5632) Gubu0101 válasza f27 (#5631) üzenetére


Gubu0101
veterán

Rendben.Köszönöm :R Holnap kiderül mit mondanak az okosok :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5633) vilmaboy válasza mobilbazar01 (#5628) üzenetére


vilmaboy
őstag

sajna akkor neked szaki dani kell ehez. vannak szerelők a fórumon akik tudnak segíteni... :K

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5634) nagypasztor válasza f27 (#5616) üzenetére


nagypasztor
tag

Miért fontos, hogy volt-e már javítva? Lehet, hogy megfordult a kezeid között is? :)

(#5635) Sir Sparrow


Sir Sparrow
aktív tag

Köszi a segítséget Dell XPS és f27! :R

Rendszerint az elfeketedést egy becsukás kinyitás orvosolja, persze időnként ezután még vibrál, na meg akkor is ha mozgatom a kijelzőt, de szerencsére még nem sötétült el véglegesen. Én nem értek hozzá, de mivel mozgatáskor és teljes becsukás után csinálja a hibát főleg, még így is lehet Videókártya hiba? Még egy dolog: Azt vettem észre, hogy az elsötétedést majdnem mindig megoldja egy képernyő kikapcs-bekapcs. Értem ezalatt, hogy vagy ha lecsukom és kinyitom a képerynőt vagy akkor is ha elaltatom lecsukás nélkül és felébresztem, szóval ilyenkor nem is mozgatom a képernyőt! Nem tudom ezek infók birtokában lehet-e szűkíteni a hiba forrását? Mennyibe fáj ez majd nekem szerintetek (cserealkatrész + munkadíj)?

(#5636) Dell XPS válasza Sir Sparrow (#5635) üzenetére


Dell XPS
veterán

Ilyen elképesztő dolgokkal is találkozunk néha.....

Üdv, Dell XPS

(#5637) Dell XPS válasza Sir Sparrow (#5635) üzenetére


Dell XPS
veterán

Ahogy látod kigondolt volna arra, hogy egy leragasztott LCD kábel nem csatlakozik rendesen, itt is esküdtek volna, hogy behalt a VGA. Szóval át kell nézni rendesen. Mindenesetre, amikor működik nem árt egy tesztet lefuttatni rajta.
Gyanús az inverter....

Üdv, Dell XPS

(#5638) Gubu0101 válasza Dell XPS (#5637) üzenetére


Gubu0101
veterán

És az ilyenért el kérnek 6ezerFt/h munkadíjat :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5639) Pitta33


Pitta33
csendes tag

Típus:Acer aspire 5310.Egy bios ,1220-as elem cserénél történt.A gyantás cin /kis forrasztás /nem jött össze.A negatív részt nem lehet hová tenni.A vége el van szigetelve.Az akksi ha benne van ,nem felejti el az ide beállítást,az időt megjegyzi.Egy szóval az aksinak benne kell lenni,hogy ne kelljen az F2-t nyomni és idére állítani állandóan.De érdekes, az időt nem felejti el.Kép linkben van,van aki tud segíteni?
http://kepfeltoltes.hu/view/120814/2012-08-14_11.31.57_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
06204132213
Köszönöm ha valaki tud segíteni.

(#5640) adidas4death válasza Pitta33 (#5639) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Lenne egy kis (igazából elég nagy mert munka laptop) problémám egy Fujitsu Siemens Amilo Pi 2540-el.

Az a helyzet, hogy bekapcsolás után abszolút nem ad képet (full fekete fel sem villan) pedig látom, hogy tölt és be is tudok jelentkezni mert hallom a windows-t ahogy bejelentkezik.
Rádugtam egy CRT-re ott viszont szanaszét esett a kép, egész pontosan össze vissza ir mindent, picit el is csúsztatva.

Szerintetek mi lehet a gondja és hogyan lehetne orvosolni? :F

Elég fontos lenne mert könyvelésre használja édesanyám a laptopot és több cégnek és magán személyeknek is könyvel. :/

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket. :R

Tisztelettel.: adidas4death

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#5641) vilmaboy válasza adidas4death (#5640) üzenetére


vilmaboy
őstag

nagyon úgy hangzik mint egy videochip hiba :U

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5642) Dell XPS válasza vilmaboy (#5641) üzenetére


Dell XPS
veterán

Egyetértek ez előttem szólóval....+1

Üdv, Dell XPS

(#5643) adidas4death válasza vilmaboy (#5641) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Respect a segítségért. :R

Hogy lehet esetleg ezt orvosolni? :U

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#5644) netzoli válasza adidas4death (#5643) üzenetére


netzoli
tag

Öröm az ürömben, hogy cserélhető a VGA-ja. Bár az sem egy tíz forintos tétel.
Vagy javíttatod.

Csak tanácsként és nem rossz indulatból írom, de én lecserélném egy, thinkpad-ra vagy egy latitude-re. Ugyanis ahol fontos a rendelkezésre állás, oda stabil gépek kellenek és a FuSi nem arról híres.

[ Szerkesztve ]

Notebook DC és USB aljzatok >>> www.dcjack.hu <<<

(#5645) Dell XPS válasza adidas4death (#5640) üzenetére


Dell XPS
veterán

A leggyorsabban, azonnal cserélni....

Üdv, Dell XPS

(#5646) adidas4death válasza Dell XPS (#5645) üzenetére


adidas4death
aktív tag

hát ez igazán fa**a.. :S Tudtok esetleg valamit ajánlani, vagy hogy honnan tudnék beszerezni esetleg, bármi help jól jönne, mert nekem asztalim van és nem igazán vagyok otthon a laptop biznic-ben MÉG. :B

és itt a HELP alatt nem azt értem, hogy: "Hozz Egy Liter Pálinkát". bár az is jól jönne "'de nem ma" xD

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#5647) Dell XPS válasza adidas4death (#5646) üzenetére


Dell XPS
veterán

Amennyiben jól tudom ez van benne:ATI Mobility Radeon HD 2400 Lehet hogy a másikban is tudok segíteni... :D Nézzem?

Üdv, Dell XPS

(#5648) f27 válasza nagypasztor (#5634) üzenetére


f27
aktív tag

az hogy volt e a kezeim között ,én nemtudhatom.
de ha elsőnek lett volna a kezemközött,akkor ha javításbol maradt dzsuva van ott akkor tuti hogy nem én voltam hanem valami kontár BT.
Az én munkám után semilyen nyom nincs ezért is mondanak engem a legjobb szerviznek :B :C

Na de igazábol azért kérdeztem mertha az valami javításbol vissza maradt kosz akkor lehet könyebben megtalálod a hiba okát. :K

(#5649) f27 válasza Sir Sparrow (#5635) üzenetére


f27
aktív tag

lehet sajnos VGA akkor is.
ugyan nem anyira érezhető de mikor ki be csukod a kijelzőt feszül az egész gép és nyeklik az alaplap igaz minimálisat de ugye az eléglehet hozzá
De lehet neked csak szalagkábel gondod lesz vagy más dolog
sajnos csak körbe tudjuk járni a hibalehetőségeket konkrétan nemtud mondani senki semmit még én sam csak ötletesen találgatni. :K

(#5650) f27 válasza adidas4death (#5640) üzenetére


f27
aktív tag

egyértelműen GPU hiba.
Ha javítatnád keress meg PÜ-ben. :))

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.