Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47351) HartgeH3-2.8 válasza Apollyon (#47301) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Nem tököltem a nővel próbáltam lovagias lenni mert elmondta és észre is lehetett venni hogy picit "félénkebb" óvatosabban lehet vele kezdeményezni.Erről beszéltünk is hogy ő nehezen nyílik meg én próbáltam nem ajtóstul rontani a házba.

Aztán meg ő ejtett pofára , ennyi történt.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#47352) Bubee82 válasza HartgeH3-2.8 (#47350) üzenetére


Bubee82
őstag

Történjen valami? Történjen a fejedben, igen. Egy elhatározás, egy döntés.

Mi más motiváció kell, mint az elhatározás a változásra, cselekvésre? Légy türelmes, én is az leszek. Annak kell lenni. És persze menni előre, próbálkozni.

Mondom én, akinek egyetlen kapcsolata volt az utóbbi közel 7 évben. Ennyi. Én nem fogok keseregni, sem toporogni. Megyek előre és teszem amit tennem kell.

(#47353) orbano válasza HartgeH3-2.8 (#47351) üzenetére


orbano
félisten

na, hát akkor legközelebb ne legyél lovagias, hanem legyél bunkó, és akkor lesz csajod. mi a gond?

A vér nem válik VAZZE!™

(#47354) Pala válasza Bubee82 (#47352) üzenetére


Pala
veterán

Honnan ez a határtalan optimizmus? Egyszerű szemléletváltás? :)

(#47355) Stalker-2572 válasza HartgeH3-2.8 (#47350) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nőktől várni, hogy majd optimista leszel olyan mintha az ellenségtől várnád, hogy adjon muníciót.

Mi kell, hogy motiváljon? Szakmai siker, barátok, életvitel, önmagad fejlődése.

Keress olyan tényzőket, amik pozitívan hatnak rád, a többit pedig kerüld el.

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#47356) Apollyon válasza HartgeH3-2.8 (#47351) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már nem a középkorban vagyunk hogy lovagiasak legyünk ;p Pár éve amikor már hosszabb ideje együtt voltunk az aktuális csajjal, felidéztük összejövésünk történetét. Ő is félénk volt az elején, kb 1.(!!) randi legvégén kaptam le, és ilyet szólt, hogy azthitte már nem akarok tőle semmit. :U
A nő ha megőrül se fogja mondani hogy 'smárolj már le bazzeg', akkor se ha egy vadállat.
Alkalmazkodni hozzá meg felesleges, nem is ismered, nem kell erőszakosnak lenni de óvatosan is pl. meg lehet fogni a kezét :U
Persze lehet hogy esélyed sem lett volna, de az hogy lapátrakerültél abban sztem benne van hogy túl óvatos voltál.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#47357) Bubee82 válasza Pala (#47354) üzenetére


Bubee82
őstag

Honnan? Magamból. Nem külső forrásból :)

Egyszerű? Igen, az volt. Egyszerűen eldöntöttem h pozitív leszek.

(#47358) #56474624 válasza HartgeH3-2.8 (#47350) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én is a minap olyan csávóval láttam egy olyan édes lányt hogy azt mondtam na ezen a ponton nincs igazság a földön.(Mert nincs).

Miért, tán kényszerítették azt a lányt? :U

(#47360) Pala válasza Apollyon (#47356) üzenetére


Pala
veterán

"A nő ha megőrül se fogja mondani hogy 'smárolj már le bazzeg', akkor se ha egy vadállat."

Konkrétan a legutóbbi házibuli alkalmával pontosan ez történt velem, a kanapén mellettem fekvő félrészeg csaj szinte követelte, hogy smároljam le! :) Oké, lehet, hogy a pia hozta ki belőle, de akkor is! Belementem, de kár volt, pfujjj...bagóssal többet nem smárolok, ezt ott és akkor megfogadtam! Bár igaz: soha ne mondd, hogy soha.... :D

Bubee: Ez klassz dolog, de nem érzed kicsit magadra erőszakoltnak az egészet? Mármint.. ezentúl bármi is történjék, igyekszel mindenben csak a jót látni? :)

[ Szerkesztve ]

(#47361) Bubee82 válasza Pala (#47360) üzenetére


Bubee82
őstag

Nézd, nem tudom úgysem átadni, megmagyarázni. Persze h erőltetettnek tűnik, mert ez nem mindennapi dolog. És nem olyan dolog amiről beszélnek az emberek. Amíg nem éli át egyedileg az ember, addig furcsállja. Én ismerek valakit, aki olyannyira pesszimista volt h rossz volt a közelében is lenni, de gyakorlatilag gyökerestül megváltozott az élete, amikor egyszerűen eldöntötte h innentől pozitív lesz. Minden amibe belefogott sikerült és elképesztő h mennyire sínen van az élete. Nagyon jó a közelében lenni, mert egy csomó energiát át tud adni. Én nem voltam pesszimista soha, de most valami olyan játszódott le bennem nemrég, amit nem gondoltam volna. Ha valamiben hiszek, akkor az a pozitív energia hatása saját magamra és másokra. Mert ha igazán hiszel, akkor az átformálja az életed olyanra, amilyenre szeretnéd. Akarni kell és hinni. És persze semmi sem történik ok nélkül :)

[ Szerkesztve ]

(#47362) Pala válasza Bubee82 (#47361) üzenetére


Pala
veterán

Én ezt elfogadom, hogy így működik a dolog! :K
Dale Carnegie - How to win friends and influence people c. könyve részben pontosan erről szól, úgy érzem, sokat tanultam belőle szocializálódás terén.

Nyilvánvaló, hogyha valakinek kiül az arcára, hogy örök vesztesnek érzi magát, az valóban az is lesz, és taszítja a környezetében élő embereket. Én személy szerint meglehetősen pesszimista voltam, sőt, volt időszak, amikor talán depressziós is. Valahogy sikerült kimásznom belőle önerőből, és alapvetően ugyanaz segített, mint neked, csak nálam ez a szemléletváltozás nem volt ennyire intenzív.

[ Szerkesztve ]

(#47363) Goose-T válasza zoltanz (#47328) üzenetére


Goose-T
veterán

Baszki, ez nagyon nagy! Erről most eszembe jutott, hogy egyszer, talán 1997 tájékán a gimiben a kémiatanárnőnk leesett a katedráról, mert nem vette észre, hogy nem tart a falig. A lányok az első sorokban ilyen pofákat vágtak meg szörnyülködtek, kérdezgették, hogy minden rendben van-e, mi pedig a hátsó sorban dőltünk a röhögéstől. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#47364) Stalker-2572 válasza lezso6 (#47359) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Majd Kitalálod Valahogy :DDD

All Black...

(#47365) Bubee82 válasza Pala (#47362) üzenetére


Bubee82
őstag

:K :R

(#47366) Stalker-2572 válasza Pala (#47362) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Az egy nagyon jó könyv !!

All Black...

(#47367) Pala válasza Stalker-2572 (#47366) üzenetére


Pala
veterán

Szerintem is! Nem sok könyv létezik, amiről azt mondom, hogy az elolvasása ténylegesen hasznos volt (előrébb vitt az élet valamely területén), de ez azok közé tartozik! :K

(#47368) Stalker-2572 válasza Pala (#47367) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Robert Kiyosakitól és Brian Tracy-től is vannak hasonlóan jó könyvek.

All Black...

(#47369) Pala válasza Stalker-2572 (#47368) üzenetére


Pala
veterán

Köszönöm, ezeknek utána nézek! :R

(#47371) Stalker-2572 válasza Pala (#47369) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Azért vicces, hogy a topik lassán átmegy életviteli tanácsadássá (férfi részről), nőkre meg mindig marad az ultimate dugd meg combo :DDD

Nincs ez nagyon máshogy az életben sem :D

All Black...

(#47372) Csakénvagyok válasza orbano (#47211) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Elszoktam hogy ápolgassam a pici lelküket. A lényeg hogy az a jó ha nekem is jó. Innentől lehet neki is jó.

A lelkikukát meg meghagyom másnak,

(#47373) Füge007 válasza Stalker-2572 (#47371) üzenetére


Füge007
senior tag

Végülis körülírjuk a végerdményhez vezető utat :D

Bár a végeredmény ugyanaz, ehhez sokféle úton kell eljutni, kinél így, kinél úgy. Nos ezt az utkeresést bocolgatnánk vagy mifene :DDD

Füge

(#47374) Stalker-2572 válasza Csakénvagyok (#47372) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Csak ahhoz, hogy általában kapjon az ember előbb adnia kell. De perszer mártírnak sem kell lenni egy friss kapcsolatban.

All Black...

(#47375) Stalker-2572 válasza Füge007 (#47373) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Én kicsit hiányolom, hogy eddig még senki nem írta le például milyen a jó udvarlás :DDD

Szerintem az egész őszinte dicséreten múlik magunk (:DDD)és a csaj felé.

És itt kavarják össze sokan szerintem a szezont a fazonnal, mert ugyan a "tetszel, szeretnék tőled ezt vagy azt" mögöttes tartalma ugyanaz, mégis ez irreleváns abból a szempontból, hogy a csaj mennyire akar Téged :DDD viszont ha azt mondod, hogy "hú de jól áll ez az új frizura, nagyon dögös vagy" ezt már élmény a csajnak is hallani, és meg fog kedvelni, mert örömet okoztál neki :DDD :R

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#47376) vans? válasza lezso6 (#47370) üzenetére


vans?
őstag

:F

hábm bábm

(#47377) Csakénvagyok válasza Stalker-2572 (#47374) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ó, ne már.

Úgy hogy senkire sem hajtok a cégnél, minimum három bige vár a következő céges bulin (még két hét). Mondom nem vagyok egy mácsómen, nem is keresem szakadtra magam.

Aki az gondolja hogy az élet igazságos, s ha ő is az majd mindenki az lesz vele az szimplán hülye. Legtöbb esetben az jön be ha számba se veszed, csak jókor váltasz és kezdeményezel. Nálam ez mindig bejött.

(#47378) negyedes


negyedes
addikt

hat ha mar a jobbik csaj luke meg bekepzelt akkor legyen mar meg a bararnoje. tegnap ejel nalam aludt. meg eszembe jutott hogy fel kellene keresem az egyik kalandomat. ahohy latom a csajon alig varta penteken hogy meg csokoljam.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#47379) Pala válasza Stalker-2572 (#47375) üzenetére


Pala
veterán

Ugyanakkor meg mennyire primitíven működnek, ha egy egyszerű dícsérettel szimpátiát lehet kiváltani belőlük. :)
Lehet, én egy érzékelen tuskó vagyok, de valahogy se a dícséretet, se a sértést nem veszem magamra. Nem tudom miért, egyszerűen immunis vagyok az ilyen behatásokra. :F

(#47380) Stalker-2572 válasza Csakénvagyok (#47377) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ez a "számba se veszem" hozzáállás se nem előre mozdító, se nem hátráltató. Pont semmilyen.

All Black...

(#47381) Stalker-2572 válasza negyedes (#47378) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Neked most mi is pontosan a célod? :DDD

All Black...

(#47382) Stalker-2572 válasza Pala (#47379) üzenetére


Stalker-2572
addikt

az a jo :K

All Black...

(#47383) szőröscica válasza negyedes (#47378) üzenetére


szőröscica
addikt

Azt mondtad, hogy az ronda. Vagy sötétben csináltátok?

(#47384) orbano válasza Stalker-2572 (#47380) üzenetére


orbano
félisten

Azt csak hiszed...

A vér nem válik VAZZE!™

(#47385) Stalker-2572 válasza orbano (#47384) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ha már teper a csaj, akkor egy darabig rá fog kapcsolni, ha nincs visszajelzés, de ettől még nem fog rádmozdulni.

All Black...

(#47386) negyedes válasza Stalker-2572 (#47381) üzenetére


negyedes
addikt

hogy jol erezem magam. meg ha nem is a legszebb csaj de irto jol erzem vele magam.

a szebbik csaj meg irritalo. szerinte o tokeletes es mindenki mas helikopter. nem sok kedvem van hozza ezek utan.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#47387) Stalker-2572 válasza negyedes (#47386) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:R ismerős
Tökéletes kinézetű csaj, akivel beszélni sincs kedvem vs dagi akivel majdnem összejöttem :DDD (de azért mégse :(( ) :DDD

All Black...

(#47388) #56474624 válasza Stalker-2572 (#47387) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem ez azért van, mert nőként nem veszed észre, nem akarsz szépíteni magadon picit sem, ettől olyan kötetlen, kellemes az egész. Nekem is volt ilyen több éve, de ez csak haverság, nem szerelem, olyan volt, mintha egy haverommal lennék. Bár az sem rossz, de más, erre ott vannak a haverok, ezért az igaz szerelem érzését (már ha kijut az embernek) kár "feláldozni".

(#47389) Stalker-2572 válasza #56474624 (#47388) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Az igaz szerelem 2 dolgon múlik: jó szexen, meg szereteten. Ergo akivel jól érzed magad ágyon kívül és belül nem tudsz nem szerelmes lenni. :)

All Black...

(#47390) Füge007 válasza Stalker-2572 (#47375) üzenetére


Füge007
senior tag

Milyen a jó udvarlás, nos ez jó kérdés :F

Minden csajszi más, más tetszik neki. Speciel én az otthon ülünk közbe DVD-zünk udvarlás, mondjuk a hagyományos fajtának nem vagyok híve. A hölgyeket el kell varázsolni, ilyenkor jön, hogy persze de nekem erre nincs pénzem. Néha nem is kell, csak némi kreativitás. Volt olyan barátnőm akit elhalmoztak mindennel, na mondom itt hogy rúgok majd labdába. Kitaláltam éjszaka felsétálunk a Lánchídtól a Halász bástyáig, ez nagyon bejött neki, és még csak pénzbe sem került, viszont igen nagy sikert aratott. A romantika általában minden nőnél bejön, és ezt egyre inkább mi férfiak elfelejtjük. És nem csak Bp.-n vannak romantikus helyek ezt se feledjük.

Igen ha észrevesszük, egy új frizurát, egy csinos ruhát, ez pirospont számunkra. Hajlamosak vagyunk pénzzel, meg ajándékokkal elhalmozni a kiszemeltet, holott néha pár apró trükk pontosan ugyannannyi eredményt hoz, sőt!

Füge

(#47391) Apollyon válasza Stalker-2572 (#47389) üzenetére


Apollyon
Korrektor

OFF-ba rakom, hogy ne tűnjön kiforgatásnak. :) De a jó szex mit jelent? Ha minden jó a nőben, csak az ágyban béna, attól még csak nem fogod elhagyni.. Ha hagyja magát reszelni mint egy darab fa, azér abban is van fantázia :D mondjuk egy ideig, és valljuk be őszintén ahhoz hogy mindkét ember élvezze a témát, nem kell egy tudományos fantasztikumnak lennie. Mer ha már jól néz ki, vagyis eléggé tetszik a partnerünk, az már önmagában elegendő ahhoz hogy jó legyen vele a testmozgás, (ami ugye nem igazán áll bonyolult mozdulatsorokból)..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#47392) Stalker-2572 válasza Apollyon (#47391) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nem csak a mozgáson múlik, de ezt a fajta közelséget csak akkor lehet megtapasztalni, akkor már megvolt :B
Tudod van olyan, hogy 1km-ről szépnek tűnik, 100méterről is, 10-ről, majd miután megdugtad rájössz h mégsem jó nő ;] :F

All Black...

(#47393) Stalker-2572 válasza Füge007 (#47390) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ja, sétálás este az mindig jól jön. Virág mindig nagy hatással van, bár én cikinek érzem adni ha nincs nőnap vagy vmi :DDD Vacsorát még nagyon like-olják, bár itt kell vmi előjáték is.

All Black...

(#47394) orbano válasza Stalker-2572 (#47385) üzenetére


orbano
félisten

dehogynem... elkezd olyan szinten magas labdákat adogatni, hogy csak lesel...

A vér nem válik VAZZE!™

(#47395) orbano válasza Füge007 (#47390) üzenetére


orbano
félisten

Ennyi közhelyet egy hozzászólásban bakker... mindig azt hiszem, hogy nem lehet fokozni, de ebben a topikban valaki állandóan rákontráz :)
Otthon ülünk közben DVD mint hagyományos fajta randi? Ilyet hol láttál? Egyetlen egy darab esetről sem tudok a (meglehetősen tág) környezetemben.

"A romantika általában minden nőnél bejön, és ezt egyre inkább mi férfiak elfelejtjük"
Na ez is egy marhaság, a randik nagy többsége a céljánál fogva romantikus. sőt a randik java része ilyen sétákból áll. Nem véletlenül van tele a Margit sziget és a Gellért-hegy szerelmespárokkal.

Elhiszem, hogy jobb azt gondolni, hogy rajtad kívül senki sem ismeri a romantikát és a tuti randi titkát, de azért a többség szerencsére ilyen szempontból normális. Legfeljebb csajozni nem tud.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#47396) #56474624 válasza Stalker-2572 (#47389) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hogy erről mit gondolok (én is), azt már egyik fórumtársunk jól megfogalmazta régebben. :K

(#47397) Füge007 válasza orbano (#47395) üzenetére


Füge007
senior tag

Komolyan gondolod, hogy abszolúte hülyeségeket írok????

Nem mondtam ilyet, hogy én vagyok a romantika főpapja, egyszerűen próbálok támpontot adni olyanoknak akiknek nem megy a csajozás.

Vagy írjuk le azt ha nem tudsz dugni, balfasz vagy?! Úgy gondolod ez segít :F

Füge

(#47398) Stalker-2572 válasza orbano (#47394) üzenetére


Stalker-2572
addikt

dehát amúgy sem foglalkozol a nők nagytöbbségével, mert nincs is rá időd.... ilyen alapon mindenkinek tepernie kéne utánad

All Black...

(#47399) Stalker-2572 válasza #56474624 (#47396) üzenetére


Stalker-2572
addikt

részemről nem hiszek semmi ilyesmiben

All Black...

(#47400) Ijk válasza orbano (#47395) üzenetére


Ijk
nagyúr

Görgesd át a hozzászólásait, nálam már múltkor kivágta a biztosítékot;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.