Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47151) Stalker-2572 válasza Ijk (#47149) üzenetére


Stalker-2572
addikt

amelyik kutya ugat az nem harap? :DDD lehet ezért tetszenek a pici nők ;] próbálják játszani a főnököt ;] imádom :DDD

All Black...

(#47152) #56474624 válasza Lirion (#47148) üzenetére


#56474624
törölt tag

És vajon az az elismert szakember mekkora mintából dolgozott, mikor ezt vizsgálta? :F

(#47153) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

szeretnék egy új gumicsontot bedobni a topika, hogy ne csak 1 dolgon pörögjünk srácok :DDD (LOL)

nők vs pénz.... mennyi az elég, mik a reális elvárások, ki mit tapasztalt ex nőivel .... :U

All Black...

(#47154) fordfairlane válasza Stalker-2572 (#47153) üzenetére


fordfairlane
veterán

"mennyi az elég, mik a reális elvárások, ki mit tapasztalt ex nőivel "

Nekem két haveromat is a felesége/barátnője tart el jelenleg, szóval összességében pozitívnak látom a tendenciákat. :))

x gon' give it to ya

(#47155) Stalker-2572 válasza fordfairlane (#47154) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Hm... ez most picit elgondolkoztat :D

Én eddig nőtől nagyon sose fogadtam el semmit és még nem volt olyan nő, aki ne fogadott volna el mindent :DDD De én ezt így tartom természetesnek :R

All Black...

(#47156) orbano válasza #56474624 (#47146) üzenetére


orbano
félisten

nekem van már ígérve a meló, épp várok az üresedésre :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#47157) fordfairlane válasza Stalker-2572 (#47155) üzenetére


fordfairlane
veterán

Hát kábé én is így vagyok vele, de azért nem tudom nem észrevenni a körülöttem zajló folyamatokat.

x gon' give it to ya

(#47158) orbano válasza #56474624 (#47142) üzenetére


orbano
félisten

én elfogadom, hogy nem vagyunk egyformák, csak azt a baromságot nem, amit magadról próbálsz beadni és amit látványosan próbálsz belevetíteni minden errejáró szerencsétlenbe. Pl Stalkerbe ( ;] ), aki egyébként teljesen normális, és fényévekkel előtted jár mindenben. Ok, matekban lehet, hogy nem :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#47159) #56474624 válasza Lirion (#47148) üzenetére


#56474624
törölt tag

Egyébként hogyha igaz is, amit mondasz, még mindig csak nagy általánosságban igaz, honnan tudod, hogy nem te vagy az üdítő kivétel? ;)
De abban is van valami, amit ljk mond, nem igazán lehet ezt így külön nézni. Hogy mennyire változatosan tudsz beszélni, választékosan tudod kifejezni magad, az az olvasottságon, hallott szavakon felül (tehát a tapasztalataid) még függ szerintem a memóriádtól is, azaz hogy milyen gyorsan tudod előhívni a kívánt szót, illetve a kombinációs készségedtől is/verbális kreativitás. Hogy ezen felül érzelmileg is hasson az a beszéd az adott illetőre, és úgy tudj megszólalni, megfelelő stílusban, az megint egy külön képesség szerintem.

(#47160) orbano válasza Stalker-2572 (#47153) üzenetére


orbano
félisten

nekem sosem volt még olyan nővel dolgom, akit foglalkoztatott volna, hogy mennyi pénzem van/nincs, vagy épp ki tart el kit vagy hogy. ez is csak egy tulajdonság a sok közül, mint a testmagasság, a sportosság, a humorérzék, stb.
Amúgy én is úgy vagyok vele, ahogy Te: inkább én adok. Bár most asszonykámmal kicsit fordított a helyzet, de ő kékvérű, a bőre alatt is pénz van ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#47162) Stalker-2572 válasza orbano (#47160) üzenetére


Stalker-2572
addikt

LOL! :DDD ezt tényleg fel lehet fogni szerencsének is, de sztem nekem már ez is sok lenne :DDD :R

All Black...

(#47163) Ijk válasza orbano (#47160) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem ez a pénz dolog a kapcsolatok elején (pár év) nem igen jön elő, ez inkább már hosszútávon okozhat gondokat. Ha a nő kap odafigyelést, megvannak a normális életkörülmények, akkor nem hinném hogy nyavalyogna miatta. Az más kérdés, hogy esetleg a férfinak mennyire okoz kisebbségi komplexust, ha esetleg az asszony hordja a nadrágszíjat. Inkább ebből lehet probléma.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#47164) orbano válasza Stalker-2572 (#47162) üzenetére


orbano
félisten

nem tartatom amúgy el magam, kölcsönösen hívogatjuk meg egymást. minen más hitel formájában, kamattal, szigorúan könyvelve megy. de kicsit már ez is fura számomra...

A vér nem válik VAZZE!™

(#47165) Stalker-2572 válasza orbano (#47164) üzenetére


Stalker-2572
addikt

ezt most azért mondod, mert nem Te találtad ki a pontos könyvelést, meg arra számítasz, hogy örökké fog tartania kapcsolatotok?

All Black...

(#47166) #56474624 válasza orbano (#47158) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én senkibe nem vetítek semmit, csak bizonyos dolgokban lehet közös pont, a villamosos ismerkedés ilyen volt például, ennyi. Szerintem te voltál az, aki összekapcsolta először az én nevemet Stalkeréval, hogy ezek után még nekem rovod fel, hogy én belevetítem, az elég vicces.
Hogy ki miben mennyire jár előttem, arról meg szintúgy lövésed sem lehet, úgyhogy leszel szíves nem találgatni, és nem valami nyomorékként kezelni. A saját barátaim nem kezelnek nyomorékként, hanem tisztelnek, ezek után hogy egy idegen ezt teszi, azzal szerintem saját magát minősíti.
Nézzél már néha tükörbe, hogy vérciki az is, amit te művelsz. Vagy ez az érzelmi intelligenciában már nem foglaltatik benne? :W

(#47167) orbano válasza Stalker-2572 (#47165) üzenetére


orbano
félisten

neeem. én találtam ki a pontos könyvelést, hogy vezessük a dolgokat, azért elég sok pénzről van szó (lakásfelújításra kaptam kölcsönt). csak azért fura, hogy azért mégis a nő segít anyagilag. semmi extra.

A vér nem válik VAZZE!™

(#47168) #56474624 válasza orbano (#47161) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem tudom, eddig hogy nem jött át neked a burkolt üzenet, hogy engem leszel szíves békén hagyni, be lehet fejezni a személyeskedést, nem vagyunk olyan viszonyban, semmilyenben, mellesleg fórumszabályzat is tiltja, ha jól emlékszem. Nem sűrűn fordulok modikhoz, de most már az lesz.

szerk: Az az aprócska tény ne zavarjon, hogy én messze nem ennyire végletben fejtettem ki a véleményem, az hogy te mégis így értelmezed, és kiforgatod a szavaimat, csak hogy igazad legyen, nem is tudom, mire jó. Míg te kerek-perec kijelentetted kb., hogy az nem genetika, én azt mondtam, hogy az is. Érted azt a szót, hogy "is"? Valami nem stimmel nálad sem, az hótbiztos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47169) orbano válasza #56474624 (#47166) üzenetére


orbano
félisten

persze, mindenki olyan barátokat válogat maga köré, akik tisztelik és szeretik. ettől barát. én idegen vagyok, pont annyira tisztellek, mint bárki mást. viszont tisztelek mindenkit annyira, hogy ne kerteljek szép szavakkal, hanem elmondjam az őszinte véleményem. ha ez nem tetszik, hagyd szépen figyelmen kívül és szaladj a téged tisztelő barátaidhoz, hogy megnyugtassanak, mekkora nagyszerű, tökéletes ember vagy, akit pechére a generika korlátoz az érvényesülésben. sőt, nem is korlátoz, mert pont úgy jó neked, ahogy adatott, pont így vagy tökéletes.
egyébként egyetemre minek jársz? lehet fölösleges, mert genetikailag alkalmatlan vagy a sztochasztikus folyamatok felfogására. feltérképezték már a génállományod? mit mondott róla a gén-augur?

A vér nem válik VAZZE!™

(#47170) orbano válasza #56474624 (#47168) üzenetére


orbano
félisten

abszolút ontopic a vita: sok hapinak gondja, hogy hogyan viszonyuljon a hibáihoz, hogyan kezelje őket. minden valamirevaló férfinak kötelessége a tökéletességre való törekvés. ahol a törekvésen van a hangsúly, nem magán a tökéletességen. így nyílván vitát fog kiváltani, ha valaki rendre azt hajtogatja, hogy mindenki törődjön bele a hibáiba, mert csak úgy szeretheted magad és csak úgy egészséges.

A vér nem válik VAZZE!™

(#47171) jozsi252


jozsi252
veterán

üdv.

Egy kis tanácsot szeretnék kérni. Lenne 1 lány akit már jóideje ismerek ( 4év ) első 2.5 évbe dúlt a love meg minden, aztán 1 év hatásszünet. és most fél éve megint jó minden egészen a legutóbbi pár hétig. Nos az lenne a gond, hogy van 1 (haleírnám mitgondolokróla bant kapnák) barátnője aki hát úgyérzem azon van hogy szétválasszon minket, pedig elején vele is jóvolt minden csak a legutóbbi időben kezdett ilyen buzi lenni.

Mivel amíg volt 1 év kihagyásunk azalatt neki több barátja is volt ( "barátja" sex volt csak velük ), és most azon van a bnője hogy velük összehoza a dolgokat megint, magyarul azon van bnője hogy másokkal lefeküdjön, így én meg szakítsak vele. Elég nehéz eset nőm is olyan szempontból hogy szeret játszani pasikkal, velem nemjátszott de azidő alatt amíg nemvoltunk együtt azalatt hát pasikat sexre használta csak őis.

A lényeg mit tegyek :U ?

iPhone 13 Pro Max

(#47172) orbano válasza jozsi252 (#47171) üzenetére


orbano
félisten

törd el a barátnője combcsontját :)

viccet félretéve semmit. hozd a legjobb formád a kapcsolatotokban és ennyi. nem tudhatod mi van a háttérben, kár is beleásnod magad. szerintem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#47173) Ijk válasza jozsi252 (#47171) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tehát a barátnője arra akarja rávenni, hogy minél több hímmel lefeküdjön? Had találjam ki 16 évesek:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#47174) jozsi252 válasza orbano (#47172) üzenetére


jozsi252
veterán

De az a baj hogy legjobb bnőjéről van szó, és elég sokat vannak együtt, az meg olyan programokat tervez hogy pont legyen valami ismerős csávó velük.

(#47173) Ijk 23 illetve 22 éves, valamint azmiatt akarja úgygondolom hogy velem szakítson.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#47175) #56474624 válasza orbano (#47170) üzenetére


#56474624
törölt tag

ha valaki rendre azt hajtogatja, hogy mindenki törődjön bele a hibáiba, mert csak úgy szeretheted magad és csak úgy egészséges.

Ha neked ez jött le az egészből, az sajnálatos. Nyilván nálad hiba = más, mint te. De én továbbra is azt mondom, hogy mindenkinek megvan a saját útja, és ezen belül valóban érdemes a tökéletesre törekedni, de ebben olyan ember fog neki segíteni legfeljebb (ha ő maga nem tud magán), aki jól ismeri. Egy ilyen fórum erre közel sem elég. Vannak valóban "univerzális" tanácsok, az például elég nyilvánvaló, hogyha valaki komolyan tetszik, akkor oda kell menni, igen. De igazából ennyi, és ne tovább, amit te művelsz pl. esetemben, az már jóval több, mint amire a topic hivatott, ha jól emlékszem, nem életvezetési tanácsok a topic címe.
A személyeskedés pedig továbbra is szabályellenes, ezt jobb, ha megjegyzed, mert én a továbbiakban élni fogok az itteni jogaimmal, ha már itt annyi emberség nem nyilvánul meg benned, hogy te önmagadat korlátozni tudd.

[ Szerkesztve ]

(#47176) Stalker-2572 válasza jozsi252 (#47174) üzenetére


Stalker-2572
addikt

omg :U kill 'em all

mond meg a nődnek: ha megcsal fel is út le is út

Mi lett a baj a kapcsolatotokkal?

All Black...

(#47177) orbano válasza jozsi252 (#47174) üzenetére


orbano
félisten

akkor beszélj a nőddel, hogy Téged zavar, hogy ilyen programokra jár. persze ne hisztizz, vagy féltékenykedj csak beszéljétek meg higgadtan.

A vér nem válik VAZZE!™

(#47178) Pala válasza jozsi252 (#47174) üzenetére


Pala
veterán

Az ilyeneknek nem szokott jó vége lenni, nagyon nem. :( Sajnos egy rosszindulatú (vagy csak szimplán más életfelfogású) barátnő elég csúnyán be tud kavarni egy amúgy többé-kevésbé normálisan működő kapcsolatba is. A No.1 barátnő szava "mindig szent" és előbbre való.
Nem is értem igazából, hogy egy külső személy milyen alapon szól bele két ember (egy pár) magánügyébe. Vagyis, hogy beleszól, az még hagyján (elvégre lehet(ne) építő jellegű észrevétele is), nade hogy a saját kénye-kedve-szájíze szerint alakítsa a barátnője életét, az azért már kicsit sok.

Le kell ülni vele megbeszélni a dolgokat, persze mindezt higgadtan, férfiasan. :K Lehet, a barátnővel is le kéne ülni és finoman elküldeni a búbánatba kekszet kaszálni.

[ Szerkesztve ]

(#47179) orbano válasza #56474624 (#47175) üzenetére


orbano
félisten

"az például elég nyilvánvaló, hogyha valaki komolyan tetszik, akkor oda kell menni, igen"

öcsém, besz*rok rajtad. eddig a szöges ellentétét hangoztattad :D

személyeskedésben pedig Te vezetsz, még ha nem is veszed észre magad. nekem egy ilyenem volt, hogy balf*sz vagy. ez pedig egy nők- nőügyek topikban helyénvaló megállapítás valakiről. az állítólagos istenkomplexsom, a képzeletbeli barátnőm és egyéb sértegetéseid már kevésbé.

A vér nem válik VAZZE!™

(#47180) orbano válasza Pala (#47178) üzenetére


orbano
félisten

egy nőnek egy dolog szent: az érzelmei. legyen rá ő nagyobb hatással, mint a barátnője és nyerte a meccset. ha nem tud rá hatással lenni, és inkább a barinőjére hallgat, akkor már veszett ügy a kapcsolatuk...
egy másik eset lehetséges még itt szerintem: a nő eleve már ki akar lépni a kapcsoaltból, ezt látja a barátnője, és át akarja lendíteni a holtponton.

A vér nem válik VAZZE!™

(#47181) jozsi252


jozsi252
veterán

Hát, lehet hülyén hangzik, de túl sokat voltunk együtt, ez volt sok egy kicsit, ágybéli problemák nemvoltak, ugyanis már néha abból is sok volt ezis hülyén hangzik :U , de amikor nemvolt olyan nap éveken keresztül hogy ne lett volna valami akkor keveset mondok.

Szóval sok volt kellett már egy kis szabadság. Illetve azlesz hogy megmondom hogy akkor döntsön hogy az a idióta bnője kell neki vagy én.

De ő nemakar kilépni, csak hát könnyen belemegy dolgokba, de ha nemlenne az a idióta akkor nem menne bele semmibe,

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#47182) orbano válasza jozsi252 (#47181) üzenetére


orbano
félisten

előbb beszélj vele, hogy ez Téged zavar. a következő lépés legyen az, ha nem változik semmi, hogy szépen megköszönöd a részvételt és elviharzol. így rá van bízva a döntés, ha akar visszajön hozzád. viszont ha válaszút elé kényszeríted, hogy Te vagy a barátnője, az így, ebben a formában nem túl szerencsés (a képzeletbeli :D asszonykám teljesen fel van háborodva, itt puffog mellettem hogy ilyet neeee)

A vér nem válik VAZZE!™

(#47183) jozsi252 válasza orbano (#47182) üzenetére


jozsi252
veterán

Azt énse akarom, válaszút elé, de ha nem marad más akkor az lesz a végső dolog.

Azt meg elis felejtettem, hogy olyan dolgot művelt pár napja megint bnője hogy mindenki elött mondtam hogy 1 sza.keverő r..anc Nos lehet hogy így megis alapozom a jövőm és kereshetek mást.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#47184) Pala válasza orbano (#47182) üzenetére


Pala
veterán

Hmm, ez elgondolkodtató. Alapból nekem is a második opció jutna eszembe, bár ez kicsit olyan, mintha lógna az ember feje fölött a kard és szerencsétlenül várná a halálos ítéletet. Az első lehetőségben legalább emelt fővel kezelhetjük a szituációt, nem tűnik olyan elesettnek az egész.

(#47185) Tim82 válasza Stalker-2572 (#47153) üzenetére


Tim82
nagyúr

2009 február-áprilisában volt egy olyan szakasz, amikor az akkori barátnőm tartott el. Aztán találtam újra állást és fordult a helyzet. Nem szeretek tartozni, kamatostul megadtam a rám fordított pénzét. Közös kasszában meg nem hiszek. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47186) #56474624 válasza orbano (#47179) üzenetére


#56474624
törölt tag

öcsém, besz*rok rajtad. eddig a szöges ellentétét hangoztattad

Mániád elferdíteni a másik véleményét neked tetszően? Azt mondtam, hogy engem a külső tetszés nem győz meg annyira, hogy odamenjek, és valóban olyan környezetben ismerkednék, ahol előbb valamennyire megfigyelhetem (nem egy évig, ezt is te tetted hozzá), milyen lehet. Szerintem eztán beszélhetünk komoly tetszésről (külsőre elég sok szép nő van).

nekem egy ilyenem volt, hogy balf*sz vagy. ez pedig egy nők- nőügyek topikban helyénvaló megállapítás valakiről

Ha csak ennyi lett volna. Amúgy szerintem sehol nincs leírva, hogy lebalf*szozhatják egymást a nőügyes topicban, még ha szerinted helyénvaló is (lenne). A személyeskedést pedig nem én kezdtem, többször kértem, hogy szállj le rólam. De nem, te tovább folytatod. Szerintem érthetően megmondtam, amit mondtam. Bírd már ki nélkülem!

[ Szerkesztve ]

(#47187) orbano válasza Pala (#47184) üzenetére


orbano
félisten

ha az első eset az hogy fel is út le is út, akkor pont átadod a döntést a csajnak szerintem :) ha meg közlöd, hogy szeva ez így nekem nem pálya, akkor Te döntöttél.

vagy most félreértettem ls ugyanarról beszéltünk? akkor nem koptatom a számat :)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#47188) Pala válasza orbano (#47187) üzenetére


Pala
veterán

Jah, ugyanarról beszélünk! :D

Arra vagyok kíváncsi, hogyha a csaj látja, hogy én ura vagyok a helyzetnek (azaz én döntöttem és saját elhatározásból), ez vajon kiválthat-e belőle valamiféle "tiszteletet"? vagy izé...hogy is mondjam, ezzel a fajtaviselkedéssel lehet-e rá úgy hatni, hogy ő maga se akarja veszni hagyni az ügyet!? :F Mert ha ezt az állapotot sikerül előidézni az agyában (hogy gondolkodóba essen), az szvsz a legjobb, amit ki lehet hozni az egészből.

(#47189) Stalker-2572 válasza Pala (#47188) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szerintem meg jól tarkón kéne vágni egy vaslapáttal az ilyen nőket :(((

All Black...

(#47190) Pala válasza Stalker-2572 (#47189) üzenetére


Pala
veterán

Én most nem a bekavaró barátnőről beszélek, hanem magáról a kérdéses leányzóról :)
Egyébként azt én is nagyon rühellem, mikor valaki kívülálló bele akar szólni egy kapcsolatba, meg terelgetni akarja az egyik felet.

(#47191) Stalker-2572 válasza Pala (#47190) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Én mindenkire gondoltam, akinek csak a fejében megfordult a kurvulás gondolata. UNDORITO :W

All Black...

(#47192) Ijk válasza jozsi252 (#47174) üzenetére


Ijk
nagyúr

Menj a dolgok elé és dugd meg a barátnőjét;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#47193) Pala válasza Ijk (#47192) üzenetére


Pala
veterán

Ebben a topikban időről-időre visszatérő motívum a "dugjunk meg mindenkit", mint ultimate megoldás! :DDD

(#47194) fordfairlane válasza Pala (#47193) üzenetére


fordfairlane
veterán

Hatásos módszer arra, hogy a nők távolmaradjanak a topiktól. :))

x gon' give it to ya

(#47195) Pala válasza fordfairlane (#47194) üzenetére


Pala
veterán

Addig jó nekünk, amíg nem látnak a kulisszák mögé! ;]

(#47196) Matamata


Matamata
aktív tag

Egy ideje bele-bele olvasgatok a topikba és még nem tudom le merjem-e írni a problémám, de úgy érzem a környezetemben senki sem tud segíteni vagy tanácsot adni csajozás ügyben. :(

(#47197) Goose-T válasza #56474624 (#47186) üzenetére


Goose-T
veterán

Most nem konkrétan erre a hozzászólásodra reagálnék, hanem az utóbbi pár századra összesen. Hangoztatod itt a genetikát meg a tehetséget, baromság. A csajozás olyasmi, mint a biciklizés: ha nem vagy súlyosan fogyatékos, akkor meg tudod tanulni legalább alapszinten, ami a hétköznapokban tökéletesen használható tudást eredményezhet sok gyakorlással. A biciklizésben is vannak tehetségek, de nem kell Tour de France-ot nyerned vagy Dave Mirra-t lealáznod ahhoz, hogy tudj biztosan bicajozni az utcán. A legnagyobb visszatartó erő a biciklizés megtanulásának folyamatában a félelem az eséstől, hogy megütöd magad, fájni fog, megsérülsz, kiröhög mindenki. Minél idősebb vagy, annál cikibb, igaz? Ezért szokták gyerekkorban tanítani a cangázást, ott még nincs ilyen félelemérzet - itt most nem azt sugallom, hogy csajozni is csak gyerekkorban lehet megtanulni, bár nem árt már tizenegy-két évesen elkezdeni, hogy megelőzzük a gátlások elhatalmasodását. Persze lehet később is kezdeni, csak idősebben nagyobbat esik az ember, jobban kiröhögik; de el lehet menni olyan helyre is, ahol nem lát vagy nem ismer senki. Lehet a félelmet is leplezni: "majd akkor tanulok meg bicajozni, ha Porsche keróm lesz és Provence dombjai között karikázhatok, hagyjál engem ezzel a vacak Csepellel, nem tetszik". Ez csak süket duma, az a helyzet, hogy aki ezt mondja, az csak simán kurvára fél az eséstől, a fájdalomtól, a sérüléstől, a kiröhögéstől.

(Most századjára is elmagyaráztam azt, amit a többiek is ugatnak neked már hónapok óta. Kíváncsi vagyok, milyen tudományos magyarázatot kapok, hogy nem így van.)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#47198) orbano válasza Goose-T (#47197) üzenetére


orbano
félisten

azt fogod kapni, hogy ő pont olyan ember, aki genetikailag alkalmatlan a bicajozásra, majd felhoz példának egy olyan híres tehetséges személyt, aki valami általános képességben messze alulmaradt az átlagtól.

A vér nem válik VAZZE!™

(#47199) Goose-T válasza orbano (#47198) üzenetére


Goose-T
veterán

Stephen Hawking. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#47200) fordfairlane válasza Goose-T (#47197) üzenetére


fordfairlane
veterán

Azt kapod, hogy ne személyeskedj, meg egyébként is, ki vagy te , hogy jobban ismered, mint ő saját magát. Csak a szokásost.

x gon' give it to ya

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.