Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15392) aLávaló


aLávaló
csendes tag

Na lehet hogy felpörgetem a topikot én is!:) Eddig kívülállóként régóta olvaslak titeket és tanultam bőszen más hibáiból. Legalábbis remélem de lehet hogy ma én is ba***asz pasiként végzem de legalább megpróbáltam a dolgot.
Szitu:
- 3-4 éve ismert csaj haveri körből, kb féléve kezdtem belehabarodni most már sikerült teljesen
- nem egyszerű eset mert kevésnek érzem magamnak hozzá magam(de ez saját hülyeségem)
- haver csajból barátosnét csinálni nehéz, vagy összetöröm a szívemet mert nemmel fog válaszolni és elveszitek egy barátot és nagyon sok mindent ezzel, vagy minden klapolni fog. Köztes lehetőséget nem látok...:)Ezt tőletek tanultam.
- vannak azért előjelek a pozitív végkifejletre de mivel nőből van azért lehet hogy félreértettem a dolgokat de remélem hogy valamit jelent hogy az elmúlt hetekben ha volt szabadidőnk azt 2-esben vagy társaságban töltöttük és nagyon jól éreztük magunkat
- van egy volt pasi a képben aki 2 lovat ült meg egyszerre és ez a csaj volt az egyik és még mindig bekavar a képbe.

Szóval nem tudom. De muszáj lépnem valamit mert már sokat kattognak az agykerekeim és a hormonok...Vagy nyerek egy szívet vagy összetörik a sajátom.
Drukkoljatok! Beszámolok majd hogy okuljatok rajtam pozitív vagy negatív értelemben

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.