Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14751) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Mondjatok egy jó tippet arra a helyzetre, amikor a csaj elzárkózást játszik, ugyanakkor elhúzgálja a mézesmadzagot. :U
ps.: orbano tudom mit írnál, így más válaszát várom :R

All Black...

(#14752) Zefír


Zefír
őstag

loooooolXD

Ezt férre értettétek:)
Nem feltétlen sex van van szeretet is:D

(#14753) Gave válasza Zefír (#14752) üzenetére


Gave
addikt

En meg gondolkoztam is ,hogy irjam e ,hogy nemcsak arra jo... :D ,de aztan tok nyilvanvalonak vettem (a tobbiek hatasara :P ) ,hogy sex elvonasi tuneteid jelentkztek.

(#14754) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Gyűlölöm a reményt, gyűlölöm, hogy tudom előre a válaszokat, és mégis rénykedek abban, hogy nem az lesz a válasz amit tudok előre. Mára köbö ennyi, kérem kapcsojjja ki.

(#14755) Zefír válasza Gave (#14753) üzenetére


Zefír
őstag

Hát nem tudom lehet hogy a hiánya is fent áll:)

(#14756) Gave válasza Kokkantas (#14754) üzenetére


Gave
addikt

Probalj meg arra koncentralni ,hogy olyan valaszt kapsz amilyet szeretnel. Mert amit leirtal abbol kiderul ,hogy habar remenyketsz arra fokuszalsz ,hogy negativ /elutasito valaszt kapsz. esakkor persze ,hogy dejavu.

nah pont en mondom ezt :U .

(#14757) Kokkantas válasza Gave (#14756) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Sosem kapok olyan választ, mint amilyet szeretnék, amit igazán remélek. Jelen helyzetben sem azt kaptam amire vágytam, hanem az amitől féltem. Ejj, de hülye mondatok.

(#14758) Gave válasza Kokkantas (#14757) üzenetére


Gave
addikt

Hat igen, volt mar hasonlo tapasztalatokban reszem tovabbra is azt tudom mondani ,hogy arra torekedj illetve olyanra koncentralj amit szeretnel , amire vagysz sajnos a felelem konnyen eluralkodik nemely esetben {ha hagyod} ( - erre vmit kikell talalni amivel tudod orvosolni pl, ha radjon akkor vmi olyanra gondolsz ami megnyugtat vagy onbizalmat ad- a gondolataink -erzeseink osszefuggnek , igy ez eleg hatasos modszer - ) . Szoval, ha kivonod az egyenletbol a felelmet es arra koncentralsz ,hogy most pozitiv valaszt fogsz kapni joesellyel azt is fogsz.

huh egeszen elkanyarodtunk a topik temajatol :U :B

ui: enis mostansag probalok atterni erre a relative pozitiv hozzaallasra

(#14759) tildy válasza Verus (#14747) üzenetére


tildy
nagyúr

Jóhogy nem, fél on topic rád van cuppanva :D
(És ez msot nem szurka... Tényleg így van, nem? )

[ Módosította: Loretto ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14760) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#14751) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Válaszolva magamnak :((( Le kell sz@rni. Nők mind szeretik huzgálnik a mézesmadzagot. Aki szívózik az meg nem érdemel meg!! :(( :W

All Black...

(#14761) Gave válasza Stalker-2572 (#14760) üzenetére


Gave
addikt

Huzd meg...

...akar a madzagot is

:D

(#14762) Verus válasza tildy (#14759) üzenetére


Verus
senior tag

Nőkről volt szó :U

Egyébként meg az ottani dolgok vicc és játék, nem a valóság ;)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14763) Cs.Orsolya válasza Kokkantas (#14757) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Kokki, mindig olyan válaszokat fogsz kapni az életedtől, és a szereplőitől, amiket elvársz! Nem a reményeidet, nem a vágyaidat, hanem amiről elhiszed, hogy válaszként érkezhetsz. Ha a félelmeidet igazoló választ kapsz, akkor csak abban hittél.
A reményeidben nem hiszel. Sem a vágyaid megvalósulásában. A félelmeid igazolásában hiszel. És azt is fogod kapni, mert ezt várod el.

Amíg ezen nem tudsz a fejedben változtatni, addig ilyen típusú igazad lesz. Amint elkezdesz hinni abban, hogy lehet más is, hogy valóra válhatnak a vágyaid, a reményeid, azonnal más fog történni. Ez mindig így működik.
Azért lesz igazad, mert te teremted meg, hogy igazad legyen azzal, amit elvársz igazából: a kudarcodat vártad el. Nem az élet szívat, te szívatod magadat. Ezért történnek veled így a dolgok...

Ez másokra is igaz. Rám is.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#14764) Kokkantas válasza Cs.Orsolya (#14763) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Koki az te, és nem Kokki. :P

A saját szűrőmön akkor csak a negatív válaszok jönnek át, mert arra koncentrálok?
Mi van azzal, amikor tudod, hogy nem a válasz, de mégis reménykedsz az igenben? Sőt mondod magadban, hogy igen lesz, de mégis nem lett. Mondjuk az írás is erősen szubjektív dolog, hiszen, mindenki azt látja amit akar.

Btw mennyire szubjektív a pszichológia?

(#14765) I_Am válasza orbano (#14741) üzenetére


I_Am
veterán

- Figyi! Van valami a szád szélén...
- Mi?
- Én... (csók)

Nekem már jópárszor bejött. :D (csak nem mindíg jut eszembe és nem mindíg hozza az alkalom)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14766) Wolverine válasza Kokkantas (#14764) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a probléma, hogy te el sem hiszed, higy jöhet más válasz, mint a nem, így törvényszerűen azt fogsz kapni :U Mondhatjuk úgy is, hogy te magad sugárzod bele a lányokba, hogy utasítsanak el. Amíg ezen nem változtatsz, nem is fogsz más választ kapni...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14767) Kokkantas válasza Wolverine (#14766) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Igaz, igaz... Nem hiszem azt, hogy velem akár jól is járhatna az a csaj, pedig ezt nem én döntöm el, hanem a csaj. De ezt már nagyon régen írtam én.
Nem sugárzom azt, csupán annyira szarul csinálok dolgokat, hogy ez jön le belőle.

[ Szerkesztve ]

(#14768) orbano válasza Stalker-2572 (#14760) üzenetére


orbano
félisten

tudod mit szeretnek a nők huzigálni? :K hiába várod itt bárkitől is a feloldást, sajnos ez a szitu halott :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#14769) orbano válasza I_Am (#14765) üzenetére


orbano
félisten

Hehe ezt szívesen kipróbálnám, de most egy jó darabig nem lehet :( :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#14770) orbano válasza Kokkantas (#14767) üzenetére


orbano
félisten

semmi más nem kell egy lánynak, mint egy olyan fiú, aki azt hiszi magáról, hogy csak igent mondhat neki egy lány. kicsit kifacsart mondat, de kb igaz. sosem azt számít, hogy mit csinálsz, hanem az, hogy hogyan éled meg. én oltári sokat balfaszkodok egy randin, sokszor vagyok bizonytalan, sőt tavaly ilyenkor egy randin zavarba is jöttem. mégis leveszem a lábukról a lányzókat, mert szeretem magam, pozitívan tekintek a hibáimra, és úgy néz ki ez kifelé is nagyon sugárzik. amikor magamban vagyok, nehezen hiszem el, de egy nő társaságában ezek nagyon jól visszatükröződnek...

A vér nem válik VAZZE!™

(#14771) 3psilon válasza orbano (#14770) üzenetére


3psilon
aktív tag

Lehet hogy ezért működik olyan jól a játékos egoizmus. A színészkedve öntömjénezés. Mert látszik, hogy csak színészkedsz, tehát valójában nem gondolod jobbnak, tökéletesebbnek magadat, hanem pont azt mutatja, hogy ismered a hibáidat, ismered önmagadat, és, ha esetleg elutasítanák, vagy megszólnának miatta, képes lennél szembenézni ezzel, meg azzal, hogy nem vagy tökéletes.

A pozitív kisugárzás rengeteget számít. Ha arra fókuszálsz, hogy "sikerülni fog", akkor nagyobb eséllyel fog sikerülni. Nem tudom, miért. Talán mert látszik. Vagy tudat alatt ha arra koncentrálsz hogy "nem fog sikerülni", akkor "direkt elcseszed", vagy legalábbis rosszabbul teljesítesz.

Nem ez a kérdés, hanem az, hogy hogyan lehet ilyen alapvetően másik állapotba helyezni magunkat. Nekem úgy tűnik, most kezdődött el ez a folyamat. Szerintem azért, mert kezdem megismerni saját magamat és tisztában lenni a személyiségemmel, az igényeimmel, a képességeimmel, korlátaimmal és hibáimmal. Tény, mindezt a korábbi sok szívásnak és rossz tapasztalatnak köszönhetem. Lehet, hogy az az első lépcsőfok egy sokemeletes ház lépcsőjén.

I_Am: Ez a csókos szöveg aranyos :) Én ma találkozom a lánnyal, és abszolút tervbe vettem, szóval lehet, hogy alkalmazom is, pont beleillik a lazulós stílusba :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14772) 3psilon


3psilon
aktív tag

Úristen. A kecskeméti lánynak megírtam a dolgot. Tudnia kellett róla.
Erre.... írt egy rövidke novellát. Nem rólunk, de erről a helyzetről.

A lány egy írói őstehetség. És ez volt a második ilyen novellája. Gyönyörűen ír.
Fáj neki a dolog, de tudja, hogy bele kell törődnie. És tudja, hogy amúgy is nehéz lett volna.

Megrendítettek a sorai, mert látszott, mennyit jelentettem neki. Amennyit ő nekem. De... nem, ez nem mehetett volna. A távolság várakozást szül, a várakozás pedig szenvedést.
Nekem is fáj. Mert tudom, hogy mit veszítettem.

Kár érte. És nem tudom, lehetünk-e egyáltalán barátok ezek után. Ha van ilyen.

:( :( :W
(megj. szerintem tényleg félelmetesen ír. ha valakit érdekel, priviben megadhatom neki a blogcímét)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14773) The DJ


The DJ
addikt

Hát már magam sem tudom mikor voltam itt utoljára... (Ja de mégis, amikor Orsitól elég szépen megkaptam a magamét :D ) Nőügyem ugyan most sincs, élem a megszokott kis életemet egyedül és ez most jó is így, csak pár napja történt valami, amit nem tudok hova rakni...

Mindenki életében van egy nagy ex, általában az első nagy igazi szerelem, az első igazi csalódás, fájdalom, hosszú hónapok/évek amikor megpróbálod elfelejteni, na szóval tudjátok :) Mi anno úgy váltunk el, hogy nem keressük a másikat, senkinek se lenne jó, de nem volt köztünk harag. Évekig semmi, szülinapokkor egy 2 soros kis e-mail oda vissza és ennyi, de pár napja kaptam tőle egy elég hosszú levelet, amit nem tudok hova rakni. Szomorú hangvételű volt, írta hogy olvasgatta a régi neki írt verseimet és úgy érezte írnia kell, meg még mindig annyira bízik bennem, mint régen és hogy senkivel nem tudott úgy beszélgetni régóta mint velem, ezek pedig hiányoznak neki. Most levelezünk, egyfolytában kérdez, én pedig kedvesen válaszolok, néha visszakérdezek, de ez kicsit most olyan nekem, mint a chemotox és a légy esete, és én vagyok a légy :) Írta, hogy szokott ránk gondolni és csak mesél meg mesél és mesél, mintha mindent el akarna mondani most nekem, amiről lemaradtam én pedig kikerekedett szemmel nézek magam elé és kérdezem: "Mivaaaaaaaan?" :Y

Természetesen van barátja, úgyhogy azt kizárhatom, hogy azért ír, mert... Meg miért ennyi év után a semmiből? Hova rakjam ezt és mit csináljak? Mert per pillanat nem nagyon vagyok képes logikát találni a dologban és eléggé meg vagyok kavarodva.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#14774) orbano válasza The DJ (#14773) üzenetére


orbano
félisten

írd meg neki ezt, lehet ő tudja a választ. borzalom mikre képesek az exek néha :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#14775) Tim82 válasza 3psilon (#14772) üzenetére


Tim82
nagyúr

Engem érdekelne. Eléggé sok blogot olvastam/olvasok, van mihez viszonyítanom. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14776) elmoraan (r) válasza 3psilon (#14772) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nekem is, pls.

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#14777) Stalker-2572 válasza orbano (#14768) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nem várok feloldás és nem te döntesz ;)

All Black...

(#14778) I_Am válasza The DJ (#14773) üzenetére


I_Am
veterán

Szerintem változás van az életében és most rak rendet a múltban, hogy tisztán mehessen neki a jövőnek.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14779) 7 válasza 3psilon (#14772) üzenetére


7
addikt

Engem is erdekel.

A tavkapcsolat egyebkent kozel sem olyan veszes, mint ahogy azt az ember elsore gondolna. Tudom, mert tapasztaltam, nem is egyszer. :)

Mod.: Azt hiszem, kis guglizas utan megtalaltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#14780) The DJ válasza I_Am (#14778) üzenetére


The DJ
addikt

Lehet, bár igazság szerint fogalmam sincs. Sosem értettem teljesen (tudom, hogy a nőket nem lehet és nem is kell megfejteni, de ő egy teljesen új szintre emelte a 'nő' kifejezést) és talán pont ez volt, ami akkor még jobban vonzott benne. Természetesen ez a lépése is olyan, mint anno a legtöbb tette: Váratlan, hirtelen és felkavaró. Ma is írt, elég hosszút, lassan már tényleg tudom miből maradtam ki az elmúlt évek alatt. Most már azért mondjuk rákérdeztem, hogy a barátja mit szól ahhoz, hogy minden nap ennyit ír nekem, hátha egy kicsit közelebb jutok ahhoz, ami a szándéka. Érdekes módon nekem is sokszor volt gondom, sokszor voltam magányos, sokszor értékeltem át az életemet az elmúlt évek alatt mégsem kerestem meg őt egyszer sem, mert nem akartam belevonni abba, ami velem történik, hisz már nincs köztünk kapocs. De hát nők, nem lehet mindig ésszel megfejteni a tetteiket, mert ők inkább éreznek, mint gondolkodnak és pont ez kavar meg bennünket annyira :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#14781) orbano válasza Stalker-2572 (#14777) üzenetére


orbano
félisten

mit nem döntök én :F furcsa vagy

A vér nem válik VAZZE!™

(#14782) frame>24


frame>24
addikt

Odáig süllyedtem, hogy a legutóbbi táncos-lányos, hangos zenés szórakozó helyen az volt a legnagyobb öröm számomra, hogy büntetlenül lehetett szellenteni bele a világba. Ebből is látszik, milyen sokat jelentenek nekem embertársaim. :DDD ;]

(ultra primitív mode ON)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#14783) fokukac válasza frame>24 (#14782) üzenetére


fokukac
nagyúr

de remélem legalább 120 bpm-mel csináltad, ritmusra! :P

:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14784) tildy válasza I_Am (#13186) üzenetére


tildy
nagyúr

Hogy mennyire igazad volt.....
Elkezdődött. :( :( :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14785) I_Am válasza tildy (#14784) üzenetére


I_Am
veterán

Erre csak a blogomból tudok idézni. ;)

Itt is van :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14786) Cs.Orsolya válasza Kokkantas (#14764) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Tudod, a Koki a mi bolygónkon sz@rt jelent. Így nem szívesen használnám rád... :U

Wolvi leírta, amit már én előtte: nem hiszed el a jót, a pozitív választ.

A pszichológia csak annyira szubjektív, amennyi objektivitás van az egyedi emberekben ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#14787) elmoraan (r) válasza I_Am (#14785) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ez kifejezetten jól sikerült gondolatsor, tetszik. :K

Tanult kollégám szerint a lelkiismeret elhallgattatásának kísérlete ahhoz hasonlít, mintha egy összevissza futkosó, golyóálló fehér nyuszira lövöldöznél egy üvegesboltban. Mondjuk egy MAC 10-essel. ;]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#14788) tildy válasza I_Am (#14785) üzenetére


tildy
nagyúr

A sok smiley miatt most kínomban röhögök ;) Jót írtál...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14789) I_Am válasza tildy (#14788) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor elértem, amit el akartam és ez a lényeg. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14790) fordfairlane válasza Cs.Orsolya (#14786) üzenetére


fordfairlane
veterán

Tudod, a Koki a mi bolygónkon sz@rt jelent.

Ne már, a "kokit adott" régebben azt jelentette, hogy a, mondjuk a tanár a rendetlen gyerek fejét megpöckölte az öklével egy csavaró mozdulattal. Nem tudom, hogy manapság mennyire van használatban ez a kifejezés.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#14791) I_Am válasza fordfairlane (#14790) üzenetére


I_Am
veterán

Amiről Te beszélsz az a barack. A koki az koppantás volt. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14792) fordfairlane válasza I_Am (#14791) üzenetére


fordfairlane
veterán

Tényleg, igazad van. A lényeg végül is változatlan.

x gon' give it to ya

(#14793) 3psilon


3psilon
aktív tag

Na, végre egy jól sikerült találkozó :D
Csak már megint végig sétáltunk. :(( Legközelebb beülünk valahova.

Nagyon romantikus voltam. Megpróbáltam leszedni az övtáskáját, mert eltakarta a fenekét, és meg akartam fogni, aztán csók lett belőle. :U
Szóval ez most jó. Ez után már szerintem nem fog levakarni, ennyi idő és egy időkérés után.

Aztán hazafelé rettenetesen szétesve éreztem magam. Rájöttem az okozza, hogy éhes vagyok. Most teleettem magam és sokkal jobb. :DD
Egyébként egy-két pillanatra beflesselt a másik lány, de (bocs yetike) úgy érzem, ilyen messziről ez nem járható út.

Most örülök. Ez jó.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14794) Stalker-2572 válasza 3psilon (#14793) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Örülünk, hogy örülsz, de ha egy tanácsot elfogadsz: egy csóktól még ne várd, hogy zálog legyen bármire is.

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#14795) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Tudnátok egy jó írást az illemről? (netes verzió előnyben)

All Black...

(#14796) 3psilon válasza Stalker-2572 (#14794) üzenetére


3psilon
aktív tag

Köszönöm a mérhetetlenül optimista és lelkesítő jótanácsot.
Tudom, hogy nem zálog semmire, és eddig már egy csomó csalódásom volt.

A lánnyal már 2 hónapja találkozgattam, és egyszer már azt mondta, nem akar járni velem, de kedvel, és majd talán. Most úgy tűnik, mégis megkedvelt. Tehát nem nagyon mondhatod azt, hogy nem gondolta végig.

Igen, a nők irracionálisabbak mint a férfiak, nincsen zálog, soha nincsen zálog, de arra is rájöttem, hogy arra nem lehet építeni, hogy "ki fog dobni", csak arra, hogy "összejön".
Ha mégis elküld, így is, úgy is fájni fog, függetlenül attól, mit gondolok. Ennyi.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14797) Stalker-2572 válasza 3psilon (#14796) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ne szívd mellre. :DDD

All Black...

(#14798) tildy


tildy
nagyúr

Egyrészt ekkora hülyeséget, másrészt viszont höh jön az én időm:
. A szerzők környezeti biztonság-hipotézisének megfelelően, ha az emberek rosszabbul éltek és bizonytalanabb volt a jövőjük, jobban szerették az idősebb, nehezebb, magasabb nőket, akiknek kisebb volt a szeme és szélesebb a csípője. Ha tehát baj van, jól jön a termékenység

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14799) Integra válasza tildy (#14798) üzenetére


Integra
titán

hát...
ez inkább genetika függő, mint ez a nagy megállapítás, ami meg kapásból nem reprezentatív, mert palyboy ideálokról beszél, mikor azokat eleve egy szűk kör választja ki.
szóval ezt én inkább fenntartásokkal kell olvasni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14800) fokukac válasza tildy (#14798) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem nincs összefüggés.
nem attól függ, hogy milyen szemű és csípőjű csajjal akarok ágyba menni, hogy kevesebb vagy több pénzem van-e... szerintem.
mi férfiak sokkal egyszerűbbek vagyunk annál, mint azt a kutatók mindig megpróbálják belemagyarázni...

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.