Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15351) Tim82 válasza D4rkm4n (#15348) üzenetére


Tim82
nagyúr

Látod, lehet, hogy ez a baj. :( ( ;] )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15352) orbano válasza frame>24 (#15350) üzenetére


orbano
félisten

:D remélem nincs igazunk

A vér nem válik VAZZE!™

(#15353) Bencus88 válasza D4rkm4n (#15349) üzenetére


Bencus88
nagyúr

autót :U

Ma egész jól bírtam, de még mindig ááá sokat gondolok rá komolyan már majdnem írtam neki, hogy valamit, de nem tettem.Nagyon hiányzik és nagyon fáj sajnos

[ Szerkesztve ]

(#15354) D4rkm4n válasza frame>24 (#15350) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Mégis hogy jutottál erre a következtetésre? :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#15355) Troy. válasza Bencus88 (#15353) üzenetére


Troy.
addikt

Mégis mit írtál volna neki?
Tudom elég nehéz elhinni, de semmire sem mennél a érzelgős szavakkal. nagyon szeretlek, imádlak, rajtad kívül nem kell senki, megváltozom, blablabla,..
Hidd el, tudom. :DD

.

(#15356) D4rkm4n válasza Bencus88 (#15353) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Menj el csocsózni a haverokkal, WoW-ozz hajnalig, élvezd, hogy bármit csinálhatsz, hogy nem kell megosztanod senkivel a szabadidődet! Hidd el, ha már kapcsolatban leszel valakivel, ezeket az időket fogod visszasírni! :D

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#15357) frame>24 válasza D4rkm4n (#15354) üzenetére


frame>24
addikt

...sokat vótam vidéken, nem fejlődött ki az agyam... :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15358) tildy válasza D4rkm4n (#15356) üzenetére


tildy
nagyúr

Egy kapcsolatban is lehet szabad teret hagyni a másik hobbijainak:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15359) Bub0rek válasza tildy (#15358) üzenetére


Bub0rek
tag

Ez igaz, de hósszú pórázon se szabad hagyni, mert akkór csak a hobbija lessz a fontosabb. :K

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#15360) D4rkm4n válasza Bub0rek (#15359) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Megint más az, ha az ember asszonya folyton azon dilizik, hogy a hobbi fontosabb. Még akkor is, ha az ember tényleg nem csak a hobbijának él. :(((

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#15361) rarri válasza tildy (#15358) üzenetére


rarri
senior tag

:K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15362) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Azzal nem volt baj ő maradt csócsózni meg bulizott nélkülem, mivel azt mondta velem nem lehet mert állandóan rajta lógok és kizárom, hogy a barátaival is lehessen.És szeretne elmenni csak a barátaival blabla.Aztán én is elmentem nélküle mondtuk együtt is megyünk, de mndig valami közbejött.És véglis ez miatt ment tönkre ez a kapcsolat keveset mászkáltunk buliztunk sokat ültünk itthon.Nem éreztem azt a szeretetet iránta amit én nyújtottam neki így jó, hogy féltékeny voltam meg paráztam.

(#15363) Esmein válasza tildy (#15358) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ezzel de egyet tudok érteni... Persze csak akkor működik ha kölcsönös és nem billen a hobbi irányába túlzottan a mérleg nyelve, illetve ha valamelyik félben tüske marad emiatt, amit nem tud megbeszélni az gond lehet(és lesz is, csak idő kérdése).

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15364) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Kicsit kellemetlen, mert még egy ex nőmmel sem voltam/vagyok rosszban. A legutóbbival sem vagyok rosszban, de azért nem beszélnék vele többet. Pedig vissza kéne kérnem a 6500 Ft-omat amivel lóg, egyrészt mert kell, másrészt nehogy már jó legyen neki ;]
Remélem nem lesz több ilyen. Mármint ha szakításra kerül sor a jövendőbelivel akkor maradjunk jóban mindörökké. Nem mintha én nem akarnék, csak nem tudok mert vannak dolgok amiket bár el lehet felejteni, megbocsátani nem.

Más. Mivel Bp-i vagyok, hajlamos arra h vidéki nőket találjak magamnak :C Amit már ugye korábban meséltem. Tegnap is, meg holnap is adódott/adódik a lehetőség h összejöjjön valami, mert dolgozunk egy projekten és hát Tatabányán van a helyszín. Mégpedig össze kéne jönnie, csak azt vettem észre mintha őt is nyugtalanítaná h én bp-i vagyok, ő meg bicskei. Pedig amikor tudunk beszélgetni mindig odajön és kínálja magát, hja és mesélte h jön majd Bp-re melózni. És most nem tudom. Nincs senkije, viszont látszik rajta h akar valakit (engem :D ). Én meg szintén akarom. De ennél kicsit bonyolultabb. Valszeg tudja mit akarok mert néha "elkapjuk" egymás tekintetét, afféle szemezés. De itt annál többet kéne minthogy csakúgy elkérem a számát... Talán meg kéne várnom amíg jön ide melózni?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15365) tildy válasza Apollyon (#15364) üzenetére


tildy
nagyúr

50 km távolság lófütty....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15366) golyani


golyani
addikt

ajjh... nem jó egyedül. de most másra nincs kilátás. remélem hamar elmúlik...

... vagy talán ha újra...

(#15367) Esmein válasza tildy (#15365) üzenetére


Esmein
nagyúr

120-at is letol simán aki szereti valakit

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15368) tildy válasza Esmein (#15367) üzenetére


tildy
nagyúr

Akár többet is. Lásd Kidus és tiv.
Bp-Bicske távolság távolság? Na hadd ne nevessek...
Simán bejárnak onnét pestre dolgozni emberek....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15369) Apollyon válasza tildy (#15368) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jól van már :U
De jelenleg egyikünknek sincs autója... Vonatozni ilyen hidegben meg nem rossz.
Mondjuk nem a távolságtól függ abszolút, csak azért ez is befolyásolhatja de nem fogja.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15370) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Mér van az, hogy legszívesebben megírnám, hogy próbáljuk meg újra és, hogy én is alkalmazkodok hozzá mindenben ő is engedjen.És megyünk mindenhova meg adjon egy esélyt.És ha meglátnám elbőgném magam, hogy 2 hete még velem mászkált most meg már hozzá sem érhetek.És meglátnám valakivel nagyon féltékeny lennék.

Ja tesójával beszélgettem és mondta nem nagyon lát esélyt folytatásra és, hogy a tesójának érettebb ember kell meg akivel mehet minden nap mindenhova.Meg mondott egy olyat ami nagyon nem tetszett, hogy nem látott sokat, de könyörgök én minden nap mentem volna ő volt az elfoglalt.És nem tudom most érdemes e lenne írni egy sms-t legalább megnyugodnék, hogy mindent megtettem, nemtom egész nap töröm az agyam ááá

[ Szerkesztve ]

(#15371) Esmein válasza Bencus88 (#15370) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ne szaladj olyan szekér után, amelyik nem vesz fel.

(Amelyik partinak nem kell retripala, annak nem kell retripala. - Ősi kínai mondás)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15372) Mawyx válasza tildy (#15365) üzenetére


Mawyx
senior tag

Igen, ennyit símán tepernek reggelente melóba, suliba emberek meg vissza, ez nem jelenthet gondot. Pláne hogy nem is 2 eldugott kis faluról van szó valahol a világ vége után 3 lépéssel.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15373) Bencus88 válasza Esmein (#15371) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem szaladok csak stoppolok és bízom benne, hogy megáll és felvesz

(#15374) Esmein válasza Bencus88 (#15373) üzenetére


Esmein
nagyúr

Egy ezresben fogadok, hogy ha újra össze is jöttök, max 1 hónap és megszivat megint.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15375) Bencus88 válasza Esmein (#15374) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem tudom mindenki azt mondja hagyjam békén és ne írjak neki, de ha nem írok lehet majd azt gondolja, hogy szakított és ha érez is pici reményt a folytatásra nem meri megírni mivel kidobott és nem akar játszani az érzéseimmel.De ha tudja, hogy még mindig szeretem és akarom és képes vagyok megváltozni nem tudom mit gondolna és megbocsátana e.Lehet nagyon pofára esnék, mert lezárta magába már és tényleg nem akar semmit, nem tudom...

(#15376) Viszlát válasza Bencus88 (#15375) üzenetére


Viszlát
addikt

Én írnék neki.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15377) Bencus88 válasza Viszlát (#15376) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kiváncsi vagyok másnak is a véleményére és ha tényleg sokan úgy találják írjak neki, és este nem jön msn-re akkor lehet írok neki valami kedves sms-t, de tudom nem szabadna...

(#15378) Bencus88


Bencus88
nagyúr

ÁÁ tesóm nagyon búzdít, hogy hagyjam békén.Szerintetek ha hiányozni fogok neki megkeres?És nem gondolja azt, vagy nem fél majd írni?

(#15379) tildy válasza Bencus88 (#15375) üzenetére


tildy
nagyúr

Tedd ahogy gondolod, de ez szerintem a kidobnak az ajtón, ablakon is bemászok esete.:U
Én is csináltam ilyet, Hogy megbántam-e? Talán ma már nem tenném. De ott és akkor lehet az kellett.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15380) orbano válasza Apollyon (#15364) üzenetére


orbano
félisten

előbb szex, aztán logisztika :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#15381) orbano válasza Bencus88 (#15375) üzenetére


orbano
félisten

nem igazán hat meg egy nőt, ai szakított veled, és "megcsalt" az, hogy te mennyire szereted és mennyi mindent megtennél érte. sajnos nem igazán így működnek. de lehet tényleg az kell hogy ess jól pofára és tanuld meg ezt a saját károdon. én is ezt tettem, és dédelgettem ilyen naív gondolatokat magamban, mint most Te :) Csak ne tökölj ezzel sokat, és ne fuss sok kört, mert akkor becsavarodsz. Intézd gyorsan és utána zárd le ténylegesen.

A vér nem válik VAZZE!™

(#15382) orbano válasza Bencus88 (#15378) üzenetére


orbano
félisten

vaze. ha egy nőnek kellesz, tud adni jeleket, nem fog félni. de te se félj attól, hogy ez megtörténik, mert nem fog :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#15383) tildy válasza orbano (#15381) üzenetére


tildy
nagyúr

Ahogyan nem igazán hat meg egy férfit sem , aki szakított veled, és "megcsalt" az, hogy te mennyire szereted és mennyi mindent megtennél érte. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15384) Viszlát válasza Bencus88 (#15377) üzenetére


Viszlát
addikt

Ennél a tökölésnél minden jobb, csak magadat szivatod. :) Írj neki és akkor két lehetőség van: vagy elküld a búsba vagy nem. Mindenképpen jobban jársz.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15385) zoltanz válasza tildy (#15365) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az nem, teljes menetfelszerlésben szoktunk naponta ennyit megtenni hajdanán fütyürészve. Egy érdemes nőért ennél többre is képesnek kell lenni.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15386) orbano válasza tildy (#15383) üzenetére


orbano
félisten

természetesen így van

A vér nem válik VAZZE!™

(#15387) frame>24 válasza orbano (#15386) üzenetére


frame>24
addikt

Csak ezen tildy felkepta a vizet, mert nőt írtál. (Igen, valóban az általános emberi vonás)
Mosmeg majd mingyá beír, hogy nem is kapta fel :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15388) orbano válasza frame>24 (#15387) üzenetére


orbano
félisten

nem, majd beírja, hogy ő ez alól is kivétel ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#15389) zoltanz válasza frame>24 (#15387) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kis ribi -t (vagy gyenge erkölcsű nőszemély) kellett volna írnod, ha már lúd legyen kövér :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15390) Bencus88 válasza orbano (#15382) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Oké hagyom békén, de azért ha msn-en rámír lehet felvetem, hogy jó lett volna ha áthív és személyesen szakít velem.

[ Szerkesztve ]

(#15391) Wolverine válasza Bencus88 (#15390) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy dolog miatt hívd csak fel, ha már fel akarod: hogy közöld vele, soha az életben nem akarod látni :U
Amúgy ha hiányoznál neki, akkor keresne. Ha nem keres, akkor eszébe sem jutsz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15392) aLávaló


aLávaló
csendes tag

Na lehet hogy felpörgetem a topikot én is!:) Eddig kívülállóként régóta olvaslak titeket és tanultam bőszen más hibáiból. Legalábbis remélem de lehet hogy ma én is ba***asz pasiként végzem de legalább megpróbáltam a dolgot.
Szitu:
- 3-4 éve ismert csaj haveri körből, kb féléve kezdtem belehabarodni most már sikerült teljesen
- nem egyszerű eset mert kevésnek érzem magamnak hozzá magam(de ez saját hülyeségem)
- haver csajból barátosnét csinálni nehéz, vagy összetöröm a szívemet mert nemmel fog válaszolni és elveszitek egy barátot és nagyon sok mindent ezzel, vagy minden klapolni fog. Köztes lehetőséget nem látok...:)Ezt tőletek tanultam.
- vannak azért előjelek a pozitív végkifejletre de mivel nőből van azért lehet hogy félreértettem a dolgokat de remélem hogy valamit jelent hogy az elmúlt hetekben ha volt szabadidőnk azt 2-esben vagy társaságban töltöttük és nagyon jól éreztük magunkat
- van egy volt pasi a képben aki 2 lovat ült meg egyszerre és ez a csaj volt az egyik és még mindig bekavar a képbe.

Szóval nem tudom. De muszáj lépnem valamit mert már sokat kattognak az agykerekeim és a hormonok...Vagy nyerek egy szívet vagy összetörik a sajátom.
Drukkoljatok! Beszámolok majd hogy okuljatok rajtam pozitív vagy negatív értelemben

(#15393) Bencus88 válasza Wolverine (#15391) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem fogom felhívni se keresni max msn-en megkérdezi hogy vagyok válaszolok.De végig úgy fogok tenni mintha már túl lennék rajta semi bajom boldog vagyok elfoglalt élem az életem a barátaimmal stb stb ez a leghelyesebb megoldás :R

(#15394) tildy válasza orbano (#15388) üzenetére


tildy
nagyúr

:P
tildy most mással van elfoglalva, nem akadékoskodik itt mindenféle dolgokon :DDD
Meg amúgyis annyira máshol jár az agyam, azt sem tudom/értem miről beszéltek :DDD
Amúgy tény és való, igaz mindkét nemre.
És az is igaz, hogy mindkét oldalon is álltam már. Nem vok kivétel :P
Amúgy nem kaptam fel a vizet, csak épp valaki eszemebejutott, meg az amit utána csináltam, ennyi...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15395) zoltanz válasza aLávaló (#15392) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szerintem, alábecsülöd magad, szerelemet nem lehet racionális gondolkodással megközelíteni, vagy szerelmesek vagytok vagy nem.

Szerintem rugjál be erőteljesen és gondold meg, mert egy barát elvesztése elég nagy veszteség. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15396) aLávaló válasza zoltanz (#15395) üzenetére


aLávaló
csendes tag

Biztos, tudom magamról!De küzdök ellene:)
De túl sok rossz tapasztalatot olvastam itt kevés jóval és ez pozitív és negatív is egyszerre.
És egy olyan szituációt akarok jóra fordítani ami nem egyszerű. Pl. ne kezdj ki olyan csajjal aki nincs tisztában magával, legyen egyedülálló stb.
De ahogy mondod a legrosszabb az egészben hogy elveszíthetek egy barátot és a baráti körömet igencsak felbolygatná. Ezt sajnálnám az egészben a legjobban, amúgy csak egy tapasztalatszerzésnek kéne felfognom. Berúgni nem fogok csak utána örömömben vagy bánatomban...

(#15397) fordfairlane válasza aLávaló (#15392) üzenetére


fordfairlane
veterán

"- Nézze, fiam, maga fiatalabb annál, hogysem el tudná fogadni mások bölcsességeit, de megmondhatom: a szerelem nagy ellenség. (...) Bizony. A költők örökké félreismerik a szerelmet. Sokszor szántszándékkal. Mert a szerelem nagy mészáros. A szerelem nem vak. Ohó, korántsem. Inkább kannibál, és olyan a szeme, mint a sasé. A szerelem rovarszerű. És örökké éhes.
- Mivel táplálkozik? (...)
- Barátsággal. Barátságot zabál."

x gon' give it to ya

(#15398) aLávaló válasza fordfairlane (#15397) üzenetére


aLávaló
csendes tag

Találó!!!Benne van minden.Kösz.
Na estefelé lenne a találkánk és vágja már a szitut hogy miről akarok beszélni vele. Indítsak úgy mintha randi lenne esetleg egy szál virág vagy csak úgy. Kezdem magam felspannolni pedig inkább nyugodtnak kellene lennem, még jó hogy nincs a főnököm a hátamba mert most már nem tudok koncentrálni.

(#15399) zoltanz válasza aLávaló (#15396) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Felesleges küzdeni szerelem minig jelen van, hol bujkál, hol felángól, de ezért érdemes megszületni, hogy egyszer átéljük. A szerelem semmi más de, és,csak stb. csak maga szerelem első szám első személyben. :))

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15400) fordfairlane válasza aLávaló (#15398) üzenetére


fordfairlane
veterán

Indítsak úgy mintha randi lenne esetleg egy szál virág vagy csak úgy.

Majd jön Orbano, és ad tanácsot. Tőlem ilyenre ne számíts. :P Egyébként is megfogadtam, hogy nem jövök többet ebbe a topikba, de nem tudtam megállni, hogy ezt az Stephen King idézetet ne kopizzam ide. :)

x gon' give it to ya

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.