Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14451) Stalker-2572 válasza elmoraan (r) (#14448) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Mitől? Mesélj :)

All Black...

(#14452) Kokkantas válasza orbano (#14450) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

A mindenható methodod majd átsegít ezen is. ;]
Milyen fajta "spirit"-et szeretnél és milyen módszerrel "öntsük" azt beléd?

[ Szerkesztve ]

(#14453) Bubu79 válasza Kokkantas (#14452) üzenetére


Bubu79
addikt

Nyihihí... :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#14454) orbano válasza Kokkantas (#14452) üzenetére


orbano
félisten

A saját érzéseim kontrollálására nem tud a method megoldást, de majd utánaolvasok :D
A "spirit" töménysége még függőben, de mindenképpen sörrel indul :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#14455) Tim82 válasza orbano (#14449) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez OK, de nem ez volt a szempont, ami alapján Stalker filmet kért. :P A Closer meg... szóval nem tudom, nem fér bele szvsz a Stalker-nek kellő filmek közé.

Nem véletlenül bukom az okos nőkre egyébként. :D

Ja, adok még párat a témához:
Pop, csajok, satöbbi
Egy fiúról
Minden végzet nehéz
A halott menyasszony (ez az a film, amit nekem anno elsőre nem sikerült 10 percnél tovább néznem - "komolytalan" randi volt :D )

Ami meg a "spirit"-et illeti, rutinos method-osként tarthatnál némi vodkát otthon a hűtőben. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14456) lorcsi válasza Tim82 (#14455) üzenetére


lorcsi
veterán

melyik volt az a film amiben Szófia hercegnőnek hívta a csaj?

nem csak tőled ;) , hanem aki esteleg tudja..

[ Szerkesztve ]

(#14457) Tim82 válasza lorcsi (#14456) üzenetére


Tim82
nagyúr

Passz. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14458) orbano válasza Tim82 (#14455) üzenetére


orbano
félisten

about a boy nagyon jó :R (I'm a bloody island, I'm blody Ibiza :D)

ja és sörrel szoktam oldani magam nagy ritkán ha nagyon kell :P

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#14459) tbs válasza Stalker-2572 (#14434) üzenetére


tbs
addikt

"Casual Sex" ("Szerintünk a szex")

(#14460) I_Am válasza Stalker-2572 (#14442) üzenetére


I_Am
veterán

Lagzi randi is aranyos. Vannak benne sírva nevetős poénok. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14461) I_Am válasza orbano (#14450) üzenetére


I_Am
veterán

Te meg a PH!-s tali!

Ezt miért nem a viccrovatba írtad? :DD ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14462) orbano válasza I_Am (#14461) üzenetére


orbano
félisten

Annyira érezteeeeeeeeem :D :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#14463) 3psilon


3psilon
aktív tag

Úgy néz ki szerdán lemegyek őhozzá... végre élőben látjuk egymást.
Most valamiképp el kell kerülni a szokásos mókuskereket (jaj, mit tegyek, nem fogok neki tetszeni, melyik oldalam mutassam, komoly legyek vagy gyerekes, mit szabad mit nem stb.). Meg hogy meglát és bebukom ekkora hülyeséget de akkor is.

Próbálok arra gondolni hogy
1. végül is már sok mindent tudunk egymásról amit mások nem tudnak rólunk
2. ezúttal nyugodtan "fejjel mehetek a falnak" mert távkapcsolatból úgyis csak akkor lesz valami ha az nagyon jónak ígérkezik
(azt nem merem mondani hogy odavan értem, mert látszólag igen, de rájöttem, hogy erre felesleges hagyatkozni)

Nem, nem olvastam a methodot.

A végére egy kis logika:
ha összejön, örülök
ha nem, akkor annak hatására, hogy egy lelkileg hozzám abszolút közel álló lánnyal (amilyenről mindig is álmodtam) nem sikerül összejönni, végre magamba szállok és összeszedem magam. Ami fájni fog, és/de az eredménye bármi lehet.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14464) I_Am válasza 3psilon (#14463) üzenetére


I_Am
veterán

Végig az "eredményre" gyúrsz.

Annak örülj, hogy ha mást nem egy barátot szerzel, aki hozzád hasonló. Ne azon görcsölj, hogy több legyen, hanem azzal foglalkozz ami már van. És a személyes ismerettség se változtasson ezen, mert akkor megint görcsölni fogsz. Ne azért indulj hozzá, hogy össze akarj jönni Vele, hanem azért, hogy akit eddig megismertél lásd személyesen is.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14465) elmoraan (r) válasza lorcsi (#14456) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hát hogyhogy melyik... "Természtesen" a Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt. :D

Stalker: hát attól, hogy mennyire akarsz melegíteni. :U

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#14466) Tim82 válasza orbano (#14458) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te sem vágod a lényeget. Ha nem jön be a method, jöhet a leitatás. ;]

Ja, ja, az én kedvencem az, amikor a kissrác az anyja által sütött kenyérrel agyonüti a kacsát. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14467) lorcsi válasza elmoraan (r) (#14465) üzenetére


lorcsi
veterán

kösz, tényleg :D nem ugrott be a címe

(#14468) 3psilon válasza I_Am (#14464) üzenetére


3psilon
aktív tag

Nagyjából amit mondasz, egyenértékű azzal, hogy "ne a jövőn görcsölj, hanem a jelennel törődj". Persze.

Tudom, hogy igazad van, de szerintem nem önmagában, hanem csak mint hozzáállást nézve. Mármint még jó, hogy nem barátkozni utazok annyit, meg ő sem "barátkozás" címszó alatt msn-el velem órákat.
Lásd még ~fiú-lány barátság.

Mondjuk eszembe jutott, hogy ezen már nyáron agyaltam eleget. Had idézzem magamat... :)

"A lényeg nem itt rejtőzik, hanem kicsit máshol. Hogy hol?

A szándékban. Mint mondtam, a szándék sajnos igényt, elvárást von maga után, ami félelmet és frusztrációt okoz. Hogy össze akarok jönni vele, pedig a lényeg, hogy ő akarjon összejönni velem.

Ha szándékkal közeledek bármilyen nőhöz, rögtön megjelennek a félelmek, és ezt bárhol, bárkinél tapasztalom. Ha nincs szándék: laza vagyok és flegma. Az összes nő akkor jött rá, hogy bejövök neki, amikor még nem volt szándék és lazán leoltottam, ha kellett.

Tehát a végső cél valahogy: nem akarni ezt az egészet. Úgy ismerkedni, hogy átverem magamat, tehát elhitetni az elmémmel, hogy nem ezen az egy nőn múlik minden. És a kör bezárult. Visszatértünk az "ő tökéletes" illúzióhoz, a kisebbségi "úgysem jön össze" gondolatokhoz, és oda, hogy úgy gondolom, évente 1-2 igazán jó nőt, ha találok."

Na ja. Jó kérdés, mennyire jutottam előre bármennyivel is.
Meg hogy egyáltalán Ti mit mondhattok? Valami varázsszót, amitől egyszer csak "normális" leszek? Áh.

[ Szerkesztve ]

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14469) orbano válasza 3psilon (#14468) üzenetére


orbano
félisten

amitől "normális" leszel? 1. megtanulsz uralkodni az érzéseiden, nem beleélni magad dolgokba, 2. sokat csajozol
vagy olyan nőket keresel, akiknél nem probléma ez az egész, de az elég macera :)
sajnos nehé ezt az egészet leküzdeni, de majd hozzászoksz. én is szenvedek most ettől, pedig azt hittem már kinőttem. előre tervezgetek, jár az agyam: mit érezhet, mit akarhat, hogyan lehet biztosan az enyém, mit tegyek, mit ne tegyek... szar fos hülyeség az egész, a vágy hozza ki belőlünk. evvan.

A vér nem válik VAZZE!™

(#14470) 3psilon válasza orbano (#14469) üzenetére


3psilon
aktív tag

Értem. Gagyi dolog.... :-/

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14471) orbano válasza 3psilon (#14470) üzenetére


orbano
félisten

nekem egyébként a method (most tényleg a tartalmától függetlenül) ebben sokat segített: kissé "introvertáltabbá" tett randikon, kevésbé az eredményre figyeltem, inkább az apró részletekre. figyeltem magamra, a partnerem reakcióira, a programra, amit csinálunk. emiatt kifelé lazábbnak, őszintébbnek tűntem és ez bevált. most már csak ezt az itthonülős agyalós marhaságot kell kinőnöm, de ezen is csak a tapasztalat segít.majd ha már sokadjára leszek szerelmes, valószínűleg nem fogok annyira görcsösen ragaszkodni az érzést kiváltó nőszemélyhez :( még akkor sem, ha az a nő az emúlt 4 évben harmadjára teszi ezt meg... :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#14472) Bibby válasza orbano (#14471) üzenetére


Bibby
addikt

Volt már olyan hogy felszedtél egy csajt ilyen-olyan method trükköket bevetve, aztán esetleg együtt voltatok sokáig, és elmondtad neki? Kíváncsi lennék hogy reagál erre egy nő... :U

Ελευθερια η θανατος

(#14473) orbano válasza Bibby (#14472) üzenetére


orbano
félisten

igen, ki is bezséltük. az elején totál nem értett vele egyet, amiket mondtam, de aztán rájött, hogy igazam van :) nem volt vele semmi baja. több eset nem volt, azért alapvetően hülyeség ilyenről beszélni. vagy netán te elmeséled a barátnőidnek, hogy hogyan tettél szert arra a szexuális tapasztalatra, ami van? vagy elmeséled az egész élettörténeted, hogy hogyan alakultak ki a csajozási technikáid? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#14474) Bibby válasza orbano (#14473) üzenetére


Bibby
addikt

Nem hinném hogy összehasonlítható... ez egy élettapasztalat, ahhoz meg egy könyvet használsz, leülsz, begyakorlod, mint akármelyik tantárgyat az iskolában. Nekem túl mesterséges... aztán lehet ha rá lennék szorulva utánanéznék, de nem voltam eddig. Kop-kop.
És tényleg érdekelt a női reakció, ezért kérdeztem.

Ελευθερια η θανατος

(#14475) 3psilon válasza orbano (#14471) üzenetére


3psilon
aktív tag

Végre mondasz valami logikusat és értelmeset a method mellett :)
El tudom képzelni, hogy kicsit hasonlítunk, és te is onnan indultál, ahonnan én (csak mert nem mindenki ilyen, gondolom).

Akkor talán én is találnék benne valamit.
Persze, alapvetően, és ez a baj, talán elvből, talán jellemem miatt, nem tudom, megvetem ezt a "fektessünk le 10000 nőt sémát. Na jó, nem vetem meg, csak hidegen hagy.

Megvetem az érzéseimet, úgy kezelem, mintha tőlem idegen dolgok lennének, de mégsem tudom kikerülni őket. Igazság szerint szeretnék megszabadulni ettől a fajta dologtól, mert felesleges.

Valahogy... valahogy mindig az eredmény jár a fejemben. Ez tényleg csak ilyen vágy cucc. Grrr. :(

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14476) orbano válasza Bibby (#14474) üzenetére


orbano
félisten

és miből gondolod, hogy a nőzést "megtanulni" módszeresen bármivel is alábbvaló dolog, mint bármi mást az életben? mert ehhez vagy hozzászokva? küzdősportra járni is ciki, mert az igazi ember a grundon tanul bunyózni? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#14477) orbano válasza 3psilon (#14475) üzenetére


orbano
félisten

nem abban van a lényeg, hogy fektess le ezer nőt, te sem olvastad a könyvet, csak vaktában beszélsz valamiről. pontosan annyi nőt kell lefektetni, amennyit akarsz. ha neked úgy jó, csak egyet, aztán elveszed feleségül. de ami előtte van, ott nincs mese, igaza van a könyvnek: ha rutinos pua akarsz lenni, bizony töménytelen mennyiségű csajnál be kell próbálkozni. ha nem akarsz az lenni, csak kicsit megtanulni épkézláb módon csajozni, akkor elég sokkal kevesebb is. sőt, az is elég, ha ugyanannyival foglalkozol, mint eddig, csak jobban odafigyelsz magadra.

A vér nem válik VAZZE!™

(#14478) Bibby válasza orbano (#14476) üzenetére


Bibby
addikt

:U

És én hol írtam hogy alábbvaló, vagy hogy ciki? Szerintem eleve nem is nagy dolog ez, csak olyan alapvető dolgok vannak körülírva, hogy érdekes dolgokat mesélj és akkor felfigyel rád (sarkítva). "Nekem túl mesterséges...

A küzdősport jó példa? A többség azt sem olvasgatva tanulja meg.

Ελευθερια η θανατος

(#14479) elmoraan (r) válasza orbano (#14471) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Y'know, ez az, amivel nekem gondom van egy cseppet. "Kifelé lazábbnak, őszintébbnek tűntem" - csak annak tűntél, vagy az is voltál? Mindamellett, hogy értem én is azt, hogy nem elég profinak lenni, annak is kell látszani :D , de hát mégis ott van az, hogy magadat nem tudod levetkőzni, akkor sem, ha fejre állsz.
A másik meg borzasztó nagy csapda, nehéz jól csinálni: OK, sok szerelem után már nem ragaszkodsz görcsösen a kiváltóhoz, ez lehet jó, de benne van az is, hogy kiégsz, és nemhogy görcsösen nem ragaszkodsz a szerelmed "tárgyához", hanem egyáltalán nem ragaszkodsz hozzá. Ezzel nem árt óvatosnak lenni. :K

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#14480) Bibby válasza elmoraan (r) (#14479) üzenetére


Bibby
addikt

Na igen, a magabiztossá váló ember, ha megérzi a "siker" ízét, könnyen válik túlzottan is magabiztossá.

Ελευθερια η θανατος

(#14481) elmoraan (r) válasza Bibby (#14480) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Konkrétan nem erre gondoltam, de ez is benne van/lehet. De szerintem ez a kisebbik baj.

Ja, és orbi: azért a küzdősportra járás elég rossz hasonlat, lássuk be... :U

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#14482) orbano válasza elmoraan (r) (#14479) üzenetére


orbano
félisten

az elején ez volt, kellett egy kis idő, hogy beérjen a dolog, és a "methodos csávó" találkozzon az igazi énemmel.
a kiégéstől én is félek, de ezzel a témakörrel még nem foglalkoztam sokat. most így gondolkodva ezen az egész helyzeten amiben vagyok, kicsit elfogott a félelem, hogy tényleg nincs perspektívám. nem tudom, hogy érdemes-e, szabad-e ennyire odalennem ezért a nőért, félek, hogy nagyon odaverem magam. de ha ezt az érzést nem engedhetem szabadjára, akkor mit? szar ez az egész úgy, ahogy van :(((

A vér nem válik VAZZE!™

(#14483) Integra


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14484) orbano válasza Bibby (#14478) üzenetére


orbano
félisten

nem írtad, csak folyamatosan sugallod. a küzdősport tökéletes példa. a method egy gyakorlati könyv, leír egy valós életben használható gyakorlatot élethelyzetekre. ugyanilyen könyveket írtak már küzdősportokról is, és ugyanúgy, ahogy a küzdősportot, a methodot is lehet emberektől, csapatban, tanfolyamokon tanulni. de mindkettőnél az elméletet követő internalizálás a lényeg, nem a körítés...

A vér nem válik VAZZE!™

(#14485) orbano válasza Integra (#14483) üzenetére


orbano
félisten

nem gyün be

A vér nem válik VAZZE!™

(#14486) 3psilon válasza Integra (#14483) üzenetére


3psilon
aktív tag

Begyün, de nem láttam meg az ufót. :D

A küzdősport érdekes. Ott leginkább a filozófiát kell internalizálni, és most kezdek rájönni, hogy ez mennyire fontos.
Szinte mindegyiknek van. Van, ahol az, hogy "a harc: fáj. ez márpedig harc." Van, ahol: "csináld meg még ezerszer, és menni fog. ja, naponta."
Amit én csinálok (ninjutsu), ott: "légy okos, de ha kell, légy nagyon agresszív és szegd meg a fair play összes szabályát".

Ezt azért mondom, mert így már jobban látom. Mostanság kezdtem rájönni, hogy a harcművészet minden mozdulatban, minden taktikában, ütésben, feszítésben benne van az alapfilozófia. Akár az, hogy "itt nincs szabály, az életedről van szó", akár az, hogy "mindig van elegáns megoldás", akár az, hogy "érezd az univerzum erőit".
És ezt teljes mértékben el kell fogadni, hogy mesterévé válhass. Érezni kell, és alkalmazni.

Na, szóval ezért érintett meg ennyire ez a hasonlat, és ébresztett rá: bizonyára te is internalizáltad a method nézeteit. Gondolom azok, hogy minden nő viselkedésében vannak hasonló elemek, és hogy ezekre vannak algoritmusok. És azt érted összeérés alatt, hogy nem az kellett, hogy megtanuld, bevágd, hanem hogy rájöjj, minden nő ilyen, és úgy fejezd ki önmagad, hogy ezzel összhangban legyen? Erre gondoltál?

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14487) orbano válasza 3psilon (#14486) üzenetére


orbano
félisten

régen én is ninjutsuztam. az alapszabály, hogy ne térj ki a középpontodból soha. hát én most kitértem, megyek is aludni :(((

A vér nem válik VAZZE!™

(#14488) golyani


golyani
addikt

nah azt hiszem vége. a lány álomvilágban és vágyódik benne egy srácra akit kvázi sosem kaphat meg.és nem érdekli h ki mit mond, tudja ő is h ez így zsákutca. sikerült rávágni a csapóajtót azzal a kijelentésemmel h tavaly amikor egy srácnak azt mondta h szereti akkor hol volt ez a srác? itt tiltott le. én bocsánatot kértem bunkóságom miatt, ennyi.

(#14489) 3psilon válasza orbano (#14487) üzenetére


3psilon
aktív tag

Jóéjt. Szedd össze magad, igaz tudom, nehezebb helyzetben vagy, mint én.
Sok sikert ehhez.

u.i. lehet hogy én vagyok a 10 (?) évvel ezelőtti éned :))

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14490) Tim82 válasza orbano (#14482) üzenetére


Tim82
nagyúr

Izé, ez az exed, aki után időnként még búslakodsz (itt a topikban)?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14491) orbano válasza Tim82 (#14490) üzenetére


orbano
félisten

nem. ez sokkal rosszabb :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#14492) elmoraan (r) válasza Integra (#14483) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Bakker, buzi vagyok... :Y
(Mentségemre szóljon, olyan lassan jött be a kép, hogy két percig csak ufót láttam, meg kék eget. :U )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#14493) Tim82 válasza elmoraan (r) (#14492) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek a sz*r kifogások... nincsen akváriumod, ugye? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14494) elmoraan (r) válasza Tim82 (#14493) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Az sincs. Ajjaj... :O

:DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#14495) orbano


orbano
félisten

nem tudtok valami érdekes, látványos kultúrális eseményt ma estére? amit elterveztem, ahhoz pont túl késő van, az est.hu-n mega franc sem igazodik ki.

A vér nem válik VAZZE!™

(#14496) fordfairlane válasza orbano (#14495) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nyugati aluljáróban este Hare Krisna ének. Szokott lenni valamiféle keresztény dalolás is, de valószínűleg nem történelmi egyház, hanem valami kis szekta szervezheti. :DDD

x gon' give it to ya

(#14497) Tim82 válasza fordfairlane (#14496) üzenetére


Tim82
nagyúr

Degonosz ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14498) fordfairlane válasza Tim82 (#14497) üzenetére


fordfairlane
veterán

Dehogyis. Ingyenes. :C

x gon' give it to ya

(#14499) I_Am válasza orbano (#14495) üzenetére


I_Am
veterán

Bodies?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14500) Tim82 válasza I_Am (#14499) üzenetére


Tim82
nagyúr

Eddig az általam megkérdezett két nőből kettő fél a Bodies kiállítástól. Merthogy tök para, hogy emberi testek meg ilyenek. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.