Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15501) Esmein válasza tildy (#15500) üzenetére


Esmein
nagyúr

Egyik bevásárol, másik főz, harmadik legyez, negyedik megőőő.... kiviszi a szemetest :D Csomó mindent meg tudnak ám csinálni :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15502) Apollyon válasza Tim82 (#15499) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jól van, én úgy értettem h ha tegyük fel az én helyemben lennél, vagyis az "elejétől" kezdenéd. Nem azt mondtam h biztos rossz lehet hanem hogy ha lehetne választani akkor mi lenne, ez nekem csak a szubjektív véleményem.
Persze az ismerősöm aki már túl van a harmincon és most egy 6 éves kislányos nővel van teljesen jól érzi magát, csak és kizárólag pozitívan áll hozzá, boldog és lehet ő lesz neki a igazi. Én meg csak örülök neki hogy ő örül, és annak is hogy sok olyan ember van aki közel sem olyan mint én :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15503) Tim82 válasza Apollyon (#15502) üzenetére


Tim82
nagyúr

Őszintén, ez, hogy így is lehet érteni, amit írok, bennem fel sem merült. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15504) lorcsi válasza tildy (#15497) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem most ne azon aggódj, hogy mi lesz 10 év múlva

nem csodálom, hogy a magasság dologból nem engedsz, én sem :D

(#15505) tildy válasza lorcsi (#15504) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem aggódom :) ;)
Csak óvatos vagyok:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15506) lorcsi válasza tildy (#15505) üzenetére


lorcsi
veterán

gyerek és válás nélkül nagyon nyerő helyzetben vagy hidd el ;)
ráadásul van egy jó kis albid, ahova le tudsz pihizni és bármi mást ;)
csak pozitívan vagy unikum esténként :K és pozitívvá tesz :))

(#15507) 3psilon válasza lorcsi (#15504) üzenetére


3psilon
aktív tag

Úristen, 10 év múlva én már 29 éves leszek!!! :Y
:D
(Itt kérkedek a korommal. Egyébként nehéz elhinni. Még most is a legtöbben középiskolásnak néznek külsőre, és kíváncsi vagyok, akkor minek fognak. Baleknak, abbiza. :P )

Ja és egy idézet barátom blogjából: "Másnap taliztam eksszel - ki azóta velem szexel."
Ezen 10 percig röhögtem :))

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#15508) Apollyon válasza tildy (#15495) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Mellesleg ilyen fiatalon, amennyi te vagy, jobb is az ha élsz még. Sajnos nem láttam a környezetemben olyan házasságot, amely ilyen korban köttetett és ne ment volna szét..."

Hát ez nem valami biztató. Egyébként nem feleséget keresek csak valaki olyat, akiről hosszú idő után sem derül ki hogy fogyatékos (bocsi az exeknek ;]:DDD )
Amúgy hogy érted hogy "jobb is az ha élsz még"?
Igazából úgy fogom fel h ami jön azt nem fogom elküldeni – ha átesik a szűrésen :DDD.

"Vannak olyan elvek , amikből nem szívesen engedek: (...)
És még van egy kettő, amiből nagyon nem szívesen engednék."

Amiket leírtál szerintem ezek a legtöbb helyen alap dolgok. Vagyis olyanok, amikhez ketten kellenek. Vagyis párkapcsolathoz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15509) Esmein válasza lorcsi (#15506) üzenetére


Esmein
nagyúr

Á, igazából nem ezek a legjobb tulajdonságai ... ;]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15510) lorcsi válasza Esmein (#15509) üzenetére


lorcsi
veterán

mire gondolsz ? ;]

tildy: egy pár ffi elhasználása neked sem ártana, mást nem önbizalom növelésre ;)

[ Szerkesztve ]

(#15511) tildy válasza Apollyon (#15508) üzenetére


tildy
nagyúr

élsz még: ismerkedsz, csajozol , stb :D
Inkább most , mint később ( na mindjárt kapok Orsitól).
Azért kivételek voltak és lesznek , azért vannak még ilyen korban "ősszejött" tartós boldog kapcsolatok.:U

Esmi elmondjuk azokat a jó tulajdonságokat ? PH Tábor, Puma pulcsi, tudod :D

Lorcsi: kösz , de én már kiéltem magam :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15512) Esmein válasza lorcsi (#15510) üzenetére


Esmein
nagyúr

mármint úgyértem, köhöm köhöm... hűvös van, megárt a torkának az embernek... ;]

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15513) lorcsi válasza Esmein (#15512) üzenetére


lorcsi
veterán

hát igen, jön a hideg, nem árt felöltözni :K

tildy: naná, de csak forró szobában :D

[ Szerkesztve ]

(#15514) tildy válasza lorcsi (#15513) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért az inverzét én jobban preferálom:D Na nem a melegre gondolok. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15515) Apollyon válasza tildy (#15511) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Sejtettem h végülis erre gondolsz. Csak kinek mi az élet...
Fura most, mert az előző kapcs-ban még úgy voltam h mivel vele maradok örökre nem kell már másért aggódnom/gondolkodnom rajt. Most viszont ez teljesen megváltozott és már nem tudok többé arra gondolni h ha bárkivel is összejövök, lássak rá nagy esélyt arra hogy halálig kitartson.
Esküszöm, most a naplementés felhők jobban érdekelnek mint h kivel meddig fogok maradni. Vagyis: kár ezzel foglalkozni, mindig is hülyeség volt. Majd alakul magától és megyek aludni mert már megint jönnek belőlem a filozófiák.. :D

Amúgy szeretek ismerkedni és csajozni, akkor is ha van mellette vki akkor is ha nincs. Tudom ez nem szép dolog, de hát a hölgyek többsége sem mindig 100%-ban tisztességes :U
Tisztelet a kivételnek!
Az ismerkedéssel meg csak az a baj, h ha arra megy ki a dolog h párkapcs., akkor mindent megint elölről kell kezdeni és egy idő után ez néha unalmas. Persze van sok szórakoztató anyós és apósjelölt meg különböző finom vacsorák különböző helyeken, csak már néha túl sok még úgy is hogy nem egyszerre.

A legjobb sztem: boldog párkapcs. és egy tartalék nő.

Nah most már tényleg jóéjt!D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15516) Wolverine válasza 3psilon (#15507) üzenetére


Wolverine
félisten

Nyugi, én fél év múlva leszek 29 - és sanszom sincs párt találni. Mondjuk nem is keresek, elég masszívan utálom az embereket :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15517) zoltanz válasza Apollyon (#15494) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem is kritérium h ne legyen már gyereke a nőnek, és sztem biztos vagyok benne h Tim82 is inkább a saját gyerekét nevelné szívesebben

Ez nem helyes megfogalmazás úgyanolyan szeretettel nevelnéd a feleséged másik kapcsolatából származó gyerekét is, de a saját biztos több örömet okoz. Van akinek nincs türelme a gyerekekhez, annak teljesen mindegy. Nekem nincs gyerekem, de a családban vannak (üdülőgondnoksággal is foglalkozom van amikor a vendégek gyerekeire ügyelek) és azokat is majdhogynem a sajátomként szeretem. Egy gyerek nem olyan sok ha úgy van több meg azért nem jó mert akkor a nő biztos nem akar még. Egy gyerek nem gyerek két gyerek egy gyerek és így tovább. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15518) tildy válasza zoltanz (#15517) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért gondolj bele:
-egyrészt ott van egy új kapcsolat, amelyben meg "kell" ismerned a másikat, el kell fogadnod őt , és működnie kell az egésznek, de vele nem csak őt magát kapod, hanem még egy-két ember(palántá)t. És ráadásul ezek a gyerekek koruktól függően lehet , hogy el sem vagy nehezen fogadnak el :U
Minden tiszteletem azoké, akiknek ez könnyebben megy, de szvsz egy nőnek ilyesmit elfogadni lehet sokkal nehezebb, mint egy férfinak:U Valahogy lehet másképp vagyunk felépítve :U
Bár lehet csak magamból indulok ki :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15519) szente


szente
addikt

jé van ilyen topik is?!

kicsit be kommentelek én is...

volt barátnőmmel pár hónapja igen dúrván össze vesztünk, "meg beszéltük",hogy többet ne mis szólunk egymáshoz...aztán pár napja beköszönt msn-en,hogy nem szeretne velem rosszban lenni,béküljünk ki.azt hittem,hogy lefordulok a székről.bele törödtem,hogy jó ennyi,jobb is hogy nem beszélünk,könnyebb lesz magam túl tennem magamat rajta.erre meg itt van ez,amivel nem tudom mit kezdjek,hogyan álljak hozzá.felkavart teljesen a dolog.eddig azt hittem hogy sikerült el felejtenem, de most be kell látnom,lehet hogy nem múlt el nálam....

(#15520) zoltanz válasza tildy (#15518) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Persze, hogy relatív nehezebb nem azt írtam, hogy könnyű. Azért ha a kölykök nagyobbak mondjuk és normális családban nőtek fel és lehet velük szót érteni nem vészes. A szerelem sokmindenen átsegít ám, és ha a párod támogat nem olyan ijesztő. Mondjuk mo ritka sajnos, hogy az apa neveli a gyereket egy válás után.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15521) frame>24


frame>24
addikt

Hát azé ne vicceljetek má, b+,
nézegetem az aláírásokat, (az utóbbi időben nem csajk ebben a topikban)

Mindenki depizik, hogy a szerelem ilyen szar - olyan múlandó, ilyen rovar - olyan éhes, de alapvetően esendő.

Frankó. Jóhogy nem vágunk rituálisan eret.

Tegnap elgondokodtam, ha most meg kéne halnom, az igazán érdemes emlékeim a szerelmek, amikért futottam, amik miatt éreztem a saját keringési rendszerem is.

Emo világ van, vagy mivanmá?!

#15522) Tim82 : a 15350-es nem csöpög a gyásztól, inkább "technikai" megfigyelés. :U Előtte meg nemigen van vonateléugrós megnyilvánulásom.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15522) Tim82 válasza frame>24 (#15521) üzenetére


Tim82
nagyúr

Linkeljem a 2-3 nappal ezelőti hsz.-eidet? Egy vagy közülünk, valld be. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15523) tildy válasza frame>24 (#15521) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem is depisek az aláírások :U

Az enyém pl. tök igaz:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15524) szente válasza frame>24 (#15521) üzenetére


szente
addikt

"Frankó. Jóhogy nem vágunk rituálisan eret."
én benne vagyok :D :W

(#15525) Tim82 válasza frame>24 (#15521) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na jó, volt az négy napja is. [link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15526) frame>24 válasza Tim82 (#15525) üzenetére


frame>24
addikt

Tim, ez arra vontakozott, hogy el akarom hagyni a jelenlegi tartózkodási helyem, nem arra, hogy nem is kívánom a "szerelm gyümölcseit szüretelni!" Sőt, épp ennek lehetősége czéljából dobbantanék.!
Talán a megelőző hsz-eket is nézd abban topikban

Jó, lehet, hogy nem jól látom magam. :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15527) Tim82 válasza frame>24 (#15526) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyben "rituális eret vágó" hsz. volt. :P

Ezért nem is értem az előbbi kifakadásodat. Ez egy ilyen hónap.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15528) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Én nem vagyok depis ez egy ilyen stílus Dark mármint a The Doors. A haláltól nem félek sőt csináltam már olyan Bp -en, hogy 4 sávos úton nyomtam egy padlót és keresztűlmentem az úton (kicsit dudáltak), de nem vagyok hülye, nem hívom ki sokat magam ellen a sorsot feleslegesen. Azmeg hogyha egyedűl vagy nem árt néha legalább rendezed a soraidat. Másrészt tudom, hogy van és hiszem a reinkarnáció elméletét.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15529) frame>24 válasza szente (#15519) üzenetére


frame>24
addikt

Hát beszélj vele, hogy mit akar. (ha már felkavart)

Bár miután Tim bebizonyította, hogy én is öngyilkosjelölt vagyok, mehetünk rápisálni a nagyfeszültségű vezetékre. Vagy mittudomén. Már csak az a kérdés, ki kezdi?! ;] :DDD

(#15528): épp eleget voltam egyedül a soraim rendezéséhez...az autós manőveredhez inkább nem gratulálnék.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15530) elmoraan (r) válasza frame>24 (#15521) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ezek az aláírások, őrnagyom, egytől egyig kib..tt klasszikusok. :K
Stephen King, Jim Morrison, Pink Floyd... Nem értem, mi a problémád. :U Majd ha Nincs Tank dalszövegeket kezd el a nép aláírásba tenni, akkor kezdhetsz aggódni. (Mondjuk akkor már én is elkezdek. ;) )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#15531) zoltanz válasza elmoraan (r) (#15530) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Vagyha a Rozalindából idéznek vagy negyisten Győzikétől. Mert akkor én kiszaladok a világból. :))

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#15532) frame>24 válasza elmoraan (r) (#15530) üzenetére


frame>24
addikt

Magyarul leülhetek. ;]
Azért a tiéd is csak úgy sugárzik az életkedvtől :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15533) szente válasza frame>24 (#15529) üzenetére


szente
addikt

á semmi olyat.van barátja,bár nem hiszem hogy azt normális pár kapcsolatnak lehetne nevezni,ahogyan én informálva vagyok.kérdeztem tőle hogy mennyire akar velem jóban lenni,pl az bele-e fér,hogy be ülünk valahova dumálni,azt mondta hogy egyenlőre nem,de késöbb lehet róla szó.aztán írtam neki,hogy meg értem, a pasid biztos nem örülne neki.ezt mint ha nem is hallotta volna,nem reagált rá semmit.ezt elmondtam egy közös ismerősnek,azt mondta hogy valószinű nem érdekli,hogy mit gondol a srác.
egyébként nagyon sokat vezsekedtünk a kapcsolatunk végén,szinte állandóan.most meg úgy elbeszélgettünk 4 órát,hogy egy rosz szavunk nem volt egymáshoz.viccelődtünk,beszélgettünk a régi dolgainkról,kivel mi van stb.pedig direkt nem kiméltem.mint ha vissza jött volna az a lány akibe régen beleszerettem.aztán most 3 napja megint nem beszéltem vele.

kő papír olló? :DDD

akkor depizzünk együtt:

Csak egy romantikus taó, egy pali a sok közül
egy saját kis sztorival a világ elől menekül
Persze volt, hogy remekül mentek a dolgok
gondoltam egy bort kibontok
Felhívtalak, te átjöttél, szeretkeztünk hajnalig
de nem mondtam, hogy maradj itt hagytalak, és te mint az ördög sugallma szálltál tovább
A haverok jöttek-mentek magam mögött hagytam ezer komát
Az élet lovát azt hittem betöröm hisz' ki, ha én nem?
Mára kétlem, hogy egyáltalán meglelem az istállót
engem senki nem is tápolt csúfoltak, és lenéztek
Mára ez nem érdek de emlékem temérdek
és nem ismerek szemérmet az elméletem egyszerű
a szavak halmaza eszköz de az érték a tett
Mindegy hogy, ki mit mond, ami meggyőz
Ait látok, és sajnos nem amit érzek mögöttem rémek
ha éjfélt üt az óra kopott lámpám árnyékában
mintha hangod újra szólna de a tapasztalat fojtjaa, csorbítja a jövő fényét mindenki kapott sok élményt
Sok milliárd történet, bennem furcsa érzést kelt
Az éjszaka gyermeke, sokáig gondoltam én vagyok
ha majd meghalok, követem az angyalokat de rájöttem, hogy maradnom kell
megélnem a holnapokat, tegnappá varázsolva E vég nélküli betondzsungelben saját magam kezét fogva
lopva egy pillanatnyi csendet ami megment éjről-éjre
Félve járni köztetek fejemben öngyilkos ötletek
a rettegés körbevett cikázva zsigereimben. Sokszor előre ment
villámként a tudat hogy a múltat, amíg magam előtt újítom utamon
nem hagy repülni, ahogyan álmomban Amit keresek, lehet túl távol van
pedig fejemben felvázoltan, alapvető szabályok
Hogyha arra járok, ne felejtsek figyelni egy toll, egy zene, meg egy cetli, és leesik a lényeg körülőttem a lények, barátok, ti pedig gyermekeim hiszen magam fia nem lehetek Először nevetek, hogy nem érted
de te kérted, hogy mondjam el az éjszaka kölyke te vagy
és én állok mögötte, maga az éj de nem kell, hogy félj, nem bántalak
Úgyis majd rámszakad a hajnal a naptól elfordulok szomorkás arccal
és kivárom az alkonyom hiszen sarjaim nem hajthatom
ez az én kis börtönöm téged is rabul ejt
Szökni nem tudsz, így marad ez örökkön
örökkön-örökké
Ez az én kis börtnöm, dráma kevés humorral így marad ez örökkön...

A végtelen szült engem
Az éjszaka felnevelt
ébredni nem merek
Pedig meglehet
hogy az emberek
nem is ördögök
de félek, hogy eltemet

Viszem a balhét Feri bűnbaknak perfekt példány
körülőttem sokszor volt jópár szép lány
Velük jött a szerelem, és az ármány a vécében márvány
a pénz fura lencse
minden torzító látvány mint a cigiben a kátrány
szavaim közt a rímek melyeket egy dögös bít gyújt meg
és parázslik hajnalig azt hittem, nincs semmim
de rájöttem, hogy a Hit és a Becsület minden akadályt leküzdhet
Bár merre indulsz, bármikor szard le bárki, bármit szól
A te életed, te éled én meg az enyém
Mindenkinek ott van a szarv a fején a sorstól
Mikor az ördög receptjébe kóstol a vándor
Ezzel eleinte senki nem számol a lelkiismeret kezdetben rádszól
aztán a cinkosoddá válik Hamis kéjjel pártol
százból vagy ezerből Mindegy halálodik keresed az értelmét a létnek
az éjben a fények ahogy a minta a teritőn
talán kaphatsz pár tippet Feritől ennyitől még nem lesz bajod
csupán kis adagot árulok
De maradj még, hisz' pár sarok, és otthon vagy viszont az élet, nem hagy több időt
Mint egy kinőtt ruha csupán emlékeket támaszt fel
rettegéssel áraszt el A sokadik felvonás
Mindig más a bevezető de ugyanaz a tárgyalás és a befejezés
akár a lefejezés Nekem az élet nem mesés kirándulás
hanem egy dráma, kevés humorral
Irónikus paródia nekem mindegy, hogy kupleráj, vagy a parókia
csak az eredmény nyom a latba én sokak szerint sokszor bamba vagyok
közben csak jár az agyam, mint a motor ami ezer év után, és értéket kotor
a kosz alól, mely mára a megszokot atmoszféra mindenki fél a haláltól
ez érthető
A fejed felett, mint a tető a házon Pár gondolat, mely megmozgat
valamit, mi talán már elaludt
mi feladatul ezt kaptuk egy dráma kevés humorral
mi feladatul ezt kaptuk...

[ Szerkesztve ]

(#15534) elmoraan (r) válasza frame>24 (#15532) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hát hogy sugárzik-é, avagy nem, azt nem tudom.
Here, educate y'self. :K

Mod: na csak kibogarásztam a linket valahogy...

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#15535) frame>24 válasza szente (#15533) üzenetére


frame>24
addikt

Hmm...a nálam tapasztaltabbak szerint sose jön vissza ugyanaz az ember. (legfeljebb ugyanannak tűnik).

Nekem volt többfelvonásos kapcsolatom, eddigi tapsztalat, hogy ugyanazok a problémák előjönnek, csak minden újrakezdés után egyre hamarabb.

(Persze ez bonyolult: min veszekedtetek, milyen körülmények között, meddig voltatok előtte együtt [ismeret], stb.)
Áh, foggalmam nincs. Majd ha dobja a pasit, lehet, hogy jönni akar még beszélni + egyebek.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15536) frame>24 válasza elmoraan (r) (#15534) üzenetére


frame>24
addikt

Repülni akar, vagymi...?! (fú, de egzakt vótam :( ) jah, ez a kaszálós klipp

Nos, én nem vagyok Floyd fan, tudom, már ezért a Tűznek Tavát érdemlem, de edukáltam magam.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15537) szente válasza frame>24 (#15535) üzenetére


szente
addikt

hát majdnem egy kerek évig voltunk együtt,abból az utolsó 2 hónap tömény veszekedés szinte.ami abból jött (talán),hogy vége lett a sulinak(nyáriszünet) munka sem volt épp,és 1napból 24 órát együtt voltunk hetekig.aztán jött meló,neki túl sok(éjszakánként arról álmodott,hogy dolgozik,de nem fog végezni vele,és amikor alvás közben átöleltem,el taszitott magától,közben azt mondta hangosan hogy ne tartsam fel.közben aludt)elötte és közben csináltam a hülyeségeimet(tapasztalatlanságomnak köszönhetően),aztán jött ez a veszekedős időszak és azt mondta hogy elég volt neki.már nem tudja ezeket elnézni,nem birja már.
"Majd ha dobja a pasit, lehet, hogy jönni akar még beszélni + egyebek."
amúgy nem szivesen vallom be magamnak,de ebben reménykedek.nem szivesen vallom be,mert esélytelennek látom és és amikor már végképp egyértelmű,hogy nincs ilyen terve,akkor megint csak a csalódás...

(#15538) elmoraan (r) válasza frame>24 (#15536) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Én sem Floyd fan, de ez attól függetlenül tetszik.
A Tűznek Tava meg Nirvana. :P ;)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#15539) frame>24 válasza elmoraan (r) (#15538) üzenetére


frame>24
addikt

Trükkös vagy ám te, az egész szám nem tűnik borultnak, de mér ezt emelted akkó ki belülle? Miért az a Nirvana? (vagy hagyjam mára a hüle kérdéseket?) :DDD

szente: nem tudom, nincs elég tapasztalatom. Akartam mondani, hogy akkor foglalkozz vele, ha magad teljes esélyét látod, de rájöttem, én is erőltettem régen anélkül, hogy biztos lettem volna bármiben is.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15540) elmoraan (r) válasza frame>24 (#15539) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Talán azért, mert trükkös vagyok? Vagy talán nem? :U

Nirvana: Lake of Fire

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#15541) szente válasza frame>24 (#15539) üzenetére


szente
addikt

jah ilyenkor pozitiv embernek tartom magam.amíg nem küld el a pi€$@'ba,addig látok némi esélyt :DDD lehet,hogy egy idő múlva kibontakozhat újra valami...nem tudom.az a baj türelmetlen vagyok.nagyon.bár mindíg a főnököm szavai nyugtatnak.azt mondta,ha tényleg összetartozunk,akkor úgy is összehozza az útjainkat a sors...

(#15542) frame>24 válasza elmoraan (r) (#15540) üzenetére


frame>24
addikt

Valami nagy filozófiai szöveget vártam, erre kiderül, hogy csak nem ismerem a Nirvana-t se eléggé. Ciki...

szente: a főnököd szavaihoz hasonlóan nézem én is.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15543) Tim82 válasza frame>24 (#15542) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mert nem Nirvana-szám. Csak feldolgozás.

Elmo: OK, de ezért ne fRÉM érezze már magát rosszul, hogy egy nem ismer egy számot, ami a Nirvana (is) eljátszott. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15544) elmoraan (r) válasza Tim82 (#15543) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

OK, OK, de a Meat Puppets-et nem ismerik a földi halandók. A Nirvana Unplugged kicsit köztudományosabb. :B

Mod@Tim: á, nem féltem (f)rémet, most ő a legpozitívabb a bandában. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#15545) Tim82 válasza elmoraan (r) (#15544) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, ja, süt belőle a hurráoptimizmus itt, aztán majd sír egy kicsit az ON-ban. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15546) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Na, elég a nyavalygásból!

Itt van egy kis udvarlási lecke :D

[ Módosította: 7 ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#15547) frame>24 válasza Tim82 (#15545) üzenetére


frame>24
addikt

Remek, ezt kell látnom, mire visszatérek az ebédből. :DDD

Egyébként furcsa. A kajáldában mindig megjelenik egy --> "ős nő" (nagy test, még hatalmasabb hátsó), az egész lény olyan igazi termékenység jelkép. Kinézem belőle, hogy sok ivadékával egy atomkataszrtófa után is újraindítaná a civilizációt.

Szóval, talán az újdonság ereje miatt először több napon át felkaptam rá a fejem, de már nem. Asszem, nekem mégiscsak a magas, karcsú, barna lányok az ideáljaim, jajj. ;]

szerk: Hahááá, megjött a óvónénink! Heló ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15548) 7 válasza Cs.Orsolya (#15546) üzenetére


7
addikt

Ez jobbabb, bar a feltolto nem ugyanaz sajna ;]

(#15549) Cs.Orsolya válasza 7 (#15548) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Bombanőkről. :DDD

Ez meg csak Neked. :P
S íme egy sorstársad. :P

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#15550) 7 válasza Cs.Orsolya (#15549) üzenetére


7
addikt

Ha mar Boborjan, en ezt preferalom: [link] (meg a Josok josanak utolso eloadasat, de az tul hosszu mostan ide, eleg, ha 3-4 percig offolok :P)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.