Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14601) VaniliásRönk válasza Sárpac (#14599) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Azért a hurkák téged sem vonzanak valld be. :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#14602) Sárpac válasza VaniliásRönk (#14601) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát igen, mondjuk a vékony csajoknak is van előnye velük könnyebb súlyzózni, a nagyobbakat inkább dönteni kell.:DDD
Szal mind2-nek van előnye és hátránya. Ízlések és pofonok. Bár így 30at túllépve már én bennem is kezd kialakulni az ideális külső ami bejön. Alacsony 160cm-, jó segg, pici husi (hurka nélkül) és tenyeres mell pattanások nélkül.:D

mod: A Süti miatt betettem egy +vesszőt!:D

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14603) VaniliásRönk válasza Sárpac (#14602) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ha kicsit nagy az a segg az se baj, csak legyen dereka. :K

#14604 Stalker-2572: Egy biztos, erőltetni semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#14604) Stalker-2572 válasza lorcsi (#14596) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Miért szivat? Tesztel vagy csak élvezi, hogy szenvedtet? Mi a garancia rá, hogy keres? :(

All Black...

(#14605) Sárpac válasza Stalker-2572 (#14594) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Gondolkodik, hogy jó volt-e vagy se. De mivel ezen gondolkodik, jó már nem lehetett. Szvsz felejtsd el, hívni még hívni fog 90%, de akkor elsőre te se vedd fel, had küzdjön.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14606) Tim82 válasza I_Am (#14586) üzenetére


Tim82
nagyúr

Túl sok mindenki jár egyszerre ugyanebben a cipőben mostanában. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14607) I_Am válasza Sárpac (#14598) üzenetére


I_Am
veterán

Ez van, élni kell! :D

Húúú, annyira de annyira jól alakul az életem, hogy most akkora pofont kell majd kapjak, ami visszarepít a középkorba. :DDD

Áh, gyönyörű, a szeme valami leírhatatlan, alakra nem túl vékony, pont ott van minden ahol kell, pici fognivaló, minden. És a stílusa, na az fogott meg. Sétáltunk a Margit szigeten és csak beszélgettünk. 1 óra elteltével már megkértem a kezét. :D Fél óra múlva mikor már hazafele kocsikáztunk igent is mondott. :DDD Ilyen lányra vágytam már mióta... :B

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14608) Sárpac válasza I_Am (#14607) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Holnapra meg elfelejt!:DDD

Egyébként a viccet félretéve életem legeslegjobb kapcsolata 7 napig tartott sacc/kb. hasonlóan kezdődött mint ahogy vázoltad a helyzetedet, de az a 7nap csoda volt és a mai napig semmi negatívat nem találok benne. És az a vicc ha 7napnál tovább tartott volna, akkor tuti biztos találnék benne hibát, de így pont jó volt az eleje, a dereka és a vége is.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14609) I_Am válasza Sárpac (#14608) üzenetére


I_Am
veterán

Ez nem 7 napja tart és igen kacifántosan kezdődött. Kapcsolat még nincs, de az tuti, hogy lesz... Nem lehet másképp! :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14610) Sárpac válasza I_Am (#14609) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Óvatosan döntsd meg, tegyél alá párnát is!:D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14611) I_Am válasza Sárpac (#14610) üzenetére


I_Am
veterán

Látom nem ismersz még eléggé. :DDD

Nálam nem döntögetésről szól az élet... ;)

szerk: már nem :))

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14612) Sárpac válasza I_Am (#14611) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hogy é mi izé mi van?
Azt akartam mondani, hogy óvatosan szépen fektesd le, nehogy másnapra megfájduljon a dereka ha rákerül a sor.:D

És azért ne felejtsd el, hogy férfi vagy! ;)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14613) I_Am válasza Sárpac (#14612) üzenetére


I_Am
veterán

Ejj, ejj!

Látod, látod, még tapasztalni kell a nők terén. Mitől férfi egy férfi? Azt a nő dönti el. És mivel két egyformát még ikrekből sem tudsz mutatni, ezért az általánosításnak jelen helyzetben nincs helye. ;]

De nyugi, eddig még nem volt rám panasz. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14614) nervus.v


nervus.v
tag

Én pl. mostanában totálisan ki vok akadva a nők miatt :(
Legalábbis egy miatt:
az eddigi legnagyobb szerelem meg nemsokára 2 éve, hogy eltűnt az életemből, a saját f@sságom miatt. :(( Igaz, akkor még össze se jöttünk, de ott voltunk a kapujában. Egyre rosszabb :(((

[ Szerkesztve ]

Csak annyit kérek, hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek!

(#14615) Sárpac válasza I_Am (#14613) üzenetére


Sárpac
nagyúr

De mekkora unalmas lenne az élet ha csak úgy általánosan működne minden nő és minden férfi.
:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14616) Sárpac válasza nervus.v (#14614) üzenetére


Sárpac
nagyúr

"az eddigi legnagyobb szerelem meg nemsokára 2 éve, hogy eltűnt az életemből, a saját f@sságom miatt. Igaz, akkor még össze se jöttünk, de ott voltunk a kapujában. Egyre rosszabb"

Némi ellentétet fedezek fel az állításodban.
Tehát röviden Egy nő miatt akivel 2éve se történt semmi és semmivé lett, te ki vagy akadva?:F
Nem értem. :(

:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14617) nervus.v válasza Sárpac (#14616) üzenetére


nervus.v
tag

Igen, ilyesmi. Csak mindketten ugyanazt akartuk, csak még nem kezdődött el :(
Ő volt az, akivel mindig mindent meg tudtam beszélni, azóta se találtam ilyet :((

Jött nervuska és elkrta...

[ Szerkesztve ]

Csak annyit kérek, hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek!

(#14618) Sárpac válasza nervus.v (#14617) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hmm. mindent meg tudtál vele beszélni, vagy mindent el tudtál mondani neki?

Gondolkozz el ezen...

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14619) nervus.v válasza Sárpac (#14618) üzenetére


nervus.v
tag

Mindent meg tudtam vele beszélni :) És ő is velem.
Hónapokkal azelőtt, hogy elkezdődött volna a komolyabb dolgok kialakulása, szinte minden nap "veszekedtünk" [vitázgattunk :D] egymással, meg nem nagyon kedveltük egymást.
Aztán egyszer bocsánatot kértem tőle, elkezdtünk beszélgetni, elhagyta a barátja, beszélgettünk "hónapokig" [2 hónap kb.] és ...

[ Szerkesztve ]

Csak annyit kérek, hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek!

(#14620) Sárpac válasza nervus.v (#14619) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hmm. szvsz szerintem akkor is túl sokat vártál tőle, pl. barátságnak egészen remek dolog lett volna.

De vigasztaljon a dolog én 4évig veszekedtem egy csajjal akivel az elején járni akartam, aztán azt hitte, hogy járni akarok vele pedig akkor már volt bnőm, aztán ő akart valamit tőlem én meg azt hittem, hogy csak barátként mert azt mondta, de kiderült, hogy mégse, aztán eltelt egy kis idő és 4hónapja nem akar megismerni sem pedig semmit se tettem amivel ezt kiérdemelhettem volna.
Lefordítva annyit tesz, hogy belém szeretett, de túl sok hibát követett el és úgy gondolja, hogy ez már jó nem lehet és inkább elfelejt.

Ez van hiába Nők.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14621) nervus.v válasza Sárpac (#14620) üzenetére


nervus.v
tag

Hát igen :D
Bár ő is akarta tőlem az egészet, csak hát elbaftam :D És ez a baj, hogy én vagyok a hibás, ezért emésztem magam :(

Csak annyit kérek, hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek!

(#14622) Sárpac válasza nervus.v (#14621) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Keress mást ne emésztgess!
Én is így vagyok a 4évessel, ha úgy érzi, hogy le tudja győzni azt az érzést, hogy "én elbaxtam pedig akart ez a pasi" akkor úgy is megkeres és én is jobban belemerülök, ha úgy érzem. Addig is másfele keresgélek. Ez van.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#14623) tildy válasza VaniliásRönk (#14597) üzenetére


tildy
nagyúr

Dehogynem... De ez lehet csak az én vesszőparipám, többek közt ezért is dobtak "Egyet kértem tőled, hogy fogyjál le , azt se tetted meg ".. Csak nem értem, ha évekig megfeleltem 10-15 kg (180/64 -ról 180/80 lettem )felesleggel, ahhoz képest ahogy megismerkedtünk... Akkor..
Na mindegy, legyen boldog az ex az új kákabelűjével...
Yetike: Te azt mondtad neked nem is jövök be :P :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14624) Wolverine válasza tildy (#14623) üzenetére


Wolverine
félisten

Szavaztass, szerintem meglepődnél, hányan választanák a husi hölgyet :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14625) Kokkantas válasza Wolverine (#14624) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

+

Legyen rajta mit fogni az a lényeg, bár ne essen túlzásba.

Ajaj ismét 2 óra van.

[ Szerkesztve ]

(#14626) tiv83us válasza Kidus (#14506) üzenetére


tiv83us
veterán

Neked se veszek Ferrarit ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14627) Kidus válasza tiv83us (#14626) üzenetére


Kidus
őstag

;]

Assuming Control

(#14628) VaniliásRönk válasza tildy (#14623) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

10-15kg az rohadtul nem kevés. Esetleg értékelhetnéd, hogy esélyt adott neked arra hogy ledobj pár kg-ot, elég türelmes volt szerintem.
Kíváncsi vagyok ha mondjuk munkanélkülivé vált volna (esetleg simán felmond, ugye gondolom te sem valami rajtad kívül álló ok miatt szedted fel a súlyfelesleget), és nem is erőlködött volna munkát találni, akkor te meddig tűrtél volna?

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#14629) tildy válasza VaniliásRönk (#14628) üzenetére


tildy
nagyúr

10 év alatt????

Volt ilyen amúgy, hogy nem dolgozott .1.5 évig tűrtem ,és eltartottam aztán elküldtem dolgozni . MEg is jegyezte utólag.....
Amúgy ő meg 40 kilót szedett fel(70--->115-->105)... Szóval...

65 kilósan vézna voltam, (igaz már akkor is mondta , kövér vagyok) .. A normál súlyom 70-75 lenne.
Amúgy de, hormoskészítményektől jött fel (az eleje, 3 hó alatt plusz 10 kg), ami utána nem is ment le:(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14630) VaniliásRönk válasza tildy (#14629) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Azért ez minősített eset, ilyennel minek foglalkozol? :F Örülnél hogy vége, kereshetsz normálisabbat.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#14631) tildy válasza VaniliásRönk (#14630) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudod ő volt az egyetlen, akit igazán szerettem. Akivel le tudtam volna élni az életem.
És azt is tudom, hányan néztek itt ezért hülyének :U :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14632) VaniliásRönk válasza tildy (#14631) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Fogod ezt még másként is gondolni... :K

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#14633) tildy válasza VaniliásRönk (#14632) üzenetére


tildy
nagyúr

Remélhetőleg, na tereljük a témát, mert jön @ és beszól, ami jelen helyzetben valóban nem esne jól:D

Amúgy a szexes topikban minap jó téma ment, lelkizős inkább...Pl az, hogy a pasik miért kezelik másként a sjaát félrelépésüket, mint az asszonyét?:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14634) lorcsi válasza tildy (#14631) üzenetére


lorcsi
veterán

Tudod ő volt az egyetlen, akit igazán szerettem--azokból akikekkel eddig találkoztál, van még egy pár ember rajta kívül ;)

(#14635) Integra válasza tiv83us (#14626) üzenetére


Integra
titán

aszittem mustang a vágy tárgya... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14636) Verus válasza tildy (#14633) üzenetére


Verus
senior tag

Mert egy nő - alapvetően - érzelmileg lép félre, nekünk ehhez kellenek az érzések. A férfiakban erősebb a vágy, mint az érzelem, sokkal "ösztönösebbek" mint mi.
Így nem is csoda, hogy ha egy nő félrelép az nagyobb bakinak hat mintha egy férfi tenné. Mindkettő ugyanúgy fáj, de ahol már érzelmek is vannak...

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14637) tildy válasza Verus (#14636) üzenetére


tildy
nagyúr

Általában (talán) igen, így van..
De azért nem hinném, hogy a csajok közt nincs olyan, aki egy pillanatnyi "fellegekben" járás esetén , netalán alkoholos befolyásoltság alatt ....
Szóval magyarán ne lenne olyan eset a nőknél, mint férfiaknál az, mint amikor azon bizonyos testrészük utn mennek.

Lorcsi: párkapcsolatügyileg? Nem. Sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14638) Verus válasza tildy (#14637) üzenetére


Verus
senior tag

Ezért mondottam hogy alapvetően.

Viszont a férfiak ugyan olyan féltékenyek egymásra mint mi nők, talán picit jobban. Egyébként meg ha mindkét fél szexuálisan, lelkileg és emberileg megkap mindent egy kapcsolatban és ő is ezt adja vissza akkor nem kerül sor a megcsalásra. Minden okkal történik.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14639) VaniliásRönk válasza tildy (#14633) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

@? Ő ki? Én a kukától félek, jön és az orrunkra koppint hogy ez off. :D

Mert ez elfogadottabb dolog. De onnantól kezdve hogy valaki félrelép szerintem nincs értelme azzal foglalkozni hogy hogyan viszonyul hozzá, első helyen van a "Szakítsunk, ha..." listán. :))

#14637 tildy: Lehet hogy rám máshogy hat az alkohol, de az önkontrollomat még sosem tudta feloldani, szóval én ezt személy szerint nem fogadom el mentségnek.

"Viszont ha a másik fél olyanra vágyik, amit a társa nem tud megadni...." Annak előbb utóbb rossz vége lesz, szerintem jobb elébe menni...

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#14640) tildy válasza Verus (#14638) üzenetére


tildy
nagyúr

"lelkileg és emberileg megkap mindent egy kapcsolatban"
Jól írod! Ha reálisak az "elvárások" , és korrektek egymással a felek, akkor igen.
Viszont ha a másik fél olyanra vágyik, amit a társa nem tud megadni.... Nos azt hiszem itt már lehetnek problémák....(Beszélgetés sokat jelent, de nem biztos , hogy feloldható a dolog)

Vaniliásrönk : a topic offmentességének örzője: fokukac. ;]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14641) 7 válasza tildy (#14623) üzenetére


7
addikt

Az egy másik dolog, de nem a magasság/súly arány miatt :)

(#14642) Verus válasza tildy (#14640) üzenetére


Verus
senior tag

Beszélgetés sokat jelent - Ha reálisak az "elvárások"

Pontosan, de ha leülünk megbeszélni, akkor faraghatók az elvárások vagy rugalmasabbá tehetők. Nincs senki számára tökéletes ember, engedni kell, valamit-valamiért egészséges egyensúlyba. Az egyik is enged és a másik - közel azonosan, mert itt sincs egyenlőség, egyszerűen nem lehet.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#14643) Tim82


Tim82
nagyúr

Kezitcsókolom lányok, van valamelyikőtöknek ügye? :DDD

Egyébként Tildy, amit írtál arról, hogy a férfiak másképpen kezelik a saját hűtlenségüket, mint a nőkét (a sajátjukat enyhébben), egyszerűen hamis általánosítás. Pl. annak idején én a lehetőségtől is rosszul éreztem magam, hogy megcsalhatnám az akkori kedvesemet (méghozzá olyannal, aki egyébként az egyetlen lehetséges riválisa lett volna) - nem is léptem meg. Azt meg, hogy ő ténylegesen megcsalt, meg tudtam volna bocsátani. Akkor.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14644) orbano válasza tildy (#14591) üzenetére


orbano
félisten

ez hülyeség... tényleg.

A vér nem válik VAZZE!™

(#14645) orbano válasza Tim82 (#14643) üzenetére


orbano
félisten

tehát akkor te nem voltál hűtlen, nem tudhatod, hogyan kezelted volna...

de nyilván ez emberfüggő. én a saját botlásaimat meg tudom bocsájtani, de ha a nőm csalfa, abban a szent minutumban mindenféle vonzerejét elveszíti...

A vér nem válik VAZZE!™

(#14646) Tim82 válasza orbano (#14645) üzenetére


Tim82
nagyúr

Épp arról van szó, hogy lehettem volna, a lehetőségem megvolt és nem léptem meg, nem tudtam volna magamnak megbocsátani. Magyarán majdnem megcsókoltam azt a lányt, kb. két centivel az orra előtt :D fékeztem le, hogy ezt nem. Ja igen, nálam már ez is (csók) a "megcsalás" kategóriába esik. "Keményvonalas" vagyok :DDD, nálam nincsen kétféle mérce, vagy ha igen, magamat mérem szigorúbban.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14647) orbano válasza Tim82 (#14646) üzenetére


orbano
félisten

ha a nagymamámnak pedig farka lett volna, ő lett volna a nagyapám. a lehetőség és a tett között óriási a különbség.

A vér nem válik VAZZE!™

(#14648) Tim82 válasza orbano (#14647) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem nem érted. Arról van szó, hogy nem jutnék el a tettig. Általában fent akarom tartani a lehetőséget, hogy ne kelljen magamat szembeköpnöm, ha tükörbe nézek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14649) tildy válasza orbano (#14645) üzenetére


tildy
nagyúr

Miért vagy magaddal jóval elnézőbb, mint az aktuális pároddal???:F
igaz tim, javítottam :B

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14650) VaniliásRönk válasza Tim82 (#14648) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ehhez azért egy erős ventilátor is kell. :D
Egyébként ha eljutnék odáig, hogy 2cm választ el a dologtól, azért az is kérdéseket vetne fel bennem.

#14649 tildy: Ellenkezőleg, magával elnézőbb. :D

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.