Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14501) tildy válasza Tim82 (#14500) üzenetére


tildy
nagyúr

Én nem félek, hanem egyszerűen undorodom már a plakát látványától is.....
Blöe....
(na orvos se lennék az tuti)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14502) bandus válasza Tim82 (#14500) üzenetére


bandus
veterán

az én barátnőmet érdekli :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14503) fordfairlane válasza tildy (#14501) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szintén. Örültem, mikor a metró mozgólépcsőjénél végre leszedték a plakátjait.

x gon' give it to ya

(#14504) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

sziasztok
egy olyan kérdésem lenne hogy Ti ( már akit érint ) szakítás után hova raktátok az ún. személyes cuccokat ami a másikról/másiktól van? fényképek, ajándékok, képeslapok stb-stb-stb.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#14505) elmoraan (r) válasza darnellsmith (#14504) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Most konkrétan nem is emlékszem, hogy hova raktam, de éppen ez volt a cél. ;)

Kidus: szegény Thrawn a lelki szemetesládád? :U :D

Abbahagytam, leültem.

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#14506) Kidus válasza darnellsmith (#14504) üzenetére


Kidus
őstag

Kuka

Assuming Control

(#14507) darnellsmith válasza Kidus (#14506) üzenetére


darnellsmith
senior tag

egyenlőre egy nagy fiókba bepakoltam mindent aztán majd meglátom :F

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#14508) 7 válasza darnellsmith (#14507) üzenetére


7
addikt

Nekem az a kevés a szekrény tetején van egy sütisdobozban, bár már nem tudom, hogy minek. Majd ha kedvem lesz hozzá, szerintem ürítem én is.

(#14509) darnellsmith válasza 7 (#14508) üzenetére


darnellsmith
senior tag

vhogy pont azért rossz mert ahogy szedtem le mindent a polcokról innen-onnan, mindennek megvan a maga története és elő is jött, mi hogyan volt de hát mindegy.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#14510) fordfairlane válasza darnellsmith (#14507) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én anno elpakoltam egy szekrény mélyére az összes rá emlékeztető dolgot, aztán kb. 1-1,5 év után kidobtam szinte mindent, kivéve egy CD-t, azt megtartottam.

x gon' give it to ya

(#14511) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

zakitottunk

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#14512) tildy válasza darnellsmith (#14504) üzenetére


tildy
nagyúr

Megvan mind, egy mp3 lejátszót kivéve, azt szégyen nem szégyen, elajándékoztam.
Annyi idő alatt , ami nekünk volt, sok közös , vagy tőle kapott dolog összegyűlt, próbálok nem gondolni rá, hogy tőle van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14513) Tim82 válasza 7 (#14508) üzenetére


Tim82
nagyúr

Neked is megvan a magad álomdoboza, látom...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14514) Integra


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14515) Integra válasza TexT-BoY (#14511) üzenetére


Integra
titán

csütörtök este még nem látszódott, gyors voltál :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14516) 7 válasza Tim82 (#14513) üzenetére


7
addikt

Bizony :K

@Szövegfiú: Kár. Miért történt, hogy történt?

[ Szerkesztve ]

(#14517) Integra válasza darnellsmith (#14507) üzenetére


Integra
titán

ha ki akarod rakni végleg az életedből, akkor megmondod neki hogy van két napja hogy elvigye, vagy kukába dobod, és ha nem jön érte akkor valóban kuka.
ha pedig még megy a lelki-depi-szenvedős buli, akkor hagyd, a kifogáskeresés/önigazolás úgyis frankó dolog:))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14518) orbano válasza darnellsmith (#14504) üzenetére


orbano
félisten

nekem itt vannak kéz alatt a fiókban, meg picivel odébb a szekrényben :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#14519) orbano válasza Integra (#14515) üzenetére


orbano
félisten

presszionáltam kicsit :D (na jó, nem hiszem hogy amiatt lenne). de ráfér a kölökre egy kis friss élmény :) bár úgyis összejönnek még, ez csak ilyen első próba a szétválásra szerintem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#14520) orbano


orbano
félisten

hú gyerekek, de fura volt ez a mai tali... ha nem tudnám kivel kezdek, azt mondanám, hogy megfogtam az Isten lábát. basszus, nagyon furcsa ez. amolyan feltételes szerelem :) ha látni fogom, hogy komolyan vesz, tuti beleszeretek pikk-pakk, addig pedig egy jó kaland. úgy látszik ehhez kellett 4 év :D
az beteg, ha egy-két pillanatra az exemet láttam benne? félhomályban, ahogy mozgott a konyhában, teljesen úgy nézett ki, egy másodpercre még a hangját is elehallottam. vicces...

[link]

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#14521) TexT-BoY válasza orbano (#14519) üzenetére


TexT-BoY
addikt

harmadik :U .

Amugy az anyja is kivan rá bukva meg én is eléggé, az anyja azt kérte hogy most hadjam , ugyis ma volt vizsgám, de várjak picit mielött végleg kimondom hogy vége. Mondtam ok, szóval a szülinapjáig még elténfergünk ( valahogy) de a tegnap elötti beszélgetésünk és a tegnapi viselkedése az Emesének az PONT elég volt:). Amgyis jön a honda kell z idő ;]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#14522) orbano válasza TexT-BoY (#14521) üzenetére


orbano
félisten

aztán majd jöhetnek az új szivik :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#14523) elmoraan (r) válasza orbano (#14522) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Na ez, Tutajos, bearanyozta a délutánom. :K

:))

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#14524) Tim82 válasza elmoraan (r) (#14523) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha Orbi nálad tutajos, akkor Neked nincs akváriumod. :U ;]

Tudom, hogy nem így értetted, de nem lehetett kihagyni. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14525) 3psilon


3psilon
aktív tag

Ma taliztam "az előző" lánnyal.
Elővettem a laza-vagány-csipkelődő stílusomat.

Finom bókok helyett megmondtam neki hogy ahányszor elfordul, bizony a fenekét fogom bámulni. (előzmény: rávettem fél óra munkával MSN-en, hogy szoknyában jöjjön.)
Megmondtam neki hogy amíg robotot gyártunk, főzhetne kávét és felszolgálhatná fürdőruhában - erre később felajánlotta h 1x tényleg kávéval várna óra után...
Elmondtam kb. az összes variációt hogy milyen fajta hiányos öltözetekben tudom elképzelni - szóval rájöttem hogy ez hatékony módja a bókolásnak.
Ő adhatja a "prűd" lányt, meg megszokásból ellenkezhet de élvezheti hogy a nőiségét dicsérem.

És mivel mindezt játékos, kicsit csipkelődő stílusba csomagolom, nem is feltűnő.
Amikor meg már "ott akart hagyni" (idézőjelben), mondom "jó, merre hagysz itt?". Ugyanígy a "na, engem sem látsz többet"-re is "jó, te maradsz le rólam ;] " .... szóval ennyi.
Ha ez kell neki. Gondoltam, kipróbálom, ha már felejtősnek tituláltam. De megérte. Rájöttem, hogy ezt folytatva, simán rám akadna.

Bár nekem kicsit felszínes ez a stílus. Kicsit komolyabb is lehetne, azt is elő kéne hozni. Próbáltam, de nem volt vevő rá.
Ezért szeretném megtudni, hogy a kecskeméti lány képes-e többet nyújtani. Ha igen, és megfelelő, akkor mehet :)

bocs, hogy még mindig ide írok, de mondom, a blogot ő is olvassa. Meg ez úgyis arra van, hogy megosszuk a tapasztalatainkat, még az ilyen n00bok is, nem? :P

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14526) orbano válasza 3psilon (#14525) üzenetére


orbano
félisten

felületes hát, de az elején elég ennyi. majd ha jobban összemelegedtek, úgyis elkerülhetetlenek emellett a komolyabb beszélgetések is... én is épp bennevagyok egy ilyenben... félek is tőle :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#14527) Kokkantas válasza Cs.Orsolya (#14360) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Első szabály: amilyen érzést el akarsz nyomni, az csak megerősödik benned.
Köbö olyan ez, mint amikor azt mondja neked valaki, h ne gondolj a fehér elefántra. Úgyis arra gondolsz, leszámítva az, h én egy normál elefántra gondolok és nem fehérre.
Akárhogy is elnyomom vagy átadom magamat az érzéseimnek mindenféleképpen szarul járok. Most már csak az a kérdés, h melyik szar a jobb szar.

Te döntesz. Ez a te választásod. Erről meg ez jut eszembe.

(#14528) Cs.Orsolya válasza Kokkantas (#14527) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Jó dolog a cinizmus, csak nem véd meg a fájdalomtól... :U

Ugyanígy, ha elnyomod is fáj, ha megéled is fáj. Ha elnyomod, nem választhatod meg, mikor borítja rád a szart a tudattalanod. Azt sem, milyen formában. Ha szembenézzel vele, akkor megválaszthatod, hogy mit kezdesz vele. A fájdalmat sem így, sem úgy nem fogod megúszni. A következményeit tudod magadra vonatkozóan kedvezőbben alakítani.
Ennyit választhatsz.

A többit illetően fordulj a Fellebviteli Sorsbírósághoz, vagy a Jóistenhez, vagy akárkihez... :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#14529) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#14528) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nodekérem, ha a cinizmus jó dolog, a fájdalmat meg úgysem úszhatja meg az ember, akkor már inkább a cinizmus, nem? :U ;)
Meg különben is: "Inside every cynical person, there is a disappointed idealist." :K

(Amúgy értjük ám, csak kötekszünk. :P )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#14530) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Gondolom nem mondok senkinek újat, de a mai nappal ismét konstatálnom kell, hogy NEM egyszerű a nőknek elég jó lenni. És ha jó is vagy még többet és többet akarnak. Aztán idővel kiborul a bili. :U

Inkább offba is rakom. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#14531) Integra


Integra
titán

egy kis férfiügy

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14532) dragonfx válasza Ferdzsoo (#14530) üzenetére


dragonfx
veterán

mert semmi sme elég nekik pláne ha valami pénzéhes dologról van szó.ilyenek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14533) Remington


Remington
őstag

Sziasztok...nem gondoltam volna h valaha ide fogok írni de hát ez is megtörtént..

Szóval..van egy lány, régóta ismerem de mostanában kezdett el igazán érdekelni. A story előzménye h járt egyik haverommal 2 hetet, aztán ki is dobta a srácot. Ez után nem sokkal egy házibulin eléggé összegabalyodtunk...de nem lett sajnos semmi. Azt mondta h a haverom miatt nem szeretné. Én ezt elfogadtam, tovább is léptem.

De nyáron jópár házibulin voltunk együtt. és majdnem mindegyiket egymással töltöttük. Hozzámbújik, megölel, én is átkarolom...Akkoriban nem is nagyon foglalkoztam ezzel, nem tudom miért, talán nem is akartam, meg akkoriban nem akartam kapcsolatot se. Most azonban állatira vágyok egy társra, és a most szombati bulin szintén együtt voltunk...

Nem tudom mitévő legyek. Valamit biztos ő is érez, hiszen nem nálam kötne ki a bulikon.

Terveim szerint ma elmondom neki ezt az egészet, és meglátjuk mit mondd..

Ha valakinek van épkázláb tanácsa, vagy volt már hasonló helyzetben az segítsen!:R:R

ps: bocsi a nyálas szövegért meg a hosszú hsz-ért de ez most így jött

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#14534) I_Am válasza Remington (#14533) üzenetére


I_Am
veterán

Remélem nem Epsilon hölgyismerőse az. :D

(Kecskemét)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14535) Remington válasza I_Am (#14534) üzenetére


Remington
őstag

nem ismerem a történetet, de nem hinném:) 17 évesek vagyunk

mod: biztos nem ő az :D

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#14536) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Lenne egy problémám. úgy éreztem ez a megfelelő topik ahol kiönthetem a lelkem :B
Én egy 14 éves srác vagyok.
És nincsenek női bajaim :(
Ez normális?
A barátaimnak már mindnek voltXD
EZ GÁZ!!XD

jajj ez de b*zisan hangzott XD Tisztára mint egy pletyka lapba beírt levél "sziasztok 12éves NŐ vagyok.Az egyik nap átjött a barátom és a b nőm hülyéskedni. eldurvult a helyzet és a medencénkben egymásnak estek. Ezek után bementem a medencébe. és már 4napja nem jött meg:(LEHET HOGY TERHES VAGYOK?

Bocs h csak igy ide írtam de ezt valamelyik nap hallomat és nagyot kacagtam! :Y
Úgy éreztem ezt meg kell osztanom másokkal is :B

[ Szerkesztve ]

(#14537) 3psilon válasza I_Am (#14534) üzenetére


3psilon
aktív tag

:))
Ma találkoztam vele (a sztori: a blogom tetszett neki, kecskeméti, 2 hétig msneltünk és most elmentem oda).

Nagyon jó volt. Igazság szerint van pár jó barátom, de aki lelkileg is nagyjából olyan mint én, van 1 db srác. És most rátaláltam egy másikra, és ő az.
Mondjuk ő is ezt mondta, hogy 2 ember van, aki igazán megérti, és az egyik én vagyok.

Nem színleltem, mert nem volt mit. Ő nem csak a vagány arcomra vevő. Tudtam vele elmélkedni, komolyabb témákról beszélgetni, látom, hogy neki is van egy összetett belső világa, mint nekem. Vannak tervei, hasonló úton jár, mint én.
Bár 16 lesz csak, sokkal érettebb a koránál. Még kevésbé van kialakult világképe, kicsit le van maradva, de ez nem baj. Tudnánk egymástól tanulni, adni valamit a másiknak.

Persze, érdekes volt a pár kép után élőben látni... elég egyéni jellege van az öltözködésének :)) (és jól is néz ki. jó, nem egy szexistennő, de ez ezek után nem tud izgatni)

Innentől nem tudom, mi van. Jelenleg nem azon görcsölök, hogy mi lesz, hanem boldog vagyok, hogy létezik, hogy van. Szinte biztos kialakul köztünk egy lelki kapcsolat (amilyen egyik eddigi lánnyal sem lehetett volna! nem is gondoltam volna, hogy létezhet ilyen), a többi... nos, én személy szerint nem hiszek a mély fiú-lány barátságban. Tehát azt hiszem, a többi is jönni fog.

Most nincs min taktikázni, nem kell eladni magam, mert ő van, én meg vagyok, és... szóval... már csak az kell, hogy egymásnak (is) legyünk.

[ Szerkesztve ]

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14538) Remington válasza Zefír (#14536) üzenetére


Remington
őstag

női bajok alatt mit értesz? menstruációs problémák, hüvelygomba, vagy esetleg a g-pont orgazmus nem jön össze? :D úgy érzem kicsit rosszul fogalmaztad meg a kérdést:D gondolom arra gondolsz h nem volt még bnőd. nyugi, 14 évesen nekem se volt még. nem kell parázni, majd jön a megfelelő csaj, vagy ha nem kínodban majd felszedsz vkit:D

más:
beszéltem a leányzóval, úgy néz ki ő is benne lenne. de nem adja könnyen magát, azt mondta h először találkozgassunk aztán kialakul. igazából erre számítottam, nem tudnám elképzelni róla h csak úgy beleugrik egy kapcsolatba. úgyh (jelenleg) elégedett vagyok a helyzettel:R

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#14539) Remington válasza 3psilon (#14537) üzenetére


Remington
őstag

egy myvip linket tudnál adni esetleg?:) (én is ilyen 'egyéni öltözködésű' lányokkal vagyok leginkább, hátha ismerem:R)

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#14540) Zefír válasza Remington (#14538) üzenetére


Zefír
őstag

:)) :)) :C :C Ez jó!:D

Csak viccből írtam azt a problémás dolgot!

Jelenleg is van b nőm és ha érdeke,l a szexuális életünk is a helyén van :DDD

Különben itt csajok között van 14 év körüli? :DD

[ Szerkesztve ]

(#14541) PMT válasza 3psilon (#14537) üzenetére


PMT
csendes tag

Ez a sokat emlegetett blogod, a PH!-s blogod, vagy valahol máshol van?

Írd le pls, mert időnként felugranék provokálni.

tyé

amúgy sry, csak eleve gyanús, aki 20-szor leírja magáról, hogy milyen mélyen gondolkodik, mennyire összetett, meg milyen érett világképe van stb. érdekelne...ennyi

[ Szerkesztve ]

(#14542) 7 válasza PMT (#14541) üzenetére


7
addikt

Ahhoz hasonlítja magát, amit az őt körülvevő emberekből lát. Ilyen szinten teljesen érthető és elfogadható, ha úgy érzi, érettebb a környezeténél (még akkor is, ha netán nem így volna)

(#14543) 3psilon válasza PMT (#14541) üzenetére


3psilon
aktív tag

Privi ment.
Egy szóval nem írtam, hogy érett a világképem!!!!!!!!
Csak van egy belső világom, amit mással is megosztanék, de túl összetett és fejletlen még :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14544) Kokkantas válasza Kokkantas (#14395) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ez nem hetero és leszbosz csajjal úgy lett volna, hogy: Miért van az, hogy az a csaj akitől lcsb-t kap az ember, majd hónapokkal később megkérdezve, h tali lehetne-e a csaj igent mond, miközben tudja, h a srác nem barátként tekint rá?

(#14545) Mr.Grincs válasza Zefír (#14536) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem feltétlen gáz hogy nincsenek női bajaid. Lehet a haverjaid csak kamuból mondják hogy ők mennyire előrébb tartanak mint te, aztán meg kitudja. Ha van bizonyíték rá hogy előrébbb vannak az sem gáz, mert akkor későn érő vagy, ahogy a férfiak nagyrésze. A nők mindig hamarabb érnek agyban is meg testileg is. Ne aggódj, ami késik az nem siet...:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#14546) Integra válasza Remington (#14533) üzenetére


Integra
titán

dugd meg

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14547) littlelion21 válasza Integra (#14546) üzenetére


littlelion21
addikt

Ja.
Rakd meg mint a trágyáskocsit.

(#14548) Kokkantas válasza Integra (#14546) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Sosem értettem, hogy ennek mi értelme. Talán velem van baj, hogy nem kufircolnék minden csajjak aki az utamba esne.

(#14549) SystemRoot válasza Zefír (#14536) üzenetére


SystemRoot
őstag

:)
Egész jó volt az az off-os rész.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#14550) SystemRoot válasza Kokkantas (#14548) üzenetére


SystemRoot
őstag

Veled van a baj. :D

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.