Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15201) orbano válasza tildy (#15199) üzenetére


orbano
félisten

csatlakozom az utolsó mondatodhoz. bár sokan vallják, hogy ettől függetlenül van az ebmernek egy lelki társa valahol. persze ebből sem következik az, hogy az illetőt megismered, beleszeretsz és életed végéig boldog leszel vele... sokan ilyen igazit kjeresnek, és ilyet tényleg a gyerekek képzelnek. meg néha én... :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#15202) tildy válasza orbano (#15201) üzenetére


tildy
nagyúr

Valami nagyon nem lehet oké, találkoztam már lelki társ emberekkel, volt köztük nő is, ebből adódva triviális, hogy nem volt mind a párom... :DDD
Sőt volt oylan is, akivel bizonyos szinten nagyon együtt rezegtünk, de párkapcsolat vele? :Y

Én spec olyanban nem hiszek, bár akartam hinni, de mégsem hiszek, hogy valakinek tényleg az első legyen az egyetlen igazi. :U
Abban viszont hiszek, hogy őszintének kell lenni. Ez nem jelenti azt, hogy az embernek nem lehet magánélete, de az érzéseiről , ha az kapcsolatos a másikkal tudni kell és kell róla beszélni :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15203) orbano válasza tildy (#15202) üzenetére


orbano
félisten

nekem meg volt nagy piros dömperem, nagyon szerettem és meg is sirattam, mégsem volt a lelki társam

A vér nem válik VAZZE!™

(#15204) dragonfx válasza I_Am (#15193) üzenetére


dragonfx
veterán

:C :R
és tudod mi az igaz...áh nincs olyna szmájli ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15205) Apollyon válasza Tim82 (#15190) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hogymi? Dehogynem, jobban kigyógyultam mint kellett volna. Már utálom :DDD
És nem azért mert szakított hanem azért mert ahogy. Nem értettem miért, mi baj van, amikor egy hónappal a vége előtt még hozzám akart jönni, aztán elhidegült, meg minden baj volt már amit csináltam (ha csináltam valamit), és jött a szőrszálhasogatás. Aztán azzal az indokkal h én túl sértődős vagyok, meg túl érzékeny meg a stb baromságok és h ezért van vége. Gőzöm se volt most mi a frász van, aztán összeraktam a képet és azért szakított mert talált valaki mást helyettem. Még nem is lenne ez gáz, mert most hiába 5 éves ismerettség, meg sok közös múlt, meg régóta tartó kapcsolat, had menjen.
Csak el kellett volna mondani az igazat, és nem a pofámba hazudni és ráadásul olyat amitől még rosszabbul éreztem magam.
Kígyót melengettem a keblemen. De hát ez van, továbbléptem, talpraálltam egész gyorsan. Ajánlom mkinek, jó dolog nem bánkódni olyasmin ami miatt nincs is értelme.

Hiába gondoltam h ő az igazi, mert nem volt az, mert ha az lett volna örökre együtt maradtunk volna. Azt h "megtaláltam az igazit" majd talán életed végén mondhatod el, amikor már megöregedtetek és van X unokátok. Na ez már életre szóló kapcsolat. Mert ami huszoniksz évesen van akármekkora nagy szerelemnek is tűnik, öregségedig csak fellángolás.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15206) orbano válasza Apollyon (#15205) üzenetére


orbano
félisten

szerintem néha ég maguknak sem merik bevallani miért szakíanak, nem hogy a párjuknak...

A vér nem válik VAZZE!™

(#15207) Apollyon válasza orbano (#15206) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már amelyik. Ez pont az volt, aki nem hogy ezt, de még a legkisebb hibáját sem képes beismerni. Mármint nem konrétan az a hibája h nem valotta be, hanem hogy gyáva féreg volt. Én ennyire még nem haragudtam nőre mint múlt héten, de ami meglepőbb, hogy soha nem gondoltam volna azt, hogy akiről azt hittem hogy vele élem le az életem, meg ő a legtökéletesebb meg legönzetlenebb, pont az fog hátba szúrni.
De kit érdekel, elmúlt, vége.

Most itt (jön) az új, majd meglátjuk mi lesz, lehet ő lesz majd az igazi, lehet h nem – majd alakulnak a dolgok.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15208) Tim82 válasza Apollyon (#15205) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem sikerült megcáfolnod. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15209) elmoraan (r) válasza Tim82 (#15208) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Arra gondolol, compadre, hogy az utálat még nem ismérv, de ha mondjuk közömbös lenne neki, akkor az már az lenne? :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#15210) D4rkm4n válasza tildy (#15199) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Aktuális igazi? Ez jó kifejezés. De azért szerintem érdemes lenne elgondolkodni, hogy milyen időközönként változik az a bizonyos aktualitás. :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#15211) Tim82 válasza elmoraan (r) (#15209) üzenetére


Tim82
nagyúr

:K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15212) Wolverine válasza Tim82 (#15211) üzenetére


Wolverine
félisten

És ebben kb. igazad is van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15213) orbano válasza Tim82 (#15208) üzenetére


orbano
félisten

az, hogy valaki iránt vannak érzelmeink, nem jelenti azt, hogy nem vagyunk rajta túl, vagy nem engedtük el. szerintem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#15214) Tim82 válasza orbano (#15213) üzenetére


Tim82
nagyúr

de amíg hevesek - és itt erről van szó - addig igen. ráadásul itt időtávlat sincsen. itt most konkrét szituról van szó épp. amíg Iscariah-nak az a lényeges szempont, hogy az új nőt utálja a régi, akkor... ne kelljen már újra leírnom, hogy megértsd... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15215) elmoraan (r) válasza orbano (#15213) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Párbeszéd. Fiú, lány, kapcsolat, féltékenység, rivális nőstény (XY) tárgyában. Idézet:

"(Csaj) - Ki nem állhatom, hogy az új project miatt egy csomó időt kell együtt töltenetek XY-nal.
- (Srác) - Nem értem.... Miért?
- Uuuugyan már, tudom, hogy az eseted.
- Ja... ( :U ) Nem számít. Teljesen közömbös a csaj.
- Mielőtt összejöttünk, én is közömbös voltam neked.
- Ez nem igaz. Téged szenvedélyesen gyűlöltelek. ( ;] )"

Just to break it down. ;)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#15216) D4rkm4n válasza elmoraan (r) (#15215) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ennyi... No comment! :R :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#15217) Cs.Orsolya válasza tildy (#15199) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

amint érzed a pillangókat a gyomorban...
De hogy hogy kerülnek oda? :F

Talán férges a macskád... :U

Ezt az "igazit" már negyven tucatszor lerágtuk itt, csak ebben a topikban... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#15218) orbano válasza Tim82 (#15214) üzenetére


orbano
félisten

nekem jólesett, amikor az exem megtudta az új nőmet és fájt neki. egyszerűen csak mert erősebbnek éreztem magam újra, mint ő... ennyi

A vér nem válik VAZZE!™

(#15219) orbano válasza Cs.Orsolya (#15217) üzenetére


orbano
félisten

köszönjük, ez velős volt :) privim? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#15220) Eastman válasza Cs.Orsolya (#15217) üzenetére


Eastman
őstag

Csókolom a kezét Kedves Orsolya! ...hűűű, még nem is írtam ide. (...és rögtön egy OFF) :U Sok boldogságot!

Mondjuk NŐ nagy, tehát csak félig OFF. :U :D

#15215 elmoraan (r) ...a nő XX, nem? :) ...jó, abbahagyom.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15221) Cs.Orsolya válasza Eastman (#15220) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Tündér vagy, köszönöm! Innentől már csak fiatalodom! :D :B

orbano: Haj, de kis türelmetlen, Kend! Meglehetősen sokan várnak válaszra, kérlek légy türelemmel!
Amúgy is, éppen táplálkozom, és ilyenkor morcosan reagálok, ha sürgetnek... :U

Lassan csak megírom már azt a cikket a szerelemről, mert kezd uncsi lenni a témázás itten... :P

Ma nem vagyok valami együttérző és megértő... :U

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#15222) Eastman válasza Cs.Orsolya (#15221) üzenetére


Eastman
őstag

...hopp egy elszólás. Mondjuk NŐ vagy, tehát csak félig OFF. :B :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15223) orbano válasza Cs.Orsolya (#15221) üzenetére


orbano
félisten

két hete este azt írtad, hogy ha nem baj, aznapra már nem ígéred a választ. nem érzem, hogy sürgetnélek, ha igen, akkor bocs :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#15224) Cs.Orsolya válasza orbano (#15223) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Már két hete? Múlik az idő, és én hogy öregszem!
Ne haragudj, nagyon sok munkám volt a hetekben, és totálisan hulla vagyok mostanában... :U

Eastman: No, megtisztelsz, de ne essünk túlzásokba! Épp a mai nap szembesültem azzal, hogy NŐ-nek lenni valami elképesztően nehéz dolog...

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#15225) Eastman válasza Cs.Orsolya (#15224) üzenetére


Eastman
őstag

Elhiszem, hogy nehéz. ...én például meg sem próbálnám... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15226) Cs.Orsolya válasza Eastman (#15225) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Még szerencse! Igen furcsán érezném magamat a társaságodban akkor... :D Főleg, ha jobb nő lennél, mint én! Így is néha identitászavarom van... :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#15227) Eastman válasza Cs.Orsolya (#15226) üzenetére


Eastman
őstag

Te jó nő vagy. Odafigyelsz a férfire. ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15228) Tim82 válasza orbano (#15218) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erre csak azt tudom mondani, hogy te sem voltál túl rajta még teljesen... a többi részére meg inkább nem írok semmit.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15229) Cs.Orsolya válasza Eastman (#15227) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hmm. A mai tapasztalat a következő:
Egy Férfi mellett, a rá adott ösztönös és tudatos reakciók összhangba kerülnek, és a nőiesség természetesen megnyilvánul. Nem kell rajta sem görcsölni, sem gondolkodni, sem erőltetni. Egyszerűen jön magától. Aztán, ha a Férfi eltűnik az életedből, jön egy csomó minden más az Életben, amire szintén reagálni kell valahogyan, és a legjobb tudásod szerint nem az ösztöneid, és nem is a női minőségeid jönnek elő, mert a Világ jelenleg a női minőségeket javarészt elutasítja, rombolja, megveti, megalázóan kezeli, stb. Az Élet ma egy hadszíntér, harc az erőforrásokért, a túlélésért, a másikkal, a nőiességért, a férfiasságért, a kontrollért, a pénzért, és a többi. A Harc pedig férfi mulatság. S a nők nem tehettek mást, megtanultak harcolni. A nők munkába való bevonása is a háborúk miatt volt. Aztán a nőket is elvitték háborúzni, és kiszolgálni a háborúskodást. Most a nők hadat viselnek, és férfit játszanak. Oda a nőiesség, oda minden, ami finom, kedves, puha, erős, de rugalmas, oda minden kerek, gömbölyű, lágy, selymes, finom illatú, bársonyos, szép, és a többi. Ezek lassan a "spiritualitás" szókincsébe tartozó szavakká lesznek, és semmi földi vonatkozásuk nem marad. Így elmisztifikálódnak, és ezzel még távolibbá válnak a hétköznapi élettől.
Közben a nők egyre több ilyen dolgot várnak el a férfiaktól, addig ők pont ezektől a hibáktól szenvednek, és oda így a nőiességük. A férfiak férfiassága is erősen lekorlátozódik nagyon kevés minőségre, amiknek java része nem is Férfias, inkább a Nő sötét oldala. De ahhoz, hogy ezt bárki is értse, felismerje, ahhoz mélyen bele kellene merülnie saját férfiasságába/nőiességébe.

Így, amikor a nő Férfi nélkül marad, csak a belső Férfi kontrasztjában tudja reakcióként előhívni a Nőt magából. De ez a Férfi sok tekintetben korlátolt, kevés minőséget hordoz, és nagyon sokszor utálja a Nőt, mert ezt tanulta meg: utálni kell a nőket. A Nő pedig utálja a belső férfit, mert a Világtól is ezt tanulta meg, meg a párkapcsolataiban is ezt tanulta meg. (Egyébként, szent meggyőződésem, hogy a férfiak is így vannak a belső Nővel... ) Így, amíg nincs béke a belső Férfival - azaz, meg nem tudunk bocsátani életünk Férfijainak -, addig nem lesz béke a belső Nővel, és addig kanyarba sehol nem fog megnyilvánulni belőlünk a NŐ.

Az pedig külön feladat, hogy ha az embernek van tapasztalata egy Nő kontrasztjában saját Férfiságáról, ill. ha egy Férfi kontrasztjában van tapasztalata saját Nőségéről, akkor miként tudja ezeket előhívni önmagából akkor is, ha a másik nincs jelen. Vagy akkor is, ha a másik végleg eltűnt az életéből! Ez az igazi feladat! Ez az igazi tapasztalás, és birtoklása mindannak, amit Nőnek, vagy Férfinek lehet hívni. Arról nem is szólva, hogy a kontrasztok nélkül megjelenő Nőről, és Férfiról mi tud igazi tapasztalatot adni, és az hogyan élődik meg a testünkben, viselkedésünkben, gondolkodásunkban! Az a vicces, hogy ezt fel lehet ismerni a belső Nő/Férfi segítségével, de ehhez szembe kell tudni nézni, és kibékülni a bennünk létező ellenkező nemmel..

És én ma ezt ilyen elemi szinten éltem végig saját magamat illetően. Hiába no, nem hiába az a sok gyakorlás és önismeret.. :K :B :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#15230) Eastman válasza Cs.Orsolya (#15229) üzenetére


Eastman
őstag

Ez a mai-mai (pénteki)?

u.i.: ...akartam írni SMS-t, de mivel földhöz vertem a telefonom (egy nő miatt :DDD ) elfelejtette a számod...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15231) elmoraan (r) válasza Eastman (#15230) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Rossz kifogás. [link] :P

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#15232) Eastman válasza elmoraan (r) (#15231) üzenetére


Eastman
őstag

Köszi! :D Ugyan nem kifogás, de legalább még egy szám megvan a sok elveszettből! :R

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15233) Cs.Orsolya válasza Eastman (#15230) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hja, mai mai. De ez egy nagyon remek tapasztalat volt! Lehet, hogy keserűen hangzik, de ez nagyon is jó dolog volt! :K

A múltkor én is elfelejtettem válaszolni, mert privit akartam írni, aztán nem jutottam gép közelbe napokig, aztán meg elfelejtettem. Sorry! :B

Elmo: Ott a pont! :D

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#15234) Eastman válasza Cs.Orsolya (#15233) üzenetére


Eastman
őstag

Nem törtem még össze telefont. A kőmíves haveromnak hetente új van. :DDD

Nem volt rossz. Megnyugodtam utánna. Csak szegény kolléganőm rémült meg. Átölelt utánna és folyamatosan mondta, hogy: "Jól van, nyugi, nyugi, nyugi!" ...és simogatta a hátam. Én már nyugodt voltam abban a pillanatban amikor szétcsattant a telefon. Az ő szíve meg majd kiugrott a helyéről. Mondtam is neki, hogy nehogy felkapja a vállára a keresztem! Velem már minden OK.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15235) Cs.Orsolya válasza Eastman (#15234) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hát, ha egy nő ezt képes kihozni Belőled, akkor azzal valami nagy feladatod van! Én még sosem borultam így ki pasas miatt, hogy tönkretegyek valamit, ami nagyon-nagyon sok pénzembe került. Magam ellen hamarabb fordulok ilyenkor... :U
Miattam sem törtek még össze telefont. Tudomásom szerint. :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#15236) Eastman válasza Cs.Orsolya (#15235) üzenetére


Eastman
őstag

Kb. 5k-s telefonom van 4 db. Még csak egyet törtem össze, de nem tervezek több ilyen akciót. Japán volt szegény. De szerintem egy kijelző csere után menni fog újra. :K

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15237) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#15229) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Miért érzem úgy, hogy a sok benne rejlő igazságtól függetlenül ennek az egésznek a végkövetkeztetése első ránézésre egy védekező reakció? :F (Másodikra is az. :U )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#15238) Cs.Orsolya válasza elmoraan (r) (#15237) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A végkövetkeztetés az volt, hogy nehéz NŐ-nek lenni...

A védekezés pedig a fájdalommal szemben van, nem pedig az igazságtartalommal szemben. A kettő független. A fájdalom pedig külön kezelendő terület... Itt két feladat van alapvetően. De a kettő nem egymásból következő dolog. Szerintem.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#15239) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#15238) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Akkor én nem azt a végét néztem. :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#15240) orbano válasza Cs.Orsolya (#15224) üzenetére


orbano
félisten

Igazából én is most rökönyödtem meg rajta, ha nem nézem meg, azt mondanám 5 nap :) fene, én is öregszem :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#15241) orbano válasza Eastman (#15236) üzenetére


orbano
félisten

kedvenc telefonom, ha nem zavart volna hogy nem tud EMS-t kezelni, szerintem még meglenne :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#15242) Eastman válasza orbano (#15241) üzenetére


Eastman
őstag

Nagyon jó teló! :K Van még egy, meg két CMD-J6. :) Sajna az SMS-ek az újabb készülékekről nem mindig jönnek át. :((( ...lehet, hogy Te is ezt írtad?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15243) orbano válasza Eastman (#15242) üzenetére


orbano
félisten

A 160 karakternél hosszabb SMS-eket több darabban kapta meg a telefon, úgy, hogy minden SMS-be annyi volt írva "Adat"

A vér nem válik VAZZE!™

(#15244) Cs.Orsolya válasza elmoraan (r) (#15239) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Mert Te mindig odaképzeled mögé azokat a többleteket, amiket tudsz rólam. De most ha igazad is van, tévedsz :D

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#15245) Eastman válasza orbano (#15243) üzenetére


Eastman
őstag

Azaz. :((( ...ezt nem lehet kivédeni? (megigazítani) valami szoftverrel?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15246) orbano válasza Eastman (#15245) üzenetére


orbano
félisten

nem tudok róla. akkor még meglenne... :(((

A vér nem válik VAZZE!™

(#15247) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#15244) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Pusztán elméleti síkon közelítettem meg a dolgot. Konkrétumok nélkül. :K
Ha még azok is benne lettek volna, akkor kb. csak annyit írtam volna, hogy "Jáááááj." :U

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#15248) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A női lélek egy tőzsde. Icipici befektetésel rengeteget hozat a konyhára, de van hogy rámegy minden, és azért is kegyetlenül csődbe visz...

(#15249) tildy válasza Cs.Orsolya (#15217) üzenetére


tildy
nagyúr

Gonosz! :DDD
Nincs is macskám...

D4rkm4n: Bár te az időt kérdezted, én nem egészen arra gondoltam az aktuális szóval. Amiről beszéltem az az, hogy változik az ember gondolkodása, ezáltal idővel az, aki igazinak hitt annak idején , amikor benne volt a kapcsolatban, átlényegülhet mássá, és más veszi át azt a a szerepet , amelyet "igaziként" lehetne talán definiálni.

A csalódások, pofáraejtések ezügyben igencsak tudnak elgondolkodtatóak lenni...
Nade befejezem, mert kicsit magam sem értem a gondolataim, szétszórt vagyok :B

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15250) dragonfx válasza dragonfx (#15204) üzenetére


dragonfx
veterán

Az igazat ettől függetlenül utálóm magam :W :O ....úgyérzem tegnap beleszerettem egy nőbe :( ....már megint kezdődik valami xarság..... :B :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.