Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13851) orbano válasza Lengyi (#13850) üzenetére


orbano
félisten

"és mindent megteszek azért, hogy jó utat vegyen a kapcsolatunk"
Ezt ne :) De ez csak az én véleményem megint.

Ha írt, hogy jóéjszakát, az már kezdeményezésnek minősül, arra tessék reagálni lassacskán. És ne őrlödni hagyd, hanem legyél egyenes, következetes, határozott. És érerzze, hogy egy cseppet sem félsz otthagyni a kapcsolatot, ha arról van szó. Na tessék neki este jóéjt kívánni :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13852) Viszlát válasza Lengyi (#13850) üzenetére


Viszlát
addikt

Te ismered őt, neked kell tudni, hogy képes-e arra, hogy egyedül megoldja a szituációt és mennyire bolondították meg a női magazinok, képes-e nyíltan "játszani" és megkeresni ha úgy gondolja. Ha képes, akkor teljesen jól csináltál mindent, őszinte voltál, kiterítetted a lapjaid, egyértelmű a szitu... ha nem képes, akkor teljesen mindegy mennyit vársz, úgyhogy inkább ne várj semennyit.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13853) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Ahogy én ismerem képes lesz rá. A várakozással azt szeretném elérni, ha van remény és mindent letisztáz magában, ugyanis én tudom, hogy szeret!! akkor az újrakezdés után teljesen más mederbe kerül a kapcsolatunk én is és Ő is tanul a hibáiból. Tudni fogjuk milyen rossz elveszíteni életünk párját és nem engedjük el többet. Ennek fényében pedig egy sokkal szebb, boldogabb és harmonikusabb kapcsolatot várok. Én minderre készen állok, Ő az akinek rá kell jönnie, hogy ezen megpróbáltatás után jön csak a "földi paradicsom"

szerk: egyedül a bolond és dacos barátnők véleményétől féltem, bár az sem biztos, hogy nem felém fogják terelgetni a gondolatait..

[ Szerkesztve ]

(#13854) Viszlát válasza Lengyi (#13853) üzenetére


Viszlát
addikt

Az a gond ezzel - és bocsásd meg őszinteségemet -, hogy ez a filmekben működik csak így. Az életben nem sűrűn rohangálnak az emberek a másik után át a reptéri biztonsági őrökön, életüket kockáztatva. Ezek az időszakok komoly veszélyeket hordoznak magukban, olyan sérelmeket, sérüléseket lehet összeszedni, amik aztán ha azonnal nem is, de később szinte biztos, hogy kifejtik negatív hatásukat.

Természetesen tiszteletben tartom a döntésed, de azt tanácsolom, hogy minél rövidebb legyen ez a kivárásos időszak, magyarán ha ő nem lép, akkor lépj Te, mert azért valljuk be, egy ilyen döntés meghozatalához nem kellenek napok, hetek.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13855) Lengyi válasza Viszlát (#13854) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Osztom a véleményed, nem értek vele teljesen egyet. Komolyabb okok miatti elválás, "szünetelés" után valóban maradandó sebek bújnak meg a kapcsolat alatt. Saját helyzetemet nézve tényleg az idő veszélyes, mivel azzal hasonló sebeket okozhatunk magunknak :( Ebben igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#13856) Wolverine válasza Kidus (#13849) üzenetére


Wolverine
félisten

Megvan annak is az oka.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13857) fordfairlane válasza Wolverine (#13848) üzenetére


fordfairlane
veterán

Csak én nem értem egyedül, miről van szó?

x gon' give it to ya

(#13858) Wolverine válasza fordfairlane (#13857) üzenetére


Wolverine
félisten

Foglalt név és yetike tegnaptól Caps Lockos :) A többi meg nem publikus információ. (privátban sem)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13859) dragonfx válasza Lengyi (#13850) üzenetére


dragonfx
veterán

max. 1-2 hét..ha ddig nincs előrelépés akkor sajnos lépj tovább...kemény tudom mert a nőmmel nekem ugyanígy kezdődőtt 90%ban azonos a szitunk...és kb 3 hónapig örüöltük egymást....ő is cselkedetekre hivatkozott d eéns e voltma elégedett vele elhidegülés vita..aztán meg megy a sírás, jajj és folytatni akarom szeretlek...nem ilyne finomkodásoknak sajna nincs helye a mai nőknél....1-1 üzivel tudasd vele neked fontos és vele akarsz lenni és szereted...ha kap rajta akkro ugyis válaszol és mondja tlaizzatok mert hiányzol neki..ha nem akkor mege gyértelmű sajnos... :(

De hidd utána könnyebb leszel..mert ha vitában rosszban avgytok csak magadtól veszed el az időt és lehetőséget... :K ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13860) fordfairlane válasza Wolverine (#13858) üzenetére


fordfairlane
veterán

Már értem, csak az volt a gond, hogy hiányzott az alany az előző mondatból. De azt sem tudom, mi történt, így gőzöm sincs mi nem publikus, eszemben sem volt privátolni.

x gon' give it to ya

(#13861) frame>24 válasza Wolverine (#13848) üzenetére


frame>24
addikt

akkor itt az idő, hogy belinkeljünk nekik egy széép nagy moddolni valót


(de fos az imageshack újabban :U )

(inkább linkesítettem, haátah így nem lesz ban)

Ban nem lesz, de ezt meg a szextopicban sem kene elsutogetni :P

[ Módosította: 7 ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13862) orbano válasza frame>24 (#13861) üzenetére


orbano
félisten

na már kijavítottad közben... frenetikus :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#13863) Integra


Integra
titán

-nagyon szexi az új titkártnőd.
-igen?
-igen, de kiderült, hogy perverz. azt akarja hogy a farkamat a fülébe tegyem.
-mondta?
-nem, de amikor a szájába akartam tenni, elfordította a fejét..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13864) Wolverine válasza fordfairlane (#13860) üzenetére


Wolverine
félisten

Az nem publikus, amire Kidus utalt 13849-ben ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13865) fordfairlane válasza Wolverine (#13864) üzenetére


fordfairlane
veterán

Rébusz bácsi. :DDD

x gon' give it to ya

(#13866) Viszlát válasza Wolverine (#13864) üzenetére


Viszlát
addikt

Szerintem pedig jó így és nem kárörvendésből mondám. :K

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13867) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#13861) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Yetike: A moderátorsággal prüdéria is együtt jár? FN-nek jót fog tenni, beáll nála az egyensúly. De Miattad kifejezetten aggódni kezdtem... :U :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13868) Foglalt név válasza Cs.Orsolya (#13867) üzenetére


Foglalt név
addikt

Azt akartad írni, hogy beállítom az egyensúlyt, nem? :D

(#13869) Wolverine válasza Viszlát (#13866) üzenetére


Wolverine
félisten

Fogalmam sincs, mire akartál utalni, de hogy őszinte legyek, nem is érdekel :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13870) Cs.Orsolya válasza Foglalt név (#13868) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Teljesen mindegy. A lényeg, hogy valami álljon! :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13871) orbano


orbano
félisten

hehe method, nagyon szép kiadásban: [link]

pedig csak happy hardcore-t akartam hallgatni jutubon :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#13872) Viszlát válasza Wolverine (#13869) üzenetére


Viszlát
addikt

:D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13873) fokukac válasza Cs.Orsolya (#13870) üzenetére


fokukac
nagyúr

vagy beálljon?

mint pl. a dereka....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13874) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Ma találkára invitált párom és rájött Ő is, hogy milyen jó együtt :)) Nem tartott sokáig hála az égnek. Legalább lefogytam kicsit :D
Rohanok is hozzá, csak megosztottam Veletek, legyen örömhír is a topikban. Köszi mindent!!! :R

(#13875) 7 válasza Cs.Orsolya (#13867) üzenetére


7
addikt

Ugyan, dehogy vagyok en prud, csak lattam, hogy moderaltatni akarjak, gondoltam, legyen meg az oromuk. De attol meg ugyanolyan nyugodtan leirom, hogy lofasz, mint maskor, csak most eppen nem akartam leirni :P

@Lengyi: Gratulalok! :D

[ Szerkesztve ]

(#13876) Esmein válasza 7 (#13875) üzenetére


Esmein
nagyúr

Tudom, hogy nem. Egy moderátor legelőször saját magát kell, hogy moderálja. Többek közt ezért sem vagyok már az, ha azt akarom írni, hogy lófasz, akkor írhassam.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13877) Wolverine válasza Esmein (#13876) üzenetére


Wolverine
félisten

Na igen, modként nem trollkodhat az ember háborítatlanul... :( Mindennek ára van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13878) Cs.Orsolya válasza Wolverine (#13877) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hát, hmm. Csak nehogy átcsússzon ez képmutatásba... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13879) orbano válasza Cs.Orsolya (#13878) üzenetére


orbano
félisten

fiatal vagy te még az ilyen megszólalásokhoz :))

A vér nem válik VAZZE!™

(#13880) Integra


Integra
titán

Egy kolostorban élt egy pap, aki minden este a saját kádjában szokott fürdeni. Ebben egy apáca segített neki, akinek az volt a feladata, hogy a mindennapi fürdésnél az atya segítségére legyen.
Egy reggel ez a nővér találkozott a zárdafőnök anyával, és így szólt hozzá:
- Tisztelendő anyám, üdvözültem!
- Hogyan történt ez a nagy esemény, kedves nővér?
- Tegnap este, miközben József atyának segítettem a fürdésnél, megfogta a kezemet és a lába közé tette, és azt mondta, hogy amit fogok, az a mennyország kulcsa, és ki kellene próbálni az én záramban, hogy lássuk, megnyílnak-e a paradicsom kapui és üdvözülök-e.
- A vén gazember! - mondta a tisztelendő anya. - És mi történt még?
- Hát, kipróbáltuk a zárat, az atya azt mondta, eleinte kicsit fájni fog, mert a mennybe vezető út nehéz és fájdalmas, de a végén nagy gyönyört fogok érezni.
- A vén kurafi! - kiáltott fel a tisztelendő anya. - Engem meg azzal hitegetett, hogy az Gábor arkangyal trombitája és 20 éve fújatja velem...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13881) 7 válasza Cs.Orsolya (#13878) üzenetére


7
addikt

Remélem, nem fog :P

(#13882) Cs.Orsolya válasza orbano (#13879) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Egyszer, hajdanában-danában, meghívtam engemet a nagy tekintetes nem-PH!s Moderátorok egy közös megbeszélésre, amelyben úgy gondolták, majd dűlőre fognak jutni a moderálási alapelveket illetően. Oly lelkesültek voltak - főleg a sör és a sajttálam iránt -, hogy az elején még világmegváltást is tervezgettek annak fényében, hogy majd olyan rendszert, és közmegegyezést alkotnak, amelybe minden fokozottan, és visszafogottan normális és félőrült keretek közé szorítható legyen. Én kaptam volna fokozottan őrült szekció egyik moderátori szerepkörét. Imígyeni megtiszteltetés révén majdnem üdvözültem, de aztán mégsem, s inkább isten hozzádot mondtam, és kifejtettem, hogy olyasmit kérnek tőlem, ami a részemről képmutatás lenne. Hát, így nem lettem moderátor én, hajdanában, a Nagy Fórumozás második ciklusának középidején.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13883) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#13882) üzenetére


frame>24
addikt

az utolsó előtti mondatodból mintha az következne, hogy tenmagadat is félőrültnek tartod :DD
mod: kiemeltem az n-t, hogy lássuk, direkt használtam régi kifejezést, mert én olyan stramm legény vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13884) 7 válasza Cs.Orsolya (#13882) üzenetére


7
addikt

Vó'tam s vagyok vala is néhány kisebb fórumon (meg chatszobában, de az más kategória) moderátor, azt hiszem, eddig még nem volt gond avval, hogy képmutattam volna. :P

(#13885) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#13883) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Akkoriban szent meggyőződésem az volt, hogy a pszichológust az különbözteti meg a pácienseitől (...aki akarja. Nem! Hanem :DDD ), hogy az asztal fiókos oldalán csücsül. Azóta szintet léptem, és már másképpen gondolom. A klienseim lehet, hogy nem. :D

A barátaim csak annyit szoktak volt mondani: a tizedét sem értem annak, amiket írkálsz, de nagyon élvezem/ és amit értek is, az is nagyon lefáraszt, így inkább nem is olvasom.

Értékelem az archaikus fordulataidat! Olyan melegség jár át tőlük! :B :D

Yetike: Aíkinek nem inge, fel ne aggassa magára, mert csányán mutat! ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13886) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#13885) üzenetére


frame>24
addikt

Mekkora labda!;
Te, és milyen skill-ekre osztottál?
pl.
"speech": The ability to convince others about yor opinion. The ability to lie and not get caught"
(ne vedd komolyan, Falloutból idéztem. ma ilyen gamer hangulatom van) :))

ja, örülök, ha melegség jár át ilyen hideg időkben :K , pláne éntüllem ;]

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13887) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#13886) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Mi az, hogy skillekre osztani?

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13888) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#13887) üzenetére


frame>24
addikt

:D
na, tehát sok játékban, szintlépéskor x mennyiségű pontot kapsz, amit előre megadott (a választott karakterosztálynak megfelelő) skillekre (képességekre) oszthatsz el...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13889) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#13888) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ah, so! Értem! Nem, egy speciális skillre gyűjtöttem: az önmeghatározási innerciarendszerek térfüggetlenítő képességére. :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13890) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#13889) üzenetére


frame>24
addikt

ja értem :Y :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13891) elmoraan (r) válasza frame>24 (#13890) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Azért firkál ilyen bonyolult szerkezeteket, hogy ne tűnjön fel az avatatlan szemlélőknek az, hogy két n-nel írta az inerciát. :P ;]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13892) frame>24 válasza elmoraan (r) (#13891) üzenetére


frame>24
addikt

nekem feltűnt ám elmo, csak gondoltam elírás lehet ;]

azt látom, hogy a matematikai fogalmakra nagyon odafigyelsz, (N és n :D ), dehát a szakmai fétis nem árt, mint ahogy én pofázok a bioszról folyton

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13893) Viszlát válasza Lengyi (#13874) üzenetére


Viszlát
addikt

Excellent! :K

Jól sikerült a találka?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13894) elmoraan (r) válasza frame>24 (#13892) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Azt hiszem, az N-es dologban pont nem voltam benne. :U
Az elírást meg akkor megértem, ha innercicát akart írni. (Ez a lakásban tartott macska hivatalos körülírása, ugye. :D - és azok is térfüggetlenek.)
Egyébként nekem márpedig semmilyen szakmai fétisem sincs. Csak tanult kollégáim. :P

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13895) Wolverine válasza frame>24 (#13892) üzenetére


Wolverine
félisten

Az orbano-féle N dolog az én művem volt, hogy egy másik játékos kifejezéssel éljek, L2read :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13896) frame>24 válasza Wolverine (#13895) üzenetére


frame>24
addikt

áh, egy sokkal előbbi krízisre céloztam, de már privátban megvitattuk elmoval

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13897) Wolverine válasza frame>24 (#13896) üzenetére


Wolverine
félisten

Jaaa... Hogy egy ősrégi, egyetemi újság szerkesztése közben elhangzott párbeszédet idézzek fel:
- A rövidtávú memóriámat használom a vizsgákra készüléshez.
- És a hosszútávút?
- Arra nem emlékszem...
:B :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13898) Cs.Orsolya válasza elmoraan (r) (#13894) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Igen, utólag nyomtam be a második n-t. Úgy jobbnak tűnt. In Nercia a bundás lények birodalma. És azt mondják, hogy Svédben nagyon veszélyes állatok vannak. Azok a "muff-ok". Az egyik majdnem elragadta a férjemet. :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13899) elmoraan (r) válasza Wolverine (#13897) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Impulzus?

Orsi: perszepersze. :P
És különben is, ne írkálj ide ilyeneket, mert akkor nem tudom olvasni a topikot céges hálón belülről. Múltkor is, amikor sokat tapasztalt szaktársam éppen azon volt, hogy rezonátoros hangtompítót tegyen a motorjának a kipuffogójába, és ahhoz kerestünk értelmes leírást, beírtuk a googléba (sic!), hogy "muffler", aztán a szűrő azt mondta, hogy: "eeee! - nem nyert, próbálja muff nélkül". :U

(Nem ismer engem ez a szűrő, különben nem mondana ilyeneket. :D )

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13900) frame>24 válasza Wolverine (#13897) üzenetére


frame>24
addikt

jah, elmoraan meg (saját bevallása szerint) swappol a virtualból, több-kevesebb sikerrel. Lehet, már nagyon töredezett a page file... :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.