Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13901) Wolverine


Wolverine
félisten

Mondjuk kíváncsi vagyok, ránk mikor szól egy moderátor, hogy túl sokat offolunk, és melyik túlbuzgó lesz az, aki meg meri tenni :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13902) I_Am válasza Wolverine (#13901) üzenetére


I_Am
veterán

;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#13903) Tim82 válasza I_Am (#13902) üzenetére


Tim82
nagyúr

Legalább off-ba raknád azt az evil smiley-t! :(((

:P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13904) I_Am válasza Lengyi (#13850) üzenetére


I_Am
veterán

Ennek vége, már csak a pont a végén kérdéses, ki és mikor teszi le a mondat végére.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#13905) Tim82 válasza I_Am (#13904) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link] :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13906) I_Am válasza Tim82 (#13905) üzenetére


I_Am
veterán

Igen?

Az utolsó próbálkozásokra gondolsz? Ha valaki kimondja, hogy elhidegülés, akkor már csak idő kérdése. Felmelegíteni a kapcsolatot ilyen fiatalon nem lehet tartósan, mert nincs ami igazán összeköt.

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#13907) Cs.Orsolya válasza I_Am (#13906) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Most nem értek Veled egyet. Fiatalon sok dolog összeköthet, de nem biztos, hogy afelek eljutnak a mélységekig. A mélységekre akkor lelhetnek rá, ha jön egy krízis, ami bepróbálja őket, és rájönnek közben, hogy valamit nem jól csináltak egymással. Fiatalon sokkal több esélye van egy krízis pozitív kimenetelének, mint érettebb felnőtteknél, ahol az elhidegülés során talán pont az derül ki, hogy a myélségekben már megváltozott valami, ami miatt nem tartoznak már össze a felek. A fiatalok csak tartanak önmaguk felé, a kapcsolataik így inkább ebben a folyamatban támogatják őket. Az idősebbek - jobb esetben - már elérték azt, amit akartak, de valami többre vágynak, és ebben már nem biztos, hogy a kapcsolat tudja segíteni őket. Ilyen esetekben a kapcsolati krízis oka nem maga a kapcsolat minősége, vagy a szeretet/szerelem. De ez kicsit bonyolultabb, és összetettebb, mintsem így pár mondatban érthetőbbé tehető... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13908) Wallz


Wallz
tag

Szerintetek amúgy egy kapcsolatban kinek kell többnek lennie? A fiunak vagy a lánynak?
Anyu azt mondta régen hogy a fiunak hogy a lány felnézzen rá stb.
De miért?

(#13909) elmoraan (r) válasza Wallz (#13908) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13910) Wallz


Wallz
tag

Csak mert gyakran érzem a barátnőmmel hogy ő több nálam :O :O

(#13911) Foglalt név válasza elmoraan (r) (#13909) üzenetére


Foglalt név
addikt

Gyulám ne bántsd, inkább válaszolj neki. Én küldtem ;)

Egyébként a kérdésre válaszolva, nekem az a kellemes, ha férfi és nő 99.9%-ig egyezik. Aztán van az a nüansznyi különbség, ami bárhol és bármikor előjöhet. Benne lehet egy mozdulatban, egy kényes szituációban, egy érintésben, megjelenésben, amikor működik a természet. Erőltetni ezt nehéz, hiszen olyan finom társasjáték, olyan összehangolt tánc, amihez vagy egymásnak teremttettünk vagy sem.
Persze erre majd jönnek a realisták, de a dolgos, problémás hétköznapokban is meg kell hogy ez legyen, mikor egymás vérét szívjuk rá kell tudnod nézni úgy a nőre, hogy megremegjen a térde :)

(#13912) Wallz


Wallz
tag

És ha gyakran van a barátnőmmel rossz érzésem illetve néha akkor ez nagyon nagy baj? Olyankor nagyon fáj és :O
Pl a matek miatt ilyesmi ő jobb nálam ebben tudom hogy ez hülyeség de én ezt érzem talán mert magamat értékelem le de mindig ilyen nagyon rossz érzések törnek rám és az a legizébb hogy néha le is írom neki ezt az egészet. Akkor most emiatt vége lesz? Mindig engem hagynak el ő örökre akar és én is de ez így nem lesz jó. :O
Az nem jó ha a lány többnek érzi magát? Legalább növeli az önbizalmát ami nekem kb. 0 :O

(#13913) 7 válasza Wallz (#13912) üzenetére


7
addikt

Soha nem leszel jobb mindenben egy másik embernél, ez evidens. Ne görcsölj azon, hogy ő valamiben ügyesebb, jobb, nem az számít.

(#13914) elmoraan (r) válasza Foglalt név (#13911) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nem bántok én senkit, olyan szelíd vagyok, mint egy kisebbfajta birka. Csak azért készítettem be a kukoricát, hogy kéznél legyen, ha valaki megkészül azon, hogy "a fiú legyen több". ;]
Egyébként én már elmondtam az elméletem ebben a kérdésben, talán itt. Ezt azóta is tartom, meg azt is, hogy semmire sincs biztosíték. Vannak jól működő egyenlőtlen kapcsolatok, meg roszsul működő egyenlők is, meg minden más kombinációra is van példa.

Egyébként ezzel a 99,9%-kal még eléggé mellé lehet lőni, mert a csimpánz génállománya is akörül azonos az emberével, ha jól dereng. :P (Nekem jó, mer' én gorilla vagyok. :D )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13915) Wallz válasza 7 (#13913) üzenetére


Wallz
tag

Matekhoz képességek kellenek? Én is lehetek olyan mint bárki más olyan ügyes mint bárki más meg tudom csinálni mint bárki más.Miért ne tudnám? De a tanulás ez régi nagy fájdalmam :O
Nekem is kell mennie ha neki is. Nem? Miért lenne jobb,ügyesebb? Egyenlőnek kell lennünk mindenben szerintem,különben nincs értelme az egésznek. Jobb nem is akarok lenni másnál de azt amit más tud azt miért ne tudhatnám? Elegem van ebből felrobbanok én ezt nem tudom semminek venni :W és főleg nem ha a barátnőmről van szó.

(#13916) 7 válasza Wallz (#13915) üzenetére


7
addikt

Különböző lehetőségekkel születtünk. Van, akinek a maximuma adott területen ott van, ahol egy másik embernek a minimuma. Az akaraterő sokat tud segíteni, de nem minden esetben elegendő. Ne marcangold magad emiatt, próbáld meg a lehető legjobbat kihozni magadból, és ha úgy érzed, megtetted, ne feszegesd tovább a dolgot, mert csak magadnak ártasz.

(#13917) Wallz válasza 7 (#13916) üzenetére


Wallz
tag

Viszont én nem fogadom el így magam én ebben nem tudok beletörődni. :W
Amúgy is sok mindenben maximalista vagyok,ebben is. Vagy ne legyen a közelemben olyan valaki aki olyat ír amit én úgy gondolok hogy nem tudnék megtenni stb.
Magam sem tudom mit tudok és mit nem nem vagyok tisztában sok mindennel sajnos

(#13918) Cs.Orsolya válasza Wallz (#13917) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Mi történik akkor, ha nem Te leszel a legjobb egy dologban? Mi lesz akkor, ha a barátnőd lesz mindig is okosabb matekban? Változtat ez azon, hogy mennyire szereted őt? Azon változtat, hogy ő mennyire szeret téged? Ha igen, küldd el egy matematika professzorhoz, szeresse akkor azt. :P
Te miért szoktál tisztelni valakit? És miért szoktál szeretni valakit? Mi a feltétele annak, hogy felnézz valakire?

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13919) dragonfx válasza Wallz (#13917) üzenetére


dragonfx
veterán

pedig tedd azt tökéletes ember nincs és ilyne kis xarokon ne idegesítsd magadat...

Orsinak van igaza...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13920) 7 válasza Wallz (#13917) üzenetére


7
addikt

Próbálj meg megbékélni a korlátaiddal, ismerd meg és tanuld meg elfogadni őket, s egyúttal önmagad is. Sokkal könnyebb lesz, hidd el :K

S talán segít az is, ha elmondom, hogy középiskolában az osztály két legjobb matekosának egyike voltam, ennek ellenére mostanság meg szoktam kérni a kedvesemet, hogy segítsen, mert nem tudom, amit kéne. Elfogadom, hogy ő jobb nálam ebben. Sőt, jól is érzem magam így.

[ Szerkesztve ]

(#13921) Cs.Orsolya válasza 7 (#13920) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ja, ezeket tök bölcs tanácsok, de hiába mondod ezt neki, amikor az anyukája mást mond. Arról nem is beszélve, hogy tökre tart valamitől, és egyszerűbb volna neki rájönnie, hogy mitől fél, és milyen katasztrófa lesz abból, ha nem Ő lesz Mr. Tökéletes, minthogy elfogadja, hogy nem lesz az sosem, mert az lehetetlen. Nem csak neki, másnak is. Konkrétan azért, mert mindenki tökéletes úgy, ahogyan van. Csak nem mindenki maximálisan alkalmazkodóképes minden helyzethez, dologhoz, emberhez körülményhez... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13922) Tim82 válasza Wallz (#13917) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem igazán tesz jót a kapcsolatodnak, ha gyakorlatilag irigykedsz a barátnődre.

Minden bizonnyal van más terület, amiben Te vagy a jobb, ha ez megvigasztal. De ebből nem lenne szabad büszkeségi kérdést csinálnod. Ha nagyon zavar, hogy "kevés"-nek érzed magad, akkor keress egy olyan területet, hobbit, amiben jó vagy. Kizárt dolog, hogy ne legyen ilyen. :)

Mondjuk, én nem nagyon tudom megérteni, hogy mitől probléma a problémád - igaz, én mindig is buktam az okos (nálam okosabb) nőkre. Számomra hatalmas pozitív élmény szokott lenni, ha ebből a szempontból is büszke tudok lenni arra a nőre, akivel járok.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13923) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#13921) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Én jó vagyok matekból... :D

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13924) fokukac válasza elmoraan (r) (#13923) üzenetére


fokukac
nagyúr

és szeretnél már integrálni valakivel, mi? :P

ismét :
[link]

:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13925) elmoraan (r) válasza fokukac (#13924) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

És speciel a komplex konvolálódásra gondoltam, de mindegy. :D
A linken meg nem tudom, hogy mi van (továbbra is sokáig éljen a szűrő), de megbízom benned, szóval: "a tiedétet!" (sic!, meg :P meg ;] )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13926) Tim82 válasza elmoraan (r) (#13925) üzenetére


Tim82
nagyúr

Főkukac kedvenc linkje (Dolák-Saly: Hirdetés - tudod, jól szituált, diplomás, kedves hölgy kerestetik... stb. nem lövöm le, láttad már imho). :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13927) elmoraan (r) válasza Tim82 (#13926) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ach, so! Akkor nem is jártam olyan messze az igazságtól. :U :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13928) Wolverine válasza Wallz (#13908) üzenetére


Wolverine
félisten

Miben többnek? Pénztárcában? IQ-ban? Izomban? Felfalt süteménymennyiségben? Futásteljesítményben? :U

Ahogy a többiek is írták, nem lehetsz mindenben jobb; sőt, ha az lennél, a végén kisebbségi érzése lenne és simán otthagyna. (a matematika meg készségtárgy, amit te vérrel-verejtékkel tanulsz meg, azt más első ránézésre érti és alkalmazza, és sokkal bonyolultabb problémákhoz is hozzá tud nyúlni; nem lehet mindent megtanulni...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13929) Majstor válasza Wallz (#13908) üzenetére


Majstor
senior tag

Férfi nézzen fel a Nőre, és fordítva is legyen igaz... ez normális ill. a tökéletes kapcsolat lényege... egy normális kapcsolatban nincs olyan hogy "több" vagy/vagyok. :U

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#13930) Lirion válasza Wallz (#13908) üzenetére


Lirion
addikt

Mi az, hogy többnek lenni? Ekkora marhaságot még életemben nem hallottam. Nem ártana utánajárnod, hogy úgy általában az emberi kapcsolatokban milyen tulajdonságokat tartanak fontosnak az emberek. Amire anyukád gondolt, az egy régi beidegződés, amikor még a nőknek nem voltak jogiak, csak mosni, főzni és utódot nemzeni kellettek a férfiaknak, akkor még állt az, hogy a férfi a több, ma már egyenlőség van, ha meg érted a szó jelentését máris megkaptad a választ, hogy kinek kell többnek lennie.

(#13931) fordfairlane válasza Wallz (#13908) üzenetére


fordfairlane
veterán

Az én naaagy szerelmem sok témában okosabb volt nálam, és nagyon büszke voltam rá (nem magamra, hanem őrá :) )

x gon' give it to ya

(#13932) frame>24


frame>24
addikt

A bánat és csalódás keserű méregcseppjei áztatják lelkem, mert ismét megtapasztaltam, hogy bizonyos emberi lények mennyire érdektelenek, gonoszak és rosszindulatúak tudnak lenni!
Még 3 doboz cigi sem okoz olyan pocsék ízt az emberben, mint egy másik ember kiábrándító mivoltának megnyilvánulása.

I think I'll have to step aside.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13933) Tim82 válasza frame>24 (#13932) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kifejtenéd kevésbé fellengzősen?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13934) frame>24 válasza Tim82 (#13933) üzenetére


frame>24
addikt

Fárasztóan hülye és érdektelen reakció valakitől, és egy lehetőségtől, amitől (jogosan) sokat vártam, ennyi. Nem akarom jobban boncolni. Azért nem dőlök össze, de az étvágyam elment.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13935) elmoraan (r) válasza frame>24 (#13934) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nő? :F

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13936) frame>24 válasza elmoraan (r) (#13935) üzenetére


frame>24
addikt

Persze, hogy nő, mindig a nőkkel van a baj. (néha mással is, de az elenyésző)
Mielőtt fő@ belinkelné a "no woman no cry"-t Bobtól, tessék: annyi, hogy azon buktam ki, vki eljátszotta, hogy érdekli egy konferencia-út (Mallorca). Összeszedtem neki minden szar adatot, regisztrációs lapokat, programot, utazási lehetőségeket költségekkel, címet, hogy hol kell jelentkezni, DE már előzőleg is elregéltem neki, ezek arról szólnak, hogy kifizeted előre, de utat + szállást térítik. Gyakorlatilag csak a kaját fizeted.
És akkor elküldöm, mire az összes válasz 2 beköpött mondat volt; köszi semmi, (nem idézem pontosan), de a lényeg annyi, hogy el SEM olvasta végig (ez vót az egyik mondat), nem érti, pofázik, hogy nincs zsebből rá pénze, mérnem ingyér...stb.
Magyarul b*szott az egészre, időt se szánt rá, hogy végigolvassa, én meg teszem itt a szépet meg jót, idiótát csinálva magamból ismét. Csak ugye, Ő jelezte előzőleg, hogy kíváncsi, küldjem az anyagot, stb. (meg vótak közben előzőleges, személyem iránti érdeklődést kifejtő kávézások, etc.)

Blöerf!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13937) elmoraan (r) válasza frame>24 (#13936) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Well, hell, shit happens. :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13938) fordfairlane válasza frame>24 (#13936) üzenetére


fordfairlane
veterán

Neme leheccséges, hogy ez a konferencia útról érdeklődés csak ürügy volt a levélváltásra?

x gon' give it to ya

(#13939) Majstor válasza frame>24 (#13936) üzenetére


Majstor
senior tag

"NóVúménNóKráj" helyett: [link] :D

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#13940) frame>24 válasza fordfairlane (#13938) üzenetére


frame>24
addikt

nem tudta, hogy egyáltalán van ilyen lehetőség, mikor már találkozgattunk.

Majstor: thx

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13941) fordfairlane válasza frame>24 (#13940) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nekem úgy tűnik, hogy nem a konferenciaút árának megspórolása szándékával találkozgatott veled. Elhiszem, hogy dühös vagy, amiért melóztál vele, hogy a kedvére tegyél, és ő nem foglalkozott a leveleddel, de talán a személyes szimpátia az megvan, csak esetleg rossz passzban van.

Persze az is lehet, hogy ingyen utat akart szerezni, ez a rosszabbik verzió. :Y

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#13942) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#13936) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Jelentem, velem nincs baj! :P
Meg a pasikkal is mindig baj van. :U (Itt vagy nemes példaként éppen most Te. ;) )

No, ilyenkor meg kell írni a kishölgynek, hogy előbb olvassa el alaposan, aztán kérdezzen, vagy vernyogjon, mert azt csak a nyűgös macskák szoktak, nem értelmes kishölgyek.
Aztán azt is meg kell neki írni, hogy esetleg, ha odafigyelt volna a szavaidra, nem csak elbűvölő férfiasságodra, akkor esetleg emlékezne arra is, hogy mit is mondtál ezzel kapcsolatban konkrétan. Te vagy a pasi, a Te dolgod, hogy egy ilyen helyzeten fordíts egyet a javadra, és hangsúlyozd benne viccesen, és ellenállhatatlanul vonzó és rendes személyed elbűvölőségét olyan formában, amiért nem lejhet rád haragudni, vagy leseggfejezni. Ezen a téren Foglalt Névtől nyugodtan tanulhatsz. Ő hihetetlenül műveli ezt, olyan hatással, hogy nem tudod eldönteni, lefejeld-e inkább, vagy megölelgesd. És mivel nagyobb a legtöbbeknél, főleg a feje, így marad az ölelgetés. Remélem, értesz! ;) :DDD

Elmo: Akkor ez a matekos dolog most felhívás volt keringőre? Vigyázz, mert holnap beállítok Hozzád, aztán lesheted a konvergációs egyenleteidet!

Kukac: Bővíteni kellene végre a vicces gyűjteményes készletedet, mert lassan kezdesz kimerülni a jó poénokból... :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13943) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#13942) üzenetére


frame>24
addikt

Aha. Lehet, az a bajom, hogy egy 26 éves (egyetemet végzett) nőtől elvárom, hogy fölfogja, miről rizsázok neki, de nekem ilyenkor tényleg elmegy a vicces kedvem. Jah, és én nem vagyok nagyobb a többieknél. :DDD
Namindegy skippeljünk, ez a téma kb. ennyi vót.

(#13941) fordfairlane: jah, azt nem említettem, hogy "rossz passz"-gyanús eset már volt vele, azt úgy is kezeltem, úgytűnik, fogytán a türelmem.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13944) fokukac válasza frame>24 (#13936) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak lásd, hogy milyen jó vagyok veled, egy másik verziót linkelek be neked :)

nincs nő, nincs sírás, áhá, s ha megkívánsz egyet, csak áh, bébi ááhh ;]

Csorsolya : mit csináljak, ilyen uncsi vagyok... de majd elmegyek egy kócsingra, akkor biztos tuningolnak egyet a vicc-életerő pontszámomon! :P

Ui. Framekisebbmint huszonnégy: vaze, te beszélgetni akarsz a nőkkel? ;] elhibázott koncepció :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13945) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#13943) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

ehh. remélem, nem olyan csajról van szó, akinek nagyobb a feje, mint a Tiéd... :U :P
Szóval, Drága Ruhacsipeszem! Egy nőtől csak olyasmit várj el, amiről már bebizonyította, hogy képes rá. De mindent nézz ki belőle! Öreganyádnak nincs jobb receptje erre a kérdésre, szóval, vagy megfogadod, vagy nem. :D ;]
Én elhúzok most nyaralni.

Au 'vois, Monsigneures!

Kukac: Jah, kezdesz uncsi lenni. Mi nők szeretjük a változatosságot. Ezért keverünk káoszt a férfiak életében. ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13946) fordfairlane válasza Cs.Orsolya (#13945) üzenetére


fordfairlane
veterán

Au 'vois, Monsigneures! ;)

x gon' give it to ya

(#13947) fordfairlane válasza fokukac (#13944) üzenetére


fordfairlane
veterán

Framekisebbmint huszonnégy Az bizony "Frame nagyobb, mint huszonnégy".

x gon' give it to ya

(#13948) fokukac válasza fordfairlane (#13947) üzenetére


fokukac
nagyúr

mínusz eggyel szoroztam, és megforudlt a reláció! :DDD
mea cupla

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13949) Cs.Orsolya válasza fordfairlane (#13946) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Mondhattam volna azt is, hogy Messieurs!

Az viszont tisztán látszik, hogy nőből vagyok, és nem tudok tájékozódni. Majdnem Keletre mentem - Indiába hívtak a tavasszal -, holott nem is oda tartok. :U :DDD

Kukac: Jut eszembe, ha már kócsing. Kihagyok egy kócsing képzést a hétvégén, hogy a pasimmal legyek. Mi lesz így a polihisztorságommal?! A szerelem a maradék akármimet is elveszi, ami ahhoz kell, hogy jó khárrhierht fusshakk be... :U

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13950) fordfairlane válasza fokukac (#13948) üzenetére


fordfairlane
veterán

Inkább segíts ennek a szegény embernek valami releváns videóval :D: [link]

x gon' give it to ya

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.