Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13351) 7 válasza BITBOYS (#13350) üzenetére


7
addikt

Szólj a pajtinak, hogy hülye helyzet állt elő.

(#13352) Tim82 válasza 7 (#13351) üzenetére


Tim82
nagyúr

... és ne keresd a lány társaságát, inkább kerüld. (csak azért Yetikéére válasz, mert az ő gondolatmenetéhez kapcsolódik)

Barátnőddel átmeneti mosolyszünet van?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13353) BITBOYS válasza 7 (#13351) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerencsére még friss a dolog, vasárnap beszélek vele. Ma reggel felhívott a pajti és elhívott lottózni :F Még sosem csinált ilyet.

Tim82: Igen, én is erre gondoltam. Barátnőmmel meg nem tom mi van. Sokat dolgozok, keveset vagyok otthon...megunta. :(

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13354) Kokkantas válasza orbano (#13337) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nem hát.

(#13355) elmoraan (r) válasza Viszlát (#13343) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hát ha nem, hát nem, pedig annyira evett már a kíváncsiság... :U De most legalább már nem esz. :DDD

FYI: egyszer láttam életemben... :U

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13356) 7 válasza Tim82 (#13352) üzenetére


7
addikt

Az én kedvesemmel? Minden rendben. Miből szűrted le, hogy mosolyszünet? :)

(#13357) elmoraan (r) válasza 7 (#13356) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Talán onnan, hogy szombat este van, és itt vagy, ahelyett, hogy máshol lennél? :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13358) orbano válasza Tim82 (#13346) üzenetére


orbano
félisten

Ide lőjjetek :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#13359) Wolverine válasza 7 (#13356) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem az a kérdés nem neked szólt, hanem BITBOYSnak ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13360) 7 válasza Wolverine (#13359) üzenetére


7
addikt

Nem tudtam eldönteni, hogy a kérdés maga melyikünknek szólt, mert a dupla sor jelenthetett új témát is, de azt is, hogy lezárta a neki címzett sorokat. Mindegy, azért feleltem rá. :P

@elmoraan: Egy órája ment haza :)

(#13361) Tim82 válasza orbano (#13358) üzenetére


Tim82
nagyúr

Fejlövést kérsz, vagy sorozatot? Mindegy, sorozatot kapsz. ;]

Yetike: hát, igen. Vannak ilyen eldöntendő kérdések az életedben. :P (Persze, hogy Bitboys-nak szólt. :) )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13362) 7 válasza Tim82 (#13361) üzenetére


7
addikt

Ha ezt a kérdést eldöntöm, akkor legószerűen dől a hatására a többi is?
Esetleg valakinek eldől egy nő is? ;]

@válasz: Ha a világ egyik pontján egy éjszakai pillangó kettőt csap a lábával, az egy másik, távoli ponton szifilisz okozta halálokat idézhet elő? :D

[ Szerkesztve ]

(#13363) Tim82 válasza 7 (#13362) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vigyázz a pillangó-effektussal. :U :DDD

@válaszra válasz: simán. Ilyenekkel nem viccelünk! :U ( ;) )

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13364) Esmein


Esmein
nagyúr

Egy barátom ismerőse (nem én) került olyan helyzetbe, hogy kb négy éve együtt vannak az asszonnyal, de kb havonta sikerül megfektetni a nőszemélyt. Ilyenkor mi a teendő? (ugyanis a nőszemély nem akarja, nincs kedve, fáradt stb)

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13365) Dylen válasza Esmein (#13364) üzenetére


Dylen
aktív tag

Lehet, hogy pont a "megfektetéssel" van baja a hölgynek. Talán kicsit több érzelmet szeretne.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#13366) Esmein válasza Dylen (#13365) üzenetére


Esmein
nagyúr

Kifejezem magam máshogy: semmilyen úton módon nem lehet ennél gyakrabban ágyba csalni.

ami miatt érdekes is ez az egész, hogy haver haverja emiatt idegileg felmorzsolódik szépen lassan, nekem meg végig kell nézni.

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13367) Dylen válasza Esmein (#13366) üzenetére


Dylen
aktív tag

És próbálta már megbeszélni vele?
Régebben működött a dolog, csak mostanában nem?

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#13368) Esmein válasza Dylen (#13367) üzenetére


Esmein
nagyúr

Úgy tudom igen és azt hiszem az volt a reakció, hogy a lányokon nincsen bekapcsológomb.

p.s.: kikapcsoló viszont van, ha szóba kerül a dolog, egy hétre tuti elmegy a kedve.

p.s2.: ráadásul nagyon féltékeny a kisasszony emellé

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13369) vágányzár válasza Esmein (#13364) üzenetére


vágányzár
tag

Ránéztek a régi naptára, mely számot ad régi gyakoriságukról. Nagyságrendi eltérés esetén, bizony egymás szemébe kell nézni és számotvetni a miért nem ről. Aztán, ha nem, akkor nincs értelme tovább egy napnak sem, további éveket fecsérelni badarság lenne .........
Ha ők az egyszervoltholnemvót, hát legyen szerencséjük és ezután szeretkezzenek nap mint nap, percről/percre.

felsővezeték

(#13370) orbano válasza Esmein (#13368) üzenetére


orbano
félisten

van bekapcsológomb, csak sokat kell keresgélni. beszélni róla meg... volt ilyen dilemmám nekem is. egyszerűen csak nem kell nógatni. el kell a csajt csábítani megint. kis stílusváltás, elérhetetlenség, romantika, gyengédség. kezdje el kicsit kényeztetni a csajt szex nélkül. egy jó masszás, cirógatás, simogatás tvnézés közben, vagy elalvás előtt. mellette viszont fogja vissza magát a srác, ne éreztesse a nővel, hogy kívánja. meg fog jönni a nőnek a kedve hozzá.
de ha azt látja, hogy a srác rá van görcsölve, és ideges lesz, ha a nő visszautasítja, akkor a nőnek már ennek a gondolatától is elmegy a kedve, még ha lenne is...

A vér nem válik VAZZE!™

(#13371) 7 válasza orbano (#13370) üzenetére


7
addikt

Ez igaz, csak az idő előrehaladtával, ahogy egyre távolabb kerülnek a legutolsó szex időpontjától, a srácnak egyre nehezebb a dolga, mert olyan dolgok jelentkeznek, amiket nem lehet akarattal befolyásolni - pl. remegés, homály az agyon, ösztönök feltörése :P

(#13372) orbano válasza 7 (#13371) üzenetére


orbano
félisten

verje ki.
tanuljon egy kis önkontrollt. ezen felül szerintem egy nőnek vonzó, ha látja egy hapin, hogy visszafogja magát...

A vér nem válik VAZZE!™

(#13373) Tim82 válasza orbano (#13372) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valahogy az az érzésem van, hogy nem voltál még az Esmein által vázolt helyzetben.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13374) orbano válasza Tim82 (#13373) üzenetére


orbano
félisten

rossz sejtés

A vér nem válik VAZZE!™

(#13375) Wolverine válasza Esmein (#13366) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem akarok vészmadár lenni, de szvsz más probléma is van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13376) Tim82 válasza orbano (#13374) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mármint a "négy éve együtt vagyok a csajommal, aki az utóbbi időben nem hajlandó lefeküdni velem (~ nem tart vonzónak), de féltékeny is"... Nos, amit írtál a kapcsolataidról eddig, az alapján nem rossz és nem sejtés. :P (Kénytelen vagyok az eddig leadott információk alapján "sejteni" - voltál együtt valakivel négy évig, akivel lehet, hogy a végén már csak a kényelem és a megszokás tartott össze? :P )

Ez a szitu amúgy erőteljesen egy kapcsolat záróakkordjának első hangjának hallatszik - persze, Esmi kifejthetné bővebben is, de gondolom, annyi részletet nem tud, hogy mióta tart ez az állapot, egyébként hogy viselkedik a srác és a csaj egymással így négy év után stb.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13377) Kokkantas válasza Esmein (#13364) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Örüljön, hogy legalább ennyi is van. Ja, és kezdjen el WoW-ozni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13378) "B"


"B"
tag

nem akar vele lefeküdni,de féltékeny..a nővel is kéne dumcsizni azért :DDD hogy mi a tényállás :DDD ez a féltékenykedés a legroszab ami egy kapcsolatban előforulhat..

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#13379) orbano válasza Tim82 (#13376) üzenetére


orbano
félisten

4 évig nem, de a végén a megszokás és ak ényelem tartott össze bennünket. Ennek a problémának pedig nem feltétlenül van köze a kapcsolat többi aspektusához, a kapcsolat abszolút időtartamához pedig pláne nem. Persze hangsúlyozom, nem feltétlenül...
Ez a kapcsolat záróakkordja pedig egyenesen marhaság. Nekem a kapcsolat közepén volt ilyen "krízisem". A szakításunk előtti utolsó szeretkezésünk alkalmával a barátnőm mászott rám (ami még ha nagyon kívánt is ritka mozzanat volt tőle).

A vér nem válik VAZZE!™

(#13380) orbano válasza "B" (#13378) üzenetére


orbano
félisten

nem azt mondta, hogy féltékenykedik, csak azt, hogy féltékeny. nem ugyanaz.

A vér nem válik VAZZE!™

(#13381) Tim82 válasza orbano (#13379) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem marhaság. Nem egy halódó kapcsolat végén voltál, amikor volt egy látszatra hasonló szakasz, ennyi a lényeg, ergo nincs is közvetlen tapasztalatod. Nem valószínű, hogy a tapasztalataid 1:1-ben alkalmazhatóak az Esmein által leírt szituációra, bármennyire is szeretnéd. Ennyi.

Mellesleg általában egy ilyen szituáció összefüggéseiben látható igazán. Ritkán szokott valaki "csak úgy" megváltozni, minden előzmény, összefüggés nélkül. De mint guru, minden bizonnyal ezt is jobban tudod... :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13382) Esmein válasza orbano (#13370) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ahogy én tudom, ez a dolog már egy jóideje tart, elég régóta ahhoz, hogy bevethessen minden trükköt és praktikát. Ha meg se említi, simán nem jut eszébe a csajnak se egy hónapig. Rákérdezek majd, hogy mióta is tart a dolog, csak azért röppentettem fel a kérdést, mert már én is próbáltam mindenféle tanácsot adni neki(csábítsa el újra, hagyja érni, esetleg az utca póz -amikor elmentek egymás mellett, vagy csak p-).

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13383) "B" válasza orbano (#13380) üzenetére


"B"
tag

háttt nem tudom melyik a rosszabb :F

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#13384) "B" válasza orbano (#13380) üzenetére


"B"
tag

:K amúgy jahh..

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#13385) Bibby válasza Esmein (#13382) üzenetére


Bibby
addikt

Tim82-vel kell hogy egyetértsek. Ha nem akar lefeküdni, akkor nem kívánja. Az pedig annyit tesz hogy nagyon unja már a banánt, csak hogy stilszerű legyek.

Ελευθερια η θανατος

(#13386) Esmein válasza Bibby (#13385) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én is erre tippelek, viszont ebben az esetben meg nem értem, hogy miért vannak együtt. Nem szeretném, hogy szétmenjenek, de szerintem én már rég a holdfénynél sorozatgyilkolnék.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13387) Bibby válasza Esmein (#13386) üzenetére


Bibby
addikt

Amennyit leírtál abból annyi jön le hogy a srác igencsak szerelmes a lányba. Mert más estben nem lenne ilyen kitartó. Azt pedig nehéz csak úgy eldobni...holott lehet hogy a lány meg erre vár, de azért nem feltételezek rosszat alapból róla, csak mint eshetőség. :U

Ελευθερια η θανατος

(#13388) fordfairlane válasza Esmein (#13364) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem is más probléma lehet a háttérben. Kihűlt a kapcsolat, megunta a nő.

x gon' give it to ya

(#13389) orbano


orbano
félisten

Azért én első körben mindenképpen szexológiai oldalról közelíteném meg a dolgot, mielőtti ilyen merész dolgokat jelentek ki egy kapcsolatról, amit nem ismerek.

A vér nem válik VAZZE!™

(#13390) fordfairlane válasza orbano (#13389) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nekem pont az tűnik merésznek, hogy egy hónapos együttléteket te a szex oldaláról próbálod megközelíteni, talán ez habitus kérdése, ki merről vizsgálódik. Engem is végjátékra emlékeztet, én is voltam már ilyen helyzetben.

x gon' give it to ya

(#13391) orbano válasza Esmein (#13382) üzenetére


orbano
félisten

Nem jut eszébe egy hónapig. És? Lehet bármi a háttérben. Azt pedig kétlem, hogy mindent megpróbált volna a srác. De ennyi információ alapján azt hiszem már túlságosan is sokat beszéltünk erről a problémakörről...
De azt pl. erősen kétlem, hogy mondjuk hosszú hetekig "szoktatta" volna a nőt a szex nélküli kényeztetésekhez, meghitt együttlétekhez. Na mindegy, én azt hiszem magatokra hagylak titeket, rágcsáljátok a kihűlt kapcsolatotokat, dobjatok be még egy-két elcsépelt közhelyet ezzel kapcsolatban :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#13392) orbano válasza fordfairlane (#13390) üzenetére


orbano
félisten

Én is voltam, de voltam abban a helyzetben is, amit próbálok most "ráeröltetni" a témára. Nem mondom, kétesélyes, de első körben talán nem a kapcsolatot kéne szétkúrnia a srácnak, hanem a csajt...

Egyébként pedig sok esetben inkább önbeteljesítő hatású a rossz szexuális élet, ami kihathat az érzelmire... nem egyirányú a folyamat, ahogy azt itten nagyon sok okos érzékeltetni próbálja. Talán ezért is van sok borzalmas kapcsolat, kevesen mérik fel jól a helyzetet, próbálják jó oldalról megközelíteni. Persze szigorúan SZVSZ.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#13393) fordfairlane válasza orbano (#13392) üzenetére


fordfairlane
veterán

Senki nem javasolta, hogy "kúrja szét" a kapcsolatot, hanem hogy talán beszélnie kéne a barátnőjével erről.

verje ki.
tanuljon egy kis önkontrollt. ezen felül szerintem egy nőnek vonzó, ha látja egy hapin, hogy visszafogja magát...

Ez remélem komoly, mert viccnek durva.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#13394) Esmein


Esmein
nagyúr

Én szvsz nemtom minek egy olyan kapcsolat ahol "ülnek" egymás szexuális életén. Értsd: egymással nem, de mással meg főleg nem, mert a félrenézés is halálos bűn.
Én kék subpixelhibának hívom az ilyet, meg ne kérdezzétek miért.

fordfairlane: fingom nincs miért, olyan találó :D

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13395) fordfairlane válasza Esmein (#13394) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én kék subpixelhibának hívom az ilyet, meg ne kérdezzétek miért

Bedobsz egy ilyet, és elvárod, hogy ne kérdezem meg, miért? :DDD

x gon' give it to ya

(#13396) Bibby válasza orbano (#13392) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem az összes magyarázatod kb olyan, mintha a bal fülemmel vakarnám meg a jobb kezemet. :)

"ahogy azt itten nagyon sok okos érzékeltetni próbálja."

Köszönjük az elismerést.

"Talán ezért is van sok borzalmas kapcsolat," mert orbano-ból csak egy van. :K

Ελευθερια η θανατος

(#13397) Tim82 válasza fordfairlane (#13393) üzenetére


Tim82
nagyúr

Orbitól komoly. Tudod, ő guru. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13398) orbano válasza fordfairlane (#13393) üzenetére


orbano
félisten

nem vagyok viccelődős hangulatomban. most mindenkinek megmondom a tutit!

beszélnie a barátnőjével erről? nyilván beszélt vele, ha tudja, hogy a csajnak már attól elmegy a kedve, ha beszélnek róla. persze ettől még bszélhetnek róla, de ehhez én előbb előkészíteném a terepet egy megfelelő stílusváltással. egy állóvízben nekiállni dolgokat megbeszélni nem mondanám, hogy a legcélravezetőbb.

A vér nem válik VAZZE!™

(#13399) orbano


orbano
félisten

váááá randirahívóssmsírásutáni parázós krízisem vaaan :O :DDD

tereljétek el a figyelmem, basztassatok még! plz :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#13400) Esmein válasza orbano (#13399) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hajat fog mosni épp, nem ér rá :D
Ez volt eddig a legjobb kifogás amit valaha is hallottam.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.