Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13801) CyB0RG


CyB0RG
csendes tag

Találtam egy számot, ami hűen tükrözi az aktuális lelkivilágom:

[link]

Mondjuk nem tudom miről szól, mert németül egy kukkot sem tudok (na jó, annyit hogy autobahn :DDD )
Nagyobb hangerőn egész nyugtatólag hat, bár a szomszédok nem szeretik... :F :DDD

(#13802) orbano válasza CyB0RG (#13800) üzenetére


orbano
félisten

Nem erpsebb az átlagnál, csak felteszem tapasztalatlan vagy ezen a téren, még nem tudod hogyan kezelni ezt az érzést. Majd az x-ik ilyen csalódás után már nem fog ez gondot jelenteni, egyre kevésbé fogod kilátástalannak látni a helyzeted.
Persze csak magamból kiindulva :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13803) orbano válasza CyB0RG (#13801) üzenetére


orbano
félisten

majd lesz ilyen is [link] ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13804) Integra


Integra
titán

akinek jó a szeme, az talán látja.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13805) orbano válasza Integra (#13804) üzenetére


orbano
félisten

én látom :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#13806) CyB0RG válasza orbano (#13802) üzenetére


CyB0RG
csendes tag

Az x.-edik után??? Anyám borogass... Hát nem elég egyszer átélni? :DDD
Vagy mazochizmus rulezz? :B

(#13807) CyB0RG válasza orbano (#13803) üzenetére


CyB0RG
csendes tag

Nem rossz ez sem, bár "kicsit" csiszolnom kell a szövegemen, hogy egy ilyet levágjak a klubban :P
De a story tetszik... :P

(#13808) CyB0RG válasza orbano (#13805) üzenetére


CyB0RG
csendes tag

Én is, de én mindig a "földszinten" várom a "csodát". :D

(#13809) orbano válasza CyB0RG (#13807) üzenetére


orbano
félisten

"Szia! Te is itt bulizol?" Ha ennél több kell, akkor már baj van :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#13810) orbano válasza CyB0RG (#13806) üzenetére


orbano
félisten

x bármilyen természetes szám lehet. 1-is, vagy kettő is. a 0-t ne vegyük természetes számnak.

A vér nem válik VAZZE!™

(#13811) orbano válasza CyB0RG (#13808) üzenetére


orbano
félisten

De te mit látsz? Mert én csak egy nőt 15 féle ruhában, javarészt hollister és abercrombie...

A vér nem válik VAZZE!™

(#13812) Wolverine válasza orbano (#13797) üzenetére


Wolverine
félisten

Van valóban szopatós smiley is, de ez nem az volt, hanem a vigasztalós simizős ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13813) CyB0RG válasza orbano (#13809) üzenetére


CyB0RG
csendes tag

Na akkor majd ezzel bepróbálokozom valakinél. Fel is írom a szöveget egy cetlire, csak itthon ne felejtsem... :DDD

(#13814) CyB0RG válasza orbano (#13810) üzenetére


CyB0RG
csendes tag

Kb. azt amit te. Azért is írtam, hogy "várom a csodát". ;)

(#13815) fordfairlane válasza orbano (#13810) üzenetére


fordfairlane
veterán

Pedig a 0 is természetes szám.

x gon' give it to ya

(#13816) orbano válasza fordfairlane (#13815) üzenetére


orbano
félisten

Ez abszolút kényelmi kérdés, amíg nincs szükséged csoportelméleti vizsgálatokra. CyBORG érzelmi életében pedig nem köll ilyen.

A vér nem válik VAZZE!™

(#13817) Cs.Orsolya válasza Timocicu (#13799) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ezzel azt akarod kifejezni, hogy én hülye vagyok? :F

Ezt meg honnan a fenéből következtetted ki? Itt most magamról beszéltem. Önirónia volt.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13818) Timocicu válasza Cs.Orsolya (#13817) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Így értelmeztem. :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#13819) Cs.Orsolya válasza Timocicu (#13818) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ha azon okok mélyére ásnék puszta szakmai alapon, hogy én magam mitől lehetek mostanában ilyen érzékeny, akkor bizony egy ponton kinevetném magamat, hogy milyen ostoba is vagyok. De hogy mások miért érzékenyek, és az emögötti okok mik lehetnek, arra nincs rálátásom. Általánosságok alapján meg nem ítélnék meg senkit. Pláne nem hülyéznék le érte senkit. Még akkor sem, ha az okok ugyanazok lennének, mint az esetemben. Szóval, még csak eszembe sem jutott, hogy ezt magadra veszed. Sajnálom, ha így értetted!

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13820) Timocicu válasza Cs.Orsolya (#13819) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Köszönöm, ez most jól esett!

De hogy mások miért érzékenyek,

ha Te azt tudnád ... :Y

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#13821) Cs.Orsolya válasza Timocicu (#13820) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Na, mesélj! Felcsigáztál! :D

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13822) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#13821) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Jé, nők vannak a nőügyek topikban. :Y

:P

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13823) tildy válasza elmoraan (r) (#13822) üzenetére


tildy
nagyúr

Előferdül.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13824) orbano válasza elmoraan (r) (#13822) üzenetére


orbano
félisten

és még nőügyük is van :Y

A vér nem válik VAZZE!™

(#13825) Kokkantas válasza orbano (#13824) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Leszboszik. :DD

[ Szerkesztve ]

(#13826) Senki9876 válasza Kokkantas (#13825) üzenetére


Senki9876
tag

:C :C
:DDD

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#13827) Cs.Orsolya válasza Kokkantas (#13825) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Lesznek boszik, bizony! :P ;]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13828) fordfairlane válasza orbano (#13816) üzenetére


fordfairlane
veterán

Csoportelméleti vizsgálatok? :F
Természetes számok a pozitív egész számok és a nulla. Általános iskolai anyag. :P

x gon' give it to ya

(#13829) orbano válasza fordfairlane (#13828) üzenetére


orbano
félisten

az általános iskolai anyagnak semmi köze a matematikához. hidd el, tudom, ezt taníttyák egyetemen :) analíz pl. az, ahol előszeretettel veszik a természetes számoknak a pozitív egész számokat. a peano axiómák meg teljesülnek a 0-val való bővítésére. kész. egyébként klasszikus értelemben a nulla nem "természetes", mert nem tudsz annyi darab valamit megszámolni :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#13830) Cs.Orsolya válasza orbano (#13829) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A 0 nem valamit jelent, hanem annak hiányát, a nem létét, nem? Csak úgy kérdezem, mert én még így tanultam...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13831) orbano válasza Cs.Orsolya (#13830) üzenetére


orbano
félisten

ez már inkább metafizikai téma, de pont ezért nem "természetes". mondja valaki azt, hogy nulla valamim van? nem. azt mondja, hogy nincsen :)
ennyi erővel a negatív számok is lehetnének "terészetesek", mert jelentheti valaminek a hiányát :P
de ettől függetlenül a természetes számok, mint N-nel jelölt halmaz jelentése nem egy abszolut igazság.

A vér nem válik VAZZE!™

(#13832) Wolverine válasza orbano (#13829) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne keverjük az N és az N+ halmazokat :U Mindkettőnek megvan a maga funkciója.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13833) orbano válasza Wolverine (#13832) üzenetére


orbano
félisten

N := N0, N+ := N

miről beszélünk?

A vér nem válik VAZZE!™

(#13834) Archer


Archer
őstag

Üdv! Hogy ne csak matek legyen, tanácsot szeretnék kérni :) Szeptembertől új suliba járok, kb. 50 perc az út oda szóval a buszon van időm "nézelődni" az embereket. Egy lány felkeltette az érdeklődésemet, elég értelmesnek tűnik meg külsőre nem az a cicamica típus mint sokan. Annyit tudok, hogy hol lakik, kerestem iwiw-en hátha megtudok róla valamit de nem találtam meg. Abba a suliba jár ahova én de ott még nem nagyon láttam. Gyakorlatilag csak a buszon találkozok vele. A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne valahogy kezdeményezni vagy legalább megtudni h.foglalt-e?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#13835) orbano válasza Archer (#13834) üzenetére


orbano
félisten

Kezdeményezni? Sehogy. Ha nem akarod a véletlenre bízni, minden gyanúját el kell terelned annak, hogy te fel akarod szedni. Találj ki valami teljesen semleges spontán dolgot és szólítsd le vele. Mindenképpen éreztesd, vagy alakítsd úgy a helyzetet, hogy átmenetinek tűnjön a beszélgetésetek, ne erőszakold rá magad. Például időzítsd az első megszólítást leszállás közbenre. Váltsatok pár szót, aztán elég is annyi (legalább te sem fogsz annyira feszengeni). Aztán legközelebb megint, az alkalom és a szimpátia a többit úgyis adja.
Azt pedig ne akard megtudni, hogy foglalt-e. Ha vissza akar tartani, úgyis azt fogja mondani, hogy foglalt, akár van hapija, akár nincs. Ha pedig tetszel neki, úgyis el fogja titkolni. Bár van olyan is, hogy tetszel neki, nem is titkolja, de össze is jönne így veled. Ezért nincs értelme erről tudakolódni. Te csak ismerkedj vele, mint _emberrel_.

Szerény véleményemet hallhattátok :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13836) Tim82


Tim82
nagyúr

Ezt ma olvastam, úgy érzem, meg kell osztanom a topik olvasóival:

"... a heteroszexuális férfiak a női nem bármely tagját megbámulják, ha az elmúlt már nagyjából tizennégy, és még nem töltötte be a nyolcvannégyet. Scott szerint ennek a szem és a pénisz közötti idegi kapcsolat az oka, és az agynak semmi köze az egészhez."

:DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13837) fordfairlane válasza orbano (#13829) üzenetére


fordfairlane
veterán

Az én matematikámban benne van a nulla, hidd el. Az, hogy egyesek mást mondanak, az nem igazán érdekel.

x gon' give it to ya

(#13838) frame>24 válasza Tim82 (#13836) üzenetére


frame>24
addikt

Az élettani tananyagból nem nagyon emlékszem olyanra, hogy a szemtől közvetlen efferens rostok mennének a fütyihez. Pláne, hogy agyi feldolgozás nuku. Szerintem ilyen figyelemfelkeltő direkt hülyeség. :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13839) Tim82 válasza frame>24 (#13838) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezért a szövegért Stephen King-et hibáztasd (egyik szereplő mondja a másiknak az egyik regényében), de akkor is k*rvajó szöveg :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13840) bandus


bandus
veterán

kb két hete voltunk moziban egy hölggyel.. utána mikor felvetettem, hogy találkozhatnánk megint, akkor sajna nem ért rá, későbbi időpontot meg nem tudott mondani..

azóta nem beszéltünk.. most ő írt nekem, de eddig nem került szóba, hogy találkozzunk. érdemes még felhoznom, vagy haggyam a fenébe, majd ő közli ha akar valamit?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13841) orbano válasza bandus (#13840) üzenetére


orbano
félisten

ő közli...

A vér nem válik VAZZE!™

(#13842) bandus válasza orbano (#13841) üzenetére


bandus
veterán

dánke :R

még nem értem el ehhez a fejezethez a könyvben :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13843) orbano válasza bandus (#13842) üzenetére


orbano
félisten

:P hádde most tényleg. elhívtad, visszautasított, időpontot sem tudott mondani. mit strapáld magad még ezen felül? sőt, ha elvhívna, elsőre lehet visszamondanám, ha másért nem dacból :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13844) frame>24 válasza Tim82 (#13839) üzenetére


frame>24
addikt

ismét szakbarbár tukkadéknak érzem magam :)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13845) Tim82 válasza frame>24 (#13844) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ne szívd mellre, úgy ragadtam ki az idézetet, hogy (kamu) szakszövegnek is elmegy. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13846) Archer válasza orbano (#13835) üzenetére


Archer
őstag

Köszi, egy próbát megér :R

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#13847) Kokkantas válasza Archer (#13834) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

"vagy legalább megtudni h.foglalt-e?"
Fiam, fiam...Olvasd csak el a mottókat az első hsz-ben. Ott a válasz...

[ Szerkesztve ]

(#13848) Wolverine


Wolverine
félisten

Kaptunk még két moderátort a topikba :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13849) Kidus válasza Wolverine (#13848) üzenetére


Kidus
őstag

Kar, hogy nem egyel tobbet :)

Assuming Control

(#13850) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Elég rossz fordulatot vett az életem. Tegnapi nap folyamán úgy éreztem meg kell beszélnem pár dolgot a Párommal, mert hiányzik a régi viszonyulása hozzám. Nem éreztem, hogy fontos lennék számára, nem érzem a rajongást.. 1 hónapja áll fent ez a helyzet. Mikor tegnap átmentem és rákérdeztem, hogy mi is történik és mi folyik le az érzései körül, közölte velem, hogy voltak dolgok, cselekedetek amik sajnos elhidegítették tőlem. Felmerült a szakítás, az újrakezdés, nagy sírások közepette, de nem tudta mit akar. Elmondtam, hogy szeretem és mindent megteszek azért, hogy jó utat vegyen a kapcsolatunk, elmondtam, hogy Ő a mindenem, nem rejtettem véka alá az érzéseimet. Szakítani nem akartam, mivel tudom, ha nem jön vissza hozzám azt a lehetőséget nem akarom és nem gondolok komolyan semmit, de ezt kellett tennem. Gondolván letisztázódnak az érzései. Lelkére kötöttem, hogy keressen, ha újra akarja kezdeni, én várok Rá és azt is közölje, ha nem. Őszintén nem vagyok biztos benne, hogy jól cselekedtem, én nem kereshetem, nem hívhatom telefonon ennek fényében :( Viszont tegnap este már küldött egy sms-t: Jó éjszakát!
msn-en mintha tudatni szeretné velem, hogy éppen mit csinál, mikor ér rá, hátha keresem.
Ezek az én meglátásaim, kíváncsi vagyok a Ti véleményeitekre, tapasztalataitokra. Meddig hagyjam őrlődni és tisztulni az érzéseit és mikor van az a pont amikor muszáj lesz felkeresnem, nehogy átessünk a ló túl oldalára? :F :,(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.