Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13951) fordfairlane válasza Cs.Orsolya (#13949) üzenetére


fordfairlane
veterán

Akkor azért nem tudsz tájékozódni, mert a szereled elvette.

x gon' give it to ya

(#13952) frame>24


frame>24
addikt

...asszem iszok egy kávét. ( :DDD )

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13953) Cs.Orsolya válasza fordfairlane (#13951) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hja, öl, butít, és nyomorba dönt. S a végén még neki kell majd eltartania. És akkor oda minden tartásomnak! :U Kivéve a kitartásomat... ;] :DDD

Önbizalomhiányos maximalistáknak: "Nem lehetsz mindig mindenből a legjobb! Akkor mások nem tudnának miből megélni!"

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13954) Wallz válasza Cs.Orsolya (#13918) üzenetére


Wallz
tag

A szerelmünknek ehhez semmi köze csak nem tudom mi ez,de nem túl jó érzést vált ki belőlem. Nem okosabb csak nem szoktam sokat gyakorolni meg órán magyarázta a tanár de úgy nem értettem igazán de félek hogy ilyen hülyeségek amik nálam vannak megölnek mindent :(
Igen változtat a szerelmünkön mert ha egyikünk több lesz mint a másik akkor ez rossz érzést szül a másikban ami elmúlhat ha találkozunk vagy nem :S
A mienk sajnos távkapcsolat szerűség egy percig sem irigykednék vagy akármi ha ezt nem smsben írta volna meg stb. az a baj hogy hetente tudunk csak maximum egyszer találkozni és minden rossz amiatt van mert nem látjuk egymást gyakran minden rossz akkor kezdődik értem itt rossz érzések a másik iránt stb. mikor nem látjuk egymást hosszú ideig.
Ez amúgy szerinted normális? Nem mindig van ez.. de néha ha bármi ilyet ír hogy pl. voltak itt ott szüleivel rossz érzést szül bennem de végülis azért mert távol van és én is szeretnék vele menni :O
Az a feltétele hogy felnézzek valakire hogy legyen velem kedves és szeressen és érezzem is azt. Kb .ennyi. ne csapjon be és érezzem hogy bármit megtenne értem
Szóval ami fontos hogy távol vagyunk egymástól és irigykedem rá? :( nem tudom de nem irigykednék vagy akármi ha együtt lennénk és nem távol egymástól :O :O
Ami nem kis távolság olyan 70 km a másik hely ahol szokott lenni meg még messzebb van.
Ezek a rossz érzések akkor sem indokolhatóak szerinted ezzel? Távolság.. a távolság csak rosszat szül sztem :(

(#13955) Wallz válasza 7 (#13920) üzenetére


Wallz
tag

De én nem nagyon érzem semmiben sem jónak magamat semmi sem sikerül amibe belekezdek :O
És nem vagyok rossz képességű hidd el mondták már matekból sokat kell gyakorolni vagy nem tudom :(
Amit én nem csinálok úgy de legalább megnézem és és ....
Nincsenek korlátaim matekban tuti.. Nekem is menne úgy!!!!!!! akarom hogy menjen aztán majd meglátom mire jutottam én amúgy sem külsőre sem belsőre nem vagyok elégedett magammal nem tudom így elfogadni magam sem máshogyan se nagyon :S
Mennyi idő telt el kb. a középsulid óta? ha nem titok? csak úgy kb.

[ Szerkesztve ]

(#13956) Wolverine válasza Cs.Orsolya (#13945) üzenetére


Wolverine
félisten

Au revoir, Mademoiselle!

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13957) Wallz válasza Tim82 (#13922) üzenetére


Wallz
tag

Szerintem nem olyan kizárt dolog van ami nagyon érdekel de már az sem a régi úgy.
Már nem érzem azt amit régen mikor még volt pár ember aki normális volt akikkel lehetett levelezgetni a időjárás mérésekről stb. az ami nagyon érdekel.
Én nem szeretném ha egy lány nálam okosabb lenne meg műveltebb meg ilyenek ennek egyenlőnek kell lennie kb. szerintem
Meg sok mindenben a matek nem olyan nagy dolog jó akarok lenni belőle.

(#13958) Wallz válasza Wolverine (#13928) üzenetére


Wallz
tag

Mi az hogy kézségtantárgy?
A végén még én fogom elhagyni mert nem érzem jól magam mellette ezek miatt pl. :O
De azért ha nem leszek jó matekból meg fognak buktatni ő meg megy tovább ugyanúgy egy évfolyamra járunk szóval nagyon rosszul érezném magam ha neki menne nekem meg nem.
:( :(
Nem azt mondtam hogy nehezen megy a matek bár még nem próbáltam megcsinálni ezt a hülye exponenciális izét de nem tudom.
Remélem menni fog de kicsit félek tőle hogy nem.
Figy amúgy nem tudtam múltkor sem mert nem foglalkoztam vele valaki segített és már ment is egész jól szóval ez ennyi.
De nem tudom ez akkor is rossz érzést szül bennem ez az egész nem tudom mi. Nem lehetek ilyen béna. :O

@Majstor (#13929): És mi van ha az egyik "kisebb" lesz valahogyan? Szóval mit érez akkor egy lány ha többnek érzi magát a másiknál? Ez baj? Miért? Örülhetne neki.

@fordfairlane (#13931): Jó én eléggé leértékelem magam de nem direkt úgy érzem hogy semmi sem lehetek igazán meg tök béna vagyok pl öltözködésben meg akármiben :O

----
A hozzászólásaidat egybeszerkesztettem. Amennyiben nem feltétlenül indokolt, ne külön hozzászólásban válaszolj mindenkinek, amíg még szerkesztési időn belül vagy, hanem az itt látható formában. Átláthatóbbá teszi a témát. Köszönöm.

[ Módosította: 7 ]

(#13961) Goose-T válasza Wallz (#13954) üzenetére


Goose-T
veterán

Szerintem a felhőtlen kapcsolatotok előtt te magad vagy az akadály. Közhely, de először magaddal kéne megbékélned. Nem kell mindenáron olyan dolgot keresned, amiben te vagy a jobb, ez nem verseny, ha szeret, nem fogja elvárni, hogy übereld őt bármiben is.

Most azon gondolkozom, vajon tényleg ennyire közhelyeset mondtam, hogy nem akarta senki emiatt leírni, vagy tényleg nekem jutott először az eszembe. :DDD

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13962) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#13945) üzenetére


frame>24
addikt

Nem a feje nagyobb, a melle. ()

Tuti állandóan káoszt kevertek, azt aláírom!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13963) 7 válasza Goose-T (#13961) üzenetére


7
addikt

Nesze neked közhely: [link] :P

(#13964) Lirion válasza Goose-T (#13961) üzenetére


Lirion
addikt

Közhelyes vagy nem attól még igaz. Amíg a béka segge alatt van az öbecsülése, addig nem lesz boldog senki mellett. Szerintem akkor áll készen az ember egy kkomoly párkapcsolatra, ha bnő nélkül is teljes értékű életet tud élni.

Wallz: ha a lány többnek kezdi magát érezni, akkor onnantól kezdve ő szívességet tesz azzal, hogy áldoz rád az idejéből és ha nem pont egy ilyen gyenge srác az ideálja akkor könnyen odébb fog állni.

(#13965) Wallz válasza Lirion (#13964) üzenetére


Wallz
tag

Miért vagyok gyenge? De miért ekkora baj ha többnek érzi magát? ezt nem fogom fel
De én is lehetek erősebb és nem mindig vagyok ilyen de mostanában igen :( :(

(#13966) fordfairlane válasza Goose-T (#13961) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem kell mindenáron olyan dolgot keresned, amiben te vagy a jobb, ez nem verseny...

Nem verseny, de mégis, kellhet az. Kell, hogy legyen valami, amiben érzem, hogy jó vagyok, értek hozzá. Az önbecsülés végett.

x gon' give it to ya

(#13967) Wallz válasza fordfairlane (#13966) üzenetére


Wallz
tag

Igen itt a lényeg mert lehet jobb nálam és akkor mi van? De ha már fáj akkor azért fáj mert úgy érzem én nem lehetek jobb nála semmiből sem. Nem irigykedés ez szerintem.
Ha én a nullán állok akkor persze hogy rossz érzés ha akit közelről ismerek azt mondja hogy ő már többször eljutott 100 közelébe. Ez csak egy példa volt. Mikor én még 1ig vagy ötig se lennék képes vagyis úgy érzem :O
Akit szeretek azzal SZERETNÉK boldog lenni és ezek miatt nem lehetek boldog és ezért fáj.
Talán magam vagyok az okozója de akkor is ez van.

[ Szerkesztve ]

(#13968) Bibby válasza Wallz (#13967) üzenetére


Bibby
addikt

Szerintem nőj fel szépen, aztán majd lesz normális kapcsolatod. Elég lesz később ennyit agyalnod a nők miatt, lesz még bajod velük bőven. :U

Ελευθερια η θανατος

(#13969) Wallz válasza Bibby (#13968) üzenetére


Wallz
tag

Nem én Őt akarom örökké és Ő is engem. Nem lesz más már volt elég más. Ő az igazi. Remélem még nem történt baj és ő sem hagyott el vagy nem akar elhagyni azt mondta szüksége van rám :O

(#13970) Bibby válasza Wallz (#13969) üzenetére


Bibby
addikt

Hány évesek vagytok?

Ελευθερια η θανατος

(#13971) Wolverine válasza Bibby (#13970) üzenetére


Wolverine
félisten

Tippre túl kevés :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13972) Wallz válasza Wolverine (#13971) üzenetére


Wallz
tag

Hát ne tippelgess :(
Amúgy találd ki ha ő 11.es én meg kicsit több

(#13973) Bibby válasza Wallz (#13972) üzenetére


Bibby
addikt

Akkor mondjuk állj neki matekot tanulni ha nem megy és bukásra állsz. Szeptember van még csak... korán kezded az önsajnálatot.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#13974) Wallz válasza Bibby (#13973) üzenetére


Wallz
tag

Estis vagyok ott máshogyan van és nem simára járok.

(#13975) Senki9876 válasza Wallz (#13967) üzenetére


Senki9876
tag

Bocs hogy ezt mondom, de hülye vagy. Ha így folytatod te fogod cseszi a kapcsolatodat.
Ha tényleg ennyire zavar, akkor tegyél ellene és kész, vagy hagyd el. De a hozzászólásaidból én azt vettem ki hogy b@szol ellene mit tenni. Mellékesen érdekes a felfogásod a kapcsolatok egyenlőségéről.

Lehet hogy egy kicsit nyers voltam, de ez a véleményem.

„bagoly mondja verébnek” :F (azért az én helyzetem más volt)

"Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek, azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." Kung Fu-Ce

(#13976) Wallz válasza Senki9876 (#13975) üzenetére


Wallz
tag

Ha ez ilyen egyszerű lenne..
Amúgy milyen felfogásom? anyu mondta nem én ő az aki összezavar.
Nem hagyom el mert nem akarom.
Nem akarom elrontani :O

[ Szerkesztve ]

(#13977) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#13942) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nemnem. Az, hogy én jó vagyok matekból, konkrétan a jó példa volt a rossz példára. :P
Különben is, miféle konvergációs egyenlet? Sose volt még olyan. :U Erőteljes divergenciák, meg szingularitások, na, azok vannak dögivel. :K

És ne fenyegetőzz, mer' megijedek, aztán csak megadom a címet, a lábtörlő alatt hagyom a kulcsot, feltöltöm a hűtőt, meg megvetem az ágyikót (hogy a vendégszeretet miatt ne érje szó a ház elejét), és eltűnök a dzsungelben. :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13978) frame>24 válasza elmoraan (r) (#13977) üzenetére


frame>24
addikt

milyen dzsungelben tűnsz el? ;]

más:
egyébként evvell a szájbavert életmóddal is kitörölhetem a seggem:
legjobban már attól a kérdéstől félek, hogy: "Éééés mivel foglalkozol?"
Mer nem tudom elmondani b+, először elmondom egyszerűen, hogy bacikat b*ogatunk, meg mikrobi, de akkor konkrétabban rákérdez, és akkor jön, hogy vírusok is, meg az egymásra hatásuk, de akkor azt hogyan...stb....és akkor végén látom, hogy valami érthetetlen, pipetta-hokizó agyrémnek néz.
A biofizikás haverjaim hasonlóan szívnak, bemondják, hogy atomerő-mikroszkóp, meg lézercsipesz, (ezek reális, létező berendezések, technikák), és akkor jön a röhej, meg a WTF...

nyáááhh...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13979) orbano válasza Wallz (#13954) üzenetére


orbano
félisten

ez szimpla önbizalomhiány. majd elmúlik :) ha nem érzed magad jónak semmiben, tégy ellene...

A vér nem válik VAZZE!™

(#13980) orbano válasza frame>24 (#13978) üzenetére


orbano
félisten

tanulj/gyakorolj hozzá jó retorikát, mesélj róla átéléssel, a perspektíváidról, színezd ki. hogy majd 40 évesen Te fogod felfedezni a világbékét, és különben is ez a világ jegjobb szakmája, mert milyen jó már, hogy ezzel az emberiséget szolgálod. lényeg: jó perspektíva, szenvedély, ambíciók. és lehetőleg sugallja azt is, hogy sokat keresel vele, vagy legalábbis sokat fogsz.
mit gondolsz én hogy adom el a programozást? a görnyedés okozta hátproblémáimmal, amik miatt havonta holisztikus manuálterápiára járok egy gyúgytornászhoz? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13981) Lirion


Lirion
addikt

Az önbizalom hiány nem múlik el csak úgy, ha nem tesz ellene akkor később komoly gondjai lehetnek még belőle.

Wallz: ezzel a siránkozásall elég gyengének tűnsz, ahelyett, hogy megoldást keresnél mindent kb leszóltál, amit írtak neked és csak az önsajnálatot ontod magadból. Próbáld meg átgondolni és megfontolni a tanácsokat és változtatni a berögződött nézeteiden. Amit meg anyukád mond az se szent írás, ne hagyd, hogy az ő véleménye hátráltasson.

(#13982) frame>24 válasza orbano (#13980) üzenetére


frame>24
addikt

Érted, mer ismerem a "grounding" fogalmát, de hiába, bizonyos dolgokat nem lehet máshogy kifejezni, mint amik.

Mindegy, ma felhúztam magam a sok hülyeségen, szokásom szerint.

Orsolya: én elmegyek, csak legyen má' valami dolgom Bp-en. Aztat. :D (vagy eccerűen kell kreálni egy alkalmat, csak e céllal, azt' jóvan)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13983) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#13978) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ááá, pedig ez halálosan izgalmas! Teljesen felcsigáztál ezzekkel! Egyszer muszáj eljönnöd haverostól teázni! :K :D

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13984) orbano válasza frame>24 (#13982) üzenetére


orbano
félisten

nem csak a kifejezésen van a hangsúly, hanem az előadáson. nekem az összes barátnőm kedves mosollyal hallgatja végig a hülyeségeimet és az elképzeléseimet, pedig nem hinném, hogy a tartalma érdekelné őket. de tetszik nekik, ahogy gyermeki átéléssel magyarázom, és látják, hogy nagyon szeretem, amit csinálok. ez a vonzó benne, nem a kvadratikus formulák numerikus megoldása...

A vér nem válik VAZZE!™

(#13985) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#13983) üzenetére


frame>24
addikt

egyébként van valami esély rá, hogy áthelyeznek egy közeli barátommal Bp-re, de nem merem elkiabálni. Én szívesen mennék, akkor is, ha mondjuk az albérlet, stb. drágább.

amúgy jó pihenést!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13986) Kokkantas válasza elmoraan (r) (#13914) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Egy olyan világban, ahol a nők box-olnak, fociznak, súlyt emelnek, és olyan dolgokat csinálnak amik egyáltalán nem a nőknek kéne nem lehet azt elvárni, hogy "a fiú legyen több". Azt nem tudom, h miért neked írtam ezt.

(#13987) Kokkantas válasza Wallz (#13958) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

A matek az főleg gyakorlás kérdése. Tudod... Deriválni egy lovat is meg lehet tanítani.

(#13988) 7 válasza orbano (#13984) üzenetére


7
addikt

Akár lány volnék, akár nem, én a kedves mosoly mögött valószínűsíthetően azon morfondíroznék, hogy hova a francba és milyen kifogással tudnék eltűnni, ha tényleg nem érdekel, amit regélsz. ;]

(#13989) elmoraan (r) válasza Kokkantas (#13986) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Azt nem tudom, hogy miért nekem írtad, mer' én tudom. Eddig egyetlen csontom tört el, de azt egy lány csinálta, méghozzá foci közben. :B (Gyilkos becsúszás páros lábbal rulz.) Biztos tetszettem neki, vagy mi. :DDD
Ami a lovakat és a deriválást illeti, nekünk a HáRe gyakvezérünk elkezdte magyarázni a Laplace-transzformációt, aztán megunta, és azt mondta, hogy "ezt úgyis inkább megszokni kell, nem megérteni." :U (Aztán persze meg is kellett érteni, de azt hiszem, nem is annak a tárgynak a keretében esett le...)

FRém: hogyhogy milyenbe? Hát mondjuk ilyenbe. Majomnak ott a helye. :DDD
De ha éppen nem sikerül oda eljutnom, akkor majd üdvözöllek itt. :P

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13990) orbano válasza 7 (#13988) üzenetére


orbano
félisten

há' nem is leszel a barátnőm az tuti :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#13991) Wolverine válasza Wallz (#13976) üzenetére


Wolverine
félisten

Pff. Van neked szabad, önálló gondolatod a párkapcsolatról, amibe nem lehet beleszólni, vagy arra hajlasz, amerre mondják? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13992) Tim82 válasza orbano (#13990) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem tudod, mit hagysz ki. :DDD

Elsőként Yetike nővéváltoztató operációjának költségeit. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13993) orbano válasza Kokkantas (#13986) üzenetére


orbano
félisten

úú pedig ha tudnád hogy a kickboxos csajok... hmmm :) mondjuk a boxot én is elítélem, attól nagyon elfogy a mellük. káros!!!!

de nem tudom ennek mi köze van ahhoz, hogy alapvetően az a "normális", ha a férfi a Férfi és ő legyen a "több". Nem kell ahhoz mindenben jobbnak lenni, nem is lehet. Ez önértékelési, önbizalmi kérdés, vagy hogy lehet ezt értelmesen megfogalmazni. Egy normális kapcsolatban ez a fajta nexus magától kialakul. Ehhez csak az kell, hogy a férfi valóban férfi, a nő pedig nő legyen. Belül.

A vér nem válik VAZZE!™

(#13994) Majstor válasza Wallz (#13958) üzenetére


Majstor
senior tag

"Szóval mit érez akkor egy lány ha többnek érzi magát a másiknál?"
Ha dúsgazdag vagy, akkor "szeretetet/tiszteletet" fog érezni (LOL)... Ha pedig szegény vagy, és egyben "nyomorék" is, akkor bizony Wallz "LAPÁTOT" fog érezni. :U
Nem igaz, hogy nem lehetsz semmiben sem "jobb"!!! :((( ... az a lényeg, hogy nem nála kel "jobbnak" lenned, hanem fogj olyasvalamihez, amit igazán szeretsz, és amihez valamennyire értesz is >>> valami olyasmit tegyél az "asztalra", amire büszke lehetsz... de főleg Ő legyen büszke Wallz-ra. :)
pl. gitár/ének, garfika/portré, fotózás, építsd fel Neki gyufákból az Eiffel-tornyot stb.

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#13995) dragonfx


dragonfx
veterán

mér kell nekem mindig vidéki csajjal szimnpatizálnom... :O faxkivan....mér nem tud olyna tetszeni aki itt lakik 1 utcára... :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13996) orbano válasza dragonfx (#13995) üzenetére


orbano
félisten

áhh a pesti csajok zakkantak...

A vér nem válik VAZZE!™

(#13997) fordfairlane válasza Majstor (#13994) üzenetére


fordfairlane
veterán

építsd fel Neki gyufákból az Eiffel-tornyot

Emlékszem egyik hódítási kísérletemre, amikor is elmeséltem egy nőnek, hogy az Eiffel torony tulajdonképp gumiból van. Nem sikerült befűzni, de elhitte. :DDD

x gon' give it to ya

(#13998) Majstor válasza fordfairlane (#13997) üzenetére


Majstor
senior tag

Pedig abból van. :O :DDD :C

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#13999) frame>24 válasza fordfairlane (#13997) üzenetére


frame>24
addikt

lehet, hogy tkp. jobban jártál nem? ;] (jah, tudom, nem beszélgetésre kell őket használni)

by ze way, az a szám alul a bankkártya pinkódod? Felírtad, hogy el ne felejtsd, mi? :DDD (bár googel alapján van ilyen rádió is, c64 hangchip, sőt weblap is, mely semmit sem csinál)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#14000) Tim82 válasza frame>24 (#13999) üzenetére


Tim82
nagyúr

"jah, tudom, nem beszélgetésre kell őket használni"

ejnye, ezt a hímsovinizmust.

hát mosogatni ki fog? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.