Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13251) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#13250) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

"Tudtad, hogy a szomszédunknak három nyuszija van?"

'Éjt.

:P

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#13252) Kokkantas válasza Cs.Orsolya (#13245) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

A válasz: 42 :DDD

(#13253) frame>24 válasza frame>24 (#13247) üzenetére


frame>24
addikt

* repertoáRRal, akarom mondani!

Orsolya Néni, fúúúú, énbelőlem aztán elő lehetne hozni olyan interoegókat, hogy bűnmegelőzés czéljából le is csukatnál...asszem

ez a szó (interoegó) még gúgelban sincs fenn...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13254) Cs.Orsolya válasza frame>24 (#13253) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Á, integráltatnám őket a fő identitásodba, és akkor kiegyensúlyoznák egymást. Nincs olyan ember, akinek a tudattalanjában ne lenne ott minden jó és minden rossz azon kívül, ami a tudatában van. :DDD Tudom, hogy ez most egy színvonaltalan megfogalmazás lett, de kifejezi a tökéletes lényeget:)

Az interoego kifejezést én gyártottam az előbb, azt jelenti hogy belső eredetű entitás. Csak ezt így leírni lusta voltam. :B

Elmo: és Te követted a "fehér nyuszit"? Vagy a vérnyulat? ;) :DDD

Kokkantás: Nálam mindig van törölköző! :B ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13255) bandus


bandus
veterán

hazaértem a moziból, szerintem jól sikerült a délután :) előtte beszélgettünk, meg kávéztunk majd' három órát, aztán film, aztán elkísértem a hévig. azt meg holnap kitalálom mi legyen a köv. lépés :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13256) "B"


"B"
tag

Mostanában inkább elkerülöm a nőügyeket illetve a nőügyem..elég volt :W
hogy is mondjam..most önmegvalósítok.. :DDDvagy tudja fene de jól érzem magam a bőrömben, de 1et tutira állíthatok,és ez akár tanács is..Olyan vonat után nem kell futni ami nem áll meg..
(bár gondolom ismerős)
na jc :)

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#13257) Cs.Orsolya válasza Majstor (#13248) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Távol-Keleten az emberi létformát nagyon sokra becsülik, mert az ottani hitrendszerek szerint a legkönnyebb útja egy embernek vezet a végső megvilágosodáshoz. A boldogságot viszont nem értékelik többre a boldogtalanságnál. Mindkettőt ugyanolyan szélsőséges állapotnak tartják, amely fogva tarthatja a szabad akaratot, és elveheti tőled a szabad választás lehetőségét. (Legtöbbször így is történik) Ugyanakkor mindkettő állapotot nagyra becsülik, mert nagyon fontos tapasztalati lehetőséget látnak benne, az Útat a végső valósághoz. ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13258) Wolverine válasza Cs.Orsolya (#13254) üzenetére


Wolverine
félisten

Orsi, ugye láttad az Azonosság c. filmet? :) Ez csak úgy eszembe jutott most...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13259) "B" válasza Cs.Orsolya (#13257) üzenetére


"B"
tag

Megvilágosodás..hmm..

de ez egy feltételezés,hogy az embernek a legkönnyebb az útja,és ha nem így van?..a hit zerint igen,de ha a legnehezebb?..és még vmit nem értettem hogy kiemelve az embernek a legkönnyebb,kinek nehezebb akkor? :U
(de nem szeretnék mélyen belemenni)

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#13260) d_Gabesz007


d_Gabesz007
csendes tag

Sziasztok

Van egy lány akit nagyon kedvelek és úgy nézk ki, hogy ez kölcsönös. :) Hamarosan viszont jön a lány 20. szülinapja (a dupla X mindig egy szép szám :)) ,legalább annyira ,mint amikor 18 éves lesz az ember). A baj viszint az, hogy valamivel meg kéne lepnem, de fogalmam sincs mivel. :B , annyira még nem ismerem. Valami ötlet esetleg? (Tudom, hogy a szándék a fontos, de most tényleg semmi ötletem sincs.).

(#13261) tildy válasza Viszlát (#13219) üzenetére


tildy
nagyúr

Inkább válogassak, és nézzem meg jól (főleg ezek után) , hogy kit engedek magam mellé, minthogy megint ugyanígy járjak. Neeeem, kérlek szépen mostmár nekem is lesznek igényeim a leendő pasival szemben, nemcsak neki....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13262) Majstor válasza Cs.Orsolya (#13257) üzenetére


Majstor
senior tag

„A boldogságot csak az bírja el, aki elosztja.” /Hamvas Béla/.

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#13263) tildy válasza Nowhereman (#13233) üzenetére


tildy
nagyúr

Tényleg jól láttad :( :R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13264) Bencus88 válasza d_Gabesz007 (#13260) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én barátnőm is 20 lesz és ő nagyon üröl az ilyen fürdősós dolgoknak meg tusfürdő gyertya valami testápoló én ilyenekre gondolok

(#13265) 7 válasza d_Gabesz007 (#13260) üzenetére


7
addikt

Próbálj valami maradandót készíteni saját kézzel, hátha. Egy fonott karkötő/nyaklánc, esetleg ugyanez gyöngyfűzéssel (sok meló), valami kis faragás, ilyesmik.

(#13266) Bencus88 válasza 7 (#13265) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez kicsit gyerekes sztem.20 éves a hölgyemény :C

(#13267) Esmein válasza Bencus88 (#13266) üzenetére


Esmein
nagyúr

Soha nem gyerekes, amibe energiát fektetsz.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13268) Bencus88 válasza Esmein (#13267) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor rossz jelzőt használtam, de egy 20 éves lány nem tudom örülne e neki :R Biztos kedves gesztusként értékeli, ki tudja mit reagál :R

(#13269) Esmein válasza Bencus88 (#13268) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát ha nem tetszik neki amit verejtékes munkával összegörcsölsz, akkor mondon le :D

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#13270) Bencus88 válasza Esmein (#13269) üzenetére


Bencus88
nagyúr

faragjon neki egy szép bútort azt biztos értékeli:)

(#13271) frame>24 válasza Bencus88 (#13270) üzenetére


frame>24
addikt

A székely farag egy nyárfát az udvaron.
- Mi lesz abból édesapám? - kérdi a fia.
- Kocsirúd. - feleli az öreg.
Egy óra múlva megint arra megy a gyerek.
- Mi lesz abból édesapám?
- Fejszenyél.
Megint egy óra múlva:
- Mi lesz abból édesapám?
- Fogpiszkáló, ha azt is el nem b*szom.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13272) "B" válasza d_Gabesz007 (#13260) üzenetére


"B"
tag

Vidd el vacsorázni vmi szolíd de azért jó helyre(nem a sarki kínaiba)
és így 2 legyet ütsz 1 csapással,az ajándék hogy meghívod..és közben meg mégjobban megismered.. :)

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#13273) Bencus88 válasza frame>24 (#13271) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ezt ismerem nagyon jó :C
"B":Nagyon franko ötlet ;)

(#13274) "B" válasza Bencus88 (#13273) üzenetére


"B"
tag

:) ;)

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#13275) fordfairlane válasza tildy (#13261) üzenetére


fordfairlane
veterán

Inkább válogassak, és nézzem meg jól (főleg ezek után) , hogy kit engedek magam mellé, minthogy megint ugyanígy járjak.

Ez könnyen túlzott óvatossághoz vezethet, ami azt eredményezheti, hogy senki nem lesz elég jó, mert ott lesz a "de mi van, ha elhagy" érzés.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#13276) Wolverine válasza Bencus88 (#13266) üzenetére


Wolverine
félisten

Erősen félreérted a "gyerekesség" fogalmát.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13277) fordfairlane válasza Wolverine (#13276) üzenetére


fordfairlane
veterán

Lehet arra célzott, hogy az ő kézügyességével nem születhet komoly műalkotás. :)
Ha belegondolok, hogy nekem mennyi van, hát azt még egy gyerek is könnyen túlszárnyalhatja. :DDD

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#13278) Viszlát válasza Bencus88 (#13268) üzenetére


Viszlát
addikt

Azért az ilyen karkötős, nyakláncos dolgokkal már akkor érdemes előrukkolni, ha jól ismered a leányzót, nem mindenkinek jönnek be ezek az elvont, megidealizált "alkotások".

mod: félrement, bocsánat.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13279) Bencus88 válasza Wolverine (#13276) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most a hsz-eket gyűjtöd öreg?Vagy te mindenhol belém akarsz kötni?Gondolkodj el kicsit és menjél vissza játszani vagy mit bánom én rólam lehet leszálni köszönöm

Viszlát:Ne nekem mond tisztába vok vele:D

(#13280) Wolverine válasza Bencus88 (#13279) üzenetére


Wolverine
félisten

Én most sírok a röhögéstől... :DDD

Bíró úr, nincs több kérdésem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13281) 7 válasza Bencus88 (#13268) üzenetére


7
addikt

Ha belegondolsz, egy ajándéknál az sokszor plusz érték, ha nem csak leveszed egy polcról, hanem te magad csinálod meg (persze úgy, hogy amire kell, arra lehetőleg hasonlóképp jó legyen, mint a bolti, tehát szekrényt ne ácsoljon az ember, ha hülye hozzá).

Vegyünk egy pusztán elméleti példat: Mint említetted, a barátnőd szereti a gyertyákat, fürdősókat. Nos, egy gyertyát például nemigen lehet elrontani, mi több, ott aztán rendesen kiélheti az ember a kreativitását. Tegyük fel, hogy utánanézel a gyertyaöntésnek, amiről tudjuk, hogy nem nagy meló, otthon is könnyen megoldható, és te magad csinálsz gyertyát ahelyett, hogy boltban vennéd. A párod ugyanúgy azt kapná, amit szeretne, minőségben aligha hibázhatsz, plusz még elmondhatod neki, hogy igen, ezt te csináltad a saját kezeiddel.

Mit gondolsz, melyik esetben becsülné meg jobban a gyertyát? Ha szimpla bolti darab volna, vagy egy olyan, amit te csináltál kizárólag neki?

Tartom, hogy az, hogy valaki időt szentel az ajándék elkészítésére, azt sugározza, hogy törődik a másikkal, hiszen csak a másik miatt ült le és fordított időt a dologra.

Nyilvánvalóan ez csak akkor működik, ha az ember ésszel csinálja ezt, figyelembe véve az ajándékozott igényeit, önkritikával dolgozik, és nem minden alkalommal veti be ezt a dolgot, mert az olyan, mintha egy férfi minden ajándékozáskor egy nyakkendőt kapna.

[ Szerkesztve ]

(#13282) Bencus88 válasza 7 (#13281) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez a gyertyaöntős dolog nagyon tetszik biztos ki fogom próbálni.És még meg is dicsérne:D

Amúgy ez az ötlet persze onnan ered, hogy manapság mindenki bemegy már a boltba megveszi az ajándékot és kész ez régebbi hagyomány, hogy mindenki saját kézzel készítette az ajándékot.Elég kevés emberke maradt aki saját maga állítja elő az ajándékot kár:(
Mindenesetre örülök ennek a gyertyaöntögetős dolognak és teljes mértékbe igazad van :R

(#13283) 7 válasza Bencus88 (#13282) üzenetére


7
addikt

Látod, a megfelelő dolgot elkészítve már nem is olyan gyerekes... ;)

(#13284) fordfairlane válasza 7 (#13281) üzenetére


fordfairlane
veterán

Gyertyaöntés házilag :Y Elképzeltem magam, amint otthon kis kohót építek, és acélfelniket kovácsolok. Ajándék :DDD

x gon' give it to ya

(#13285) fordfairlane válasza 7 (#13283) üzenetére


fordfairlane
veterán

Felpiszkáltál ezzel a "gyertyaöntés házilag egyszerű" dologgal, megnézem a neten, hogy is kell.

x gon' give it to ya

(#13286) Dylen válasza fordfairlane (#13285) üzenetére


Dylen
aktív tag

Én csináltam gyertyát, azt hiszem még első osztályban:) Répa alakú lett:D
Egyébként érdekes volt, körbejártunk egy nagy asztalt és bele kellett mártogatni a megolvasztott faggyúba egy zsinórt, amikor odaértünk a fazékhoz.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#13287) fordfairlane válasza Dylen (#13286) üzenetére


fordfairlane
veterán

Elképzeltem, hogy mennyire jó lenne egy gyertya, aminek az anyagát én állítom össze! Lenne benne pl. kávé :D

x gon' give it to ya

(#13288) tildy válasza fordfairlane (#13275) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, ez is igaz. Azért hála égnek nem hosszú a megfelelőségi lista , legalábbis nem akkora, mint amit kukac mutatott :U :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13289) Viszlát válasza Dylen (#13286) üzenetére


Viszlát
addikt

Már első osztályban egyből répa? :U

Bocsánat, magas labda volt. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13290) Dylen válasza Viszlát (#13289) üzenetére


Dylen
aktív tag

A répa egy sárgás színű zöldség, semmi több... nem értem mire gondolsz :U

:D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#13291) Bencus88 válasza 7 (#13283) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ez a gyertyaöntés nem is, de hogy meghallottam a gyöngyfűzést egyből beugrott amikor még 10 éve gyöngyöztem, hogy meglepjek vele valakit meg a korosztályom is azt csinálta.

(#13292) "B"


"B"
tag

ha már minenáron sajátkézzel készített dolgokat akartok,akkor ajánlom a hobby boltokat ;)

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#13293) Cs.Orsolya válasza Wolverine (#13258) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nem rémlik, hogy láttam volna. :(

"B": ha majd megvilágosodtam, akkor pontos választ tudok adni a kérdésedre. Addig csak azt tudom mondani, mint a Tibeti Halottaskönyv a 6 teremtett világ lényeiről. Érdemes elolvasni, mert nagyon érdekes.

Ajándék téma: Teljesen mindegy, hogy veszed-e, vagy magad csinálod. Az a fontos, hogy illjen a lányhoz!
Már az is nagyon sokat tud dobni a dolgon, hogy ha speciálisan csomagolod be, és ehhez keresel trükköket. Én pl. dekoráló anyagokat szedegettem össze mindenféle helyekről, és azokból találgattam ki csomagolásokat egyszerű illatos gyertyákhoz. Van, amir szó szerint rávarrtam a csomagolást.
De sokat tud dobni az is a dolgon, ha nem csak veszel valamit, hanem kitalálod egy kompozícióban hogyan nézne ki, és mellé veszel dolgokat, amik apróságok. Pl. veszel egy egyszerű üvegtálat, de telitöltöd kaviccsal, és arra rakod rá a gyertyát.
Vagy veszel egy könyvet, és szép könyvjelzőt készítesz rá karton papírból, kivágott bőrdarabokból, egyéb textilekből, vagy vastag temperából, és a végén lelakkozod, vagy lefújod valami tartósító anyaggal, amitől nem repedezik fel a festék.

Önthetsz gipszből kagylókat, csillagokat, ezekhez használhatsz természetes üreges dolgokat, vagy egyszerű csokis műanyagokat, amikben a pralinék vannak, de használhatsz dióbelet is, de abból csak széttörve lehet kiszedni a gipszet.

Az a fontos, hogy a lány ruhája, haja tükrözi, hogy milyen anyagokat szeret: fa, kő, textil, vagy természetes anyagok, esetleg fémek? S ha változó, akkor milyen a színvilága, ehhez mi illik.

Vehetsz neki kendőt, sálat, vagy díszpárnát, vehetsz egy érdekes kis terítőt egy indiai boltban, vagy egy egyszerű táskát a ruhájához, ami nagyon tetszik rajta. Ha nem túl exkluzív a táska, akkor nem is lesz nagy ajándék. Sok minden van.

Írhatsz neki egy cd-t teli mp3-mal, amiken olyan zenék vannak, amikről azt érzed, neki is tetszhet, de ezzel bevezeted őt a saját zenei világodba is. Ha jól válogatsz, ez igazi nyerő ajándék.

Kismillió ötlet van arra, mivel lehet meglepni egy nőt. ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13294) "B" válasza Cs.Orsolya (#13293) üzenetére


"B"
tag

ok..értettem.. :)

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#13295) d_Gabesz007


d_Gabesz007
csendes tag

Köszönöm szépen a tanácsokat/ötleteket mindenkinek :R Sok jó van köztük, bár azt még nem tudom melyiket választom. :)

(#13296) 7 válasza Cs.Orsolya (#13293) üzenetére


7
addikt

És akkor még extrázzuk. Eddig megvolt a készítés kontra vásárlás, a csomagolás, de még legalább egyvalami marad: az átadás.

Többféle módon is át lehet adni egy ajándékot, s hogy csak néhány példát mondjak ötletébresztőnek:
Adott a klasszikus, filmekben is látható "csukd be a szemed, de ne less!", aztán jól meglepő.
Aztán ott van még a váratlan helyekre eldugott, több részletből összeálló ajándékcsomagocska, bár ez akkor a legszerencsésebb, ha minden darabja sugall valamit, és tudni lehet, hogy hány darabot kell összeszedni. Mint egy kincskeresés.
Lehet több részletű ajándék helyett helyett mindenféle jelzésekkel körbevezetni a házon, kerten, mindenhol (pl. kis fecnik, hogy ide menj, oda menj) a delikvenst, hogy aztán végül valahol rábukkanjon a dologra.
Rejthető süteménybe is, ha olyan az ajándék, csak gondoskodni kell arról, hogy elég feltűnő legyen, nehogy lenyelje.
Játszottam már azzal is, hogy gyorsan betuszkoltam a számba, mielőtt találkoztunk, s csók közben ügyeskedtem át az övébe.

Úgyhogy kreatívkodhatunk, bizony! :)

(#13297) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Voltam ma futni. Elbicajozott mellettem egy öreg, vékony fószer, egy 300 éves Camping bicajon. Amikor elengedtem, visszaszólt, hogy "Köszönöm cukorfalat." Én meg visszaszóltam: "Nincs mit, szépfiú!"
Erre vidáman tekert a haverja után, hogy "Hallottad mit mondott a csaj..."

"Amilyen az adjonisten..."
:U :DDD

Az előbb hallottam:

Nekem nem kell férfinak lennem! SZÍNÉSZ VAGYOK!

[ Módosította: I_Am ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13298) Cs.Orsolya válasza 7 (#13296) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Én annak is örülök, ha a nekem vett csokit nem eszi meg, mire megint megyek hozzá... :U :DDD (A szándék a fontos. Ilyennek szeretem Őt. :B )

U.i.: Ha egy moderátor erre jár, kicsinosíthatná az előzőt, mert eltoltam a szerkesztést, és lejárt az időlimitem.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#13299) 7 válasza Cs.Orsolya (#13298) üzenetére


7
addikt

Hm. Legközelebb egy csokival kéne eljátszanom ezt a csókos mutatványt... köszönöm az inspirációt ;] :DDD

(#13300) Cs.Orsolya válasza 7 (#13299) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

:B Mellékállásban múzsa is vagyok. ;) :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.