Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#51851) Parson válasza elder troll (#51850) üzenetére


Parson
addikt

Szerintem még tápoljad a karaktered, kutass fel mellékszálon lévö dolgokat, küldetéseket, stb. Nálam almából jelenleg kb ~1000 db van Link farzsebében... :DDD És valóban lesznek olyan esetek, amikor kelleni fog adott drágakö... de azért jó hir, hogy a drágakölelöhelyek is 'újranönek', szal no para. :D

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#51852) elder troll válasza Parson (#51851) üzenetére


elder troll
senior tag

Amúgy pont almából és húsból akartam betárazni, csak a sütés része nem volt kerek, bár az 1000 db alma eléggé durva mennyiségnek tűnik. Kezdem érteni, hogy milyen módon tudtok 150 órákat beletenni a játékba.

(#51853) Parson válasza elder troll (#51852) üzenetére


Parson
addikt

Én spec MINDENT begyüjtök ami az utamba kerül. Ráérek. :DDD
Meg ezekben a napokban amúgy is szünetel nálam a játék egyéb nyári programok miatt, szombattól meg megyek is direktben nyaralni egy hónapra...

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#51854) Micsurin válasza elder troll (#51852) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hamar összejön, semmit se csinálsz és lesz vagy 200 csak azzal, hogy ami szembe jön és könnyen megvan azt lekapkodod. :D

Hús dettó, egy csirke 1-2db. Ha van szembe madár raj mehet a gömb bomba aztán legalàbb egy kell hulljon. Makk dettó, gomba kagyló rák szintén.

Itt inkább ami vicces az a speckó nyilak de a megfelelő gyíkok behatárolása után a térképen az sem para. :D

Mászásra meg magától jön majd ha nincs elég base stam akkor legyen stam növelő kaja. :DD

A nagyobb baj, hogy nincsenek vonalak sem bármi amin vezetne pl a 12 emlékhez meg úgy kb bármihez az első Divineon túl, párom vett a héten fehér OLED-et (na vajon mi gyújtotta be nálam a megy a V2 vonatot :DDD ) és Zeldat. Mondjuk egymásnak mit találtunk aztán nézünk mint borjú az új kapura… fejleszthető armor? Milyen klánból milyen harcos? Skill fejlesztés? Mivan? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#51855) hombre[EU] válasza elder troll (#51850) üzenetére


hombre[EU]
veterán

shrine: azokból a tesztekbōl 3 fajta van. minor,moderate és major...na a majort azt hanyagold :D a moderate-et meg lehet csinálni alacsony szint mellett is, de felesleges vele szenvedni, majd ha egy szinten lesztek

a divine beasttōl nem kell félni. ha megtaláltad kakariko-t (falu) akkor indulj északnak az úton és odavisz a story

Life, Uh, Finds A Way

(#51856) Micsurin válasza hombre[EU] (#51855) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Golyó gyro maze és társai a minor? Mi a major pl? Guardian wise van major? Azokból még a sok robotos/nagy robotos sem hű meg ha bár én az első guardiant is egy szál fa boko shield és 3 szív kíséretében bontottam le a map közepe fele… tudom csóki a jelige. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#51857) Parson válasza hombre[EU] (#51855) üzenetére


Parson
addikt

Én közben már eljutottam olyan szintre, hogy a majorokat is lazán megcsinálom... és jó is, mert 3 jó erös fegyvert is adnak végül + ami a ládában van. Tény hogy lépésröl lépésre kell haladni, és a tul nehéz dolgokat az elején inkább hanyagolni.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#51858) hombre[EU] válasza Micsurin (#51856) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem a test of strenghtrōl beszélt. ott a major az lvl4-es scoutok (több ezer hp, ++ weap)

(#51857) Parson hàt igen, a végén már a lynelek is beleférnek a 30mp-es videóba :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#51859) Parson válasza hombre[EU] (#51858) üzenetére


Parson
addikt

Na azokat még vmiért kerülöm... Mindig van hova fejlödni... :D

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#51860) tboy93 válasza Parson (#51857) üzenetére


tboy93
nagyúr

55 ora utan mar a major sem volt kihivas, mert olyan fegyvereim voltak.

(#51861) penge111 válasza Rigormortiis (#51845) üzenetére


penge111
addikt

A kövi része (Mario and Rabbids Sparks of Hope) olvasatom szerint még jobb :DD

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#51862) Parson válasza tboy93 (#51860) üzenetére


Parson
addikt

Számomra ez nem verseny az idővel. ~230 óránál járok. :)

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#51863) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Volt valami leak? Megint sok a 2024 végi hír.

...de nagyon sírnék a röhögéstől egy OLED Lite-on aztán egy 2025-ös nextgenen. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#51864) ρσгτσ válasza Micsurin (#51863) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak a szokásos, főleg a múltkori pletykák és szivárgások alapján.

Lite OLED nem valószínű, hogy érkezni fog. Sőt, az új gépnél is nagy az esély, hogy nem OLED lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51865) David888 válasza Micsurin (#51863) üzenetére


David888
tag

Néhány fejlesztőstúdió megkapta a Switch utódjának prototípusát és LCD kijelzővel van szerelve. Úgy gondolják a gyártás költsége miatt nem OLED kijelző lesz.

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#51866) tboy93 válasza ρσгτσ (#51864) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én arra vagyok kíváncsi, hogy meg merik-e lépni, hogy nem lesz az új gép visszafele kompatibilis.

(#51867) Scarletiel válasza mirci18 (#51834) üzenetére


Scarletiel
senior tag

De szeretnék egyszer egy munkahelyet ahol engednek gamelni ha nincs munka.

(#51868) ldave


ldave
félisten

35 óra alatt elértem a Pikmin 4 végére. Még van benne pár teendő, nincs meg 100%-ra minden pálya, a többi spoiler lenne. Szerintem ez egy remek játék lett, idén simán top3-ban lesz nálam.

A Slime draws near! Command?

(#51869) consono válasza tboy93 (#51866) üzenetére


consono
nagyúr

Eddig megmerték... Én sajnos el bírom képzelni, hogy a BC majd felhőből streamelve lesz csak elérhető...

"In God we trust. All others must bring data"

(#51870) tboy93 válasza consono (#51869) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez esetben én akkor elleszek még a Switch-el egy darabig és nem rusholom a váltást.

(#51871) hombre[EU] válasza tboy93 (#51866) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az attól függ nvidia lesz-e a chip

Life, Uh, Finds A Way

(#51872) 30z.Samu válasza tboy93 (#51866) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezért nem merem meglépni azt hogy a Jurassic Park Classic gyűjteményt Switch-re vegyem meg. Mert gondoltam ha már Nintendo játékok voltak legyenek most is ott. De ha nem lesz BC és eladom a Switch-et, akkor az szívás. Marad a Steam.

Sic Parvis Magna

(#51873) tboy93 válasza 30z.Samu (#51872) üzenetére


tboy93
nagyúr

Vedd kartyasan. Legrosszabb esetben eladod es megveszed később steamre.

(#51874) 30z.Samu válasza tboy93 (#51873) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez is egy megoldás.

Sic Parvis Magna

(#51875) tboy93 válasza 30z.Samu (#51874) üzenetére


tboy93
nagyúr

N játék ugysem fogja eldobni az arat nagyon.

(#51876) Norb79 válasza tboy93 (#51875) üzenetére


Norb79
őstag

Maximum kicsit tovább tartja az ember, míg felmegy 10-100x-osára az ára a kártyának. :DDD

(#51877) 30z.Samu válasza Norb79 (#51876) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, mint ahogy a NES és SNES játékokat, arany áron mennek most a jó állapotúak. :D

Sic Parvis Magna

(#51878) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hátha segítek valakinek ezért leírom a tapasztalataimat 2 tokkal is. Az első a Spigen Rugged Armor. Ezt leginkább kizárólag handheld használathoz ajánlanám. Kicsit nehéz, de nagyon egyben tartja a masinát, szuper ergonómikus a fogása, viszont ki kell venni belőle, ha dokkolva szeretnénk játszani.

A következő a Spigen Thin Fit. Ez könnyebb, kevésbé ergonómikos a fogása, ám továbbra is jobb érzés ebben kézbem tartani a konzolt, mint magában. Mindezekkel együtt befér így a dokkolóba, és még ki is lehet támasztani, ha tabletop kívánjuk használni a kis konzolt.

Bocsi a tapicskolás-nyomok miatt :P

Mindkettő tok szuper, Spigen minőség, nekem a harmadik telefonomon és a tabletemen is Rugged Armor van, prémium anyaghasználat és megbizható védelem jellemzi a dél-koreai gyártó termékeit.

Ez nem valami fizetett hirdetés (bár az lenne ;] ), egyszerűen elégedett vagyok a termékeikkel, és hátha más valaki is ilyesmit keres.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#51879) tboy93 válasza Rigormortiis (#51878) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jól néz ki ez a splatoon edition, de még nem döntöttem el, hogy megér-e ez nekem +20e Ft-ot az alap oledhez képest.

(#51880) DevilAqua válasza tboy93 (#51879) üzenetére

Talán annyiból érhet többet, hogy ezeket általában könnyebb eladni ha oda kerül a sor. Mondjuk 1,5-2 év múlva kirakod a sok fehér OLED mellé akkor hidd el nyugodtan ráteheted azt a 20-ast :D

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#51881) tboy93 válasza DevilAqua (#51880) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kék-piros joyconos oled vagy splatoon 3. Fehér nem játszik :) Fehér kontroller max vitrinbe való.

[ Szerkesztve ]

(#51882) Phoen|x válasza DevilAqua (#51880) üzenetére


Phoen|x
őstag

Csak óvatosan törölgesse az ember. :DDD

Go Gunners!

(#51883) tboy93 válasza Phoen|x (#51882) üzenetére


tboy93
nagyúr

:DDD

(#51884) Rigormortiis válasza DevilAqua (#51880) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Így gondolom én is. Később bőven rá lehet majd kérni azt a plusz huszast, plusz szerintem jobb ránézni is, annyira jól néznek ki a joyconok :K

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#51885) Rigormortiis válasza tboy93 (#51881) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mindenki döntse el, melyik néz ki jobban :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#51886) tboy93 válasza Rigormortiis (#51885) üzenetére


tboy93
nagyúr

Gyűlölöm a sonyt hogy a fehér volt a default kontroller a ps5 mellé :D

(#51887) Phoen|x válasza Rigormortiis (#51885) üzenetére


Phoen|x
őstag

Sokaknak indifferens a nyxi, hori, stb. kiegészítők miatt.
Amúgy szerintem is jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#51888) hombre[EU] válasza Rigormortiis (#51885) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én nem tudom hogyan tudtok játszani ezekkel rosszul elhelyezett miniatūr gombokka/gombákkal :D

Life, Uh, Finds A Way

(#51889) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#51878) üzenetére


Rigormortiis
addikt

El is felejtettem: a Thin Fitnek van még egy jó tulajdonsága: ki lehet venni belőle a joyconokat :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#51890) consono válasza tboy93 (#51886) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a Series S-hez is fehét van, semmi gond vele. Néha át kell törölni és olyan, mint új korában.

"In God we trust. All others must bring data"

(#51891) Rigormortiis válasza tboy93 (#51886) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Kontrollert lehetett venni más színűt is (pluszban persze), de az a szomorú, hogy csak most jön majd belőle "egyedi" kinézetű a Spider Man 2 képében (ami amúgy faszán néz ki, de biztos nem cserélek). Mondjuk a PS5 amúgy is ronda, mint a lóharapás, nem a kinézete miatt szeretem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#51892) consono válasza Rigormortiis (#51891) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a digit bejön, az szimmetrikus :) A lemezes nem...

"In God we trust. All others must bring data"

(#51893) ρσгτσ válasza tboy93 (#51886) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Lehetett volna a konzol is fekete, de legalább van hozzá több fajta burkolat is.

Én mondjuk a fehér konzolokat és kiegészítőket annyira nem szeretem. Switch -ben sem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51894) Phoen|x válasza ρσгτσ (#51893) üzenetére


Phoen|x
őstag

+1

csak a pink :DDD :DDD

Go Gunners!

(#51895) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Láttam, hogy holnapután jön a Brotato Switchre. Árat viszont nem találtam. Ti tudtok valami infót?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51896) ρσгτσ válasza icemad (#51895) üzenetére


ρσгτσ
őstag

$4.99

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51897) Guitar14 válasza ρσгτσ (#51893) üzenetére


Guitar14
senior tag

Switch-ben nekem még mindig a totál fekete, szürke joy-conos a menő. Egyedüli konzol amiben tetszik a fehér szín az a Nintendo DS.

Amúgy nemrég fogtam először PS5 kontrollert, meglepően kényelmesnek találtam, megfogadtam pár dolgot:
1. eddig nem kellet PS5, de most megtetszett viszont a melegedések miatt csak a slim modellt fogom majd megvenni mikor megjelenik
2. nincs szükségem lemezes változatra, újabb gépeknél 90% digitális tartalom amikkel játszom
3. fehér szín = NEM... mén' kell primary színnek fehérnek lennie? Mennyivel jobban néz már ki így: [link]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#51898) icemad válasza ρσгτσ (#51896) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. :R
Közben megtaláltam én is. Annyiért nem hagyom ki. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51899) icemad válasza Guitar14 (#51897) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Slim nem lesz ps5-ből. Ezt a melegedés dolgot honnan szedted?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#51900) ρσгτσ válasza Guitar14 (#51897) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én ezért csináltam egy fekete színűt is. :) Illetve többnyire fekete. Bár valahol van egy gyári szürke burkolatom is.

Szerintem a PS5 generációban jött az eddigi legkényelmesebb kontroller. Mindegyikből van itthon. Egyedül a szimmetrikus analóggal nem tudok megbarátkozni, de az már az én bajom. :D

Egyébként az enyémnél sincs gond a melegedéssel.

Nekem most jön hozzá egy gyári Cosmic Red és egy fekete burkolat is. Eddig bírtam a fehéret.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.