Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) hombre[EU] válasza ρσгτσ (#2889) üzenetére


hombre[EU]
veterán

298mm x 117mm x 49mm - 0.67kg

qrva kényelmes lehet egy 2-3órás session :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#2902) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#2901) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Decemberig lehet előre gyakorolni:
:D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#2903) ProEvoFan válasza l.skywalker (#2900) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy dokkolóval milyen PC szintű teljesítményre lesz képes.
Ez nem konzol, de tévére kötve hozni fogja pl az XSS színvonalát? :F

(#2904) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#2903) üzenetére


hombre[EU]
veterán

CPU: 4c/8t, 2.4-3.5GHz (up to 448 GFlops FP32)
GPU: 8 RDNA 2 CUs, 1.0-1.6GHz (up to 1.6 TFlops FP32)

XSS- 8c/16t at 3.6 GHz ; 4 TFLOPS, 20 CUs at 1.565 GHz

messze van attól

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#2905) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#2904) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor ennek így ennyi pénzért semmi értelme. :D
Ez egy extra luxus termék.
Nem értem ezt a nagyfokú hurrá optimizmust.

(#2906) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#2905) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát egy handheld,ami hd-ben viszi a steam könyvtárad nagyrészét...szóval tök jó. szerintem a legnagyobb problémája,hogy egy akkora házba kellett belerakni,ami nem lesz eladható gyerekeknek,nōknek. meg ki az aki egy 30as csempével akar utazni mindennapjaiban?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#2907) ρσгτσ válasza ProEvoFan (#2905) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mivel ez dokkolható kézi konzol/PC, így nem igazán állítható vele szembe a Series S. Vagy legalábbis minimálisan tudatosan vásárló embereknél.

Series S még xScreen -től sem lesz igazán hordozható, mert ugyanúgy be kell dugni a falba további 250 dollár + szállításért.

Kérdés majd az lesz, hogy egyéb funkciókban, feltepelepíthető programok tekintetében mennyire tudja egyben a PC -t is kiváltani ez az eszköz. Játék mellett például munkára IS használva. Vagy más egyéb tevékenységre.

Telefonnál is mindig szempont nálam az, hogy valóban multifunkciós eszköz legyen. Már amennyire a lehetőségek engedik. Pl. desktop mód.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#2908) consono válasza ρσгτσ (#2907) üzenetére


consono
nagyúr

Bennem ez a multifunkcionalitás nem merül fel, mindenre inkább céleszközt használok (iPhone Mini, ebook olvasó, bussines noti stb.). Kevésbé zavar az, hogy mennyire erős vagy nem erős ez a konzol, mert az xcloud gondolom ezen is menni fog, inkább a játékok irányításától félek. Konzolon ugye minden is kontrolleres irányításra van kihegyezve, PC-n azért nagyon nem így van... Én pl. játékra nem tudom használni normálisan a touch pad-et, itt meg nagyon nem lesz más lehetőség, ha nincs kontroller támogatás/optimalizáció a játékban. Pedig a klasszikus Falloutokat szívesen tolnám újra :D
Mondjuk nálam a Switch is kiesik handheldben, pedig van itthon a kölöknek; pont annyira rossz a szemem, hogy szemüveg nélkül még kényelmetlen, szemüvegben meg már kényelmetlen kézben tartva játszani....

"In God we trust. All others must bring data"

(#2909) ρσгτσ válasza consono (#2908) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nálam nagyon fontos szempont, mert marhára unok mindenre mást használni. :D

Mostanában kezdtem elpasszolni a felesleges cuccokat, mert többségében csak a port fogják. Kiváltom mással. Tablet, PC, laptop...stb. már számomra teljesen feleslegesek.

Konzolok, DEX maradnak, és kb. rendben is vagyok. Aztán meglátjuk lesz -e helye a fenti eszköznek. Nekem leginkább a kézi mód miatt szimpatikus megoldás. Viszont ezen az áron funkciókban számomra sokkal többet kell nyújtania, mint a Switch -nek és a DEX -nek. Ez azért sanszos teljesül is. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#2910) consono válasza ρσгτσ (#2909) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem az a kényelmesebb, ha céleszközt használok mindenre :) A telefon elfér a zsebemben és egy kézzel is tudom használni, a könyvolvasó kíméli a szememet, minden másra meg ott az iPad meg a konzolok :) A noti mostanság tényleg csak munkára van már...

Hát, a Dex-nél valószínűleg többet fog nyújtani ez a kütyü, végül is full Windows lehet rajta :) A Switchnél nem biztos... Főleg, ha a Lite-hoz hasonlítjuk: ez jóval nagyobb és nehezebb, ezért nem lesz kényelmes handheld játszani annyira... No meg ugye nem lesznek Nintendo exkluzívok. Mindkettő 720p-t tud, ebben mondjuk a SoC/APU erősebb, de itt meg nem lesz egy hardverre optimalizálás. Nehéz ügy így látatlanban.

"In God we trust. All others must bring data"

(#2911) ρσгτσ válasza consono (#2910) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem is a méretével van gondom, de mondom, majd meglátjuk... :)

Egy-két hátránya van a DEX -szel szemben, ami részben ehhez kapcsolódik. Pl. hordozhatóság zsebben. Illetve ezzel nem lehet majd fotó dokumentálni. :D

Nem igazán vagyok márkahű ember...ha valami úgy érzem többet nyújt számomra, akkor képes vagyok egy pillanat alatt mindent lecserélni. Nyilván akkor, ha hosszútávon több lehetőséget látok más eszközben.

Az ideális egyébként az lenne, ha az MS jönne ki hasonló eszközzel. Ami nagyjából esélytelen. Ilyen Surface Duo (vagy hasonló) meg annyira nem bejövős nekem. Ráadásul az is kevés.

Szóval aki mondhatni multifunkciós eszközt keres hasonló paraméterekkel, nem sziangcsung support -tal (/szerviz), vagy helyi mókoló szakkörös tudatlanokkal, annak nem sok lehetősége van.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#2912) consono válasza ρσгτσ (#2911) üzenetére


consono
nagyúr

Ez így van. Eddig is voltak hasonló próbálkozások, csak most beállt mögé a Valve, ami lényeges különbség...

"In God we trust. All others must bring data"

(#2913) _drk


_drk
őstag

Ez olyan bukó lesz mint anno a Steam machine.
Értem én hogy a Switch borzasztó sikeres és kell egy szelet abból a piacból pláne, hogy más nincs is jelen.
De játék is lesz rá? Nintendo indie szinten csapatja a saját címeit. Az nagyjából elég oda.
Itt meg le lesz butítva minden? Ps5 és XSX áron?
Meg hát kellene ide is valami exkluzív pl: Half Life 3? ;]

(#2914) Wesder válasza _drk (#2913) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, lesz rà jàték, a sajàtjaid, amit eddig megvettél Steamre, meg ami amúgy is jönne PC-re. Ugye ez nem konzol, nem kell külön megírni rà a jàtékokat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2915) opr válasza _drk (#2913) üzenetére


opr
veterán

Amugy ezt a reszet nem ertem En sem. Pontosan ennyi lenne, legyen ra 1-2 olyan igazi Valve exkluziv jatek, plusz mondjuk lehetoseg atbootolni mas OS-re, ami nem fer hozza a "hivatalos" belso tarolohoz, es kesz. Az egyetlen problemajuk ugyan az lenne, mint az MS/SONY parosnak, hogy nem tudnak eleget gyartani. Egy jol megcsinalt HL3 meg egy Portal 3 akkor is eladna a gepet minimum bo 100M-s peldanyszamban, ha az amugy minden mas szempontbol fos lenne es draga.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2916) ρσгτσ válasza opr (#2915) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mondjuk ennél az eszköznél pont az a lényeg, hogy nem akarják a Steam keretei közé szorítani az embereket. Tehát más áruházat/felületet is használhatsz. Pl. Origin, uPlay, Epic Games Store. Meg gondolom van/lesz még pár opció. Illetve az OS -t is cserélheted.

Ellentétben a Sony/MS megoldásaival, ahol elsősorban szolgáltatást értékesítenek. Így a hardveren lévő haszon másodlagos.

Itt lényeges az, hogy mennyit keresnek rajta...és még a saját ex címek sem annyira fontosak. Majd meglátjuk, hogy ez mennyire válik be. Kétesélyes a dolog, de a haszon már meg lesz rajta.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#2917) opr válasza ρσгτσ (#2916) üzenetére


opr
veterán

Nyilván, meg értem én, pontosan ezért mondtam a dual boot-ot, mint opciót. A kecske is jól lakna, meg a káposztát is ellophatnák m&m's-ék, mindenki jól járna. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2918) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Unless something changes, Steam Deck won't run Destiny, Apex, PUBG or Siege | PC Gamer

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2919) ρσгτσ válasza opr (#2917) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah amúgy az nem lenne rossz. Anno PC -n is nagyon szerettem, ha nem kellett mindig Windows -ról boot -olni. Meg azért valószínű a saját felületen simábban futnak a könyvtárban lévő játékok is...ez persze csak tipp az erről szóló cikkben elszórt morzsa alapján.

Én is azt gondolom amúgy, hogy vagy nagyon bejön nekik ez a dolog, vagy nagyon nem. Az ára miatt talán neccesebb a siker, de majd meglátjuk.

Szerk.:
Ebből az eszközből más is profitálhat. Például az MS.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#2920) consono válasza ρσгτσ (#2919) üzenetére


consono
nagyúr

Jah, kell rá natív xcloud app és mehet a GPU :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#2921) l.skywalker


l.skywalker
félisten

És here we are: [link]
A scalperek már rárepültek a Steam Deck-re

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2922) Wesder válasza l.skywalker (#2921) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt azért ez nem egy PS5. Ebből még nagy cumi lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2923) ρσгτσ válasza l.skywalker (#2921) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Már szinte az elérhetőség első percében voltak több helyen 1000+ dolláros hirdetések. Gondolom azért, mert nem minden accountról lehetett rendelni.

Én is kicsit azért neccesnek érzem ezt...

Szerk.:
Egyébként már csak 2022 első negyedévre lehet foglalni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#2924) _drk válasza ρσгτσ (#2916) üzenetére


_drk
őstag

Attól, hogy a Valve kiad rá 1-2 exkluzívot miért ne lehetne mást is telepíteni rá? Csak az a lényeg hogy a játék csakis azon menjen (ha emulatorral megcsinálják a PC-sek akkor meg ez van..)
BTW
Van Switch emulátor PC-re. Az totál warez és sátáni dolog?
Vagy van valakinek tapasztalata vele?

(#2925) Wesder válasza _drk (#2924) üzenetére


Wesder
félisten

Miutàn ez a Deck is egy PC, nem tudnak rà olyan ex címet csinàlni, ami màsik PC-n ne futna.

Szerk.
Az emulàtor addig nem warez, míg a sajàt legàlisan vàsàrolt jàtékaiddal hasznàlod.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2926) Deck válasza Wesder (#2925) üzenetére


Deck
titán

Nem is vagyok PC... :DDD :O

PS5

(#2927) _drk válasza Wesder (#2925) üzenetére


_drk
őstag

Nah jó, de PC-re mindent megoldanak! Volt RDR1 is, igaz hogy max 5fps-el ment, de volt!
Akkor tekken3at is emulatorral csapattuk 20 éve, az még működött. A mostani konzolok meg nagyon nem működnek.
Csak a Switch, csak azt nem tudom hogy hogy.

(#2928) Wesder válasza Deck (#2926) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval politikailag inkorrekt vagy. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2929) ρσгτσ válasza _drk (#2924) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem egészen értem a hozzászólásod. Én nem erről írtam. Mellesleg ahogy előttem is írta wesder, ez egy hordozható PC. Teljesen más a koncepció, amit a Valve is kifejtett.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#2930) consono válasza _drk (#2927) üzenetére


consono
nagyúr

Van Switch emu, lehet vele warezolt Zeldázni, de miután kipróbálta a haverom inkább vett egy Switchet, pedig elég jó gépe van. Mondjuk mintha a WiiU verziót lehetne PC-n tolni emuval, nem a Switchet. Viszont ha brutál géped van akkor PC-n akár 4K-ban futtathatod a Zeldát, ami több, mint amit a Switch tud....

"In God we trust. All others must bring data"

(#2931) Wesder


Wesder
félisten

10 millió PS5 talàlt eddig gazdàra, ezzel a legkelendőbb PS lett valaha.

Xboxból 6.5 milliót tippelnek, amivel a legkelendőbb Xbox(ok) lett(ek) valaha.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2932) Nayrobi válasza Wesder (#2931) üzenetére


Nayrobi
őstag

+

Miles Morales 6,5 millió
Returnal 560 ezer
Ratchet 1,1 millió
MLB 2 millió, 4 millió aktív játékossal

(#2933) Wesder válasza Nayrobi (#2932) üzenetére


Wesder
félisten

Az az MLB x GamePass kombó nagyon bejött, ahogy làtom.

A Returnal a maga 560k eladàsàval hogy lett "Mega Hit"? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2934) opr válasza Wesder (#2931) üzenetére


opr
veterán

Ami adatokbol szamomra a legerdekesebb az, hogy valamiert az MS kozel feleannyit tudott csak gyartani ugyanannyi ido alatt. Mert meg mindig az van, hogy barmelyikbol barmennyi kerul a polcokra, a nepek levadasszak pillanatok alatt - ha egyaltalan eljutnak a polcokig, mert sok boltban meg mindig az (elo)rendeloket szolgaljak ki, es meg mindig honapok vannak egy rendeles es egy atvetel kozott.
Tudom, hogy soha a budos eletben nem fogjuk megtudni miert (vagy ha de, akkor mar akkor, amikor mar reg nem erdekel kb senkit ugyse), de nagyon erdekelne, hogy milyen okok allnak mogotte.
Igy hirtelen a tippjeim:
- Nagyobb nyers teljesitmenyu APU->nagyobb a hibas lapkak aranya
- Komplexebb belso felepites/hutes->nehezkesebb/lassabb gyartas

Teljesen legbolkapott tippjeim:
- Valami alkatreszhiany/egyeb hianyossag beszallitoi oldalon, ami valamiert csak az MS oldalt erinti(?)
- Esetleg kevesbe hatekony valami a gyartasi/szallitasi folyamatban(?)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2935) Wesder válasza opr (#2934) üzenetére


Wesder
félisten

Én azt is elképzelhetőnek tartom hogy a kevesebb mennyiség az xCloudba miatt alakult így. Ugye most àllnak àt folyamatosan One S-ről Series X-re a szerverek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2936) Nayrobi válasza Wesder (#2933) üzenetére


Nayrobi
őstag

Gondolom annyira sokba azért nem kerülhetett mondjuk egy ratchethez képest

(#2937) opr válasza Wesder (#2935) üzenetére


opr
veterán

Ahhhh, igen, jogos, ez eszembe se jutott, pedig az is egy teljesen valid gondolat. Igy jobban belegondolva akar meg az is lehet, hogy cloudba tobb megy, mint a polcokra, mert az egy teljesen mas/konnyebben gyarthato form factor.
Tehat vegeredmenyben akar teljesen zavaros is lehet ez az egesz, ahol az MS tobb "alaplapot" gyartott, mint a SONY, viszont a SONY tobb konzolt gyartott, mint az MS.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2938) Wesder válasza opr (#2937) üzenetére


Wesder
félisten

Series S-ből van elég a polcon, ezért gondolom azt hogy X-ből is lenne több, ha nem szerverbe menne. Aztàn ki tudja? Mindenesetre jó lenne ha még idén legalàbb egy X-et tudnék venni, mert vicc hogy lassan egy évesek a konzolok, de itt egyiket se kapni, csak S-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2939) opr válasza Wesder (#2938) üzenetére


opr
veterán

Series S egy nagysagrenddel egyszerubb minden szempontbol. Plane, hogy az az X APU, ami nem sikerul, jo esellyel meg tokeletes S-be. Alaplap is egyszerubb a kevesebb memoria miatt. Igazabol annyival egyszerubb az S gyartasa, hogy nem lepodnek meg akkor sem, ha kideulne, hogy a nyomott ar ellenere konkretan nyereseg van rajta, az X-en meg a magasabb ar ellenere veszteseg.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2940) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A PlayStation egykori vezetője kételkedik a Game Pass-modell sikerében [link]

(#2941) opr válasza ProEvoFan (#2940) üzenetére


opr
veterán

Egyetertek vele, az elejen ugyanezt mondtam En is, hogy kerdes, hogy mennyi embert tud bevonzani a gamepass, es azok mennyire arerzekenyek...
Engem nem lepne meg, ha 2-3 even belul havi 20 (legroszabb esetben akar 30) dollar fole menne a gamepass ultimate ara. Kerdes, hogy az elofizetok gyomra ezt mennyire venne be.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2942) Wesder válasza ProEvoFan (#2940) üzenetére


Wesder
félisten

"Nagyon nehéz egy 120 millió dolláros játékot egy havi 9.99 dollárért kínált előfizetői szolgáltatáson belül megjelentetni" - mondta Layden. "Ha kiszámolod, akkor kiderül, hogy 500 millió előfizetőt kell szerezned ahhoz, hogy elkezdjenek megtérülni a befektetéseid"

Teljes bullshit.
Màr ott bukik az egész, hogy előfizetőket szàmolja csak, miközben a jàték tovàbbra is megvàsàrolható Xboxon, PC-n és Steamen.
Az 500 millió előfizető éves bevétele kb a jelenlegi legjobb Sony év 3x-osa lenne.
Szegénynek elgurult a gyógyszere.

A Sonynak meg persze hogy nem érné meg a one&done jàtékaival.
MS többnyire multiplayer jàtékokkal tolja, ezzel lehey biztosítani a folyamatos előfizeőszàmot.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2943) oriic válasza ProEvoFan (#2940) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2017 óta ezt hallani.

Plusz ne feledjük, a Sony kétkedett az EA Access-ben is, aztán azóta tudjuk mi történt.

Aztán lehet tényleg így lesz, ki tudja...jelenleg ezzel teljesen felesleges foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2944) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

hát nem lepōdtem meg... egy kontextusból kiragadott mondatból sikerült egy csomó klikkbét cikket lehozni :DDD

a videojátékipar és annak növelésérōl volt szó. szkeptikus és nem gondolja,hogy a streaming illetve subscription service fog bevonzani az iparba több tíz/száz millió embert .
ha erre a modellre akarnak váltani akkor 500M elōfizetô kellene a konzolágnak, ez a $15B negyedévente a Sony-MS-Nintendo trió jelenlegi összbevétele

egyébként érdekes az interjú, nyugodtan el lehet olvasni az egészet [link] ... bár sokkal hosszabb,mint egy átlagos ign twitter poszt ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#2945) ProEvoFan válasza opr (#2941) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Fura hogy ennyire olcsó.Ok, nyílván ez még a "bevezetés", marketing...stb része a GPUnak. MS szerint több dlc fogy a GPUs játéknál.Ez is plusz bevételi forrás.Viszont én azt is látom, hogy páran nem is veszik meg a játékot, mert úgy is jön GPUban.Kivárják.Ez pénzkiesés.Valóban? Sajnos nem tudom. Amíg lehet, addig élvezem az olcsó GPUt. :K

(#2946) opr válasza ProEvoFan (#2945) üzenetére


opr
veterán

DLC-k nincsenek benne a gamepassban, csak az alapjatekok? :Y

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2947) Wesder válasza opr (#2946) üzenetére


Wesder
félisten

Sose voltak. Egyedül a Gears 5 az ami fullos kiadàssal van bent.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2948) zkxdn válasza opr (#2946) üzenetére


zkxdn
őstag

10ből 9 játékban nincsenek, azé az már tényleg durva lenne ha a fullos/ultimate kiadás repülne GamePassba :DDD :DDD

(#2949) opr válasza Wesder (#2947) üzenetére


opr
veterán

Nem tudtam. Annyira ugy van az egesz beharangozva, hogy kifizeted azt a havi 10 penzt aztan adieu, soha tobbe semmi, minden IS ingyen van hejehajj, hogy En marha elhittem.

Igy viszont mar mas a leanyzo fekvese, igy sokkal konnyebben lehet profitabilis a dolog. Az egyetlen, amitol lehet felni az, hogy ezt erosen bele fogjak szamolni, mikor fejlesztik a jatekokat, plane amikor mar a fejlesztes indulasakor lehet tudni, hogy a cel a gamepass.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2950) Wesder válasza opr (#2949) üzenetére


Wesder
félisten

Egyelőre ezt nem érzem problémànak, mert GamePass Day1 ellenére is megveszik a jàtélokat, főleg PC, ahol inkàbb Steam teljes àr, mintsem W10 Store-t kelljen hasznàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.