Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#934) Albireo


Albireo
csendes tag

Hali. Nekem is indulasi gondjaim vannak. Most vettem egy ASUS A8N-VM alaplap AMD X2 +3800 proci, plussz 2x512 Kingston ram, Thermaltake 430W tap, asus 6800GT videokaresz, WD 250 Sata-2 vinyo, Samsung 930b monitor. Ma nagy nehezen osszeraktam es elso inditas meg is tortenik, csakhogy a monitoron az eg egyatta vilagon semmi kep, nem tortenik semmi, a bios el se indul. Kihuztam monitort a 6800gt-bol es bedugtam az alaplapra integralt kareszra, de semmi sem valtozott. A kovetkezot csinalja: minden ventilator megy, egnek a ledek, inditas utan megkerregteti a vinyot, de a dvd-iro mar nem indul be. Minden kabelt szazszor ellenoriztem es ugy nez ki jol osszevannak dugva. A tapra gyanakodtam, szoval gyorsan kiszedtem a 6800gt-t, kihuztam a dvd-irot es a hazbol egy-ket ventilatort, de ugyanaz tortenik mint eddig: semmi bootolas, semmit sem latok a kepernyon. Valami otletetek van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.