Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5006) diegho


diegho
nagyúr

Túl vagyunk pár meccsen, még semmi nem dőlt el, de azért van pár meglepetés, főként negatív. A Bucks például nem lett olyan jó, mint hittem, persze Knight távozása után nem nagyon figyeltem őket, a MCW gyerek nem igazán volt jó húzás, de a legnagyobb meglepetés a Pelicans. Sehol nincsenek a tavalyi formához képest.
Persze van pozitív is, lásd Dallas és Boston. Bostonban elég komolyan elkezdtek építkezni és lassan eljutnak arra a szintre (már lehet ott is vannak), hogy a nyáron nagy játékosok is szívesen mennek majd hozzájuk. Náluk tényleg egy szupersztár hiányzik csak a csapatból. A Pacers is pozitív, lényegesen jobbak, mint tavaly, nem gondoltam, hogy PG ilyen formában tér vissza. Mindenesetre jelenleg a Detroit-nak szorítok, szerintem nagy jövő elé néznek, a legjobban egy jó draft pozícióval járnának szerintem, mert SF poszton elég lyukasak, egy jobb wing player-el stabil playoff csapat lehetnek, ha sikerülne egy sztárt szerezni, akár feljebb is juthatnak, persze Jennings visszatérésével is sokat léphetnek előre, főleg, ha újra All Star formában játszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.