Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) diegho válasza DudeHUN (#4149) üzenetére


diegho
nagyúr

Aki úgy jön be a ligába, hogy kikiáltja ő a király, az minden egyes bukása alkalmával mosolyt csal az arcomra!

(#4152) DudeHUN válasza diegho (#4151) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Nagy bukás, amit művel ja. 4 NBA döntő zsinorban.
Én mondjuk nem emlékszem mit mondott gyerekként. Btw. 18 éves volt és 100 milliós szerződést kapott csak a Nike-tól. Lehet én is úgy éreztem volna, hogy enyém a világ. Mindenki művelt hülyeségeket gyerekként, csak nem volt ott a sajtó a seggében :)

Gamer for Life

(#4153) diegho válasza DudeHUN (#4152) üzenetére


diegho
nagyúr

Arról nem is beszélünk, hogy a Miami nagy hármas bevásárlása mennyire unszimpatikus volt. Nézd meg Chuck mit mondott arra a hírre, hogy állítólag Melo is megy a Heat-be. Ezeknek az összevásárolt csapatoknak egy hatalmas mázlija van, a Spurs-ből kiöregedik a mag, így lesz esélyük nyerni, mert ha a Spurs a jelenlegi formájában játszhatna még 3 évet, itt nem lenne más bajnok, az tuti. Egyszerűen félelmetes mennyire simán nyerték meg az egészet. Egyedül a Dallas tudta őket megszorongatni az elején - bár a 7. meccsen nagyon elverték őket - onnantól senkinek nem volt esélye sem. Duncan szerintem vissza fog vonulni, bár 1 szezon még simán benne lenne, Parker is öregszik, Ginobili pedig már most sem az igazi, így jövőre lesz esélye másnak is nyerni.

(#4154) perempe válasza diegho (#4153) üzenetére


perempe
addikt

szerintem be kéne rakni egy szabályt a CBA-ba, hogy mondjuk 15 misi felett csak 2 játékos kereshet egy csapaton belül. mindjárt nem akarnának együtt játszani a sztárocskák, és a kis csapatoknak is könnyebb lenne megtartani egy-egy játékost.

Parker még bőven jó, nekem talán a kedvenc játékosom. sajnos nem néztem sokat kosárlabdát MJ után, így őt se. Manu sokkal jobb a tavalyi önmagához képest.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4155) diegho válasza perempe (#4154) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor lehet még több menne egy helyre olyanokból, akik nem feltétlenül ragaszkodnak a maximumhoz. Amúgy eléggé kezd telítődni a mezőny, ha idén 4-5 all star kaliber jön a ligába, nagyon sokan lesznek már és jövőre is egész jó draft class lesz.

(#4156) perempe válasza diegho (#4155) üzenetére


perempe
addikt

csak egy számot mondtam. lehet, hogy 14 a jó.

ezek a sztárocskák soha se írnának alá mondjuk 12-ért.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4157) diegho


diegho
nagyúr

Biztos véletlen van az, hogy a 3 legfiatalabb final MVP közül kettő a Spurs-ben játszik és a Spurs draftolta őket.

(#4158) perempe válasza diegho (#4153) üzenetére


perempe
addikt

pont most nézem a meccset, Manu óriásit zsákolt.
és még Parker se volt 100%-os.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4159) Grave_444 válasza perempe (#4158) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Parker 0/10-el kezdett, aztán az utolsó negyedben dobált.. :)

(#4160) perempe válasza Grave_444 (#4159) üzenetére


perempe
addikt

Parker nem volt teljesen egészséges, és ennek ellenére simán nyerték. a végén Spo behozta Beasleyt, őt lehetett volna talán játszatni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4161) Melack válasza diegho (#4157) üzenetére


Melack
veterán

Leonardot cserélte az Indiana San Antonioba. De ez egy nagy húzás a GMtől.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4162) perempe


perempe
addikt

Bronék júni 30-ig léphetnek ki a szerződésükből.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4163) diegho


diegho
nagyúr

Melo free agent lesz. Már látom lelki szemeim előtt a 76'erst, amint megszerzik James-t és Melo-t és felépítik a következő 3 év domináns csapatát MCW-vel és Noel-el... :B

(#4164) Melack válasza diegho (#4163) üzenetére


Melack
veterán

Most arra leszek kíváncsi, hogy a Knicks mit csinál. Ha Melo lelép - legyen így, akkor van egy Bargnani és Stat, mint lejáró ~35 millió $, amiért azért pár draft picket lehetne szerezni - még ha csak 2. köröseket is.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4165) Melack


Melack
veterán

Nézegettem transfer rumors-okat, és érdekeset láttam: Gasol esetleg elgondolkozik, hogy a Spursbe menjen. Parker - Green - Leonard - Gasol - Duncan kezdőötös?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4166) diegho válasza Melack (#4165) üzenetére


diegho
nagyúr

Dallas-al is hírbe hozták Gasol-t.

A NYK szerintem nem fog tudni érdemi cserét csinálni. Igazából a STAT maradhatna, a szezon végén egész vállalhatóan játszott. Igazából az a csapat több sebből vérzik, komplett kezdő ötös cserére lenne szükség.

Az viszont nagyon érdekes lehet, ha James is kilép a szerződéséből, mert akkor bizony mehetnek egy helyre Melo-val.

(#4167) FireKeeper válasza Melack (#4164) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Spike Lee öngyilkos lesz :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4168) Melack válasza diegho (#4166) üzenetére


Melack
veterán

A Spurs valószínűleg inkább lenne célpont Gasolnak. 25 perc max/meccs neki is jót tenne. Dallasban Nowitzki/Marion mellett nem is tudom.

Hová férnének be ők ketten még? James - Melo együtt? Rocketsnek is csak egyikük fér bele, Lakersnek is csak az egyikük, mert Kobe szerződése miatt nem férnek be + kiegészítők, Philybe nem hiszem, hogy mennének :D Ki maradt? Miamiban ülnének össze 4en? x - Wade - Melo - James - Bosh és még 2 ladba? Hááát, ennyire nem hiszem, hogy leadnak az igényekből. Főleg nem Anthony.

(#4167) FireKeeper: pár éve követem a Knickset, ha már ennyire eltolták az életüket, lassan ideje lenne valami újat felmutatniuk. Most vagy soha. Mert a lejárókon túl nincs sokmindenük. Sőt...

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4169) diegho válasza Melack (#4168) üzenetére


diegho
nagyúr

Beférnének a Raptors-ba is szerintem mindketten, hiszen Lowry szerződése lejár. Phily pedig nem rossz hely. Nagyon jó szurkolók vannak arra és ott van az elmúlt szezon újonca, egy nagyon komolynak tűnő center és még ott van Young is, mint tökéletes 6. ember. Simán jó döntésnek tűnik, igazából csak SG posztra kell draftolni egy jó játékost és kész is a csapat.

(#4170) Melack válasza diegho (#4169) üzenetére


Melack
veterán

Raptors? Hát, jó kérdés. Nem hiszem, hogy reklám szempontjából is megérné nekik. Bár ha már ott lennének, akkor nőne a piac rendesen.
Phily: Noellel és az idei pickkel együtt egész jók lehetnének, de nem hiszem, hogy a Phily ezt az utat választja. Ahogy az eddigi fejlesztési ppolitikájukat nézem, inkább akarnak ők kinevelni valakiket, mint hogy igazoljanak egy nagyot - bár az is igaz, ez a páros megéri felrúgni a terveket.

A draft kapcsán kíváncsi leszek, hogy Embiid most meddig zuhan, illetve hogy a Cavs kit fog húzni. Bár annyira csak nem tudnak mellényúlni :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4171) FireKeeper válasza diegho (#4169) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Uriji nem hinném hogy meglépné, plusz Lowry most istencsászári pozícióban van a csapatnál, úgyhogy szerintem a fő prioritás az ő megtartása lesz a nyáron.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4172) perempe válasza FireKeeper (#4167) üzenetére


perempe
addikt

:R

én egy ideig nem nézem a híreket.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4173) diegho


diegho
nagyúr

Ha az idei draftot is elcseszi a Cavs, akkor szerintem felejtsék el a kosárlabdát.

(#4174) perempe válasza diegho (#4173) üzenetére


perempe
addikt

Parkert viszik.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4175) Melack válasza FireKeeper (#4171) üzenetére


Melack
veterán

Az az ember nagyon ért a csapatokhoz. Gayt is sikerült úgy elcserélnie, hogy iszonyat jól jártak vele. Azt hittem Denver az egyszeri csoda, de nem.

Orlando vajon idén is tankol egy jót?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4176) FireKeeper válasza Melack (#4175) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát meg Bargnanit kitakarítani, az még talán nagyobb húzás volt, mert Gay-nek legalább valami értéke volt, a tésztazabálónak meg nem igazán :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4177) Melack válasza FireKeeper (#4176) üzenetére


Melack
veterán

Nah igen, NYK nem volt valami ügyes ebben a cserében :(((

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4178) stvnppp válasza Melack (#4177) üzenetére


stvnppp
senior tag

Akkor bedobom: James szabadügynök

(#4179) perempe


perempe
addikt

pár hete különben találkoztam egy kiöregedő félben lévő, spanyol első ligás bedobóval, ki nem találnátok, hogy hol (Operaház), egy páholyban ültünk. beszélgettünk kicsit a sportról.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4180) FireKeeper válasza stvnppp (#4178) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha most összeáll Melo-val, életében le nem mossa magáról hogy nem tud "egyedül" gyűrűt nyerni.

Grave444: szerintem ez a banda már eljutott oda, hogy James-en kívül mindenki a minőségi kiegészítő kategóriába tartozik (bocsi rajongók, de Wade is, Bosh is, Allen is), viszont Melo egy franchise player.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4181) Grave_444 válasza FireKeeper (#4180) üzenetére


Grave_444
nagyúr

A Big3-vel sem tud Allen mellett nemhogy egyedül. :))

(#4182) ben11 válasza Grave_444 (#4181) üzenetére


ben11
őstag

Ez a Big3 sem volt soha igazán Big3. Mára meg pláne. Sem Wade, sem Bosh sem franchise player, egyedül James.

FireKeeper
Egyetértünk.

[ Szerkesztve ]

(#4183) perempe


perempe
addikt

ha a Heat ászait nézzük, akkor LeBron mellett Bosh kaphat még zsíros szerződést, neki most lenne célszerű új szerződést kötnie. Wade csak akkor ír alá 'kevesebbért', ha kap mondjuk 60/70 közt 4 évre.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4184) Melack


Melack
veterán

Ma reggeli NYK - Dallas cseréről vélemények?
Sőt, Asik Pelicans lett egy 2015ös pickért.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4185) vallas válasza Melack (#4184) üzenetére


vallas
senior tag

Én mint Dallas drukker örülök Chandler visszahozatalának, de Calderont sajnálom,én bírtam a fejét, meg a játékát...

szerintem jobb mint Felton, de ha ezt adta a gép, akkor ebből kell főzni, de ez is bejöhet úgy mint a Montana trade....

még Dengre, vagy Anthony-ra várok, és akkor meg leszünk szerintem.... ;]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#4186) FireKeeper válasza vallas (#4185) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Pumpderon? örülj hogy megszabadultatok tőle :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4187) Melack válasza vallas (#4185) üzenetére


Melack
veterán

Ebben a cserében nem tudom, ki járt jól. Felton szerintem nem egy jó játékos, Chandler is már a korban van, és a Dallas nem egy Spurs. NYK legalább kisöpört pár szerződést, de ennél több náluk nem történt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4188) perempe


perempe
addikt

Afflalo visszatér Denverbe. ő (+Mirotic) pl. meg tudta volna nyerni a bajnokságot a Chicagoban.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4189) perempe válasza Melack (#4184) üzenetére


perempe
addikt

Dallasnak ott van Ellis, az ő kezében jó helyen van a labda. Harrist kell szerződtetniük, és minden oké.

Asikot régóta el akarták adni, most mehetnek LeBronra, Melora, ha sikerül Lint is elpasszolniuk.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4190) diegho


diegho
nagyúr

Eddig úgy néz ki a LAkers nagyon jól draftolt.

(#4191) perempe válasza diegho (#4190) üzenetére


perempe
addikt

akkor hiszem, hogy jó a draft, ha az év végén, ill. 5 év múlva jók a '14-es játékosok.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4192) perempe


perempe
addikt

a Heat hármasa, de még Haslem is kilépett a szerződéséből.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4193) Kickass válasza perempe (#4192) üzenetére


Kickass
őstag

valami készül? :U

(#4194) diegho válasza Kickass (#4193) üzenetére


diegho
nagyúr

Én azt tippelem hogy:
James 18M
Bosh 12M
Wade 10M
Melo 18M

(#4195) perempe válasza diegho (#4194) üzenetére


perempe
addikt

#4183

lemondana Wade és Bosh ennyi pénzről, hogy Melo 18-at keressen?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4196) diegho válasza perempe (#4195) üzenetére


diegho
nagyúr

Wade már 10-et sem biztos, hogy ér, Bosh pedig sosem ért 18-at, Melo viszont simán ér 18-at. Valamit valamiért. Ha Melo-t nem tudják megszerezni, szerintem megy Lowry.

(#4197) perempe válasza diegho (#4196) üzenetére


perempe
addikt

Bosh nem ír alá 15-ért, de valószínűleg 18-ért se.

ér-e Deron Williams, Rudy Gay 19-et? ér-e Boozer, Paul Pierce 15-öt (ebben a szezonban)?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4198) diegho válasza perempe (#4197) üzenetére


diegho
nagyúr

Az egy dolog, hogy középcsapatoknál ki mennyit kap, de bajnokesélyesnél nem lehet túlfizetni senkit, mert nem lesz hely a többieknek.

Amúgy Gay kap a tudásához mérten legkevésbé elcseszett bérezést, a többiek viccesen túl vannak fizetve.

(#4199) perempe válasza diegho (#4198) üzenetére


perempe
addikt

Kobe 48,5/2 év?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4200) diegho válasza perempe (#4199) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem is bajnokesélyes a csapat, sőt playoff esélyesnek sem mondanám, hacsak nem lesz tényleg olyan jó ez a pick.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.