Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) perempe válasza diegho (#4500) üzenetére


perempe
addikt

vele nyerhetnek. ha Howard egyedül van, akkor nem a legnyerőbb, de ha van partnere, akkor jóval egyszerűbb dolga lesz. bár Motiejūnas is megtáltosodott az utóbbi időben.

a rájátszásnak egy tanulsága van: LaMarcus Aldridge > Howard.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4502) diegho válasza perempe (#4501) üzenetére


diegho
nagyúr

Aldridge nagyon jó, de hiába van ott Lillard is, nem lesznek bajnokok.

(#4503) perempe válasza diegho (#4502) üzenetére


perempe
addikt

nyugaton a Lakers felbomlott, a Pop-féle Spurs új erőforrásokkal (Tiago Splitter, Kawhi Leonard, Patty Mills, Boris Diaw, Marco Belinelli) nyerő. most 1-2 meccsel le vannak maradva, de van-e vmelyik csapatnak esélye ellenük a rájátszásban, amikor igazán számít?

januárban Mills is játszhat már.

Boldog karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4504) diegho válasza perempe (#4503) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem nem a spurs lesz a befutó nyugaton.

(#4505) perempe válasza diegho (#4504) üzenetére


perempe
addikt

ha viszonylag egészségesek, akkor megnyerhetik újra.

Varejao számára véget ért a szezon.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4506) diegho válasza perempe (#4505) üzenetére


diegho
nagyúr

A cavs ezzel nem tudom mit fog kezdeni. Love mehet centerbe, James 4esnek és talán nem ölik meg őket a palánk alatt.

(#4507) perempe válasza diegho (#4506) üzenetére


perempe
addikt

Bron nem vmi jó 4-esnek a nyári diétája után. (átmenetileg, meccsenként 10 percre persze meg lehetne próbálni, ha nincs más ötlet.) Thompson kezdhet, de akkor a padról ki áll be?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4508) diegho válasza perempe (#4507) üzenetére


diegho
nagyúr

Smith pont befért volna.

(#4509) perempe


perempe
addikt

hamarosan a Sport1-en:
OKC@SA (20:30)
CLE@MIA (23:00)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4510) diegho válasza perempe (#4509) üzenetére


diegho
nagyúr

Stream van? Nincs sport1-em.

(#4511) perempe válasza perempe (#4458) üzenetére


perempe
addikt

jelenleg ők kezdenek:
KELET:
John Wall (Was) 299.209
Dwyane Wade (Mia) 265.917
LeBron James (Mia) 552.967
Carmelo Anthony (NYK) 265.170
Pau Gasol (Chi) 247.953

NYUGAT:
Stephen Curry (GS) 549.095
Anthony Davis (NO) 524.623
Kobe Bryant (LAL) 521.542
Blake Griffin (LAC) 307.908
Marc Gasol (Mem) 227.554

James Harden (Hou) (336.998) nem lehet kezdő, mert a nép Kobe-ra szavaz.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4512) perempe


perempe
addikt

ESPN nap kérdése volt, hogy jobb-e a Bryant nélkül a Lakers.
55% válaszolt igennel, a kaliforniaiak körében pedig 58% az igen.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4513) diegho válasza perempe (#4512) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha 15-20 dobásra lenne limitálva és nem dobna hero ball-t állandóan, semmi gond nem lenne vele.

(#4514) diegho


diegho
nagyúr

Most kezdhetünk beszélni arról, hogy a Rockets mit érhet el és kezdhetünk szomorkodni, hogy nem láttuk a csapatot Rondo-val. (bár Harden nagyon szeret a labdával lenni) Mindenesetre úgy gondolom a Rockets most van olyan erős, hogy főcsoport döntőt játszanak, de ehhez Harden-t meg kell tanítani védekezni.

(#4515) perempe


perempe
addikt

Kobe tripla-dupla (ráadásul csak 11FGA, 23 pont) győztes meccsen! vmi hasonlóra kéne mennie.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4516) diegho válasza perempe (#4515) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezt kellene csinálni, kicsit kevesebb eladott labdával és a rádobás felmehet 15-ig.

(#4517) perempe válasza diegho (#4516) üzenetére


perempe
addikt

+1

bár a FGA maradhatna 15 alatt, Currynek van 16.6, Jimmy Butlernek sincs 15!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4518) perempe


perempe
addikt

két érdekes eredmény: a Hawks nyert a Clippers ellen idegenben és a Golden State verte az OKC-t nagy különbséggel.

a csapatok rangsorát a Hawks vezeti az ESPN-en. [link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4519) diegho válasza perempe (#4518) üzenetére


diegho
nagyúr

Én is őket tartom a legjobbnak most. Tavaly is jók voltak, most "igazoltak" egy all star-t, jó a keret, nagyon szépen jár a labda, szép a játék, minden rendben van náluk, de nem feltétlenül gondolom, hogy döntőt játszanak.

(#4520) Melack válasza diegho (#4519) üzenetére


Melack
veterán

Ha azt nem is, de bejutnak a play off-ba, és akár 2. kör is meglehet. De többet idénre nem nézek ki belőlük. Így viszont nő az értékük, és könnyebben fognak jó kiegészítőket fogni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4521) perempe válasza Melack (#4520) üzenetére


perempe
addikt

a 2012-13-as, Melo nélküli Denver sikeréhez lehetne őket hasonlítani, akik a rájátszásban egyből kiestek? top nyugati csapatokat vernek, a Clipperst pl. oda-vissza.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4522) diegho válasza Melack (#4520) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem a főcsoport döntőre is esélyesek lehetnek, ha nem lesz sérülés.

(#4523) perempe válasza diegho (#4522) üzenetére


perempe
addikt

én örülnék neki.

Timofey Mozgov, J.R. Smith, Iman Shumpert -> Cleveland Cavaliers

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4524) diegho


diegho
nagyúr

Ez a Knicks esélyes lehet minden idők legszarabb csapata címre. Jó persze a Wolves is fos, de sokkal kevesebbért játszanak.

A Pistons nem tudom mit csinált, de Smith nélkül szépen játszanak, esélyesek lehetnek a Playoff-ra is, mert a Miami és a Brooklyn elég gyengén muzsikál, még a Bobcats is odaérhet a végén, bár Lance-el valamit kezdeniük kellene, legalább egy első körös picket szedjenek már össze érte. Nyugaton pedig nem vagyok biztos benne, hogy az OKC bejut a playoffba. A Suns, ha nem lesznek sérültjeik megőrizhetik a 8. helyet.

(#4525) perempe válasza diegho (#4524) üzenetére


perempe
addikt

a papírzacskós Knicks szurkolók jó poén voltak. $1700-as jegyekkel vicceltek.[link]

az OKC-t előbbre várták, még az pályaelőnyt se tartották elképzelhetetlennek, amikor visszatért KD.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4526) diegho válasza perempe (#4525) üzenetére


diegho
nagyúr

Az OKC-ben van 2 sztár és mellettük van 2 jó (Jackson, Ibaka) és egy átlagnál kicsit jobb (Waiters) játékos. Ez kevés. Nézzük meg pl a GSW-t, sérült volt a két kezdő magas és volt belőle bármi problémájuk? Továbbá úgy gondolom az OKC-nek nincs edzője és ez nagyon látszik rajtuk. Gyakorlatilag nem járatják a labdát, hanem Durant+Westbrook 1 on x megoldja. Mondjuk ki, az OKC nem jó csapat! Egyénileg van 2 zsenijük, de ez kevés lesz. Hasonlítsuk őket össze a Pistons-al. Mennyivel szebben játszanak... jár a labda, sok a tiszta dobás, hiába gyengébb a keret, mióta Smith elment komolyan mondom az egyik legszebb játékot produkálják.

(#4527) diegho


diegho
nagyúr

NBA 2K15 játék MyGM módjával tolja valaki? Én az összes meccset szimulálom és megpróbáltam bajnok lenni, olyan csapatot összerakni, amivel lehet bajnokságot nyerni.
LAkers: 2016-ra, Kobe, Love, MKG, MCW, Randle kezdővel, padon Birdman, Allen, Young, de első körben buktam

76ers: 2016 MCW, Harden, Gay, Milsap, Embiid, padon főleg frissen draftoltak, első szezonban első körös búcsú, utána második körös, aztán főcsoport döntő - ezt tudom, hogy elcsesztem, sajnos Gay-t választottam Leonard helyett, pedig egy elit perimeter védőre lett volna szükségem, aki Harden 0 védekezését kompenzálja.

Pelicans: 2016 Brandon Knight, Beal, Egy draftolt SF, Davis, Embiid, padon MCW, Elfrid Payton, Derozan, Gerald Green, 75-7 lett az alapszakasz! Első körben majdnem kikaptunk 2-3ról fordítottunk, onnan döntőig menetelés, ahol 1-4 a Cavs ellen. Érdekes a csapatból 7 ember értéke volt 85 felett, de nem volt elég... jött 2017, Derozan kapott egy elmebeteg szerződést (hülye voltam) de elcseréltem Klay Thompson-ra, jött 2 egész jó draft, Davis, Embiid, Knight, Beal, az SF és Payton is superstar minősítésű (Thompson is), alapszakaszt 14 vereséggel zártam, döntőt 4-1-re nyertük a Hornets ellen... ez már elég volt. A kezdőmből 4 játékos van a top10 összértékűek között, 7-en a 15-ben... Érdekesen szimulál a játék, de azért végre megvan.

(#4528) perempe válasza diegho (#4527) üzenetére


perempe
addikt

nem ismerem ezeket.

a 4 meccs 5 nap alatt sorozatot is hibátlanul teljesítette a Hawks, a TOR és a CHI volt az ellenfelük az utolsó két meccsen idegenben. hihetetlen! azóta is nyertek kétszer. Korverről kiderült közben, hogy zsákolni is tud, nem csak hárompontosokat dobni.

Whiteside lesz a MIA legjobb játékosa a semmiből?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4529) Kickass


Kickass
őstag

Kobe season out?
Ez lesz a karrier vége?

(#4530) perempe válasza Kickass (#4529) üzenetére


perempe
addikt

még egy évig él a szerződése.

Kihirdették az all-star gála kezdőit.
KELET (edző: Mike Budenholzer)
John Wall
Kyle Lowry
Carmelo Anthony
LeBron James
Pau Gasol

NYUGAT (edző: Steve Kerr)
Stephen Curry
Kobe Bryant
Blake Griffin
Anthony Davis
Marc Gasol

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4531) perempe válasza perempe (#4530) üzenetére


perempe
addikt

Curry a közönség kedvence. ki kapta a kezdők közül a legkevesebb szavazatot? Melo és Griffin.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4532) Kickass válasza perempe (#4530) üzenetére


Kickass
őstag

Igen az rendben.
De tavaly achilles miatt alig játszott, most lehet megint egész hátralevő szezonra kiesik (bár egyébként se lesz már nekik hosszú ez az idény, de azért csak 40 meccs körül hátra van még).
Lenne értelme pláne egy ilyen csapatba visszatérni és még erőltetni egy évet? A kérdés költői, ha műteni kell én a helyében inkább már az aktív játékos utáni életemre gondolnék.

(#4533) perempe válasza Kickass (#4532) üzenetére


perempe
addikt

Nash se nagyon erőlteti, de a pénzét felveszi.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4534) diegho


diegho
nagyúr

Na jó ezt a GSW meccset meg kell néznem. :Y

(#4535) perempe válasza diegho (#4534) üzenetére


perempe
addikt

emlékeztem Melo 33 pontos negyedére, most Thompson 37-et dobott. hihetetlen!!!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4536) diegho válasza perempe (#4535) üzenetére


diegho
nagyúr

Hatalmas mázlija van a GSW-nek, hogy Kerr lett az edzőjük, de még sok dolga van velük.

(#4537) diegho


diegho
nagyúr

Vége a Pistons playoff álmának, pedig nagyon jó úton jártak.

(#4538) perempe válasza diegho (#4537) üzenetére


perempe
addikt

[link]
egy rossz lépés elég hozzá.

nyugaton bejuthat a Suns a rájátszásba? üldözi őket az Okhahoma és a Gordonnal erősödő New Orleans. a Sacramento csak a szezon elején volt jó. a Spurs jobb lehet, mert lényegében minden játékosuk egészséges. a nyugat nagyon kiegyenlített.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4539) diegho válasza perempe (#4538) üzenetére


diegho
nagyúr

Láttam, ráadásul egy teljesen értelmetlen szituációban...

Nem tudom mi lesz nyugaton, mindenesetre 3 csapat esélyes a 8. helyre. Az all star szünet utáni 5 meccs elég fontos lesz. Ha a Suns-nak ott van egy 3 meccses előnye, akkor van esélyük.

(#4540) perempe válasza diegho (#4539) üzenetére


perempe
addikt

és ki nyerhet? többen állítják, hogy az eleve playoffban edződött csapatoknak van csak esélye.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4541) diegho válasza perempe (#4540) üzenetére


diegho
nagyúr

Nyerni nehéz kérdés. Sok függ a sérülésektől.

(#4542) diegho


diegho
nagyúr

Jenning szezonja véget ért, remélem a karrierje nem.

(#4543) birka1337


birka1337
tag

cavs igen jó tradet csinált és egyre szebb a játékuk :)

-

(#4544) perempe válasza perempe (#4528) üzenetére


perempe
addikt

Whiteside tripla dupla blokkokkal (14pont, 13lepattanó, 12blokk).

nézem a Szolnok meccsének legvégét. 87:87-nél miért faultolt a Cibona, amikor a Szolnok támadott, és volt még hátra 22 másodperc?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4545) Grave_444 válasza perempe (#4544) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem akartak buzzert kockáztatni, inkább labdára mentek. Szerencsére kihagyták a végén. :)

(#4546) perempe válasza Grave_444 (#4545) üzenetére


perempe
addikt

akkor van értelme hasonló taktikának, ha van a pályán egy Shaq, aki nagy valószínűséggel kihagyja. de még lehet, hogy akkor se, mert valószínűleg ő is be tud dobni egyet.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4547) Grave_444 válasza perempe (#4546) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Általában csak akkor szoktak ilyet, ha vesztésre állnak. Itt én sem értettem.

(#4548) diegho


diegho
nagyúr

Whiteside mekkora arc! :D Azt mondja, csak megpróbálom felpumpálni az NBA 2K rating-emet :C :))

(#4549) perempe válasza diegho (#4548) üzenetére


perempe
addikt

jövőre ő lehetne a borítón. én Silver helyében meghívnám az all-star csapatba.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4550) diegho válasza perempe (#4549) üzenetére


diegho
nagyúr

Az biztos, hogy ha nem sérül és foglalkoznak vele óriási sztár lehet. Annyira könnyedén és természetesen csinál mindent a pályán. Egy igazi gyöngyszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.