Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) diegho válasza Grave_444 (#5100) üzenetére


diegho
nagyúr

A büntető egy dolog, hármast is dob, ez óriási fegyvertény egy centernél a jelenlegi gyors és small ball felé forduló játékban.

(#5102) perempe


perempe
addikt

a "nagyok" meccse mellett lesz még Rising Stars Challenge is Torontóban.

World Team
Porzingis, Bogdanovic, Capela, Hezonja, Jokic, Mirotic, Mudiay, Neto, Powell, Andrew Wiggins

USA
Jordan Clarkson, Rodney Hood, LaVine, Noel, Okafor, Parker, Payton, Russell,Smart and Towns

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5103) perempe válasza perempe (#5096) üzenetére


perempe
addikt

a cserék pedig:
KELET
Chris Bosh
Jimmy Butler
DeMar DeRozan
Andre Drummond
Paul Millsap
Isaiah Thomas
John Wall

NYUGAT
LaMarcus Aldridge
DeMarcus Cousins
Anthony Davis
Draymond Green
James Harden
Chris Paul
Klay Thompson

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5104) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sziasztok!

Haverokkal szeretnénk venni egy jó minőségű kosárlabdát és hajlandóak vagyunk több pénzt áldozni rá. Kint szoltunk játszani, betonon. Milyen labdát ajánlotok?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5105) diegho válasza ImACeltic (#5104) üzenetére


diegho
nagyúr

Spalding Outdoor nekem bevált igaz nem volt olcsó.

(#5106) ImACeltic válasza diegho (#5105) üzenetére


ImACeltic
őstag

[link]

Ez az?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5107) diegho válasza ImACeltic (#5106) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem. Én kint vettem, itthon nem láttam még, de amúgy a nike outdoor labdát is szeretem, most vettem pár hete egyet 4k volt.

(#5108) diegho


diegho
nagyúr

Kint nem játszok már, bent ezzel toltam [link]

A kinti hasonló volt, mint ez, csak régebbi modell [link]

ilyenem is volt

ezt kipróbálnám kintre

[ Szerkesztve ]

(#5109) Grave_444 válasza diegho (#5108) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ezt nem ajánlom. [link] 1 év alatt tönkrement, púpos, használhatatlan. :)

Wilson Reaction Indoor/Outdoor labdám kb 5 évet kibírt, pedig nem kíméltem.

(#5110) diegho válasza Grave_444 (#5109) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom az enyém milyen volt pontosan, még 96 körül vettem 2004-ben már kezdett kopni rendesen, de 2007-ben is még használtuk csak dobálni, világos narancs volt.

(#5111) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Nagyon szépen köszönöm a tippeket!

Nekem jelenleg Nike Dominate labdám van, de ahogy írtam haverokkal az az ötletünk, hogy veszünk egy komolyabb, jobb minőségűt mert kíváncsiak vagyunk milyen egy magasabb árkategóriás laszti.

Ezekkel szemezgetek: [link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Szerintetek?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5112) diegho válasza ImACeltic (#5111) üzenetére


diegho
nagyúr

A Spalding legtöbb labdája nagyon jó, de nem kintre, pár hónap után látszik rajtuk az erős kopás. Volt eredeti NBA Game Ball-om, 2-3 alkalom beton után úgy nézett ki, mintha 10 éves lenne, a Soft Tack szintén ugyanez. Az első outdoor labdám volt egyedül extra tartós, ennek nem soft borítása volt, hanem szép rücskös, de a kis izék elég jól bírták. Viszonyításképen az Adidas outdoor labdát 1 nyár alatt tönkre vágtuk, pedig totál ugyanolyan felépítése volt. Annyit tudok mondani, hogy mielőtt megveszitek próbáljátok ki őket, hogy milyen a fogásuk, mert az nekem pl rengeteget számít.

(#5113) ImACeltic válasza diegho (#5112) üzenetére


ImACeltic
őstag

A direkt outdoor Spaldingok azért gondolom jobban bírják a bevetést betonon, mint a beltéri, Soft típusúak.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5114) diegho válasza ImACeltic (#5113) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a baj, hogy láttam outdoor Spalding-ot, ami tök ugyanolyan anyagból volt, mint a beltéri Soft. Én nem szórakoznék sokat a dolgon, vennék évente egy Nike-ot és kész én is ezt tettem most, mert fogalmam sincs hol van a Spalding Soft labdám. Kb 4 éve nem kosaraztam, azóta költöztem is, de most Januárban újra megyek heti egyszer terembe.

Ez nagyon hasonlít arra, amit használtam: [link] lehet pont ez, de 2007 körül odaadtam haveromnak, nem emlékszem milyen volt, ő is kidobta már.

[ Szerkesztve ]

(#5115) ImACeltic válasza diegho (#5114) üzenetére


ImACeltic
őstag

Értem, köszi a válaszokat! :)

Amúgy én is követem az NBA-t. :) Jelenleg az Oklahoma City Thundernek drukkolok főleg Westbrook miatt akinek nagyon szeretem nézni az energikus játékát. Korábban nagy Celtics-es voltam amikor KG ott játszott, mivel Ő a kedvenc kosarasom. :) Idén szerintem a Warriors megjavítja a Bulls alapszakasz mérleg rekordját és dupláznak, bajnokok lesznek.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5116) diegho válasza ImACeltic (#5115) üzenetére


diegho
nagyúr

Amit linkeltem érdemes lehet megnézni még, de mondom szerintem a Nike teljesen jó.

Én LAkers drukker vagyok (természetesen Bull drukker voltam amíg Jordan játszott), vagyis inkább Kobe drukker, most, hogy befejezi nem tudom mi lesz, vannak nagyon szimpatikus csapatok.

(#5117) ImACeltic válasza diegho (#5116) üzenetére


ImACeltic
őstag

Okés.

Bryant-et utáltam amikor 2008-tól jó pár évig ment a hatalmas rivalizálás a két bajnokesélyes csapat között. :D De aztán így a karrierje végére ez elmúlt és nyilván elismerem, hogy all-time great játékos.

OKC-n kívül én a Wolves-t kedvelem még. Ha majd beérik Wiggins, Towns és LaVine.....nagyon jók lesznek.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5118) diegho


diegho
nagyúr

Hogy a fenébe lehet az, hogy Kevin Mchale még mindig nem edzi egyik csapatot sem? Szerintem nagyon jó edző és látom, hogy vágják kifelé a csapatok az edzőket és mégsem kapkodnak érte. Én nagyon is el tudnám képzelni a jövő LAkersét az ő keze alatt fejlődni, sőt örülnék neki, ha végre újra egy jó szakember ülne a padon.

(#5119) perempe válasza diegho (#5118) üzenetére


perempe
addikt

számomra Green a hír.
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5120) perempe


perempe
addikt

Kobe 38 pontot dobott, nyert a Lakers. Egy betörése se volt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5121) Grave_444 válasza perempe (#5120) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Neki lett a legtöbb assist csapaton belül. :)

[ Szerkesztve ]

(#5122) diegho


diegho
nagyúr

Remélem Karl elmegy a fenébe a mai bukta után és Mchale átveszi a Kings-t és felépít egy erős csapatot. Mivel a LAkersnél nincs miért szorítani, most a Kings-nek drukkolok, hogy legyen jó csapatuk.

(#5123) perempe


perempe
addikt

kirúgták Fishert?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5124) Melack válasza perempe (#5123) üzenetére


Melack
veterán

Ezek szerint jah. Mondjuk nem tudom, ki jöhetne, McHale esetleg? Nyáron Walton kapós lesz, de Jackson alatt játszott, ez lehet előny. Mondjuk annyira nagy spíler nem volt, de edzőnek talán jobb lesz.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5125) perempe


perempe
addikt

tetszett az USA vs WORLD (Rising Stars Challenge) és a zsákolóverseny két legjobbja (Zach LaVine, Aaron Gordon) is.

Isaiah Thomast megverte Towns a skills challange-ben?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5126) Scrake^;DD válasza perempe (#5125) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

meg, Towns-nak nagy szerencséje volt a 3 pontossal.

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#5127) twi452


twi452
senior tag

A zsákolóverseny állat volt :)
Végre nem super dwight és kryptonit nate felé ökörség volt csak hihetetlen húzások :)
És tényleg úgy nézte az ember h "miiii, neeem ilyen nincs"
Aztán a lassítás után mégegyszer :D

A végeredménnyel nem teljesen értek egyet de élmény volt nézni a csatát :)

(#5128) Süvi


Süvi
őstag

Hol lehetne megnézni/letölteni az AllStar eseményeit?

Köszönöm

(#5129) ImACeltic válasza Süvi (#5128) üzenetére


ImACeltic
őstag

Hd-sportbits, Enkór, rutracker, 720pier.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5130) perempe


perempe
addikt

már csak 1 nap a trade deadline-ig!
[link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5131) diegho válasza perempe (#5130) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem volt nagy mozgás eddig. Harris mondjuk érdekes lehet Detroitban.

(#5132) Süvi válasza Süvi (#5128) üzenetére


Süvi
őstag

Megnéztem a zsákolóversenyt (kicsit késve, de most volt időm :) )
- Szerintem az utóbbi évek legjobbja volt, voltak benne új elemek, ötletek
- Kommentár néha szörnyű - Ordít valamelyik, hogy Let's go home, Let's go home Let's go home - holott az aréna hangjai többet mondanának (olyan volt mint amikor a Rucker Park-ban játszott Kobe, élvezhetetlen szinte a felvétel, az ordibáló közvetítőtől)
- Elég idegesítőek a fura öltözékben megjelenő sporttársak, celebek akik vagy berohannak a pályára, vagy pedig eljátsszák, hogy úgy kell őket visszafogni és hasonló módon produkálják magukat, csak azért, hogy őket mutassa a kamera. Ez még menő? Miért nem tudják elfogadni, hogy az a pár perc nem róluk szól, hanem a sokszor emberfeletti teljesítményt nyújtó zsákolókról. Ellopják a showt.

[ Szerkesztve ]

(#5133) twi452 válasza Süvi (#5132) üzenetére


twi452
senior tag

Minden meccsen minden padon ez a reakció a csapattársaktól ha valami történik a pályán. Legtöbbjük egy nagy gyerek, nincs ezzel semmi gond :)

(#5134) Süvi válasza twi452 (#5133) üzenetére


Süvi
őstag

Ha ez természetes, akkor az jó, de sokszor szerintem már erőltetett ( néha már fullba nyomják a kretént, azt pedig sosem szabad :) )

[ Szerkesztve ]

(#5135) ben11 válasza twi452 (#5133) üzenetére


ben11
őstag

Mi sem támasztja ezt jobban alá, mint a pacsizási rítusok.
Most néztem meg a 18-i Bulls-Cavs meccs összefoglalóját, aminek a végén ebből kaptunk egy komoly adagot.
Tök röhej szerintem. Elképzelem, ahogy ezek a már felnőtt emberek gondolkoznak, összedugják a fejüket, hogy milyen legyen a új pacsi, majd gyakorolják azt az öltözőben. Vicc.

(#5136) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Más kultúrában nőttek fel, mint Mi. :)

A pacsizásról meg annyit, hogy nekik van idejük ilyen extrákkal foglalkozni. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5137) perempe


perempe
addikt

hogy kapott ki a Warriors ennyire Portlandban?
Davis 59 pontot dobott a Detroit ellen.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5138) zsolti72837 válasza perempe (#5137) üzenetére


zsolti72837
őstag

20 lepattanóval.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5139) perempe


perempe
addikt

a Blazers 4 kezdőjét és 6. emberét vesztette el nyáron, és mégis rájátszásba juthatnak. hihetetlen eredmény ettől a fiatal csapattól!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5140) Süvi


Süvi
őstag

Jól számolom, hogy ez volt a harmadik hosszabbításos mérkőzése a Lakersnek sorozatban?
(Vagy ha nem is sorozatban, de majdnem?)

(#5141) perempe válasza Süvi (#5140) üzenetére


perempe
addikt

a Dallasnak volt sorozatban három, összesen kilenc.
[link]

a Lakers átlagban tíz ponttal kap ki.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5142) diegho


diegho
nagyúr

Curryt nem anya szülte, ez már biztos.

(#5143) ImACeltic válasza diegho (#5142) üzenetére


ImACeltic
őstag

Megnéztem délelőtt a meccset úgy, hogy előtte távol tartottam magam a nettől, hogy még véletlenül se lássam meg az eredményt.

Szinte végig azt hittem, hogy na most meglehet az OKC-nek.........aztán bazmeg....

Azért Westbrook nem gyengén érkezett rá a bokájára. Csávókám visszajön és rekordokat dönt....

De vajon a 95-96-os Bulls ellen is így játszana? :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5144) diegho válasza ImACeltic (#5143) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért ne játszana így?

(#5145) ImACeltic válasza diegho (#5144) üzenetére


ImACeltic
őstag

Poénból írtam a kérdést mert az elmúlt 1-2 hétben ilyen mémekkel van tele az internet, hogy a 90-es évekbeli keményebb NBA-ben ez a Warriors messze nem tudna olyan jó lenni, mint ebben a jelenlegi a puhány ligában.

Amire amúgy én is kíváncsi lennék. Viszont én sem tudom elképzelni, hogy Curry ellen ki lehetne az ellenszer. Addig oké, hogy mondjuk odaáll Gary Payton, de kapásból jön Draymond Green zárást adni amibe elakad Payton, Curry pedig két lépés után beleáll és ugyanúgy bedobja, mint ma hajnalban jó párszor. Ha pedig rákettőznek, akkor addig passzolgat a Warriors ameddig Thompson nem lesz üresen - vagy esetleg ismét Curry - és újra ott van a hármas.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5146) Grave_444 válasza ImACeltic (#5145) üzenetére


Grave_444
nagyúr

(#5147) ImACeltic válasza Grave_444 (#5146) üzenetére


ImACeltic
őstag

Na igen. :D

Mondjuk az ilyen faultok miatt, mint amilyenek ebben a videóban vannak, örülök, hogy behozták a flagrant faultokat mert azért mégse kosárlabdapályán kéne ketrecharcot rendezni.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5148) Melack


Melack
veterán

A New Yorknak meg van az idei pickje vajon?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5149) perempe válasza Melack (#5148) üzenetére


perempe
addikt

nincs.
[link]
a Denver és a Knicks közül gyengébbik választás jogát megkapja a Toronto.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5150) Melack válasza perempe (#5149) üzenetére


Melack
veterán

Ha így folytatják, a toronto top10 picket fog kapni :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.