Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) perempe válasza FireKeeper (#4250) üzenetére


perempe
addikt

LeBron is 'hazament' Melo után.

érdekes, hogy Melo nem FA-ként írt alá, mint LeBron, hanem a tisztesség kedvéért trade lett belőle, mint később Howard esetén is. (Bron már másodjára ír alá FA-ként, ezzel is kedvez a leendő csapatának.) LeBron nyerhetett-e volna bajnokságot, ha marad? szerintem nem. mindig viszonylag jók lettek volna, de soha se lettek volna elég jók. most hamarosan az lesz a problémájuk, mint az OKC-nek: hogyan tartsuk meg a tehetségeinket, ha már aláírt két játékos maxért.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4252) diegho válasza perempe (#4249) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem nem róla beszélt Gortat, én Deng-re gondolok.

(#4253) perempe válasza diegho (#4252) üzenetére


perempe
addikt

ő állítólag Miamiba tart. de Deng nem egy olyan jó játékos. odateszi magát, meg minden, de nem ő a spíler.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4254) perempe


perempe
addikt

kik elérhetőek még?
Bledsoe, Eric PG 24 4 RFA Suns
Monroe, Greg PF 24 4 RFA Pistons
Stephenson, Lance SG 23 4 UFA Pacers
Parsons, Chandler SF 25 3 RFA Rockets
Wade, Dwyane SG 32 11 UFA Heat
Deng, Luol SF 29 10 UFA Cavaliers
Ariza, Trevor SG 28 10 UFA Wizards
Gasol, Pau PF 33 13 UFA Lakers

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4255) Kickass válasza perempe (#4254) üzenetére


Kickass
őstag

Gasol már nem....

(#4256) diegho válasza perempe (#4253) üzenetére


diegho
nagyúr

Van ott elég spíler, egy stabil 3as kell nekik.

(#4257) perempe válasza diegho (#4256) üzenetére


perempe
addikt

Lance lenne jó fit, de őt nem merik vmiért. pedig ő is labdás játékos, mint Wade és LeBron.

én inkább Lance-t szerződtettem volna félpénzért, mint Bosht.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4258) diegho válasza perempe (#4257) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem ő nem lesz sztár. Nincs meg benne a kellő alázat.

(#4259) diegho


diegho
nagyúr

James mennyiért írt alá?

(#4260) Grave_444 válasza diegho (#4259) üzenetére


Grave_444
nagyúr

"Ha már szóba került LeBron, akkor folytassuk vele: tegnap hivatalos lett, hogy a Cleveland Cavaliersszel kötött szerződése mindössze 2 évre szól, erre az időszakra a maximumot kapja, ami esetében 42.1 millió dollárt jelent majd, a második év játékosopciós."

(#4261) diegho válasza Grave_444 (#4260) üzenetére


diegho
nagyúr

Hmm 2 év múlva irány a lakers.

(#4262) diegho


diegho
nagyúr

Deng - Heat

Azért érdekes, ahelyett, hogy összeállt volna egy, vagy kettő bajnokesélyes csapat, mindenki másfelé ment. A Heat újra jó csapat lesz, persze nem olyan, mint eddig, de nem csúsznak le annyira, mint pl a Boston. A NY szerintem idén tankolni fog, nem lehet ezzel a kerettel mást csinálni, ennek lenne egyedül értelme, behúzni egy top5 picket, ott lesz Melo és lehet hozni még egy top játékost jövőre, lenne mire építeni.

[ Szerkesztve ]

(#4263) perempe


perempe
addikt

Wade 34/2év
[link]

Bledsoe, Stephenson, Monroe, Allen, Marion, Okafor, Stuckey, Blatche és Nelson nem írt még alá az ismertebbek közül.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4264) perempe


perempe
addikt

Stephenson -> Charlotte (27/3év)

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4265) diegho


diegho
nagyúr

Wade a legjobban túlfizetett játékos?

A Hornets pedig egész jó lehet...

(#4266) perempe válasza diegho (#4265) üzenetére


perempe
addikt

"Kobe mellett labdába sem rúghat".

a Hornets név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez. :DDD

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4267) diegho válasza perempe (#4266) üzenetére


diegho
nagyúr

Kobe utolsó évében simán max contract-os formában játszott, nem tudhatjuk most milyen lesz.

(#4268) diegho


diegho
nagyúr

A Kings nagyon ügyködik, ha összehozzák valahogy ezt, akkor számolni kell velük is.

Közben a LAkers valami botrányos csapatot rakott össze... nem értem őket... ott van Lin ~15M-ért és Nash ~10M-ért, pedig ketten együtt nem érnek 15-öt... nem ám 25-öt... Ott van Kobe 23,5M-ért, na ő úgy 15M-et érhet, talán 18-at.

Nash szimpatikus játékos volt, de nem értem miért nem vonul vissza. Tudja, hogy semmit nem tud hozzátenni a játékhoz, mégis marad. Komolyan mondom ez a LAkers kezd egyre nevetségesebb lenni. Megint nem lesz playoff, ráadásul sztár kvalitású fiatalok sincsenek a csapatnál.

(#4269) perempe válasza diegho (#4268) üzenetére


perempe
addikt

Ed Davis tényleg nem fogja Gasolt pótolni. ők arra játszanak, hogy majd csak lesz vhogy. (Stuckeyt is csak 1 évre szerződtette az IND.) Lin lehet, hogy ~15M, de csak 8M-nak számít. ő szerintem a jobbak között lesz, Nashnél biztosan jobb.

ha te lennél Nash, akkor visszavonulnál, hogy lemaradj ~10M-ról?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4270) Melack válasza diegho (#4268) üzenetére


Melack
veterán

Most éppen kit akarnak leszerződtetni? Irányítót? Mert az pl nincs nekik. Ugye nem a detroiti Josh Smithet?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4271) diegho válasza perempe (#4269) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha már összekerestem pár száz milliót én nem égetném magam vén fejjel...

Melack de Smith a kiszemelt. Irányítóból sehogy nem állnak, de majd a summer leage-en csak találnak valakit.

[ Szerkesztve ]

(#4272) Grave_444 válasza diegho (#4271) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Valami normális csapatot pedig összerakhatnának, pénzük van rá.

(#4273) perempe válasza Grave_444 (#4272) üzenetére


perempe
addikt

de kit szerződtethetnek idén?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4274) diegho válasza perempe (#4273) üzenetére


diegho
nagyúr

Már senkit.

Nem azt mondom, hogy Melo és James reális lett volna, de kicsit átnézve az igazolási piacot és az árakat, akkor simán lehetett volna egy értelmes csapatot összehozni.

Draftoltak egy PF-et, mellé jött még Davis, maradt Hill, aki szerintem egész jó center, meg kellett volna tartani Gasol-t és a 4-5-ös poszt letudva
Kobe adott volt, Nick Young pedig a tökéletes 6. ember szerintem, a megtartása volt az egyetlen jó döntés a nyáron
Nash adott, 15-20 perceket talán bír, ott van még Marshall, és Farmar-t is meg kellett volna tartani, de szerintem Bledsoe is simán befért volna, igaz most ott van Lin, de nem egy kategória a két játékos
A gond az elmúlt években az SF poszt volt, gyakorlatilag nincs minőségi játékos erre a posztra. egyértelműen ide kellett volna igazolni, de nem történt semmi, pedig ott volt Ariza, Parsons, Granger, hogy csak 3 olyan játékost említsek, akik simán befértek volna a sapkába és erősödött volna velük a csapat. Megint az lesz, mint tavaly, SF poszton agyonverik a csapatot.

(#4275) perempe válasza diegho (#4274) üzenetére


perempe
addikt

Kobe & the D-Leaguers-ként emlegetik majd ezt a csapatot, mint a post-Shaq/pre-Gasol időkben. de már Kobe se huszonéves... :W

a centerek és bedobók terén igazi a katasztrófa...

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4276) Grave_444 válasza perempe (#4275) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Remélem idén jól fog játszani. :)

(#4277) diegho válasza perempe (#4275) üzenetére


diegho
nagyúr

Hill azért vállalható centerben szerintem, bár alacsony. A bedobó posztot pedig abszolút nem értem miért hanyagolják. A liga elit játékosainak zöme SF, ha SF poszton nincs egy jó játékosod, nem fogod tudni levédekezni a sztárokat, csak double team-el, ami pedig szintén csak az ellenfélnek jó.

(#4278) perempe válasza diegho (#4277) üzenetére


perempe
addikt

persze, hogy vállalható, de ki fog kezdeni??? :W minden csapatnak van 15-20 pontos PF/C játékosa (pl. MIN esetén Pek és Love), csak a Lakersnek nem.

Hill becsületére legyen mondva, hogy már-már középtávból is tud dobni.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4279) diegho válasza perempe (#4278) üzenetére


diegho
nagyúr

Nézd meg a pont/perc átlagát, nem rossz játékos.

(#4280) perempe válasza diegho (#4279) üzenetére


perempe
addikt

jó defenzív 5-ös, de semmi több.

Boozer megmentheti őket. szerintem ő átlag feletti PF.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4281) scope2007


scope2007
addikt

ez egy kicsit power rangerses lett nem? :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4282) FireKeeper válasza scope2007 (#4281) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem bejön.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4283) diegho válasza perempe (#4280) üzenetére


diegho
nagyúr

Boozer jó húzás volt.

(#4284) perempe válasza diegho (#4283) üzenetére


perempe
addikt

mennyiért szerezhették meg?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4285) diegho válasza perempe (#4284) üzenetére


diegho
nagyúr

Hajnalban telóról néztem és 3.25M-et ovastam, de az vicces lenne.

(#4286) Melack válasza perempe (#4284) üzenetére


Melack
veterán

"A Los Angeles Lakers nyerte a "vaklicitet" Carlos Boozerért az amnesztia-szabadlistán, egy évre 3.25 millió dollárért az erőcsatár az aranysárga-liláknál folytatja pályafutását. Ez azt is jelenti, hogy a Chicago Bullsnak 13.55 milliót kell kifizetnie az eszkimó származású játékos felé a most következő szezonra." Forrás

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4287) diegho válasza Melack (#4286) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor jól láttam, ez biza jó biznisz volt!

(#4288) Melack válasza diegho (#4287) üzenetére


Melack
veterán

Az azt követő szezonban már nem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4289) diegho válasza Melack (#4288) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért nem? 1 évre szerződött.

(#4290) diegho


diegho
nagyúr

A Warriors szerintem túl sokat adna Love-ért. Azért Lee is nagyon jó játékos és inkább center poszton kellene erősíteniük, mert Bogut állandóan sérült. Ennek úgy lenne értelme, ha Lee és Love is maradnának.

(#4291) perempe válasza diegho (#4287) üzenetére


perempe
addikt

még dupláért se lett volna rossz szerintem. mindenki oiszkálja Boozt, de szerintem jó játékos.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4292) diegho válasza perempe (#4291) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem perfekt fit a LAkers-be. Így azért már van némi remény a playoff helyre, a palánk alatt elég jó védekező páros lesz. SF-be kell még mindig valakit szerezni és azt mondom kész a csapat.

(#4293) perempe


perempe
addikt

Eric Bledsoe, Greg Monroe?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4294) diegho válasza perempe (#4293) üzenetére


diegho
nagyúr

Bledsoe nem fogadta el a PHX ajánlatát, de nem hiszem, hogy többet fizetne érte bármelyik másik olyan csapat, amelyik playoff esélyes. Igazából ő maximum közeli összeget szeretne, de nem fog kapni. Ha a Dallas nem hozta volna át Felton-t azt mondanám, hogy jó helyen lenne ott, bár még így is csinálhatnának helyet neki. A rockets-ben sem lenne rossz helyen és a Heat-ben sem. Nem tudok más csapatot, ahol a playoff biztosra vehető és PG hiány lenne.

Monroe pedig szerintem marad. Nem rossz játékos, de nem meghatározó a palánk alatt, kintről sem tud dobni, semmi extra, tényleg csak olyan nagyobb csapatban tudnám elképzelni, ahol nagyon lyukas a PF poszt.

(#4295) diegho


diegho
nagyúr

A Mavs nagyon kicombosodott, nem lepődnék meg egy jó szereplésen. Lassan jobb padjuk lesz, mint egyes csapatok kezdője.

(#4296) perempe válasza diegho (#4295) üzenetére


perempe
addikt

Parsons jó, és főleg fiatal; Nelson nem a kedvencem (eleget láttam a rájátszásban a Celtics ellen, ill. Andre Miller ellen is), ahogy Jefferson sem.

ki fog irányítani?
Harrist nem igazán ismerem, csak annyit, hogy dobni nem tud. Felton nem váltja meg a világot.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4297) perempe


perempe
addikt

volt Summer League, találni pár jó összefoglalót a YT-on.

Byron Scott lesz a Lakers edzője.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4298) diegho válasza perempe (#4296) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem Ellis-nél lesz legtöbbet a labda, Aminou is a Mavs-be ment.

(#4299) diegho


diegho
nagyúr

Nos végre van edzője a LAkers-nek. Remélem hasonlóan szép eredmények ér el, mint amikor játékosként járt nálunk.

(#4300) perempe válasza diegho (#4299) üzenetére


perempe
addikt

újabb tankoló szezon. :DDD az nba.com-on a 25. helyre rangsorolják őket. [link]

Elől csak Booz tud pontot dobni. Lin egyik kedvencem, de nem tudom, hogy mire lesz elég. kéne egy jó kinti dobó.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.