Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) perempe válasza diegho (#4400) üzenetére


perempe
addikt

csak a Lakers vezetésre lehet haragudni, akik megkínálták egy 28 milliós szerződéssel.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4402) perempe


perempe
addikt

megkezdődött az NBA-szezon. a Lakers helyett a D-Fenders vagy a Sparks is játszhatna?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4403) Melack válasza perempe (#4402) üzenetére


Melack
veterán

Sixers 2.0 :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4404) diegho válasza Melack (#4403) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem sixers 2.0, a sixers direkt tankol és nagyot akar robbantani, jövőre minden esélyük meg is lesz erre. A LAkers pedig szimplán a hülye vezetésnek köszönhetően fos. Hiba volt Nash-t odahozni, hiba volt Kobe-nak 18M felett adni, hiba volt Gasol-t elengedni és még sorolhatnám.

(#4405) perempe válasza diegho (#4404) üzenetére


perempe
addikt

meg akarták tartani minden áron Kobet, ill. nem tudtak szerezni igazi sztárt, így D-ligásokkal töltötték fel a keretet. legalább jövő (vagy az az utáni) nyáron (is) lesz pénzük normális játékosokra.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4406) diegho válasza perempe (#4405) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért nem D ligás ott mindenki. Boozer, Kobe, Hill, Davis, Young, Johnson, Lin, Randle mind NBA szintű játékosok.

(#4407) perempe válasza diegho (#4406) üzenetére


perempe
addikt

de egyik se nagy játékos, max. Boozer. én kedvelem Lint, de a HOU valószínűleg Beverley miatt elküldte.

egy Vegas-i sportfogadónál 31.5 alá vagy fölé lehet tippelni a csapat győzelmeit, az nba1.hu-n ennél pesszimistábbak a szurkolók. a rájátszáshoz kb. +20 győzelem kéne.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4408) perempe


perempe
addikt

a Spurs hogy nyerte meg az első meccset ennyi sérülttel?
Jordan Hill pontokat szerez.
a Suns (+Isaiah Thomas) bejuthat a rájátszásba.
Klay Thompson és Stephen Curry hozták az első három meccset, és David Lee még nem játszott egy percet se.
Terrence Jones jól kezdett.
a Heat jó Bron nélkül is.
a New York nagy kérdőjel.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4409) diegho válasza perempe (#4408) üzenetére


diegho
nagyúr

Thomas nagyon komoly formában tolja, akárcsak Thompson. A Heat nagyon okosan igazolt a nyáron, ezért maradtak jók a Knicks szerintem nem lesz playoff csapat. A Minesota bánhatja, hogy Young megsérült, mert szerintem jelenleg jobb csapat, mint tavaly voltak.

(#4410) perempe válasza diegho (#4409) üzenetére


perempe
addikt

Young már edzett ma, neki szerencsére nincs komoly sérülése.

Perry pótolhatja akár Durantot is, ha így folytatja.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4411) perempe válasza diegho (#4409) üzenetére


perempe
addikt

Rubio mellé dobók kellenek, mint a Celticsben Rondo mellé.
régen ott volt KG, Pierce és Allen is, most kit tud felmutatni a Minnesota?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4412) diegho válasza perempe (#4411) üzenetére


diegho
nagyúr

Martin jól dob. Young sem rossz.

(#4413) perempe válasza diegho (#4412) üzenetére


perempe
addikt

de Rubio mellé 2, de inkább 3 kéne a kezdőbe. talán Budinger? bár Pek elég jó támadó center, és szerintem védekezni is tud.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4414) diegho válasza perempe (#4413) üzenetére


diegho
nagyúr

Wiggins talán belejön majd és akkor a kezdőjük minden posztra jó játékossal áll fel.

(#4415) diegho


diegho
nagyúr

Még csak 5 meccs ment le, de már most látszik, hogy Kobe ha kapna maga mellé minőségi társakat, simán rájátszásba vinné a LAkerst, sőt, a 6. gyűrűre is lenne esélye. Sajnálom, hogy nincs lehetősége rá, mert 36 évesen ennyire jól játszani senkit nem láttam még. Nem tudom jövő nyáron milyen lehetőségei lesznek a LAkersnek, de nagyon remélem mindent elkövetnek majd, hogy Kobe-hoz méltó csapatot építsenek köré.

Most nézem jövőre sok helye lesz a LAkersnek. Lin és Nash is elmehet a... oda.

[ Szerkesztve ]

(#4416) perempe válasza diegho (#4415) üzenetére


perempe
addikt

sok dobást vállal, és csak .402-val dob (.304 a hármasok tekintetében). 2.8 ast kb. a fele karrier átlagának. pozitívum, hogy sok büntetőt harcol ki (8.8). de a Lakers nem nyer, bármit is csinál.

tegnap Lin 8 dobásból csinált 18 pontot, Kobe 37-ből 39-et. én max. 20-25 dobást adnék neki.

bár ez még a szezon eleje.

én szeretem Lint, nem rossz játékos, főleg 1-1-ben, és jó, ha nála a labda.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4417) diegho válasza perempe (#4416) üzenetére


diegho
nagyúr

Lin az árához képest rossz. A szerződése szar, védekezni nem tud. Maradhatna a csapatban olyan 6-8M körül, akkor még lenne esély egy jobb SF/PF játékosra. Bár továbbra is azt mondom, hogy Young elférne ott SF-ban, szerintem amint egészséges lesz erősödni fog vele a csapat. Randle nagy kérdés mire viszi majd. Boozer úgy látom kiégett kicsit, tehát PF és PG poszton vannak gondok, nem tudom ki lesz mozdítható jövőre, de jó free agent PG-t nehéz találni.

(#4418) perempe válasza diegho (#4417) üzenetére


perempe
addikt

Lin szerződése tényleg nem a legjobb. én több lehetőséget adnék neki, több dobást is vállalhatna (kiváló ts% mutató!). egyszerre szerintem nem jók Kobeval, mert mindkettő "labdás".

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4419) Grave_444 válasza perempe (#4416) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Lehet, hogy rossz százalékkal dob most, de a várnál szerintem jobban játszik. Szinte minden meccsen dob olyat, ami napi-heti toplistában simán elfér.
Mellé kéne erősebb keret és semmi gond nem lenne itt.

(#4420) FireKeeper válasza Grave_444 (#4419) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

megmondom őszintén a tavalyi sérülése után engem is meglepett a teljesítménye. de ami eddig is gond volt (labdaéhség, ego, szerződés) az most is gond, szóval sok kéne még ide hogy esélyesek lehessenek.

diegho: Kobe már csak Kobe, én ezt eddig is értettem :DDD amúgy ha jól sejtem most minden be van áldozva hogy a pontszerző listán előre lépjen, szóval talán ez már a gyűrűnél is fontosabb neki most.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4421) diegho válasza FireKeeper (#4420) üzenetére


diegho
nagyúr

Látszik nem nagyon érted miért játszik így Kobe és miért dob ennyit.

(#4422) diegho válasza FireKeeper (#4420) üzenetére


diegho
nagyúr

Na most ennyire azért már ne legyetek csőlátásúak.

Ha tudod, hogy messze a legjobb vagy a csapatodban és tudod, hogy a társaid nem tudják a saját dobásukat megcsinálni, de nyerni akarsz, akkor mit teszel? Dobsz, vagy csúfosan égsz! Amikor elment Shaq ugyanezt csinálta. Megjött Gasol, dobások száma csökkent, pontok visszaestek, átadta a helyet Gasol-nak is. Ez ilyen egyszerű. Ha majd lesz mellette olyan, aki tud pontot szerezni, akkor fele ennyit fog dobni.

(#4423) Grave_444 válasza diegho (#4422) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Aki valaha is kosarazott vagy kosarazik csapatban az érti. :K

(#4424) FireKeeper válasza diegho (#4422) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na jó de azért nem félszemű félábbú senkiháziak a csapattársai, mindegyik hivatásos profi játékos a szentségit :D

Grave444: attól még hogy nem szívem csücske az "avatarod" az alaptalan személyeskedést mellőzhetnéd köszi :K

#4425: akkor csak nyűgös vagyok ma és magamra vettem, sry

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4425) Grave_444 válasza FireKeeper (#4424) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Lehet nem tűnt fel, de nem is neked írtam és nem személyeskedtem.

(#4426) diegho válasza FireKeeper (#4424) üzenetére


diegho
nagyúr

Hozzá képest vakok, ezt tudod jól. Remélem jövőre jön 2-3 jobb játékos, valamint idén Young minél előbb legyen bevethető, mert ő még tud pontot szerezni a jelenlegi keretből.

(#4427) perempe válasza FireKeeper (#4420) üzenetére


perempe
addikt

+1

tele van hasonlókkal az espn fórum ilyen, és ehhez hasonló ökörségekkel, hogy Kobe kedvenc dobásai:
one on one
one on two
one on three
one on four
one on five

Kobe hozza a számokat, így szerinte nyeri a meccseket.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4428) diegho


diegho
nagyúr

A Kings eléggé feljött, nagyon szorítok nekik, hogy végre bemenjenek a playoffba.

(#4429) perempe válasza diegho (#4428) üzenetére


perempe
addikt

én annak szorítok, hogy a Cavs újra kikapjon. kár, hogy most egy ismertebb játékos döntötte el a meccset, és nem egy D-ligából felhozott. [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4430) diegho válasza perempe (#4429) üzenetére


diegho
nagyúr

Ja most én is Cavs ellendrukkerkedek :DDD de nagy szívás lenne, ha nem jutnának be a playoffba :)) a másik aminek szorítok, hogy a Wolves bejusson, de nyugaton eléggé esélytelenek.

(#4431) perempe válasza diegho (#4430) üzenetére


perempe
addikt

sok a sokat javuló csapat: ott az említett SAC, a PHO, de a NO-nak is van esélye (one man show). a DEN se lenne rossz csapat, ők bizonyították, hogy sztárok nélkül is lehet jól szerepelni az alapszakaszban. tud-e jól játszani Gallo sérülése után?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4432) perempe válasza perempe (#4418) üzenetére


perempe
addikt

most nézem, Jordan Hill 9 millió. [link] :W

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4433) diegho válasza perempe (#4432) üzenetére


diegho
nagyúr

Mi a baj vele?

(#4434) perempe válasza diegho (#4433) üzenetére


perempe
addikt

Deng és Stephenson kap ennyit, ill a magasabbak közül Millsap. a lengyel kalapács kap 1-gyel többet.

megjelent egy cikk, 'How Nash trade gutted the Lakers' címmel. egyet lehet vele értni. a harmadik találat a népszerű keresőn a teljes cikk.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4435) diegho válasza perempe (#4434) üzenetére


diegho
nagyúr

Amíg Perkins az NBA-ben játszik, addig Hill fizetésével semmi gond nincs.

(#4436) FireKeeper válasza perempe (#4434) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah így pár év távlatából örülök hogy nem a Raps-ben vezetett le :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4437) perempe


perempe
addikt

nyert a Lakers. Kobe most se jeleskedett (7/20), de a többiek hozták a meccset.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4438) perempe


perempe
addikt

Kobe beírta magát a rekordok könyvébe :W

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4439) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

az úgy megvan hogy a Raptors vezeti a keletet? :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4440) diegho válasza FireKeeper (#4439) üzenetére


diegho
nagyúr

És ez meglepő az előző szezon alapján? Nyugaton sokkal meglepőbb az állás.

(#4441) perempe válasza FireKeeper (#4439) üzenetére


perempe
addikt

a Cavs jelenlegi szereplése a meglepetés. pozitív meglepetés a Milwaukee.
nyugaton a Phoenix, a Sacramento és a New Orleans esélyes a rájátszásra.

az OKC sérülések miatt pocsékul kezdte a szezont, bejuthat a sérülések ellenére?

Rose mikor fog játszani, hány meccset játszik idén?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4442) diegho


diegho
nagyúr

Csak én látom úgy, hogy Davis akár a legnagyobb is lehet? Értem ezalatt, hogy Jordan-en is túlnőhet?!

(#4443) perempe válasza diegho (#4442) üzenetére


perempe
addikt

nekem az a megdöbbentő, hogy nincs rossz meccse egyszerűen. Bronnak és Melonak rengeteg rossz meccse van, hiába nagy sztárok. Kobe jelenleg 40% alatt dob (TS%-ben a jobb játékosok, mint pl. a 36 éves Dirk, ill. Curry 25-30%-kal izmosabbak).

az elismertséghez nagyon sok minden kell, pl. bajnokságok; meg túl is van lihegve az egész. az igazi siker a jó egyéni teljesítmény és a jó csapattal eltöltött hosszabb idő együttese (pl. Duncan, No Whiskey). egyedül csak Dirknek sikerült bajnokságot nyerni.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4444) perempe válasza diegho (#4442) üzenetére


perempe
addikt

a jelenlegi nyugaton jobb esetben rájátszást érhet az ő játéka, de többet nem.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4445) diegho válasza perempe (#4444) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha kap maga mellé még 1-2 jobb játékost, tegyük fel veteránokat, akkor akár bajnokságot is érhet, nem most, de 5 éven belül és nagyon fiatal, rengeteg van neki vissza.

Ja és érdemes elgondolkodni azon, hogy Love ugyanezen a poszton játszik. Agyon van sztárolva, nem játszott playoff meccset és Davis mutatói már most jobbak, mint neki eddig bármikor voltak.

[ Szerkesztve ]

(#4446) perempe válasza diegho (#4445) üzenetére


perempe
addikt

:R
Davis jó játékos mindkét oldalon, Love csak támadó, ill. lepattanószerző. poén lenne, ha Love nem jutna be ezzel a csapattal se a rájátszásba. (elméletileg van rá esély.) sok játékos van, akik nem igazán jó védők, de annak számolják őket, mert tudnak blokkolni (DJ, Ibaka; de ellenpélda pl. Noah, ő mindenben jó).

van más fiatal reménység is, pl. a Giannis-Parker duó már most rájátszásba viheti a MIL-t. Giannis marha jó volt a VB-n is, egészen más, mint a csak támadni tudó társai. a YT-on sok összefoglalót találni róla.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4447) diegho válasza perempe (#4446) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen, keleten már megy a "Fear the Deer" :D

(#4448) perempe


perempe
addikt

a Cavs rossz kezdése (5-7) mellett Bronnak se megy igazán, aki újoncéve óta leggyengébb dobószázalékot produkálja (.467). Love 10 ponttal kevesebbet átlagol az előző szezonjához képest.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4449) diegho


diegho
nagyúr

A Hornets mitől lett most ilyen szar? Oké Lance szarul játszik, de a többiek is. Pedig tőlük akár áttörésre is lehetett volna számítani, erre tessék. Nekem ők az idény eddigi legnagyobb negatív meglepetése.

(#4450) perempe válasza diegho (#4449) üzenetére


perempe
addikt

ez nekem is eszembe jutott.

Westy már most játszik, de KD mikor tér vissza? egy héten belül?

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.