Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) vallas válasza perempe (#5700) üzenetére


vallas
senior tag

Remélem a Dallas-ba is ilyen szórakoztató lesz.... :D
De legalább úgy tűnik a döntőbeli sérülése nem volt nagyon durva....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#5702) ben11


ben11
őstag

Srácok!

Tudtok honlapot, ahonnan lehet leszedni olimpiai kosármeccseket? davka zárva,sportbits-re reg letiltva, egy amit találok meg cseh kommentárral megy.

Köszi!

(#5703) ImACeltic válasza ben11 (#5702) üzenetére


ImACeltic
őstag

(#5704) ben11 válasza ImACeltic (#5703) üzenetére


ben11
őstag

Regisztráltam, de ezt írja:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Mit kéne tennem, hogy jogosult legyek?

LOL, nem jelentkeztem be.. :D

Itt van arány, amire figyelni kell?

[ Szerkesztve ]

(#5705) ImACeltic válasza ben11 (#5704) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én nem szoktam seedelni és eddig még nem b@sztattak pedig már több, mint 1 éve használom.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5706) ben11


ben11
őstag

M4 sport statisztika.. :DDD

(#5707) TripleB


TripleB
senior tag

Sziasztok!

A nagydöntő meccseit keresném archiválás céljából.Nem tudtam, nogy a Davka be fog "zárni "...

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#5708) danpress2


danpress2
csendes tag

A legjobb Barkley idézetek, plusz olimpiai kosár és Lakers piszkálás a friss podcastben.

SportTerasz podcast #23 - @foci

(#5709) Süvi


Süvi
őstag

Élőben adja a döntőt az m4.

(#5710) ben11 válasza Süvi (#5709) üzenetére


ben11
őstag

Jó sz*r meccs volt..:/

(#5711) koxx válasza ben11 (#5710) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az első negyed még úgy ahogy izgalmas volt, bár ez inkább annak volt köszönhető, hogy bénáztak az amcsik. Aztán Durant begyújtotta a rakétákat.

(#5712) ben11 válasza koxx (#5711) üzenetére


ben11
őstag

Jaja, az első negyed még jó volt.
Sajnálom, mert az előzmények ismeretében ennél szorosabb meccs volt várható, de hozzá tartozik, hogy a szerbeknek meg abszolút nem ment..

(#5713) perempe


perempe
addikt

Kobe Bryant nap (Los Angeles)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5714) diegho válasza perempe (#5713) üzenetére


diegho
nagyúr

Megérdemli.

(#5715) perempe


perempe
addikt

csapatok aktuális keretei és átigazolások
[link]
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5716) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Na büszkék lehetünk a válogatottunkra. :K

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5717) sgergi válasza zsolti72837 (#5716) üzenetére


sgergi
veterán

Egyébként tényleg jó meccs volt, elől szép megmozdulásokkal. Most már tényleg ki kell jutni.

(#5718) zsolti72837 válasza sgergi (#5717) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az biztos. Hanga meg a másik magas gyerek is elég komolyan nyomta. :K
Grat Nekik. :C
Hangát nem hiába vitte a Barcelona.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5719) perempe


perempe
addikt

köszönöm a hozzászólásokat. :R

nem követem a hazai kosárlabdát, pótlom a meccset.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5720) zsolti72837


zsolti72837
őstag

A mai meccset nem adja? :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5721) szebe válasza zsolti72837 (#5720) üzenetére


szebe
őstag

Se a macedón, se a luxemburg meccsről nem lesz élőkép. A britek elleniről is csak valami 30 napos trial-os streames valami... :U

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5722) zsolti72837 válasza szebe (#5721) üzenetére


zsolti72837
őstag

Na pont most olvastam. :(
Roh@djanak meg. :W

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5723) szebe válasza zsolti72837 (#5722) üzenetére


szebe
őstag

Eredmény alapján nagyon nagy kár, hogy ezt nem adták :(

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5724) zsolti72837 válasza szebe (#5723) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hát igen. 10 ponttal nyerni.
Grat a fiúknak. :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5725) sgergi válasza zsolti72837 (#5724) üzenetére


sgergi
veterán

Kár, hogy nincs rendes közvetítés a kinti meccsekről.

Minden meccsünket nyerni kell, gyenge ez a csoport, és akkor nem lehet kérdés, hogy kijutunk-e.

(#5726) ben11


ben11
őstag

Mi a kijutás feltétel? Csoportelsőség már elég? Vagy kevesebb is?

(#5727) hajsza válasza ben11 (#5726) üzenetére


hajsza
aktív tag

A nemzetisport.hu cikke alapján: "Az Eb-re a hét selejtezőcsoport győztesei mellett a négy legjobb második jut ki."

(#5728) zsolti72837 válasza sgergi (#5725) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hát eléggé.

Köztévé. :W

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5729) perempe


perempe
addikt

Shaq, Iverson, Yao ---> Hall of Fame

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5730) szebe


szebe
őstag

Közben 8 ponttal vertük a briteket Londonban. Hanga és Vojvoda mellé ezúttal Ferencz csatlakozott (szegény britek is tudják mostmár, hogy vele a wc-re is :)) ), hárman együtt 54-et hoztak, testvériesen elosztva, a 88-ból.

Ezzel 99,9%, hogy megvan az EB, nagyon durva forgatókönyv esetén nem jutunk csak ki.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5731) zsolti72837 válasza szebe (#5730) üzenetére


zsolti72837
őstag

Jó meccs lehetett. :K

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5732) ben11


ben11
őstag

Mai meccs nézhető lesz valahol?

(#5733) zsolti72837 válasza ben11 (#5732) üzenetére


zsolti72837
őstag

Melyik?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5734) sgergi válasza zsolti72837 (#5733) üzenetére


sgergi
veterán

Nyilván a válogatott.

Egyébként én nem tudok róla, hogy lenne közvetítés.

(#5735) szebe válasza ben11 (#5732) üzenetére


szebe
őstag

[link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5736) zsolti72837 válasza sgergi (#5734) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja. :D

Azt nem. :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5737) sgergi


sgergi
veterán

Megvan, de ilyen gyenge meccset nem vártam. Remélem a fiúk itthonra összeszedik magukat kicsit, mert ez így harmat gyenge, minden meccsen egyre rosszabb formát mutatunk. Értem, hogy megvan az EB, de akkor sem szabadna ennyire elhagyni magunkat egy ilyen erős kezdés után.

[ Szerkesztve ]

(#5738) szebe válasza sgergi (#5737) üzenetére


szebe
őstag

Inkább legyen ez a gyenge meccs, mint hogy megint izgulni kelljen, mint múltkor a csehek ellen...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5739) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Nem néztem a meccset, de látom csak 3 ponttal tudtunk nyerni. EB megvan. :C
Itthon egy jó meccsel kell zárni.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5740) perempe


perempe
addikt

Artest - MWP -> LAL

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5741) ImACeltic


ImACeltic
őstag

A kedven játékosom, Kevin Garnett visszavonult. :/ Nekem Ő a legjobb PF ever és mindenidők egyik legjobbja is egyben.

Farewell, KG.

Kicsit kemény lesz az a Hall of Fame iktatás amikor KG, Bryant és Duncan lesznek a sorosok. :Y

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5742) diegho válasza ImACeltic (#5741) üzenetére


diegho
nagyúr

Szép karrierje volt, de ne sztároljuk azért túl, voltak nála sokkal meghatározóbb játékosok is, nem hiába nem játszott Allen, Pierce és Rondo nélkül egyetlen döntőt sem.

(#5743) perempe


perempe
addikt

kezdődik az előszezon, a jövő hét után már meccseket is láthatunk:
október 3. (Sport2)
20:30
Real Madrid - Oklahoma City Thunder (NBA Global Games)

október 5. (Sport1)
20:30
Barcelona - Oklahoma City Thunder (NBA Global Games)

október 9. (Sport1)
13:30
Houston Rockets - New Orleans Pelicans,(NBA Global Games, Barcelona)

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5744) diegho


diegho
nagyúr

Bosh karrierjének vége? Én nagyon sajnálom, igazán jó játékos volt és ha egészséges marad szerintem a Heat esélyes lett volna a győzelemre az idén. Ilyen rim protection nem lett volna sehol.

(#5745) perempe válasza diegho (#5744) üzenetére


perempe
addikt

Pekovic se játszhat, szerintem ő is van olyan jó. elfogult lennék?

Pierce utolsó szezonját kezdi.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5746) ImACeltic válasza diegho (#5742) üzenetére


ImACeltic
őstag

Duncan bajnok lett volna Robinson, később Parker, Ginobili és Leonard nélkül? Nope.

Bryant Shaq, majd később Gasol nélkül? Nope.

Minden szupersztár mellé kell még legalább egy all-star játékos.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5747) diegho válasza ImACeltic (#5746) üzenetére


diegho
nagyúr

Nowitzki "egyedül" nyert gyűrűt, a 6. ember volt mögötte a második legtöbb pontot dobó a döntőben. Duncan végig meghatározó volt, Malone dominált, tehát reálisan mögöttük van KG.

(#5748) ImACeltic válasza diegho (#5747) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nowitzki és Terry mellett ott volt egy Chandler is akinek kb olyan jelenléte volt a gyűrű alatt a védő oldalon, mint a prime Howardnak. Igaz, ebben a Mavsben nem volt igazi all-star szintű játékos Dirk mellett, de a csapat nagyon egyben volt.

Akkor úgy mondom, hogy bármelyik csapatba cserélnéd KG-t, Duncan, Nowo, Bryant helyére, az a csapat ugyanúgy bajnok lenne Garnettel is.

KG mögött egyszerűen nem volt megfelelő csapat ahhoz, hogy bajnok legyen 2008-ig.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5749) perempe válasza ImACeltic (#5748) üzenetére


perempe
addikt

Carlisle igazán jó edző.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5750) diegho válasza ImACeltic (#5748) üzenetére


diegho
nagyúr

Hmm, ha úgy gondolod bajnok lenne a 3 említett csapat Garnett-el, akkor nem igazán látom értelmét a vitát folytatni, mert nem látod át eléggé a kosárlabdát. Duncan annyival jobb a többi PF-nál, hogy egy lapon sem lehet őket említeni. Kobe-Garnett csere? Guard nélkül érdekes lett volna már a Kings elleni főcsoport döntő is. Dirk pedig a floor spacing miatt tudott nyerni, KG ezt nem tudta sosem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.