Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) perempe válasza perempe (#4300) üzenetére


perempe
addikt

folyt.

Kobe és Lin jó iso játékosok, Lin talán még önzetlennek is nevezhető.
Kendall Marshallt miért nem tartották meg?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4302) diegho válasza perempe (#4301) üzenetére


diegho
nagyúr

Marshall-t én sem értem miért hagyták elmenni, elég jó rotációt lehetett volna csinálni a Lin - Nash - Marshall trióval, amit még nem értek, hogy Meeks-t miért engedték el, a liga egyik legjobb kinti dobója, de a LAkers szerintem a lehetőségekhez mérten jó offseason-t csinál. Az egyértelmű volt, hogy Kobe mellé nem jön sztár, de mégis beszereztek egy rutinos 4-est és egy ígéretes 1-est, viszont a 3-as poszt továbbra is lyukas. Továbbá Hill megtartása is nagyon jó lépés volt.

Ha már offseason, szerintem 3 csapat emelkedik ki a nagyon jó offseason-el: Mavs, Cavs, Hornets, bár a Hornets helyére mondhatnék több csapatot is. A 3 legrosszabb offseason pedig szerintem a Thunder, Pacers, Rockets hármashoz köthető. A Heat szerintem nem csinált rossz nyarat eddig, James menni akart, ezen nem tudtak változtatni, de megszereztek pár jó játékost.

(#4303) perempe válasza diegho (#4302) üzenetére


perempe
addikt

ha az ismertebb játékosok szerződéseit nézzük, akkor a LeBron és Dirk szerződése a nyerő. Bosh leosztva többet keres majd, mint Bron, egyedül semmire sem volt elég Torontóban. Lance (kedvencem) miatt nyerő a Hornets, oda már csak dobók kellenek.

még Wade is engedett, Kobe fizujának 2/3-át kapja majd.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4304) scope2007


scope2007
addikt

tényleg durva lépői vannak :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4305) koxx válasza scope2007 (#4304) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Már csak egy normálisan kinéző KD Niket kéne kiadni.

(#4306) perempe


perempe
addikt

Beasley a Lakersben?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4307) ben11 válasza scope2007 (#4304) üzenetére


ben11
őstag

Mint Bugs Bunny.. :D
Egyébként elég torz a kép, aránytalan.

(#4308) perempe


perempe
addikt

Paul George-nak annyi
[link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4309) koxx válasza perempe (#4308) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ma olvastam/lattam en is, nagyon brutalis. Szegeny :(

(#4310) perempe válasza koxx (#4309) üzenetére


perempe
addikt

mire lesz jó az IND Lance és George nélkül? tankolnak jövőre?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4311) diegho


diegho
nagyúr

Ez nem gyenge sérülés, de saját magának okozta. Teljesen feleslegesen akart ott már bármit csinálni. Keleten így elég sok izgalom lesz.

(#4312) FireKeeper válasza perempe (#4308) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

te jó ég ez de csúnya volt :Y rendkívül szerencsétlen helyre/szögben érkezett le azzal a lábával, remélem felépül, bár a képeket látva kicsit szkeptikus vagyok hogy fogjuk-e még a pályán látni. :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4313) Grave_444 válasza FireKeeper (#4312) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Kevin Ware-nak durvább nyílt törése volt és 1-1,5 év múlva már játszott. Akit érdekel rákeres, nem linkelem be.
George is felépül majd és játszik is remélem.

[ Szerkesztve ]

(#4314) minek?:S válasza Grave_444 (#4313) üzenetére


minek?:S
őstag

pff.. ma láttam a George-os videót.. elámultam.. most megnéztem ezt.. azt a q*va :O :Y

Üdv.:M.

(#4315) perempe


perempe
addikt

érdekes, hogy az irányítók (Lowry, Bledsoe) nem kapnak nagy pénzeket, míg a bedobók (Hayward, Parsons) igen.

egyedül a 76ers tud max szerződést ajánlani, így Bledsoe és Monroe csak sing-and-trade kaphat jó gázsit.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4316) perempe


perempe
addikt

[link]
ti kit vinnétek Krzyzewski helyében?

én Irvinget, DeRozant és Plumleet hagynám otthon.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4317) perempe válasza perempe (#4316) üzenetére


perempe
addikt

és Rose se jönne.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4318) diegho


diegho
nagyúr

Még a végén valami fos válogatott megy a VB-re.

(#4319) perempe válasza diegho (#4318) üzenetére


perempe
addikt

kit hagynál otthon?

KD is meghátrált.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4320) perempe


perempe
addikt

[link]
Bron vézna :Y

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4321) diegho válasza perempe (#4319) üzenetére


diegho
nagyúr

Rose, Irving, Plumlee menne haza.

Kezdő lenne: Curry, Harden, Gay, Davis, Cousins. Folyamatosan változtatnám a csapat felállását és a játékot. Amikor Drummond, Faried van fent, akkor lassú pick and roll game-et tolnék 1-2-3 játékosokra kijátszva a helyzeteket a két jó agresszív pattanózót kihasználva, ha Davis és Cousins, akkor az 1 on 1 lenne a nyerő erős postgame-el és passzokkal (mindketten nagyon jól passzolnak), ha pedig super small-ba mennénk a Korver, Hayward, Parsons hármassal 3-4-5-ön, akkor pedig folyamatosan húznám szét a védőket és vagy az 1-2-ről berobbanóknak erőltetném az inside passot, vagy az outside scoring-ot, ilyenkor Lillard és Derozan lenne a két guard.

[ Szerkesztve ]

(#4322) Grave_444 válasza perempe (#4320) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Még így is van 110kg... :D

(#4323) diegho


diegho
nagyúr

A VB meccseket közvetíti majd valami magyar csatorna?

(#4324) perempe válasza diegho (#4323) üzenetére


perempe
addikt

még 3 hét a VB-ig, a tv-műsort pedig kb. 2 héttel tudom megnézni előre.

majd kb. 2 hét múlva...

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4325) perempe


perempe
addikt

Alonzo Mourning, Mitch Richmond, Sarunas Marciulionis -> Hall of Fame

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4326) perempe válasza perempe (#4324) üzenetére


perempe
addikt

az Eurosport adja szerintem.
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4327) sgergi válasza diegho (#4323) üzenetére


sgergi
veterán

Tudtommal a Sport1 adni fog meccseket.

(#4328) diegho válasza sgergi (#4327) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagyon régóta nem néztem már sport1-en meccseket, a Török Péter még jár oda szakérteni?

(#4329) sgergi válasza diegho (#4328) üzenetére


sgergi
veterán

Sajnos évek óta nem tud, az egészségi állapota miatt. Pedig régen nagyon kedveltem azt az embert. :)

(#4330) diegho válasza sgergi (#4329) üzenetére


diegho
nagyúr

Kár :( akkor marad valami stream angolul.

(#4331) diegho


diegho
nagyúr

Marion - Cavs. A Cavsnek simán hoznia kell a keleti első helyet. Azt mondom hozza is, sőt legyenek bajnokok. Nem voltak még ugye?

(#4332) Grave_444 válasza diegho (#4331) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Remélem nem is lesznek. ;]

(#4333) perempe válasza diegho (#4331) üzenetére


perempe
addikt

érthetetlen, hogy az IND miért nem kínált neki egy komolyabb szerződést Mátrixnak.

nem működik a Irving-Waiters páros, nem én találtam ki, hanem vki, akinek adok a szavára <nem firkász>.[link]
Love cserét pár napon belül bejelenthetik, ami számomra érthetetlen. miért nem tartották meg Wigginst, ha tényleg akkora ígéret?

a Bulls jó lehet még, sokat fejlődtek (Rose visszatérése + 3 ponterős játékos), egyedül ők veszélyeztethetik a CLE elsőségét. az ESPN-en most saccolták (nagyon rosszul), hogy hány győzelemre lesznek jók; szerintem ez a két csapat akár 60 győzelmet is elérhet a "gyenge" keleten.

az IND egy sérüléssel és egy meggondolatlan, rossz szerződésajánlattal kiesett a rájátszásból.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4334) FireKeeper válasza perempe (#4333) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

elcserélték a holnapot a ma kedvéért.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4335) diegho válasza perempe (#4333) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha összejön az Irving, James, Love hármas, akkor nem lesz nagy szükség Waiters-re, pláne, ha ott lesz Allen.

Mindenesetre én a helyükben megtartottam volna Wiggins-t és a Waiters+Benett párosért kerestem volna jó PF-ot, akár Boozer személyében le is csaptam volna az adandó alkalomra, hiszen mennyivel szebb lenne egy olyan kezdő, hogy Irving, Wiggins, James, Boozer, Varejao. Ott lenne a két veterán a palánk alatt, a fiatalok 1-2-n és Jamesnek pedig teljesen szabad lenne a pálya.

(#4336) perempe válasza diegho (#4335) üzenetére


perempe
addikt

...én a helyükben megtartottam volna Wiggins-t és a Waiters+Benett párosért kerestem volna jó PF-ot.
+1

Boozer nagyon jó lett volna bárhová, akár még dupla pénzért is.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4337) perempe válasza FireKeeper (#4334) üzenetére


perempe
addikt

a 76erst meg azzal vádolják, hogy csak a jövőre gondolnak.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4338) diegho válasza perempe (#4336) üzenetére


diegho
nagyúr

Így van. Sokan azt hiszik Boozer rossz játékos, pedig nem, csak szimplán a Bulls játékába ő nem illett bele.

(#4339) diegho


diegho
nagyúr

Ez a Ballmer egész normális tulajnak tűnik, kíváncsi vagyok mire jut vele a Clippers.

(#4340) perempe válasza diegho (#4339) üzenetére


perempe
addikt

csak hosszabb távon lehet értékelni, mert ott lesz Pop és a Spurs.

Davis nagyon jó volt Brazilia ellen
[link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4341) ben11


ben11
őstag

Kína nem vacakol, ha kosárlabda pályáról van szó :D
LED pálya

(#4342) diegho


diegho
nagyúr

Én nem értek egyet K döntésével, nem ezt a 12-t vittem volna. Lillard-ra nagy szükségük lett volna, szerintem jobb, mint Irving, valamint én Derozan-t sem vittem volna és Plumlee-t sem, inkább Korver és Parsons, mert a szoros meccseken Korver hármasai nagyon jól jönnének, Parsons pedig szerintem szimplán jobb játékos mindkettőnél.

(#4343) perempe válasza diegho (#4342) üzenetére


perempe
addikt

+1

és inkább Lillard, mint egy 'félénk' Rose. különben Lillardot nem igazán ismertem, amíg a Spurs ellen nem csinált zsinórban két szép betörést (0:53-tól). [link] két ilyen betörést egymás után, besz..ás! én inkább őt favorizálom, mint mondjuk John Wallt, aki egy tempót nem tud bedobni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4344) diegho válasza perempe (#4343) üzenetére


diegho
nagyúr

Lillard nagyon jó, nem véletlen írtam a szezon elején, hogy a portland ott lesz az elsők között.

(#4345) perempe


perempe
addikt

[link]
Faried jól nyomta Puerto Rico ellen

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4346) scope2007


scope2007
addikt

az lol.. hoztak negyedet a törökök :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4347) diegho válasza scope2007 (#4346) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem ez a csapat nem nyer VB-t. Jó játékosok vannak benne, de nem csapat, az olimpián sem csapatként nyertek, ott mindig volt 1-2 sztár aki hozta a meccset. Nem tudom mi lesz az Argentin, Spanyol csapatok ellen, főleg a Spanyolokkal lesznek bajban, ahol azért a 2 Gasol + Ibaka limitálni fogja a betöréseket rendesen.

(#4348) scope2007 válasza diegho (#4347) üzenetére


scope2007
addikt

teljesen egyetértek azzal, hogy ez nem csapat...

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4349) diegho válasza scope2007 (#4348) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem néztem a török meccset, csak az első összefoglalóját, de nagyon egyéni játék ment végig.

(#4350) ben11 válasza scope2007 (#4346) üzenetére


ben11
őstag

Nem csak, hogy hoztak. Félidőben még vezettek, de a harmadik negyed után is teljesen nyitott volt a meccs.
Szegények leültek nagyon a negyedikre, pedig mit szurkoltam nekik ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.