Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) mefistofeles válasza Melack (#4800) üzenetére

Persze simán megérdemelte, borzasztó hasznos játékos! Curry egy zseni de hullámzott a teljesítménye, néha (számomra) érthetetlenül.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#4802) mefistofeles

Egyébként milyen érdekes a sors.....
Mikor LeBron bejelentette, hogy clavelandben folytatja, azonnal hozzá is tette (lehűtendő az elvakultakat) hogy az első évben képtelenség lesz a bajnoki cím. Nos így is lett de ha a döntőt végignyomja egy egészséges Irving akkor gyanítom behúzzák......
LeBronnak lett igaza de ehhez kellet egy sérült térd....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#4803) diegho


diegho
nagyúr

4-2ahogy mondtam, iggy a király, ezt is mondtam. Majd ha hazaértem a kórházból megnézem a meccseket.

(#4804) mefistofeles válasza diegho (#4803) üzenetére

Azt is mondtad nem lesz sima.
Szerintem 1-2 től tükörsima volt......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#4805) diegho válasza mefistofeles (#4804) üzenetére


diegho
nagyúr

Olvasd el amit írtam és értelmezd azt a részt ahol azt írom hogy csak akkor nyernek, ha iggy sokat játszik. Amúgy ez nagyon nem volt sima.

(#4806) mefistofeles válasza diegho (#4805) üzenetére

Lehet, hogy igazad van de 2-1 után mikor elbukta a cavs a 4. meccset akkor már bármibe lefogadtam volna, hogy veszítenek... onnan nálam sima....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#4807) mefistofeles

A nagydöntő MVP-t tizenegy szakértő választotta. Hét szavazatot kapott Iguodala, négyet James. Curry nem kapott szavazatot.

LBJ:"Kezdem azt hinni, jobb nem bejutni a rájátszásba, mint kikapni a döntőben"

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#4808) scope2007


scope2007
addikt

Ez kész :)

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4809) perempe


perempe
addikt

megtarthatja-e a GS Greent? David Lee viszont pótolhatatlan szerintem.

a Cavs megtarthatja-e a szabadügynököket? [link] Wigginst hiba volt elcserélni LeBron kedvéért!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4810) diegho válasza perempe (#4809) üzenetére


diegho
nagyúr

A gsw inkább bogut helyett szerezzen valakit. A curry Thompson iggy lee négyes elég erős. A padon ott van livingston barnes speights. Wiggins elcserélése talán az utóbbi években látott legnagyobb hiba volt. Szerintem jobb alapja van, mint love-nak és jobb poszton játszik. Én a Lakers lépéseire vagyok kíváncsi elsősorban, no meg a thunderre és a knicksre.

(#4811) Melack válasza perempe (#4809) üzenetére


Melack
veterán

Ha Lee-ért csak nem garantált szerződéseket kapnak, akkor igen.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4812) perempe


perempe
addikt

[link]
az idei draft is erős

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4813) perempe


perempe
addikt

[link]
[link]
az angol espn oldalán betöltődnek az insider cikkek is, elég kicserélni az espn.go.com-ot espn.co.uk-ra a címsorban.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4814) diegho


diegho
nagyúr

Vélemények a draftról?

A LAkers szerintem nagyon jól választott, kérdés mit akarnak vele. Csere Cousins-ra, vagy irány a kezdő? Ha megtartják kell igazolni legalább egy all star-t, hogy esélyük legyen a playoffra, ha cserélik, akkor egy esetleges Rondo szerződtetéssel máris komoly erőt képviselhetnek. Az első lépés úgy érzem jól sikerült, remélem a következőt sem cseszik el.

(#4815) perempe válasza diegho (#4814) üzenetére


perempe
addikt

[link]
én csak a final 4-t láttam, nem ismerem az egyetemi játékosokat. a Kings Willie Cauley-Stein-t választotta, gyanakodni lehet (Cousins).

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4816) perempe


perempe
addikt

Carmelo nem örül Porzingisnek. következő cikk szerint alig várja, hogy láthassa.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4817) diegho válasza perempe (#4816) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem a NY nem tud igazi nagy nevet szerezni a free agency-ben sem. Én legalábbis nem mennék oda jelenleg. A LAkers viszont szerintem valakit meg fog szerezni, remélhetőleg most már okosan fognak igazolni és újra playoff csapatot csinálnak.

(#4818) diegho


diegho
nagyúr

Hamarosan kezdődik az őrület. Szerintem a Portland elveszíti Aldridge-t és lehet Matthews-t is. Wade szerintem maradni fog, James is, Gasol is.

(#4819) Süvi válasza diegho (#4817) üzenetére


Süvi
őstag

Lakersről van valami pletyka, hír?

[ Szerkesztve ]

(#4820) diegho válasza Süvi (#4819) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagyon szeretnék Aldridge-t és velünk tárgyal először! Valamint Kobe nagyon szeretné Rondo-t, de lehet a draftolt srác megoldja az irányító problémát hosszú távon.

(#4821) Süvi válasza diegho (#4820) üzenetére


Süvi
őstag

Jó lenne valamilyen jó csapat, mert szeretem Kobe-t, de nem lesz lassan gátja a Lakers fejlődésének? ( fizetés, sérülések, 1 emberes Lakers az utolsó két idényben)

(#4822) diegho válasza Süvi (#4821) üzenetére


diegho
nagyúr

Jelenleg az, de a jövő a kérdés már, nem a 15/16-os szezon.

(#4823) perempe


perempe
addikt

mitől olyan jó DeAndre, hogy pl. ő is max legyen?
akkor már az új kedvencem, Hassan.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4824) diegho válasza perempe (#4823) üzenetére


diegho
nagyúr

Fogalmam sincs. Én nem tartom jónak. Nem tud dobni, nekem nem kellene még 15-ért sem.

(#4825) diegho


diegho
nagyúr

Apa kezdődik.

Davis 5 év 145 milliós szerződést kapott! Teljesen megérdemli, szerintem a következő évek legnagyobb játékosa lesz belőle. Remélem kap majd maga mellé még 2 all star játékost és láthatjuk menetelni őket a playoffban.

Leonard ~90 milliós szerződést kaphat a Spurs-től.

Ellis-t nagyon akarják a Pacers-nél és mennyire igazuk van, a két nagy menetelésnél is mindig a pontszerzés volt a gond, Ellis megoldaná ezt a problémát.

A LAkers az összes elérhető PF/C-el leül, Love, Monroe, Jordan, Lopez, Chandler és persze Aldridge is a listán. Nagyon örülnék, ha Aldridge, vagy Monroe jönne.

Rondo-t nagyon akarja a Kings, ami akár be is jöhet nekik.

(#4826) perempe válasza diegho (#4825) üzenetére


perempe
addikt

Davis rájátszásbeli bemutatkozása minden idők egyik legjobbja volt. [link]
sok a 145/5, de az új cap mellett nem lesz olyan feltűnően nagy pénz.

LaMarcus tényleg jó, Monroe pedig fejlődhet; több játékos is sérülésekkel bajlódhat a listán, ezért nem kifizetődők.

én 1-2 hetet kivárok, és utána olvasom majd, hogy ki hová ment.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4827) diegho válasza perempe (#4826) üzenetére


diegho
nagyúr

Love és Lopez nem lenne jó választás, sokat sérültek, Jordan nálam nem való egy csapat kezdőjébe sem, Chandler csak védekezni tud, szóval maradt a két említett ember.

(#4828) perempe válasza diegho (#4827) üzenetére


perempe
addikt

+1

meg Chandler már nem olyan jó 32 évesen, mint a Dallas bajnoki címénél. megér ő egy hosszabb szerződést?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4829) diegho válasza perempe (#4828) üzenetére


diegho
nagyúr

4 év 50m maximum, de csak akkor, ha tényleg nem hiányzik más a csapatból, csak egy védekező center.

(#4830) diegho


diegho
nagyúr

Dragic 5 év 90 milla. Szerintem nem ér ennyit, nem jobb játékos, mint Lowry, aki 4 év 60M-el szerintem pont jól van árazva.

[ Szerkesztve ]

(#4831) diegho


diegho
nagyúr

Beindult a biznisz rendesen. Állítólag LMA-nak nem tetszett a LAkers ajánlata sajnos, esélyes, hogy a Spurs-ben folytatja, ahonnan gyorsan tradeltek egyet - Splitter távozott - hogy legyen cap space maximum offert adni. Nem szaroznak.

A Nets megújította Lopez és Young szerződését 3 év 60M (túl sok) és 4 év 50M (kb reális).

Az eddigi legnagyobb igazolás pedig a Toronto megszerezte Caroll-t 4 év 60M-el a Hawks-tól. Alakul a csapat!

(#4832) perempe válasza scope2007 (#4808) üzenetére


perempe
addikt

nekem a Kobe mémek a kedvenceim [link][link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4833) diegho


diegho
nagyúr

Love 5 év 110M-ért marad a Cavs-ben :Y ez szerintem egy nagyon kockázatos döntés volt.

(#4834) sgergi válasza diegho (#4833) üzenetére


sgergi
veterán

Pont ezt néztem én is. Hosszú idő, és még több pénz. Meglátjuk mi lesz belőle.

(#4835) diegho válasza sgergi (#4834) üzenetére


diegho
nagyúr

Hogyan lesz hely James-nek? Vagy neki már van konkrét szerződése?

(#4836) sgergi válasza diegho (#4835) üzenetére


sgergi
veterán

Én nem tudok róla, hogy meglenne az új szerződése. Pénzről gondolom nem fog lemondani.

(#4837) twi452 válasza sgergi (#4836) üzenetére


twi452
senior tag

nyugdíjba megy, ami nem megy az nem megy címszóval :D

(#4838) perempe válasza twi452 (#4837) üzenetére


perempe
addikt

nem kell sok hozzá. [link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4839) diegho


diegho
nagyúr

Ellis 4 év 44M Pacers-be, az mekkora Steal :Y eddig ez a legjobb igazolás, le a kalappal Bird előtt, hogy ezt összehozta.

Monroe - Bucks? Jövőre fear the deer?

(#4840) perempe válasza diegho (#4839) üzenetére


perempe
addikt

valóban steal ennyiért.

Monroe - Bucks? Jövőre fear the deer?
ha jövőre nem is, de befuthatnak egy LeBron nélküli korszakban keleten.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4841) diegho válasza perempe (#4840) üzenetére


diegho
nagyúr

A másik nagy sleeper szerintem a Minesota. 3 1/1-es van náluk jelenleg, jó ebből 1 semmit nem ér, de a kettő másik jónak tűnik.

(#4842) Melack válasza diegho (#4841) üzenetére


Melack
veterán

Csak Pekovicsot takarítsák el - mármint a szerződését, és jöhetnek a hasznos kiegészítők is. Minny - Bucks párharc lesz ott nemsokára :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4843) perempe válasza diegho (#4841) üzenetére


perempe
addikt

+1

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4844) perempe válasza Melack (#4842) üzenetére


perempe
addikt

Pek különben nagy kedvencem volt, de sérülékeny Lóvéhoz hasonlóan. különben top 10 center.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4845) diegho válasza perempe (#4844) üzenetére


diegho
nagyúr

Oda most egy jó wing defender és 1-2 veterán kellene, kész is a playoff csapat.

(#4846) perempe válasza diegho (#4845) üzenetére


perempe
addikt

idén is bejutottak, de a komolyabb sikerhez a fiatal játékosok (Carter-Williams,Antetokounmpo, Parker, Middleton) fejlődése kell.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4847) diegho


diegho
nagyúr

A Knicks és a LAkers eléggé szívott és én nem bánom, pedig LAkers drukker vagyok. Takarodjon is el Jim Buss, ideje lenne egy gyökeres váltásnak, szeretném azt látni, amit a Spurs-nél, okos draftolás és sztárcsinálás, azt se bánom, ha 10 évig nem nyerünk semmit.

(#4848) perempe válasza diegho (#4847) üzenetére


perempe
addikt

LMA aláír LA-be, a Knicks rosszabb helyzetben van.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4849) diegho válasza perempe (#4848) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezt honnan? Az első meeting nem volt valami fényes, most jön a második, de már a Heat is a kalapban. Én imádnám LMA-t a LAkersben látni a fiatal srácokkal, talán Randle-t is gatyába rázná és lenne végre egy igazi sztár játékos a keretben, aki Kobe-tól függetlenül is képes extrát nyújtani bármikor.

(#4850) perempe válasza diegho (#4849) üzenetére


perempe
addikt

megérzés. a LAkers csábító, bár most nem a jelenlegi kerettel fognak meggyőzni FA-ket.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.