Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) TripleB válasza diegho (#5595) üzenetére


TripleB
senior tag

Nem sokáig volt a Cavs-ben...

(#5576) Süvi
Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#5602) diegho


diegho
nagyúr

Hát ez ennyi volt emberek. Az elmúlt pár év bénázása tönkre vágta a LAkers hírnevét. Ezt már csak úgy lehet visszahozni, ha sztár igazolás nélkül Playoff-ba megyünk, erre viszont nyugaton semmi esélyünk nincs. Ahogy most kinéz évekre elbúcsúztunk a rivaldafénytől, egy ekkora múlttal rendelkező bajnokcsapat 5 év alatt fennállása legmélyebb pontjára süllyedt az elmúlt két szezonban, mindenki azt várta, hogy na majd Kobe után özönleni fognak a sztárok, de senki nem jön ide. Egy Whiteside még csak meghallgatásra sem méltatta a LAkerst! Durant szintén szóba sem áll velünk! Mi ez, ha nem a GM bukása?

(#5603) perempe válasza Melack (#5592) üzenetére


perempe
addikt

nőknek kézilabda és röplabda (bár a háló is alacsonyabban van), kosárra és focira alkalmatlanok.

diegho:
a bostoni rebuild gyorsaságát lehetetlen utánozni.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5604) diegho válasza perempe (#5603) üzenetére


diegho
nagyúr

Lehetetlen? Láttad a Blazerst tavaly?!

(#5605) perempe válasza diegho (#5604) üzenetére


perempe
addikt

ők mindenkit eladtak, de a fiatalok helytálltak, CJ pedig rengeteget fejlődött.
Stotts, az edző is tette a dolgát.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5606) diegho válasza perempe (#5605) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem adtak el senkit, mindenki otthagyta őket. A Boston volt, aki mindenkit elcserélt.

(#5607) diegho


diegho
nagyúr

Horford, D12, KD van már csak.

(#5608) perempe válasza diegho (#5606) üzenetére


perempe
addikt

rosszul fogalmaztam. a Boston nem tarthatta meg a 35+ játékosokat.

O.J. Mayo 2 évet kihagy (dopping)

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5609) diegho


diegho
nagyúr

Eddig talán 3-4 olyan szerződést látok, ami nincs túlértékelve:
1. Whiteside 4 év 98M - bár fura megszokni az új rendszer nagy számait, ez egy egész jó igazolásnak tűnik
2. Howard 3 év 70,5M - ez akár jól is elsülhet
3. Clarkson 4 év 50M - ez akár steal is lehet, sőt mondjuk ki ez egy big steal, most már nincs az, hogy Kobe-nak kell játszania és dobnia, szerintem megvan benne a sztár potenciál
4. Al Jefferson 3 év 30M - ez akár egy bitang rossz igazolás is lehet, mert a sérülése óta nagyon formán kívül játszik, de ne felejtsük 3 éve ő egy 20/10-es játékos volt és most sincs kiöregedve még

(#5610) perempe válasza diegho (#5609) üzenetére


perempe
addikt

a 4 közül Howard a leggyengébb. inkább Mozgov, mint Howard.

Hassan szerződése tényleg jó.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5611) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Luol Deng - 4 év 72 millió Lakers. :)

(#5612) diegho válasza Grave_444 (#5611) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez egy újabb rossz szerződés.

(#5613) Süvi válasza diegho (#5612) üzenetére


Süvi
őstag

Nagyon gáz lesz a csapat? :(

(#5614) diegho válasza Süvi (#5613) üzenetére


diegho
nagyúr

Így igen. És Deng a worst fit. Hogyan lehet ilyen szerződést csinálni már megint? Komolyan keresek másik csapatot.

(#5616) diegho


diegho
nagyúr

Komolyan, a LAkers pályázhat a legidiótább csapat címre. Még mindig nem hiszem el, hogy Deng ide jön. 4 évig évi 18 milliót kiadni egy gyenge játékosért alapból baromság, na de ráadásul ugyanarra a posztra hozni, amire a jövő nagy reménységét draftolták. legalább egy jó védőt hoztak volna... Felfoghatatlan. Ha senkit nem hoznak, csak kiegészítő játékosokat 10M alatt azt mondom okos döntés, mert a fiatalok sok lehetőséget kapnak majd és jövőre lenne hely a fiatal mag mellé egy sztárt hozni. Na de ez... Komolyan elküldöm őket a francba twitteren.

(#5617) perempe válasza #27441408 (#5615) üzenetére


perempe
addikt

[link]
itt szerepelnek a 2 évet érő szerek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5618) perempe válasza perempe (#5610) üzenetére


perempe
addikt

Biyombo 70/4 se rossz, pláne Howard 70.5/3-jához képest.
Hány éves is Bismarck?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5619) vallas


vallas
senior tag

Hát a Dallas a szokás szerint mindenkiről lecsúszik...... :W :W :W

Nem értem miért nem akar ide jönni senki, itt játszik a legjobb európai játékos, és a legjobb tulaj is itt van....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#5620) diegho válasza vallas (#5619) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha figyeled az NBA-t, akkor a top free agentek már évek óta a fiatal sztár potenciállal rendelkező csapatokat (vagy a közvetlen bajnokesélyeseket) keresik. A Dallasban egyetlen fiatal sztár sincsen és nem bajnokesélyesek.

(#5621) vallas válasza diegho (#5620) üzenetére


vallas
senior tag

figyelem hát, csak mindig elkeserít, hogy a kedvenc csapatommal ilyen mostohán bánik a free agency :O

Kíváncsi leszek, hogy a Harrison Barnes-os offer sheet-et meccseli a GWS, de ez gondolom Durant-től fog majd függeni...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#5622) diegho


diegho
nagyúr

Ha Durant a Celtics-be megy, akkor ott komoly csapat lesz.

(#5623) perempe válasza diegho (#5622) üzenetére


perempe
addikt

dobpergés, holnap bejelentés. ha nyerő csapatot akar, akkor költözzön keletre! (GS kizárva, mert a Mavs Barnesra tett ajánlatát 'meccselik', a Spursnél meg ott van Leonard.)

szerintem a Boston eddig se volt rossz, nem akartak mindenáron bajnokok lenni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5624) diegho válasza perempe (#5623) üzenetére


diegho
nagyúr

Érdekes lenne a Bostonban látni. Mennyi hely van most náluk? Egy kis trade és be férne Wade is? Ezt hiányolom a LAkersből, az okos építkezést és Draftolást. Tavaly Okafort kellett volna draftolni és Rondo-t odavinni.

(#5625) perempe válasza diegho (#5624) üzenetére


perempe
addikt

Miamira is gondoltam.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5626) perempe


perempe
addikt

Rondo -> CHI

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5627) perempe


perempe
addikt

x

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5628) mtcob


mtcob
senior tag

Durant » GSW

Mi lesz itt jövőre.....

(#5629) diegho válasza mtcob (#5628) üzenetére


diegho
nagyúr

Mi lesz itt a nyáron?

Akkora trade-ek lesznek, hogy csak lesünk. Nem lepődnék meg azon, ha Westbrook is a GSW-be kerülne már most a nyáron.

(#5630) Melack válasza mtcob (#5628) üzenetére


Melack
veterán

Kezdő négyes meg egy csere. Elég sok lesz az áldozat, a padra meg nincs senki. Sajnos...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5631) diegho válasza Melack (#5630) üzenetére


diegho
nagyúr

Ne legyél olyan biztos. A Heat is így indult és mégis jöttek a padra a veteránok minimumért. Csak pár nevet mondanék: Boozer, Vince Carter, Jefferson, J. Jack, Barbosa, Ray Allen ezek mind rutinos vén rókák és egy gyűrűért simán jöhetnek.

(#5632) diegho


diegho
nagyúr

Ami érdekes lesz: az elmúlt szezonban a Curry, Thompson, Durant, Green négyes együtt 66 dobást átlagolt. Ezt hogyan fogják összehozni nem tudom, de elég érdekes lesz.

(#5633) mtcob válasza Melack (#5630) üzenetére


mtcob
senior tag

A GSW épp történelmi csapatot épít(/ett), ráadásul hatalmas bajnoki gyűrű potenciállal rendelkeznek jelen felállásban (nem mintha idén nem így lett volna), rengetegen lesznek akik beáldozzák a nagyobb fizut azért hogy részesei lehetnek egy-egy bajnoki címnek, legendás csapatnak :)

Aztán meglátjuk, hogy fog ez kinézni a gyakorlatban, mindenesetre nekem nagyon nem tetszik, a GSW fölény ezentúl mégnagyobb lesz, szoros párharcra nem igen lehet számítani jövőre már nyugaton sem....versengés helyett összeállnak a nagyfiúk, nem túl arányos ligát eredményezve...

Na majd keleten meg összeáll CP, LeBron, Wade, Carmelo + még valaki, aztán majd mehet az adok-kapok a "Nyugat" és "Kelet" között a döntőben :D
Egyébként ha elsöprő fölényben lesz a GSW, nem elképzelhetetlen egy keleti szupercsapat létrejötte, főleg hogy James terve is ez, mint azt már említette párszor..

(#5634) diegho válasza mtcob (#5633) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a keleti csapat nem lenne öreg kicsit? A GSW-ben most az a pláne, hogy 2 kb csúcson lévő játékos - Curry, Durant - és két még mindig fejlődő mégis sztár alkotja, tehát ők még 3 év múlva is a csúcson lesznek, sőt, a mostaninál erősebbek. Itt az lesz a nagy kérdés, hogy mennyire tudnak majd együtt játszani, valamint mi lesz a Center pozícióval.
Nyugaton most elég érdekes lesz a felállás, a Spurs csak idősebb lett, de nem erősebb, a többiek pedig sosem voltak bajnokesélyes szint (Thundert leszámítva). Keleten egyértelműen tarolni fog a Cavs, de úgy érzem a Magic nagyot lépett előre, ott a másik főcsoport döntős személye eléggé képlékeny. Például nem tudni mit főznek ki a Pacersnél, de úgy érzem ott készül valami nagy trade.

(#5635) diegho


diegho
nagyúr

Pár gondolat a Durant move-hoz.

Rövid lesz a pad ez tény, de ha bírja a négyes végig sérülések nélkül (nem fogják) akkor simán bajnokok lesznek.
Jelenleg nincs olyan csapat, ami meg tudná állítani őket, pont a GSW elmúlt két éve miatt, ahol small ball-al meneteltek. Most gyakorlatilag minden top csapat lemondott a top centerekről, pedig a GSW ellenszere a nagyon jó pattanózás, valamint a játék lassítása lenne.
Westbrook ha marad, akkor a következő szezonban rekord statokat fog produkálni, nem csodálkoznék, ha tripla dupla közeli, átlaga lenne – nem lesz olyan rossz az az OKC amúgy, ha Kanter-t értelmesen el tudják cserélni, akkor meg még jobb lesz.
A liga elindult szerintem egy borzasztó rossz irányba a teljesen irreális szerződésekkel. Olyan játékosok kapnak maximumot, vagy maximum közelit, akiket nem hogy az első oldalon, de még a harmadikon sem említenek.

Szerintem nem tesz jót ez a salary cap növelés, ezzel még jobban felerősítik a most elindult trendet, mely szerint akkor jó a csapatod, ha legalább 2, de inkább három sztár játékosod van. Hol van az a korszak már, amikor a nagy sztárok maximum a karrierjük végén csatlakoztak top csapatokhoz annak reményében, hogy gyűrűt nyerjenek?

(#5636) perempe válasza diegho (#5635) üzenetére


perempe
addikt

a gyengébb és átlagos játékosok nyertek (pl. Evan Turner 70/4, Ish Smith 18/3, Dellavedova 38/4, D.J. Augustin 29/4).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5637) #27441408


#27441408
törölt tag

Ahogy nézem a FIBA teljesen aktív facebook-on most néztem legalábbis mennyi videót tesznek ki, meg a youtube csatornájukon is. :C

[ Szerkesztve ]

(#5638) perempe


perempe
addikt

Gasol -> SAS (Duncan visszavonul?)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5639) Grave_444


Grave_444
nagyúr

David West 1 évre veterán minimumért aláírt a Warriorshoz. :)

(#5640) ben11 válasza perempe (#5638) üzenetére


ben11
őstag

Igen, illetve nagyon valószínűnek tartja.

[ Szerkesztve ]

(#5641) perempe


perempe
addikt

Nene -> HOU (2.9/1; ez a legjobb szerződés?)
(vagy csak elfogult vagyok, mert élőben is láttam?)

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5642) diegho


diegho
nagyúr

Wade Bulls...

(#5643) koxx válasza diegho (#5642) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:Y pont most olvastam. Nem gondoltam volna.

(#5644) perempe válasza koxx (#5643) üzenetére


perempe
addikt

én számítottam rá, mert nagyon a pénzre ment. ki fog dobni? (Wade és Rondo nem.)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5645) perempe válasza perempe (#5644) üzenetére


perempe
addikt

fel lehet úgy is fogni, hogy hazament "levezetni".

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5646) diegho válasza perempe (#5645) üzenetére


diegho
nagyúr

Wade és Buttler egy poszton lesz? Ha Buttler felmegy 3asba az kevés lesz, nincs meg a magassága.

(#5647) ImACeltic válasza diegho (#5646) üzenetére


ImACeltic
őstag

Butler a legtöbb oldal szerint 6 ft 7 in, de itt-ott 6 ft 8 in, amit én nem mondanék alacsonynak a 3-as poszthoz. Nyilván a Durant, Greek Freak, Ben Simmons félékkel nehezebb dolga lesz, de mivel az egyik legjobb védő játékos a ligában + nagyon erős, atletikus, ezért nem fog neki problémát okozni szerintem a 3-as posztbeli védekezés.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5648) perempe válasza diegho (#5646) üzenetére


perempe
addikt

szerintem lehet 2-es, Jimmy meg (3&D) 3-as. Denzel Valentine is ott lesz a padon.
Wade rendszeresen a palánk alatt szokott tartózkodni a védekezésnél. miért?

pár napja tart a Summer League. akit érdekel, annak pár jó csatorna a fiatal tehetségek videóival.
[link][link][link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5649) perempe válasza perempe (#5636) üzenetére


perempe
addikt

Barbosa -> PHO (8/2)
újabb példa

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5650) perempe


perempe
addikt

ha már Summer League, akkor van élő stream is. [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.