Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) diegho


diegho
nagyúr

Történelmet írhat a Cavs. Szerintem be is fogják húzni. Persze nem is beszélnénk ilyenről, ha Green nem kap eltiltást.

(#5502) mefistofeles válasza diegho (#5501) üzenetére

Hát ha 1-3 ról a Warriors otthonában behúzzák az tényleg egy NBA legenda lesz..
Green hiánya, lélektani előny, LeBron lendülete mind mellettük szól.
Persze a Warriors és Curry bármikor képes arra, hogy megrázza magát és lenyomja az ellenfelet húsz fával...... Jó kis meccsnek ígérkezik na!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#5503) mefistofeles

Nem láttam a meccset de az eredményt látva a warriors az első negyedben bukta el a meccset de nagyon. Összesen 11 pontot dobtak és máris -20 ban voltak.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#5504) diegho


diegho
nagyúr

Elég problémája van most Kerr-nek.
- Bogut kidőlt - ez számít a legkevésbé szerintem
- Green-t eltiltották a legfontosabb meccsről - ezen ment el a bajnokság. Nem értem miért kellett eltiltani, kapjon 100k pénzbüntetést és kész, de ez így szerintem a bajnokság befolyásolása volt
- Igoudala sérülten játszik - jelenleg ez a sérülés a legjobban fájó. Egyetlen játékos van, aki le tudja James-t védekezni és ha kell bedob 20 pontot mellé és pont ő sérült

Nekem teljesen mindegy ki győz (GSW-nek drukkolok, de a LAkers-en kívül nem érdekel komolyabban a végső győztes) de ebbe a döntőbe belenyúlt a liga. Sajnos az elmúlt 10 évben több olyan dolog volt, amibe a liga belenyúlt. A legfájóbb a CP3 trade megakadályozása volt, ha az összejön, akkor Kobe 8 gyűrűvel vonul vissza, de ugye ezt nem volt szabad engedni.

(#5505) ben11 válasza diegho (#5504) üzenetére


ben11
őstag

Szerintem Green már bőven kiérdemelte az eltiltást, ő maga nyúlt bele a döntőbe a játékával.
Ettől én még nagyobb esélyt látok GSW győzelemre, mint CAVS-ra.

(#5506) diegho


diegho
nagyúr

Este döntő, de én a Csütörtök estét jobban várom, a LAkers elkövezendő 10 évének legfontosabb estélye lehet. Nagyon remélem, hogy jó döntést hoznak.

A döntőre sima Cavs sikert várok, Igoudala sérülésével eldőlt.

(#5507) mefistofeles válasza diegho (#5506) üzenetére

Mik a hírek?
Igoudala már biztosan nem lép pályára?
Sok minden szól a Cavs mellett de azért én ezekkel együtt is 50-50 re adom. LeBronék kiegészítő emberei nagyon hektikusan tudnak teljesíteni és persze kell a "három nagy" jó, ponterős játéka is.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#5508) diegho válasza mefistofeles (#5507) üzenetére


diegho
nagyúr

Fog játszani, de sérülten.

(#5509) perempe válasza Melack (#5500) üzenetére


perempe
addikt

a hazai csapat óriási előnyt élvez. a Lakers utolsó bajnoki címére a bírók is rásegítettek a 7. meccsen.
[link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5510) diegho válasza perempe (#5509) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a segítség már túl sok lenne, amivel a GSW győzne. Konkrétan le kellene küldeni James-t.

(#5511) gbela


gbela
senior tag

Aki esetleg szokta nézni élőben. Ugye hajnali 2-re van kiírva a meccs. Az kb feldobás ideje, vagy akkor kezdődik a bemutatás, himnusz stb? Mert most felkelek, de ha nem muszáj a rizsát kihagynám:)

(#5512) diegho válasza gbela (#5511) üzenetére


diegho
nagyúr

Feldobás.

(#5513) TripleB


TripleB
senior tag

Az eddigi legjobb a döntő meccsei között! Már csak egy negyed van hátra. Go Cavs!

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#5514) Grave_444 válasza TripleB (#5513) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Go GSW ! :)

(#5515) icecave


icecave
nagyúr

Igen! :C

(#5516) mtcob


mtcob
senior tag

All-time egyik ha nem a legjobb döntő :C
Mindkét csapatnak voltak időszakai, a lefújásig kérdéses volt a bajnok kiléte
LeBron karrierjének a megítélése ezen a meccsen múlott, és ő megcsinálta, egy szerény tripla-duplával...
Ezekután nem is kérdés hogy egyike a valaha volt legnagyobbaknak :R

[ Szerkesztve ]

(#5517) icecave válasza mtcob (#5516) üzenetére


icecave
nagyúr

Azért az az Irving 3-as odavert, abban a helyzetben.... bevállalta, bement. Durva volt na. :C

(#5518) TripleB


TripleB
senior tag

Megvaaaaan! :)

Megsirattam ...

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#5519) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Nagyon jó meccs volt, főleg az utolsó percek voltak izgalmasak.
Személy szerint jobban örültem volna, ha a GSW nyer, sebaj. :)

1 meccs volt idén, ami jobban tetszett Kobe visszavonulása. :D

(#5520) Melack


Melack
veterán

Azt hiszem LeBron most szobrot fog kapni a városban. Kérdés az, hogy nyáron marad vagy tovább áll?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5521) zsolti72837


zsolti72837
őstag

3-1-ről 4-3 :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5522) diegho


diegho
nagyúr

Ez tök érdekes… tavaly azt mondtam, hogy a döntő kulcsembere Igoudala lesz. Teljesen mindegy, hogy Curry és Thompson mekkora sztárok, Igoudala játéka lesz a döntő. Igazam lett. Idén 3-1-nél felvetettem, hogy mi lesz ha megsérül valaki. Bogut ki is dőlt és Igoudala összeszedett egy hátsérülést. 3-4 lett a vége. Lehet ebben a GSW-ben bármekkora hypeolás és sztárolás, de akkor is Igoudala a legfontosabb láncszem, mert ő az egyetlen, aki hatékonyan tudja fogni James-t és keletről a Cavs lesz a döntőben még pár évig.

Az viszont nagyon szomorú, hogy a két csapat két döntőből egyet sem tudott úgy játszani, hogy ne hátráltassák valamelyiket sérülések. A fura az, hogy szerintem tavaly a Cavs nyert volna, ha nem sérül meg Irving és Love, idén pedig a GSW nyert volna. Pont fordítva lett.

James megérdemelte a gyűrűt. Nem szeretem, de elismerem, hogy szép volt, még akkor is, ha sérülés miatt volt csak esélyük.

Bogut továbbra is eléggé sérülékeny, nem tudom hogyan alakulnak a fizetések és mikor jár le a szerződése, de ha van rá lehetőség és megkínálnám Whiteside-ot egy szép szerződéssel, ha ő bekerülne ebbe a csapatba, az minden idők legjobb csapata lenne.

(#5523) perempe válasza diegho (#5522) üzenetére


perempe
addikt

nekem az felfoghatatlan, hogy a Cavs annak ellenére nyerte az első negyedet, hogy a Warriors 5 hármast dobott. LeBron se játszott olyan jól (9/25, 5TO), mint az előző meccseken, Green játszott egyedül igazán jól. a végjáték is szoros volt, de sok hibával játszottak (3,5 percig 89-89 volt az eredmény). Curry rossz hármasa után miért nem faultoltak a végén?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5524) ben11


ben11
őstag

De jó meccs volt ez, atyám! Végre egy szoros ki-ki meccs, ahogy azt kell egy 7. mérkőzésnek. :R

(#5525) mefistofeles

Basszus. 4.20 kor ébredtem, ránézek a telómra, 89-89 az állás. Miiiiii???? TV bekapcs és hitetlenkedve néztem végig a drámát. Két jó csapat egy nagyon jó döntőt játszott. 1-3 ról a kutya se hitte, hogy behúzzák de a Cavs és LeBron ezzel legenda lett. Szerintem James az Ohiói templomokban ima lesz évekig.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#5526) diegho


diegho
nagyúr

Ki lesz az 1/1 idén és kit fog választani a LAkers?

(#5527) ben11 válasza mefistofeles (#5525) üzenetére


ben11
őstag

A liga történelmében még egy csapat sem fordított 1:3-ról..Eddig.

(#5528) scope2007


scope2007
addikt

Na felvételről megneztem
Osszejott amit akartam, kívántam
Hét meccses döntő legyen, és osszejott xD

Pedig a kezdeti 2-0, sima győzelmet ígért gswnek
Cavs eszbekapott, azaz James főleg

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#5529) perempe


perempe
addikt

Derrick Rose -> Knicks!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5530) mtcob válasza perempe (#5529) üzenetére


mtcob
senior tag

:(
Kár érte, jó játékos volt (Knicksbe már csak lefele ível a karrier)

[ Szerkesztve ]

(#5531) perempe


perempe
addikt

Jeff Teague -> Indiana

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5532) Melack válasza perempe (#5529) üzenetére


Melack
veterán

Pár éve mit nem adtam volna ezért. Most azért kétségeim vannak. Ugyan lett irányító, de megint nincs értelmes 5-ös Porzi mellé/elé :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5533) ImACeltic válasza Melack (#5532) üzenetére


ImACeltic
őstag

Howard esélyes.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5534) Melack válasza ImACeltic (#5533) üzenetére


Melack
veterán

Az egy egészséges csapat lenne. Rose-Howard is sérülékeny, az egók sem lennének feltétlen rendben. De akkor még mindig hiányos a pad, nincs épkézláb kettes.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5535) diegho válasza Melack (#5534) üzenetére


diegho
nagyúr

Érdekes csapat lesz, de nem eredményes.

(#5536) perempe válasza Melack (#5534) üzenetére


perempe
addikt

[link]
Pont ezt írja a cikk, hogy nem 2010-et írunk (Rose, Noah, Gasol, Howard). szerintem Howard csak egy közepes center, Noah annyit se ér. A háromszög-támadásokhoz pedig jó hárompontosdobó kell, Rose nem jó.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5537) Melack válasza perempe (#5536) üzenetére


Melack
veterán

és diegho: az a bajom, hogy nem tudom, mennyire akarja Phil a Triangle-t erőltetni. Mert arra nem jó ez a csapat. Sima kosárlabdára ok, de akkor Rose nagyon gyorsan legyen legalább 15/10/5-ös irányító és szerezzünk egy nyamvadt kettest, aki védekezni és triplát dobni tud. Minden más bónusz lenne. Ahogy nézem nincs költőpénze a Knicksnek, illetve a free agentek kilépésével lesz, de nem tudom, kikkel lehetne pótolni/feltölteni a keretet. Nagy név tuti nem jön, draft cetlit nem hiszem hogy lehet szerezni 1. körbe. Második kör meg nem jó.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5538) diegho


diegho
nagyúr

Ez az Ibaka trade érdekes.

(#5539) Melack válasza diegho (#5538) üzenetére


Melack
veterán

Melyik oldalról? Thunder inkább vesztett, mint nyert, de a Magic is kérdéses. Ok, van egy jó 4-esük, de Oladipot megérte feladni?

Draft: a Celtic stratégiáját nem értem, de komolyan. A Phily-vel azonosan minden szart betankolnak, ahelyett, hogy normális játékosokra cserélnék azokat a pickeket. Mi ez a választás nr 3-mal? A Kingsen nem is csodálkozom, továbbra sem értenek a drafthoz :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5540) diegho válasza Melack (#5539) üzenetére


diegho
nagyúr

Thunder úgy volt a legjobb a playoffban, ha Adams és Kanter volt fent, ebből indultak ki. A 2es poszt nagyon üres volt, ezért jött a trade, de...
1. Pár éve egy bizonyos James Harden is 2esen játszott, de nem kellett.
2. Szerintem jelenleg oda egy kimagasló perimeter védő és átlag feletti hármast dobó kellene. Nem tudom Oladipo hogy dob kintről, nem nagyon néztem Magic meccset, de a top10 playekben elég sok betörése szerepelt. Tehát egy újabb 1on1 játékost kaptak... Ez nem biztos, hogy jó lesz.

(#5541) Süvi válasza diegho (#5540) üzenetére


Süvi
őstag

Jól választott a Lakers?

(#5542) Melack válasza diegho (#5540) üzenetére


Melack
veterán

Oladipo tud osztogatni is, ezért is akartak irányítót faragni belőle, de Elfrid Payton egy fokkal jobban bevállt. Most kíváncsi leszek, ők miket lépnek. A Thundernek így nem tudom, mennyi lehetősége lesz megtartani Durantet, Ibaka azért fontos láncszem volt.

Süvi: ez majd a nyári FA piac után fog kikristályosodni. BPA alapon persze, hogy jó választás.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5543) diegho válasza Süvi (#5541) üzenetére


diegho
nagyúr

Az előzetes várakozásnak megfelelően. Hogy mi lesz a srácból majd kiderül.

(#5544) Süvi válasza Melack (#5542) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm, remélem jól felépítik a Lakerst, most hogy pénz is felszabadult.

[ Szerkesztve ]

(#5545) Grave_444 válasza Süvi (#5544) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Én is remélem playoff csapat lesz belőle. :)

(#5546) perempe válasza diegho (#5543) üzenetére


perempe
addikt

egy hét múlva indul a Summer League (Orlando, Utah és Vegas; július 2-18), már ott bemutatkozhat a legtöbb újonc.

Dunn és Rubio egy csapatban?

#5540 diegho
több fizut kínálhatnak Durantnak.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5547) diegho


diegho
nagyúr

Legyünk optimisták...
Így néz ki a csapat jelenleg:
Louis Williams, Nick Young, D'Angelo Russel, Julius Randle, Larry Nance Jr, Anthony Brown és van ~71M cap space. Vagyis most már kevesebb, mert Ingram bejött.

Elnézve a csapatot nagyon fiatalok vagyunk, nagyon atletikusak és nagyon small ballon képződött edzőnk van. Kellene egy top játékost igazolni a nyáron és ez ebbe a csapatba egyértelműen Whiteside lenne. Nincs mese, amit lehet ki kell ajánlani neki, valamint talán meg kellene tartani Clarkson-t, esetleg Beal-t idehozni, de ő szerintem irreálisan drága lenne. A padot néhány veteránnal és pár prospect-el megtölteni, készen is vagyunk.
Ha Walton kap időt és meg tudja győzni Whiteside-ot, hogy jöjjön el Los Angelesbe, akkor bármi lehet. Persze kérdéses Ingram mennyire jó játékos, mindenesetre végre van egy 3-asunk, végre valahára, aki jól dob kintről és fiatal. Én nem akarok sokat, de egy George szintű játékos ha lesz belőle, akkor szép jövő elé nézünk.

(#5548) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Tudna valaki egy olyan youtube csatornát ajánlani, ahol a még nem az NBA-ben játszó fiatal játékosokról vannak videó összeállítások, scouting report-ok? Lehetőleg ne olyat, amikben csak a nagy zsákolások vannak, hanem a játékos minden képességére kitérő válogatások érdekelnének.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5549) perempe válasza ImACeltic (#5548) üzenetére


perempe
addikt

DraftExpress (scouting report a kulcsszó!) és SQUADawkins csatornák.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5550) ImACeltic válasza perempe (#5549) üzenetére


ImACeltic
őstag

Köszi!

Gamer(PS5, PC), sport fan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.