Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) Grave_444 válasza perempe (#4100) üzenetére


Grave_444
nagyúr

4-3 Spurs lesz szerintem, nem fog ismét kicsúszni a kezükből a bajnoki cím. :)

(#4102) Melack válasza vallas (#4096) üzenetére


Melack
veterán

4-3 Spurs, remélem sikerült Parkert összerakni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4103) scope2007


scope2007
addikt

én 4-3-as Heat sikernek örülnék :)
akkor már jatszak szépen le azt a maradék 7 meccset, utána szünet, tehát nba nélkül maradunk :/

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4104) icecave válasza scope2007 (#4103) üzenetére


icecave
nagyúr

Csatlakozom, legyen szoros, küzdjön meg a Heat a győzelemért, de ők legyenek a bajnokok. Plusz valamiért nem szimpatikus nekem a Spurs, illetve inkább csak Parker. Jó játékos, le a kalappal, de valahogy számomra olyan tenyérbemászó feje van, hogy csak "na" :D Tudom, ez hülye indok a Spurs ellen, de hát Istenem, ez van, nem vagyunk egyformák.

(#4105) Melack válasza icecave (#4104) üzenetére


Melack
veterán

Miamihoz képest tény, elég "szürke" a csapat. De ezt leszámítva jól össze vannak rakva. Csak ne kelljen végig rohanni egy meccsen :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4106) perempe válasza scope2007 (#4103) üzenetére


perempe
addikt

én 4-0-ás söprésnek örülnék, Spurs győzelemmel. :D

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4107) Kickass


Kickass
őstag

4-3 Miami
remélem... :D

(#4108) scope2007 válasza Kickass (#4107) üzenetére


scope2007
addikt

én is xD
aaa nagyon várom már a meccset.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4109) koxx válasza Kickass (#4107) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:K

(#4110) scope2007


scope2007
addikt

Kevin Durant a watch_dogsban :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4111) perempe


perempe
addikt

kell-e fizetnie $5000-et Wade-nek?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4112) Grave_444 válasza perempe (#4111) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Megérdemelné :) Anyagilag nem igazán viselné meg.

(#4113) vallas válasza perempe (#4111) üzenetére


vallas
senior tag

Kell.... :K

mondjuk én ezt sosem értem meg, hogy ilyen tudással ilyen szar floppokra játszanak.....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#4114) scope2007


scope2007
addikt

hogy fikázták Lebront az első meccs után... most visszavágott a második meccsen a sok pofázónak :D

[mondjuk megértem részben.. pl fociban én rühellem messit és ronaldot is... pedig tényleg jók, de mégse csipázom őket]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4115) diegho


diegho
nagyúr

Szerintetek jól döntött D-Fish? Én inkább egy kisebb csapatot vállaltam volna el kezdésnek, a Kniks-ben túl nagyok lesznek az elvárások egy valószínűleg gyenge kerettel.

(#4116) perempe válasza Grave_444 (#4112) üzenetére


perempe
addikt

azért kérdeztem, mert nem voltam biztos, hogy Wade-re is érvényes a szabály.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4117) perempe válasza diegho (#4115) üzenetére


perempe
addikt

"Tankolni" fognak (Melo nélkül). :DDD

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4118) Melack válasza perempe (#4117) üzenetére


Melack
veterán

Mikortól van saját pickjük drafton? Mert tudtommal a Melo cserében elég sok picket átadtak a Denvernek. Pick nélkül meg nem nagyon éri meg tankolni :U

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4119) vallas


vallas
senior tag

Azért a Spurs nem gyengén adta elő a 3. meccset..... ;]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#4120) perempe válasza Melack (#4118) üzenetére


perempe
addikt

2015-ben.
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4121) scope2007 válasza vallas (#4119) üzenetére


scope2007
addikt

valóban nem, végignéztem a meccset éjjel.
pedig a HEAT kétszer is bejött 10oint difi alá..
az első negyeden ment el nekik.. akkor a spursnek tényleg minden bement.. azt hiszem egyetlen egy olyan radobott laszti volt, ami nem ment be, meg egy büntető talán

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4122) Kickass válasza scope2007 (#4121) üzenetére


Kickass
őstag

valami 78%-al dobtak abban a negyedben, azért van rá esély arra hogy a párharc során nem lesz több játékrész ahol ezt meg tudják ismételni

(#4123) sgergi válasza Kickass (#4122) üzenetére


sgergi
veterán

Az első negyedben 86,7%-kal dobtak, ami természetesen döntőbeli csúcs. Az első félidőben 75,8%-kal dobtak, ami szintén döntős csúcs.

(#4124) Grave_444 válasza Kickass (#4122) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Innentől kezdve akár papírforma is jöhet, hogy mindig a hazai nyer. :))

(#4125) Kickass válasza sgergi (#4123) üzenetére


Kickass
őstag

köszönöm a pontosítást :R ez esetben méginkább fent tartom az állításom :DDD

(#4126) perempe


perempe
addikt

Anthony is a Heat-be tart? :Y

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4127) Melack válasza perempe (#4126) üzenetére


Melack
veterán

Vagy James NY-ba? :Y

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4128) sgergi válasza perempe (#4126) üzenetére


sgergi
veterán

Azért az már erősen érdekes lenne... Pedig, mint lehetőség, megvan.

(#4129) perempe válasza sgergi (#4128) üzenetére


perempe
addikt

azért lehetőség, mert Cole-on kívül mindenki szerződése lejár.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4130) diegho válasza perempe (#4129) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen Miami-ban gyakorlatilag összejöhet egy ilyen csapat:
Chalmers/Cole a két PG
Wade/Allen a két SG
James a SF
Melo/Lewis a két PF
Bosh/Birdman a két C

Ehhez nem is kell olyan sokat trükközni, hiszen Bosh és Wade a két kulcs, nekik kell 10M körüli szerződést aláírniuk, hogy a kettejükön megspórolt pénzen beférjen Melo a keretbe, a többi pedig már adott. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen keret mellé özönlenének a veteran minimum contract-os jó játékosok a gyűrűért.

(#4131) perempe válasza diegho (#4130) üzenetére


perempe
addikt

miért nem szereznek egy kicsivel jobb irányítót?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4132) diegho válasza perempe (#4131) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert Chalmers és Cole megfelelő. A jelenlegi irányítók nem arról híresek, hogy rengeteg assistot osztanak, hanem arról, hogy elég sokat vállalnak. Ha Wade és James elől elszedné valaki a labdákat, nem hiszem, hogy örülnének neki. Melo pedig abból a szempontból tökéletes lenne, hogy rengeteg double team-et kerálna és jobban széthúzná a védelmeket, hiszen bentről és kintről is nagyon jól dob, több helye lenne James-nek és Wade-nek. A Heat jelenleg PF poszton a leggyengébb, ezért lenne jó nekik oda egy ász. Irányítani tud Wade is, azzal semmi baj nincs. Az már csak hab a tortán, hogy Melo és James barátok. Szerintem nagyon jól látja a heat vezetősége, hogy mire lenne szükség. Ráadásul point guard-ból jelenleg nincs elérhető sztár.

(#4133) perempe válasza diegho (#4132) üzenetére


perempe
addikt

hány all-star kell LeBronnak, hogy biztosra menjen, ráadásul keletről?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4134) perempe


perempe
addikt

81-57 a 3. negyed vége. Parker többet dob, Manu csak 3 mezőnykísérletnél tart.

Wade jelenleg 1/10.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4135) diegho válasza perempe (#4133) üzenetére


diegho
nagyúr

Sok All Star kell neki úgy látszik, és a jelenlegi három All Star társ nem elég. Nem láttam az éjszakai meccset, de ez nagyon blow out szagú az eredmény alapján. Mondjuk érdekes, hogy ha megnézzük az elmúlt évek bajnokait, hogy mennyi sztárral álltak fel:
13' Heat: James, Wade, Bosh + Allen
12' Heat: James, Wade, Bosh
11' Dallas: Kidd, Nowitzki én Marion-t nem tartom sztárnak
10' LAkers: Kobe, Gasol
09' LAkers: Kobe, Gasol
08' Boston: Pierce, Garnett, Allen és a fiatal Rondo

Érdekes, hogy míg a Dallasnak két öregecske sztár elég volt, valamint a LAkersnek 1 igazi sztár és egy All Star játékos, addig a Heat-nek és a Bostonnak még 3-4 sem minden esetben elegendő.

(#4136) perempe válasza diegho (#4135) üzenetére


perempe
addikt

a San Antonio egyszerűen baromi jó csapat. használható cseréik vannak, ill. nagyon jó az edzőjük. mindenképp érdekes megnézni a két Miamiban játszott meccset. most a Miami nem volt olyan jó, mint az előző meccsen, szinte csak Bron tartotta a csapatot.

11' Dallas: Kidd helyett inkább Terryt mondanám, Kidd 38 évesen nem lehetett igazi. de Terry se sztár.
10' LAkers: Kobe, Gasol, Bynum
09' LAkers: Kobe, Gasol, Bynum (a Magic ellen különösen jól jött Bynum)
08' Boston: minden idők legjobb csapata

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4137) icecave válasza perempe (#4134) üzenetére


icecave
nagyúr

Nagyon kíváncsian várom az 5. meccset, illetve azt,hogy ha a Heat nem lesz bajnok, jövőre mennyire változik a csapat összetétel.

(#4138) diegho válasza perempe (#4136) üzenetére


diegho
nagyúr

Bynum nem volt olyan nagy sztár szerintem. Igazából a Gasol - Odom páros volt ott a kulcs, mert mindketten tudtak dobni bentről és kintről is és jól szét tudták húzni a védelmeket.

Idén pedig egyértelmű, hogy nem a Spurs veri meg a Heat-et, hanem Pop Spoelstra-t. A Spurs amúgy azért tud ilyen bitang jó csapatot építeni, mert senki nincs túlfizetve. Mindenki annyit kap, amennyit ér, így van keret minőségi padra. Hasonló építkezést látok a Warrirs-nál, bár náluk szerintem kicsit elszaladt a ló, hiába vannak jó fiatalok: Crawford, Green, Barnes személyében, ha a védelmük alappillére folyamatosan sérült. Igoudala-nak is sokat adtak, hiába klasszis védekező játékos, 10 millió alatt kellett volna tartani a fizetését, szerintem a tavalyi jó playoff run után kapkodtak kicsit, pedig Igoudala nélkül jobbak lehettek volna, ha Bogut-ot elpasszolják és rányomulnak Al Jefferson-ra, akkor idén lehet GSW-MIA döntőt nézünk.

(#4139) perempe válasza diegho (#4138) üzenetére


perempe
addikt

ebben a San Antonióban 7 játékos tud(na) 15 pontot dobni. (Greent, Bonnert, Belinellit nem számoltam, de ők se rosszak.) eljutnak tiszta dobóhelyzetig. pl. ma Mills 4 hármast dobott be; ő el meri vállalni, és be is dobja, ha üresen van, nagy önbizalommal játszik.

visszatérve a sztárokra, Dallasban csak Dirk volt all-star, Bynum volt egy vagy két alkalommal.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4140) perempe


perempe
addikt

Poén lenne, ha Kawhi Leonard lenne az MVP. :DDD

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4141) diegho válasza perempe (#4139) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha szupersztár szinten nézzük, akkor a Heatben ott van 2 szupersztár és egy levezető szupersztár. Ehhez képest a régi nagy bajnokcsapatokban 1 szupersztár volt. Még a Kobe-Gasol féle LAkers-ben is csak Kobe volt az igazi szupersztár. Sokan mondogatják, hogy Kobe nem tudott domináns magasember nélkül nyerni, ehhez képest James szupersztárokkal és all starokkal együtt sem nagyon tud.

Az MVP címet Duncan kapja, ha nyernek.

(#4142) minek?:S válasza diegho (#4141) üzenetére


minek?:S
őstag

James már 2-t nyert, a tavalyit és a 2011-12-est. ...

Üdv.:M.

(#4143) diegho válasza minek?:S (#4142) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem mondod? És szupersztárok nélkül? Nos?

James nem vezér, aki magába roskadva ül le a padra és feladja az egészet, az nem vezér... Kobe és MJ nem csinált ilyent, ők küzdöttek a végéig.

[ Szerkesztve ]

(#4144) perempe válasza diegho (#4141) üzenetére


perempe
addikt

igen, egyedüli kivétel a Lakerst verő Detroit (2004).

Kobe egyedül rájátszásba be tudta vinni a csapatot, mint Wade. (de nem mindig, lásd 2004-05!) később Gasollal és Bynummal már döntőt ért (2008), majd két bajnokságot. a mostani Kobe semmire se elég, csak a nézőket becsalogatni, vagy arra se.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4145) diegho válasza perempe (#4144) üzenetére


diegho
nagyúr

Fogalmunk nincs Kobe mennyit ér jelenleg. Tavaly előtt nagyon jól játszott, ha annak 75%-át hozni tudja, akkor is egy 20+ pontos játékos lesz.

(#4146) perempe válasza diegho (#4145) üzenetére


perempe
addikt

veterán minimumtól kb. 14-ig.
MJ veterán minimumért játszott (20ppg), ami minden idők legjobb szerződése.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4147) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Nagyon simán megnyerte a Spurs. :C
Kawhi Leonard még sokra viszi. :)

(#4148) DudeHUN válasza diegho (#4143) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Mit adott fel? Ő volt az egyetlen a Heat játékosai közül, aki kijött a mérkőzésre. Emlékszem még, amikor Kobe le akart jönni a pályáról csak Phil Jackson nem cserélte le vesztes NBA döntőben... MJ meg más kategória. Mindenkinél. Olyan akaraterővel senki sem fog rendelkezni, mint ő. De nem is vesztett NBA döntőt.
Nyert a Heatnek egy második mérkőzést. Ennyi volt benne társak nélkül. Wade sehol nem volt, Chalmers sem... Bosh meg... azok a triplák. Szavak nincsenek arra mennyire motiválatlanul játszott Jamesen kívűl a csapat nagy része. Nem érdemli meg a fikát.
Főleg nem a Spurs ellen.
Nekik meg gratula. Remélem Timmy még marad és jövőre is itt lesznek a döntőben egy utolsó harcra. Jó lenne :)

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#4149) DudeHUN válasza diegho (#4141) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Ezt a haterkedést bakker... Wade 32 évesen kuka. Olyan súlypont emelkedése van, mint öreganyámnak. Bosh lenyilatkozta ő nem akar már brusztolni és keményen játszani. Nem látom, hogy egy Spursel szemben előnyben lenne a Heat. Főleg ezzel a Spursel szemben. Magic Jhonson hány döntőt vesztett? Bird? Chamberlain? Malone? James ötször volt NBA döntőben és kétszer nyert. Ez már több, mint amit a kosárlabda legendái közül a többség elért és még 3-4 év simán van a paliban. Értem, hogy jó valakit utálni. Én is voltam így Kobe-val fiatalon. Főleg, amikor a Shaq, Malone, Payton csapattal alázta őket a Pistons. Ez négy All-Star vele együtt ;) Aztán csak megkedveltem, mert fantasztikus játékos. De ez mégis csak csapat játék. Ahol lehetsz te Michael Jordan is, ha nincs melletted egy motivált csapat nem fogsz bajnok lenni.
LeBron nem érdemli meg ezt a sok szart, amit kap. A világ (minimum az egyik) legjobb játékosa, akinek most az a bűne hogy nem tudott a csapattal egymás után háromszor (!) bajnok lenni. Hát LOL...

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#4150) scope2007 válasza DudeHUN (#4149) üzenetére


scope2007
addikt

osztom véleményed

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.