Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) zsolti72837 válasza perempe (#5650) üzenetére


zsolti72837
őstag

Holnap Memphis Grizzlies-NBA D-League

NBA D-League :F

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5652) perempe válasza zsolti72837 (#5651) üzenetére


perempe
addikt

D-League Select Team
[link]
az NBA tartalékbajnoksága a Development League. [link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5653) zsolti72837 válasza perempe (#5652) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm. :) :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5654) diegho


diegho
nagyúr

Eljött a nagy nap, ma végre egy kicsit láthatunk abból, akire a jövőnket bíztuk. Nagyon remélem, hogy legalább egy stabil All Star játékos lesz belőle.

(#5655) perempe válasza diegho (#5654) üzenetére


perempe
addikt

Ingramra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5656) diegho válasza perempe (#5655) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen. De úgy látom Russel eléggé odatette magát, ezt az átlagot el is fogadnám tőle a szezonban.

(#5657) perempe válasza diegho (#5656) üzenetére


perempe
addikt

a SL teljesítményeket nem kell túl komolyan venni, mert nem játszanak minőségi magasok.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5658) diegho válasza perempe (#5657) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem kell, de Ingram pl olyan lazán hagyta ott a védőjét többször is, hogy öröm volt nézni. Van potenciál benne, de nagyon keményen kell dolgozni vele. Számomra nagyon hasonlít KD-re.

(#5659) diegho


diegho
nagyúr

Megnézve a LAkers első két meccsét, nem lesz olyan borús ez a jövő. Russel kezd beérni? Larry Nance pedig kezd hasonlítani apura, ami instant monster dunkot jelent.

(#5660) perempe válasza diegho (#5659) üzenetére


perempe
addikt

Zubac lehet a legjobb.

kik játszanak tényleg jól a SL-ben? általában azok, akik a második évükre készülnek, és újoncként is jók voltak (pl. Lyles, Booker, Mudiay, Stanley Johnson, Winslow, Josh Richardson). képzett magas (pl. Lyles) meg ritka, mint a fehér holló, nekik jóval egyszerűbb.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5661) Melack


Melack
veterán

Mr. Duncan visszavonult. Köszönünk mindent!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5662) perempe


perempe
addikt

Lillard is ott van Vegasban? :Y

Melack:
ki a nagyobb játékos, Kobe vagy Duncan?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5663) diegho válasza perempe (#5662) üzenetére


diegho
nagyúr

Kobe.

(#5664) danpress2


danpress2
csendes tag

"Elbúcsúztunk Tim Duncantől a legőrültebb sztorikkal, kiröhögtük az új Hack-a-Shaq szabályokat és a Summer League-t." :DD

Jó hangulatú mai podcast,sok-sok infóval.
Kösz, ha bekövetitek Facebookon: @SportTerasz - Sportpodcast
Itt hallgatható, vagy letölthető:

SportTerasz #16

(#5665) Melack


Melack
veterán

Gasol a Spursben.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5666) perempe válasza Melack (#5665) üzenetére


perempe
addikt

vele jobbak lesznek, Duncan meg kaphat ajándékba pár milliót.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5667) diegho


diegho
nagyúr

Russel barátom elég komoly statot dobott az első 3 meccsen, remélem ezt a formát átviszi a szezonra is, kicsit kell a turnover-en csiszolni és már meg is van az 1-esünk a következő évtizedre.

(#5668) perempe válasza diegho (#5667) üzenetére


perempe
addikt

ilyen alapon Terry Rozier (BOS) is kezdő lehetne.
[link] [link]
én kiegészíteném a Wallról írtakat (Lin leiskolázta). [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5669) perempe


perempe
addikt

játékosmozgások (és azok értékelése csapatonként):
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5670) Süvi válasza perempe (#5669) üzenetére


Süvi
őstag

Átlagos szerintük is a Lakers :(

(#5671) diegho válasza Süvi (#5670) üzenetére


diegho
nagyúr

Átlagosnál jobb nem is lehetne, mindenesetre Walton nagy fába vágta a fejszét. Jelenleg úgy néz ki, hogy van:
1-esen: Huertas, Russel, Calderon
2-esen: Clarkson, Young, Williams
3-ason: Ingram, Deng, Black
4-esen: Randle, Nance Jr
5-ösön: Mozgov, Zubac, Brown

Ez így eléggé gáz lineup, ugyanis:
1-es poszt. Van egy Russel, aki bár passzolni nem nagyon tud, dobni annál inkább, a magassága megvan hozzá, hogy 2-es legyen, de a kettes poszt már tömve van
2.-es poszt: itt van Clarkson, aki egy potenciális sztár lehet, de ki fog neki passzolni? Ott van Young, aki egy teljesen jó Role Player, de itt van még Williams is, aki szintén jó játékos, tehát itt elég erős rotálás várható, ami nem fog jót tenni Clarkson fejlődésének
3-as poszt: itt szintén nagy feladat lesz, hogy az évi 18 milliós Deng, vagy a második pick legyen a pályán, az ésszerű az lenne, ha Ingram kezdene és legalább 25 percet lenne a pályán
4-es: van két azonos képességű játékos, ez talán a legnehezebb feladat, szerintem Nance Jr-ban több a potenciál, jobb a fizikuma úgy gondolom, őt kellene játszatni
5-ös: itt megint gond lesz, Mozgov azért jött, mert sokat szeretne játszani, de Zubac nagyon ígéretes, neki is kellene legalább 20 perc átlagban, érdekes lesz

(#5672) Süvi válasza diegho (#5671) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm, hogy ilyen jól leírtad.

(#5673) diegho válasza Süvi (#5672) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezt ne vedd véglegesnek. Úgy érzem, hogy nagyon jó trade alapja van a LAkersnek, így simán lehet ezen még fejleszteni. Randle konkrétan mehetne, akárcsak Young és Williams, sőt egy esetleges Westbrook cserére azt mondom Russel is mehetne, ha Westbrook tuti marad a nyáron. Egy Russel+Randle elfogadható ajánlat lenne érte.

(#5674) Süvi válasza diegho (#5673) üzenetére


Süvi
őstag

Egy Westbrook azért elég jó lenne.

(#5675) diegho válasza Süvi (#5674) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha rögtön aláír 4 évre, akkor igen.

(#5676) Süvi válasza diegho (#5675) üzenetére


Süvi
őstag

Jó lenne nagyon egy húzó név.
Durantnak nagyon örültem volna.

(#5677) diegho válasza Süvi (#5676) üzenetére


diegho
nagyúr

Westbrook-ban nagyobb potenciál van szerintem, mivel ő 30-10-10-es játékos is lehet. Szép lenne végre egy szupersztárt újra LAkers mezben látni, jövőre pedig jöhetne mellé egy Blake Griffin, Clarkson, Ingram, Zubac pedig sokat fejlődhetne addigra.

(#5678) perempe


perempe
addikt

Saric -> PHI (2 év után)

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5679) diegho


diegho
nagyúr

Én változtatok az eddigi kívánságomon. Ne cseréljünk Westbrook-ért, neveljünk ki egy jó csapatot. Úgy érzem most minden posztra van olyan játékosunk, akik simán All Star szintre érhetnek fel, ha szépen elkezdenek fejlődni, 2 éven belül már nem kell könyörögni a sztároknak, hogy idejöjjenek, jönnek majd maguktól is. Cousins-t szeretném végre LAkers mezben látni, neki az a sorsa, hogy bajnok legyen velünk, ez meg van írva és kész.

(#5680) perempe válasza diegho (#5679) üzenetére


perempe
addikt

[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5681) Süvi válasza perempe (#5680) üzenetére


Süvi
őstag

Van remény :)

(#5682) diegho válasza Süvi (#5681) üzenetére


diegho
nagyúr

Remény mindig van, de óriási kérdésekre kapunk választ 2 éven belül. Gyakorlatilag minden poszton van most nagyon fiatal játékosunk, viszont egyik sem tűnik jelenleg szupersztár kalibernek (talán Russel). A nagy kérdés, hogy ebből a jelenleg 6 játékosból (Russel, Clarkson, Ingram, Nance Jr., Randle, Zubac) kik fognak 2 éven belül All Star szintre jutni, mert bizony ennyi idő alatt a leendő szupersztárok All Star szintre jutottak. Én nem kívánom azt, hogy nálunk legyen az új James, de egy látványos stabil Playoff csapatnak örülnék. Minden esetre most van először az elmúlt 25 évben, hogy ebben a csapatban minden posztra jut olyan fiatal játékos, akiben megvan a potenciál, hogy All Star lehessen. Zubac pedig bitang nagy steal-nek tűnik, ilyenkor verem a fejem a falba, hogy nem tudtunk egy normális veterán centert hozni, aki képezhetné, mert azt ki merem jelenteni, hogy 2 éven belül keresztbe le fogja nyelni Mozgov-ot, ha megkapja rá a lehetőséget.

Ja és egy valakit még nagyon le kéne igazolni. Kevin Garnett-et, mert úgy érzem jelenleg sem Randle, sem Nance Jr, sem Zubac nem elég kemény. Inkább udvariasak, kellene valaki, aki kicsit beviszi őket az életbe.

[ Szerkesztve ]

(#5683) perempe válasza diegho (#5682) üzenetére


perempe
addikt

én Larryt a többi mögé helyezném. Zubac nagyon biztató a SL alapján, rengeteg blokkot osztott ki. a magasaknál a "standing reach" és a súlypontemelkedés számít a mozgékonysággal, ha blokkolni kell.

a többi csapat a baj: ott a Denver és a Minnesota tele fiatal tehetséggel.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5684) Melack válasza perempe (#5683) üzenetére


Melack
veterán

A tehetségek betáarzása egy dolog, de azt ki is kell aknázni. Nah most ebben azért vannak gondok mindkét helyen. Thibout meg nem egy olyan amber, aki ismerné a rotációt, ergó lesznek csapágyas emberei, meg semmire sem használt padosai. Remek....

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5685) Süvi


Süvi
őstag

Van fejlődési potenciál (van is honnan)

(#5686) perempe válasza Süvi (#5685) üzenetére


perempe
addikt

előbb-utóbb bejuthatnak a rájátszásba, de a krémet jelenleg a Warriors és a Spurs adja nyugaton. a Minnesota bekerülhet a rájátszásba. [link] [link]

az elitbe meg nehéz bekerülni, mert nagy játékost csak draftolni lehet vagy FA-ként szerződtetni. az se lenne kis eredmény, ha viszonylag vonzó lenne a csapat 2017-ben a FA-ek számára.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5687) perempe válasza perempe (#5686) üzenetére


perempe
addikt

vagy cserével lehet még szerezni (nagy játékost), de ez nem gyakori.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5688) Melack


Melack
veterán

Charlotte bukta az All-Star gálát.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5689) perempe válasza Süvi (#5685) üzenetére


perempe
addikt

[link]
ez a 6 csapat teljesíthet jobban

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5690) perempe


perempe
addikt

[link]
nézi vki rajtam kívül az USA felkészülési meccseit?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5691) Süvi válasza perempe (#5690) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm, hogy linkelted és kerestem.

(#5692) diegho


diegho
nagyúr

[link] Ez elég biztatóan néz ki.

(#5693) perempe


perempe
addikt

Waiters -> MIA (6/2)
ez szerintem a legjobb szerződés.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5694) diegho válasza perempe (#5693) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem nem ez a legjobb. Waiters sehol nem volt meghatározó, banális hibákat követett el a pályán minden szezonban. Szerintem a GSW veteránjai meghatározóbbak lesznek, sőt talán Birdman is a Cavs-ben a playoff során.

(#5695) perempe


perempe
addikt

Amar'e Stoudemire visszavonult [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5696) diegho válasza perempe (#5695) üzenetére


diegho
nagyúr

4 éve meg kellett volna tennie.

(#5697) diegho


diegho
nagyúr

Nem jöttek a nyáron várt nagy cserék. Szerintem senki nem akar most kockáztatni, lehet le fog menni 10-15 meccs, mire elkezdődik. Arra mondjuk nagyon kíváncsi vagyok, hogy Januárban, amikor újra szarul fog állni a Kings, Cousins mennyire akarja őket otthagyni, mert kétségtelen, hogy neki bajnokesélyes csapatban a helye, bármennyire balhés is, a jelenlegi legjobb center a ligában, sőt a Shaq utáni időszak legjobb centere. Nem tudom ki fog tudni eleget adni érte, de a Portland most eléggé betárazott lehetséges cserékkel és ahhoz a védő pároshoz szerintem pont passzolna egy ilyen domináns center.

(#5698) perempe válasza diegho (#5697) üzenetére


perempe
addikt

Portlandba nem mennek menő FA-ek. (kit adnának érte? utána nem fog hosszabbítani szerintem.)

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5699) diegho


diegho
nagyúr

Westbrook 3 év 85M+ a Thunderrel. Ez egy okos szerződés szerintem.

(#5700) perempe


perempe
addikt

[link]
Bogut szórakoztatóan játszott a franciák ellen

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.