Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) perempe


perempe
addikt

nagyot játszott Durant oklahomai fellépésén a Warriors

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5902) perempe


perempe
addikt

Jokic egymaga rájátszást ér?

Green tripla duplája 10 labdaszerzéssel talán legjobb teljesítmény a szezonban

Szolnok a BBALL BREAKDOWN-on!
[link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5903) diegho


diegho
nagyúr

Ez az Ibaka trade elég komoly. Sokkal többet adtak érte a nyáron.

(#5904) perempe válasza diegho (#5903) üzenetére


perempe
addikt

megnyerheti más is a keletet (a rájátszásban) vagy csak a Cavs?

a Bucks se lenne rossz, de Parker sérült.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5905) diegho válasza perempe (#5904) üzenetére


diegho
nagyúr

A Celtics favorit lenne egy jól pattanózó 4essel.

(#5906) szebe válasza diegho (#5905) üzenetére


szebe
őstag

Pl: Ibaka? Oh wait...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#5907) diegho válasza szebe (#5906) üzenetére


diegho
nagyúr

Így van, nem értem miért nem repültek rá. Mondjuk nem is kell, hogy 4-es legyen, lehet 5-ös is. Most, hogy a Pistons meg akar szabadulni Drummond-tól, szerintem teljesen egyértelmű a kérdés, ha nem kell túl sokat adni érte.

(#5908) perempe válasza diegho (#5905) üzenetére


perempe
addikt

kit tarthatnak meg? Thomas is FA lesz, max. szerződést kér majd, nekik a két Brooklyn pick jó. [link]

mitől ilyen jó a Heat? Hassan + Dragic + egészséges Waiters + a D-ligások?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5909) diegho válasza perempe (#5908) üzenetére


diegho
nagyúr

Thomas tuti maradni fog. Drummond-al szerintem lenne esélyük a Cavs ellen is.

(#5910) diegho


diegho
nagyúr

NBA.com-on egyik cikk arról szól, hogy a Pacers megpróbálja a 2017-es első körös picket felhasználni arra, hogy segítséget hozzanak PG-nek egy bajnoki címre. Ez mi megint? Nem lehet Bird ennyire buta. PG nem sztár játékos. Keveset passzol, nem dob valami jól és nem is kifejezetten ponterős. Mellé nem egy 15 körüli pickért kapható játékos kell, hanem 1 szupersztár és egy all star, hogy esélyük legyen a főcsoport döntőre. Komolyan van még valaki, aki azt hiszi, hogy PG-ra lehet csapatot építeni?

(#5911) vallas


vallas
senior tag

Hát nem ez volt minden idők legjobb zsákoló versenye az biztos..... :( :( :(

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#5912) diegho válasza vallas (#5911) üzenetére


diegho
nagyúr

Jordan és Gordon értékelhetetlen volt. Legalább most tényleg a legjobb nyert.

(#5913) ben11 válasza vallas (#5911) üzenetére


ben11
őstag

Tudnám minek erőltetik ezt az embersor átugrálós szarságot?!
Elcsépelt és nem látványos. Röhej..

(#5914) diegho válasza ben11 (#5913) üzenetére


diegho
nagyúr

A baj az, hogy már mindent láttunk. Nem lehet újat mutatni egyedül. Szerintem szépen lassan el fog tűnni a műsorról, ha ragaszkodnak ehhez a formátumhoz.

(#5915) diegho


diegho
nagyúr

Az a trade...

(#5916) diegho


diegho
nagyúr

A nyár hatalmas IQ teszt lesz a Pelicans vezetőség részére. Náluk van a legjobb 4-5 páros, ezt a párost meg kell támogatni. Ehhez az kell, hogy Hill borzasztó szerződésétől megszabaduljanak, elfelejtsék végre Holiday-t és Evans-t (Holiday talán még beleférne), hozzanak két legalább 40%-os kinti dobót és egy ponterős kettest.

Ha jól tudom a Denver pont Gallinari-tól szeretne megválni. Kell cserélni egyet, de nyáron Hayward is free agent lesz, mondjuk kétlem, hogy eljönne Salt Lake City-ből. Elérhető lesz még Redick is, aki tökéletes lenne a padra.

Ez a trade most hatalmas lehetőséget adott egy kis csapatnak, kérdés mennyire tud felnőni a feladathoz a staff.

(#5917) sgergi válasza diegho (#5916) üzenetére


sgergi
veterán

Nem semmi, hogy ez így összejött. Értem én, hogy a Sacramento nem akart maxot adni Cousinsnak, de ennél jobb ajánlat nem jött? Még akár ki is várhattak volna vele.

(#5918) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Nem fogják Ők ketten kiégetni egymást? Első hangzásra szerintem nem fog ez működni....

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5919) diegho válasza ImACeltic (#5918) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem fognak 15-20 percnél többet együtt játszani meccsenként. Ez így tökéletesen működni fog, ha megkapják a kiszolgáló személyzetet, amihez 3 dolog kell. 1. jól passzoló és helyzetet teremtő point guard (Holiday talán alkalmas erre) 2. legalább két 40%-os hármas dobó, akik képesek 10+ pontot átlagolni 3. legalább egy nagyon jó perimeter védekező játékos, aki amellett, hogy védekezik, még passzolni vagy/és dobni is tud. Az edző majd kiderül mennyire tudja kezelni Cousins-t. Ami tényleg nagyon fontos lenne az egész csapatra nézve, hogy szabadulni kell a rossz szerződéses Hill-től, ha ő elmegy, akkor lesz hely igazolni a nyáron.

Ez a trade amúgy nem csak egy sima trade. Ez a trade 3 éven belül el fogja dönteni az NBA jövőjét. Ha ez a két sztár együtt nem tud gyűrűt nyerni, vagy gyűrű közelébe jutni, akkor sok éven át a smal ball fog dominálni. Én nagyon remélem, hogy sikerül nekik legalább egy főcsoport döntőt összehozni. Az első hatalmas siker az lenne, ha playoff-ba jutnának, amire így azért elég nagy esély lesz, ha ott pedig összejön egy GSW elleni párharc, az akár nagyon érdekes lehet, hiszen a két ellentétes felfogás fog szembe kerülni.

(#5920) perempe


perempe
addikt

miért nem indul(t) LeBron a zsákolóversenyeken?
túl komoly? félt, hogy kikap egy D-ligástól? :W

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5921) ben11 válasza perempe (#5920) üzenetére


ben11
őstag

Már messze nem olyan atletikus, mint az első éveiben volt. Ma már "csak" a power dunkok mennek, túl sok fineszt nem tesz bele.

(#5922) diegho


diegho
nagyúr

Ez kötelező olvasmány mindenkinek aki kicsit is szimpatizál a LAkers-el.

(#5923) ben11


ben11
őstag

Ez az all-star meccs elég satnya volt, de ilyen már egy ideje.
Nekem eléggé hiányzik, hogy legalább a negyedik negyedben odategyék magukat. Régen így volt.
Lehetett látni belőle valamit, hogy mit kezdenek egymással a legjobbak. :W

(#5924) diegho válasza ben11 (#5923) üzenetére


diegho
nagyúr

Hol van az már, amikor Kobe blokkolta James-t :DDD

(#5925) perempe válasza diegho (#5924) üzenetére


perempe
addikt

a Rising Stars Challenge jobb szokott lenni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5926) ImACeltic válasza perempe (#5925) üzenetére


ImACeltic
őstag

Idén az se volt túl "színvonalas". Az előző években viszont tényleg jó volt, látványos, több 1-1 elleni kis meccsel.

Nekem amúgy tetszett az AlL-Star gála. Kemény védekezést én nem igazán várok ezektől a meccsektől bármennyire is jobb lenne, nekem elég ha hatalmasakat tömnek, nagy kosarakat szereznek, hülyéskednek (Curry). Antetokounmpo viszont nem vette olyan lazára, ez tetszett. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy hova tud még fejlődni a gyerek. Ha megtanul dobni és szed magára még több rutint, tapasztalatot.....hova érhet fel?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5927) diegho válasza ImACeltic (#5926) üzenetére


diegho
nagyúr

Antetokounmpo-val az a baj, hogy szerintem neki egy jobb staff kellene, hogy elérje a limitjeit. Szerintem lesz all time great, de stabil all star lehet belőle. MVP címre szerintem nem lesz esélye.

(#5928) ben11 válasza diegho (#5927) üzenetére


ben11
őstag

Ahonnan indult szerintem ez is egy gyönyörű pálya pályafutás lenne.
Szerintem is rengeteg potenciál van még benne, remélem sikerül kihoznia magából mindent.

(#5929) ImACeltic válasza diegho (#5927) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nem ismerem a Bucks staff-ját, kivéve Kidd-et és Kornélt. :D Deee láttam pár interjút, pl most az All-Star hétvége közben Giannis és JET beszélgetett T-Mac-el és Rachel Nichols-al, ahol mindkét játékos elmondta, hogy nagyon jó az edző stábjuk, folyamatosan fejlődik mindenki, Giannis kiemelte Thon Makert, hogy belőle hatalmas játékos lesz. Az arcukon látszott, hogy ez nem csak a szokásos duma amit el kell mondani amikor megkérdezik, hanem tényleg jól érzik magukat az edzőkkel és nyomják keményen. Kidd pedig szerintem nagyon jót tesz Antinak ( :D ), Ő is sokoldalú játékos volt így többet tud segíteni a Greek Freak-nek.

Jövőre már simán PO-ba várom őket, mondjuk ehhez az is kell, hogy Parker gond nélkül és gyorsan felépüljön.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5930) perempe válasza ImACeltic (#5929) üzenetére


perempe
addikt

talán egy Cavs ellen is lenne esélyük, ha egészségesek lennének egyszerre (Antetokounmpo, Parker, Middleton és Monroe).

mi történik LA-ben?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5931) diegho válasza perempe (#5930) üzenetére


diegho
nagyúr

Végre valahára kirúgták ezt a két barmot. Köszönöm :R Végre talán fogunk normálisan igazolni. A tegnap megjelent cikk olyan dolgokra világított rá, amikről kevesen tudtak. Csak néhány példa:
Azért nem igazolták le pár éve Whiteside-ot, mert Sacre Jim kedvence volt és elmozdíthatatlan!
Azért igazolták le Deng-et és Mozgov-ot, hogy kitöltség a cap space-t, annak ellenére, hogy az egyik az éppen másodiknak drafolt top prospect pozícióján játszik, ezzel is hátráltatva a fejlődését.
Kiválasztották Russel-t, megszerezték Clarkson-t, végre volt esély arra, hogy egy jó Guard páros legyen Kobe után, erre idehozták Williams-t, hogy a két fiatal kevesebb lehetőséget kapjon.
Draftolták Randle-t 4-es pozícióba, rögtön ide is hozták Boozer-t, hogy elvegye előle a játékperceket (Randle megsérült így ez nem volt akkor baromság)

Gyakorlatilag olyan meggondolatlan baromságok történtek a LAkersnél az utóbbi időben, hogy az valami borzasztó.

Még pár őrült pillanat:
A Sacre szerelem miatt nem tudtak Melo-nak és James-nek max szerződést kínálni.
Whiteside az elküldés miatt nem állt szóba a nyáron velük.
Aldridge az interjún csak annyit kérdezett ki fog mellette centerként játszani és Kupchak nem tudott erre válaszolni! Ez mi már?! Itt le is zárult a beszélgetés...
Lowry és Thomas is a LAkers-ben szeretett volna jönni 2 éve, de ők nem igazolták le egyiket sem, mert Nash és Kobe lesz a két kezdő Guard! Nash 1 meccsen sem játszott...

[ Szerkesztve ]

(#5932) diegho


diegho
nagyúr

Remélem a Celtics csinál valamit még az éjjel és komoly konkurenciát csinálnak a cavsnek.

(#5933) diegho


diegho
nagyúr

Lou Williams-től meg is vált Magic. Jó döntés szerintem. Deng-től kellene még megszabadulni valahogy.

(#5934) Süvi válasza diegho (#5922) üzenetére


Süvi
őstag

Köszi, jó cikk. Remélem lesz valami fejlődés. Ez az draft jog is jónak tűnik igaz? :)

(#5935) diegho válasza Süvi (#5934) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen ez az első körös is egész jó lehet. Nagyon mély draft jön, állítólag a legmélyebb évtizedek óta. Brewer-t sem kell lebecsülni én imádom a játékát. Deng-től valahogy még a nyár előtt meg kell válni, baromi sokat árt a csapatnak a szerződése.

(#5936) diegho


diegho
nagyúr

Néztem pár interjút Gentry-vel és Demps-el. Gentry-n úgy láttam nem hiszi még el, hogy ezt a két embert fogja edzeni. Mint kiderült Demps az All Star hétvége előtt nem is gondolt a Cousins trade-re, de sétálgatott az utcán és meglátta Cousins-t. Beszélgettek kicsit tök általános dolgokról, abszolút semmi nem volt a trade-ről és úgy gondolta miért ne, megpróbáljuk elhozni. Elhozta :C Komolyan mondom ez egyre nagyobb kabaré lesz a Kings részéről. Divac azt nyilatkozta, hogy azért ezt az offert fogadták el, mert ez volt a legjobb. A probléma ezzel, hogy az All Star vasárnapján senki más nem ajánlott nekik semmit, gyakorlatilag semmi más ajánlatuk nem volt, mert egy olyan GM sem volt, aki vasárnap kereste volna meg őket, kivéve Demps. Zseniális! Komolyan mondom NOP szurkoló lettem. Nagyon várom mi lesz ebből, ez már annyira hiányzott a ligának, mint egy falat kenyér.

(#5937) diegho


diegho
nagyúr

12 órás visszaszámlálás indul. Egyelőre nincs nagy mozgolódás, mintha mindenki kivárna. Többen PG13-at a LAkersben látják.

(#5938) perempe válasza diegho (#5937) üzenetére


perempe
addikt

a Lakers fiataljai még nem jók. szerintem Devin Booker vagy Jokic többet ér, mint a Lakers legjobb 3 játékosa.

talán Zubac lehet még a legjobb.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5939) diegho válasza perempe (#5938) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez a Zubac sztárolás mi? Egy sehányadik rangú játékos. Soha nem lesz meghatározó center, mivel hiányzik belőle az agresszivitás.

(#5940) perempe válasza diegho (#5939) üzenetére


perempe
addikt

a SL-ben jól játszott, és az alapszakaszban is voltak jobb meccsei, pedig még 20 éves sincs. a többi fiatal mennyivel jobb nála?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5941) vallas


vallas
senior tag

Noel Dallasban! :Y :Y :Y

Bogut, Andreson, meg egy 2. körös pickért ment.....

Szerintem ezt jól csináltuk.....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#5942) diegho


diegho
nagyúr

Ha Magic összehozza úgy a PG13 cserét, hogy megmarad Randle is a csapatnál, akkor sírni fogok.

(#5943) ImACeltic


ImACeltic
őstag

OKC kapta: McDermott, Gibson

Bulls kapta: Payne, Lauvergne és egy 2. körös draftjog

Ez egy igen jó trade az OKC-nek!

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5944) diegho válasza diegho (#5942) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem lett PG13 trade. Sőt egy blockbuster trade sem történt ma. Az OKC sokat erősödött, szerintem a Wizards is, de a Boston még mindig nem mozdult, pedig nagyon kellene nekik még valaki.

(#5945) diegho


diegho
nagyúr

Most akkor a Raptors tényleg egy Lowry, DeRozan, Caroll, Ibaka, Lenemíromanevétcsunasz ötössel fog kezdeni úgy, hogy a padon lesz a liga egyik legjobb lockdown defendere? Az komolyan néz ki.

(#5946) Süvi válasza diegho (#5944) üzenetére


Süvi
őstag

:(

(#5947) Melack


Melack
veterán

Nem mondom, hogy WCS egy Boogie, de hogy a Kings játéka sokkal szebb lett, mint volt, az biztos. Meg mosolyognak, amit rég láttam.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5948) perempe válasza Melack (#5947) üzenetére


perempe
addikt

a Bostont is megverték DMC nélkül.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5949) Melack válasza perempe (#5948) üzenetére


Melack
veterán

Elismerem Cousinst, mert tényleg képzett játékos, de vmi közte és a Sacto vezetése között nem volt rendben. Nagyon nem. Remélem mindkét fél megtalálja a számításait. Kellene egy jó Kings végre.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5950) perempe


perempe
addikt

az lenne poén, ha a Kings jutna be a rájátszásba a Pelicans helyett!

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.