Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) Grave_444 válasza koxx (#4050) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Én mindhármat szeretem a Miamin kívül. Ha a Pacers most kiejtené akkor nyugodj lennék. :)

[ Szerkesztve ]

(#4052) diegho


diegho
nagyúr

Durant idén sem lesz bajnok... hihetetlen mennyire szerencsétlenek.

(#4053) diegho válasza diegho (#4052) üzenetére


diegho
nagyúr

Feltéve, hogy Parker egészséges lesz, ezt azért hozzáteszem. Most gyakorlatilag az OKC-nek változtatnia kell mindenen. Nincs Ibaka, aki meg tudná fogni bent Parker-t, nincs Ibaka, aki meg tudná fogni Duncan-t. Ez óriási lehetőség arra, hogy Adams bizonyítson. Én így küldeném fel a csapatot: Jackson PG-ben, Westbrook SG, Lamb SF, Durant PF, Adams C és megpróbálnék full run and gun-ba menni, minden lényeges posztra missmatch-et csinálni, rengeteg pick and roll-al.

(#4054) perempe válasza diegho (#4053) üzenetére


perempe
addikt

de a bírók azért tolják őket, nem? az 5. meccsen Jackson faultolta Pault a legvégén[link], de valószínűleg Westbrook is kb. 10 másodperccel hamarabb.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4055) diegho válasza perempe (#4054) üzenetére


diegho
nagyúr

Az tény, hogy a bírók segítettek nekik, de szerintem segítség nélkül is továbbmentek volna a LAC ellen. Viszont a Memphis kiverte volna őket, ha Conley nem sérül meg és Z-Bo játszhat a 7. meccsen. Nagyon kíváncsi vagyok mi fog történni ott a nyáron, mert, ha együtt maradnak és kapnak még a padra 1-2 veteránt, akkor a playoffban igen erősek lehetnek. Ez a playoff igazából megmutatta, hogy mekkora a szakadék a két főcsoport között. Míg nyugaton volt 5 olyan csapat, akik akár főcsoport döntőbe is mehettek volna (OKC, SAS, LAC, GSW, MEM), addig keleten a Heat egyértelmű volt, mellettük csak az volt a kérdés, hogy az Indiana, vagy a pofátlanul fiatal, de máris bitang erős Wizards lesz az ellenfele. Úgy érzem, hogy idén nyáron újra átrendeződhetnek kicsit az erőviszonyok, bár nem lesz sok nagy free agent, de a veteránok, mint KG, Pierce, VC, Z-Bo stb. elég sok fiatal csapat hasznára lehetnek. Jövőre a free agency-től függően már lehet nem a Heat-Indiana páros lesz a keleti két legjobb, hiszen 4 olyan csapat is van keleten, akik nyáron sokat léphetnek előre, sőt, ebből egynek nagy nevet sem kell igazolnia, csak megvárni, amíg Horford felépül.

(#4056) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link] ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4057) diegho válasza BÁ Nutrition (#4056) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez beteg, de van benne sok igazság, pl a Timberwolves-os rész nagyon igaz sajnos (Love talán sosem éri el az 50 playoff meccset életében), a Wizards-os pedig szerencsére igaz.

(#4058) diegho


diegho
nagyúr

Nos Love úgy néz ki csapatot válthat a nyáron. Jöhetne a LAkers-be, végre lenne egy potens ember Kobe mellé, akire lehet építkezni és nem kellene reménykedni a draftban.

(#4059) perempe válasza diegho (#4058) üzenetére


perempe
addikt

Nos Love úgy néz ki csapatot válthat a nyáron.
jövő nyáron jár le a szerződése, amit nem akar hosszabbítani, így csere a valószínű, akár a következő 1-2 hónapban.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4060) diegho válasza perempe (#4059) üzenetére


diegho
nagyúr

Érthető, hogy nem akar hosszabbítani. LAkers-nél elférne, de egyedül kevés lesz Kobe mellé és persze nem is tudjuk Kobe milyen szinten lesz. Még mindig Nash a legnagyobb probléma a LAkers-ben, ha ő nem lenne, lehetne hozni a helyére egy sztárt. Mondjuk úgy is gondolkodhat a LAkers, ha sikerül top3 picket kapni, hogy megtartják Gasol-t 10M alatt, Hill-t visszahozzák 5M körül és egy Parker/Wiggins olcsóért ott lehetne, maradna még bőven hely a sapkában.

(#4061) diegho


diegho
nagyúr

Ki mit tippel estére?

(#4062) Grave_444 válasza diegho (#4061) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Remélem a hazaiak győznek. :) Nézzük a meccset természetesen.

(#4063) diegho válasza Grave_444 (#4062) üzenetére


diegho
nagyúr

Én is remélem, hogy a Pacers győz, de a Heat az esélyesebb.

(#4064) icecave válasza diegho (#4061) üzenetére


icecave
nagyúr

Én csak holnap nézem meg, szóval mostmár addig nem jövök ide a topikba :D

(#4065) diegho válasza icecave (#4064) üzenetére


diegho
nagyúr

Volt pár érdekes fújás eddig...

(#4066) Grave_444 válasza diegho (#4065) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Jó meccs volt, csak így tovább. :))

(#4067) ben11 válasza Grave_444 (#4066) üzenetére


ben11
őstag

Nekem annyira nem tetszett, de nem azért mert a heat kikapott.
Sokkal jobban szeretem ha mindket csapatnak megy a játék, de tegnap a heat csak szenvedett.

(#4068) diegho


diegho
nagyúr

A LAkers nem tudja Exum-ot draftolni sajnos, ez a 7. hely elég elszomorító. Nem hiszem, hogy 2 éven belül nagy feltámadás lesz.

(#4069) perempe válasza diegho (#4068) üzenetére


perempe
addikt

de a Cavs bemákolta. most akár LeBron is hazatérhet?

a sorsolás tiszta?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4070) diegho válasza perempe (#4069) üzenetére


diegho
nagyúr

1,6%-al behúzni az első helyet... nem vagyok benne biztos, hogy tiszta volt. Dr. J arca is érdekes volt, amikor kimondták, hogy a Cavsé az első pick. Nem tudom, hogy James hogyan dönt, de ha a Draft előtt bejelenti a visszatérését, akkor értelemszerűen nem SF posztra fog draftolni a Cavs. Az mondjuk nagyon komoly csapat lenne, ahol Irving irányít, Waiters a SG, James a SF, Bennett a PF - ezt nem bírtam kihagyni :D - és Embiid a center. Na jó, sokkal értelmesebb húzás lenne James mellé Parker-t behúzni PF-be, az a csapat büntetne rendesen, de szerintem James nem lesz tökös és nem vállalja be a visszatérést.

Mindenesetre ez a nyár igen érdekes lesz, ott a drafton egy rakás jó játékos, gyakorlatilag akár az első 10 pickből mindenki all star lehet. Az idei és a jövő évi draft eléggé felboríthatja az erőviszonyokat, vagy létrehozhat egy olyan egyensúlyt, amiben akár főcsoportonként a top8 között alig lesz különbség.

(#4071) perempe


perempe
addikt

most néztem a meccset: LeBron megint csinált egy "no-call" steal-t Hillről, amit Hill hárompontosának blokkolásának jegyeztek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4072) scope2007


scope2007
addikt

photoshop :)

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4073) diegho


diegho
nagyúr

A Heat ellen bizonyosodhatott meg róla mindenki, hogy a Hawks szurkolóknak igaza volt, amikor "overrated"-et skandáltak! Már az alapszakaszban is látszott, hogy PG nem szupersztár, vannak pillanatai, de nem igazi franchise player. Most a Heat ellen pedig nagyon kijön ez. A csapat egyben van, de nincs egy olyan játékos, aki lazán bever 25-30 pontot 40% feletti dobószázalékkal. Ez a Pacers nem bajnok csapat, ez van. Sokan azt hitték (köztük én is) a szezon elején, hogy PG hatalmasat fejlődött és lesz esélyük, de az all star break után már látszott, hogy bizony ő nem szupersztár. Nem tud dobni, ez van, 16-42-vel senki nem lesz szupersztár, ez 38%. A Pacers akkor lehetne bajnok, ha George helyén egy olyan játékos játszana, aki tud dobni, pl Melo, vagy Durant egy ilyen csapatot simán gyűrűhöz juttatna többször is egymás után, de PG nem tud eleget dobni. Sőt még talán egy Gay is többet tudna ebben a csapatban hozzátenni, hiszen ő sokkal többet tör be és teremti meg magának a helyzetet.

A másik ágon pedig az OKC-ben hiába van ott 2 szupersztár, ha nincs mellettük csapat. Vegyük ki Ibaka-t és gyakorlatilag nincs palánk alatti játékosuk. Nem értem az átigazolási időszakban miért nem hoztak legalább egy Big Baby Davis-t, minden jelenleg egészséges 4-5ös emberüknél jobb és fillérekért megkapták volna. Meglepődnék, ha nem kapna Perkins amnesztiát, gyakorlatilag ezen múlik a csapat jövője, ha nincs amnesztia nem lesznek bajnokok, ha van amnesztia, akkor egy okos igazolással lehet építkezni.

(#4074) Grave_444 válasza diegho (#4073) üzenetére


Grave_444
nagyúr

A Spurs nagyon erős, ha tovább is jutna az Indiana bajnok tuti nem lenne. Elég ha kiejti a Miamit. ;]

(#4075) diegho válasza Grave_444 (#4074) üzenetére


diegho
nagyúr

Esélyük sincs. Nem tudnak támadni, nincs olyan játékosuk, aki folyamatos veszélyt jelent a palánkra, éppen ezért nincs double team ellenük és folytathatnám.

(#4076) Grave_444 válasza diegho (#4075) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Hibbert, West.. :U Ha a következő meccset tudnák úgy hozni, mint az elsőt. Én néztem élőbe végig vezettek.

(#4077) diegho válasza Grave_444 (#4076) üzenetére


diegho
nagyúr

Egyik sem franchise player.

(#4078) diegho


diegho
nagyúr

OKC kezd feltámadni, Westbrook 40 pont 10 assist...

(#4079) koxx válasza diegho (#4078) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

WB-t ki nem állhatom, de ez igen szép teljesítmény volt tőle.

(#4080) scope2007


scope2007
addikt

na még kettő óra, remélem 4-1el zárul, és pihi

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4081) Grave_444 válasza scope2007 (#4080) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Remélem összeszedik magukat és legalább megnehezítik a dolgukat. :P
Nyugaton marják egymást a csapatok, keleten meg 2 vereséggel sétáljon a döntőbe? Nemár. :N

Nézitek a meccset?

[ Szerkesztve ]

(#4082) perempe válasza Grave_444 (#4081) üzenetére


perempe
addikt

a büntetőkre panaszkodott Paul George, de szerintem több tényező van a dologban. hány lépéshibás kosarat fújnak le Wadenek és LeBronnak? én egy félidő alatt legalább kettőt láttam az előző meccsen.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4083) koxx


koxx
MODERÁTOR

James 7 pontot tudott összehozni, wtf :F bár ahogy nézem szoros volt a vége. 3-2

(#4084) Grave_444 válasza koxx (#4083) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Persze, mert 13 perc alatt már a 4-5. faultja megvolt neki.

(#4085) koxx válasza Grave_444 (#4084) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nebaz, komoly? ma ránézek a meccsre.

(#4086) Grave_444 válasza koxx (#4085) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ebben minden lényeges benne van. :)

(#4087) Grave_444 válasza koxx (#4085) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Jó lenne, ha 7 meccs lenne. :D

Valamelyikőtök írta, hogy tetszik neki a Melo 10, most Rapcity-n 13 ezerrel le van árazva.

(#4088) scope2007


scope2007
addikt

érdekes volt :D
na mindegy., majd otthon nyer a heat :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4089) koxx válasza scope2007 (#4088) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:K

(#4090) scope2007


scope2007
addikt

lol

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4091) scope2007


scope2007
addikt

félidőben a kommentátor

what does frank vogel say to his team during halftime?
".......we had a good year"

roflcopter xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#4092) diegho


diegho
nagyúr

Ahogy várható volt, a heat mondhatni simán bement a döntőbe. Sajnos idén sem lesz Durant-James döntő, de a Spurs talán meg tudja állítani a Miami-t.

(#4093) perempe


perempe
addikt

csak a végét láttam (4th 4:30), Parker lesérült? Duncan elég jó volt a hosszabbításban.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4094) diegho válasza perempe (#4093) üzenetére


diegho
nagyúr

Egész második félidőt kihagyta Parker.

(#4095) ben11 válasza diegho (#4094) üzenetére


ben11
őstag

Nagy meccs volt. :R

(#4096) vallas


vallas
senior tag

most hogy meg van a döntő párosítása, ki mire számít?

én egy 4-2 -s Spurs sikernek örülnék....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#4097) koxx válasza vallas (#4096) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Miami siker, 4-3. Meglátjuk vissza tud-e vágni a SAS.

(#4098) diegho


diegho
nagyúr

4-1 Heat, bár a Spurs-nek jobban örülnék, mondjuk egyik csapatnak sem szurkolok, de TD megérdemelne egy szép búcsút.

(#4099) perempe válasza vallas (#4096) üzenetére


perempe
addikt

ha használható Parker, akkor Spurs.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4100) perempe válasza diegho (#4098) üzenetére


perempe
addikt

4-1??? :Y

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.