Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) diegho válasza perempe (#4450) üzenetére


diegho
nagyúr

Idén jön vissza, de szerintem necces lesz a playoffba jutni. Ahhoz állva kell hagyni a Sunst és a Kingst is, ők pedig nagyon jók idén.

Nem tudom ki hogy van vele, de én sajnálom Fishert, hogy egy ilyen impotens csapattal kezdi remélhetőleg hosszú edzői karrierjét.

(#4452) Melack válasza diegho (#4451) üzenetére


Melack
veterán

Ő választotta ezt, de itt a szisztematikus építkezés hiánya okozza most a gondot. Nem látok olyan potenciális jelölteket a jelenlegi csapatban, akikkel előbbre lehet jutni. Ok, nyáron lesz bőven capspace, de akkor is, ki akar majd ide jönni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4453) diegho válasza Melack (#4452) üzenetére


diegho
nagyúr

Melo mellé azért majd jönni fognak, de fel kéne fogni végre, hogy ésszel kell igazolni és kell Melo mellé végre egy igazi irányító

(#4454) diegho


diegho
nagyúr

Curry-t ha nem hátráltatja sérülés a legnagyobb PG lehet az NBA történetében. A Warriors pedig egyszerűen hihetetlen, nagyon gyönyörű játékot játszanak, imádom nézni őket.

(#4455) perempe válasza diegho (#4454) üzenetére


perempe
addikt

tényleg megy a szekér. és még Lee nem is játszott. ő hová fér be, a padra?

a Houston Howard nélkül (7-2) is ilyen jó?

egy ESPN firkászt, Kevin Peltont megkérdeztek, hogy ki a legjobb 3, szerinte Davis egy mérfölddel a Durant és Bron előtt van.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4456) diegho válasza perempe (#4455) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem Curry is befér a top3-ba. Lee-t gyakorlatilag el is cserélhetik, nem nagyon van rá szükség, Green sokkal jobban illik a csapatba és Speights is megmutatta, hogy több lehetőséggel többet tud adni. Lee-t simán elpasszolnám. Kerr rendszerében nem nagyon van helye, neki olyan 4-es kell, aki kintről is jó. Sőt simán jöhetne olyan center is, aki szintén tud hármast dobni, lásd Hawes. Én megpróbálnék helyet felszabadítani Green-nek, mert nyáron free agent lesz, gyakorlatilag elcserélném Lee-t lejáró szerződésű emberekre.

(#4457) perempe


perempe
addikt

a Spurc C is veri a NY-ot. a csapat legjobb 6 játékosából csak Splitter játszott, ő is csak 8 percet (sérülése után).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4458) perempe


perempe
addikt

szavaztam az all-star csapatokra:
Joakim Noah
Pau Gasol
LeBron James
Jimmy Butler
Derrick Rose
honorary mention : Bosh

Anthony Davis
Blake Griffin
Kevin Durant
Klay Thompson
Stephen Curry
honorary mention : Harden

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4459) diegho válasza perempe (#4458) üzenetére


diegho
nagyúr

Nálam így néz ki:
West: Davis, Duncan, Draymond Green, Kobe, Curry
East: James, Gasol, Milsap, Lowry, Butler

(#4460) perempe válasza diegho (#4459) üzenetére


perempe
addikt

az enyém a videojátékok irányába mutat.

kíváncsi vagyok, hogy a szurkolók beszavazzák-e Kobe-t. nélküle nem lenne igazi az all-star game. Shaq nélkül is elképzelhetetlen volt régen az all-star meccs.
apropó Kobe: a Tannhäuseren összefutottam egy fiatal NY-i párral, a nigériai származású sráccal beszéltem valamennyit. rákérdeztem, hogy szereti-e a kosárlabdát, és mondta, hogy hatalmas Kobe Bryant fan. kérdeztem tőle, hogy hogyan lesz vki NY-ban Kobe fan. mondta, hogy az ő játéka alatt nőtt fel. mondtam neki, hogy most egy rakás kaxx a nagy kedvence; aztán azt is mondtam, hogy hatalmas MJ szurkoló vagyok, de persze Kobe is nagy játékos (volt valaha)

aztán mondtam 2-3 mondatot a darabról, mert fogalmuk se volt, hogy mi történik, nem volt angol felirat. készülni meg nem készültek.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4461) Grave_444 válasza perempe (#4460) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szerintem a sérülések után ennyi idősen meglehetősen jól játszik, rosszabbra számított szerintem majdnem mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#4462) perempe válasza Grave_444 (#4461) üzenetére


perempe
addikt

[link]
Kobe azt nyilatkozta, hogy ha rosszul áll a csapat, akkor ő többet vállal. szerintem feleslegesen dob. bár ezt csak a stat alapján írom, nem akarok rosszat írni róla; lehet, hogy a társai keresik sokat a támadóidő végén. bár Melo is tele van 7/20-as meccsekkel. különben volt 1-2 meccse, amit a csapata nyert, és ő inkább passzolt.

az igazi jó veterán teljesítmény pl. Duncan az idei rájátszásban, amikor az OKC-t verték hosszabbításban idegenben. hol van ahhoz képest Kobe?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4463) FireKeeper válasza perempe (#4460) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mondtam neki, hogy most egy rakás kaxx a nagy kedvence
már bocs, de most az ilyesminek mi értelme van? totál felesleges, meggyőzni úgyse fogod az igazadról, ő sem téged az ellenkezőjéről.

amúgy azzal totálisan egyetértek, hogy azért a várakozásoknál jobban játszik az öreg, főleg figyelembe véve a korát és a sérüléseit. persze ettől még nem lesz a szívem csücske.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4464) perempe válasza FireKeeper (#4463) üzenetére


perempe
addikt

ez a személyes véleményem, és ha a kommentek között keresel az ESPN-en, akkor csupa negatív véleménnyel találkozhatsz. Young visszatérésével nyernek 1-2 meccset, de ennyi, nem juthatnak be a rájátszásba nyugaton.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4465) perempe


perempe
addikt

Anthony Davis 24.3ppg 16.5fga
Kobe Bryant 25.4ppg 22.3fga, vezeti a ligát
LaMarcus Aldridge 22.3ppg 19.2fga
Carmelo Anthony, 22.8ppg 18.9fga
James Harden 26.4ppg (vezeti a ligát) 18.5fga
LeBron James 25.5ppg 18.4fga

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4466) perempe


perempe
addikt

Rondót elcserélte a Celtics, a Dallasban játszik

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4467) diegho válasza perempe (#4466) üzenetére


diegho
nagyúr

Kíváncsi leszek mi lesz ott.

(#4468) perempe válasza diegho (#4467) üzenetére


perempe
addikt

Dallasban vagy Bostonban?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4469) diegho válasza perempe (#4468) üzenetére


diegho
nagyúr

Dallas. Jobb az állomány, mint amikor Bostonban bajnokok lettek.

(#4470) perempe válasza diegho (#4469) üzenetére


perempe
addikt

Rondo mellé kell 3 dobó (KG, PP és Ray helyett Dirk, Parsons, Ellis). és jobb a center is (Perk < Chandler).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4471) diegho válasza perempe (#4470) üzenetére


diegho
nagyúr

Rondo+Ellis nagyon jó páros lesz úgy érzem.

(#4472) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Érdekes probléma lépett fel. Ugyanis a meccseket mindig utólag tudtam megnézni, viszont nem olyan rég "bezárt" az az oldal, amely lehetővé tette, hogy megnézhessem a meccseket "felvételről".

Kérem, akinek van ötlete, privátban jelezze, ha van alternatíva. Köszönöm. :)

(#4473) perempe válasza icecave (#4472) üzenetére


perempe
addikt

privi megy.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4474) stvnppp válasza perempe (#4473) üzenetére


stvnppp
senior tag

En is kerhetek errol infot?

(#4475) diegho


diegho
nagyúr

Nekem egy stream kellene, ahol a karácsony esti meccseket lehet nézni. A legjobban a sport1-nek örülnék, már ezer éve nem láttam sport1 közvetítést, fogalmam sincs kik a kommentátorok manapság. Azt tudom, hogy Török Péter sajnos már nincs, de remélem Dávid Kornél szintű emberrel pótolták.

(#4476) sgergi válasza diegho (#4475) üzenetére


sgergi
veterán

Szaniszló Csaba vagy Méhes és Tőrös Balázs viszik általában a műsort, de Kornél is be szokott ugrani, ah éppen ráér. Zsivera van még néha. Egész jók szoktak lenni a közvetítések.
De Törököt én is nagyon sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#4477) Melack válasza diegho (#4475) üzenetére


Melack
veterán

Mi történt Törökkel?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4478) diegho válasza Melack (#4477) üzenetére


diegho
nagyúr

Öreg már és nem tudja vállalni.

(#4479) diegho


diegho
nagyúr

Idén ki meri megtippelni a két döntőst? Ilyen nem mostanában volt, hogy akár 10 csapat is odaérhet.

(#4480) perempe válasza diegho (#4479) üzenetére


perempe
addikt

de mindig a Spurs ér be nyugatról. a nagy hármas mellett ott van Kawhi Leonard és Tiago Splitter, ott van Green, Diaw és Mills is, de Belinelli se rossz; kiegyenlített a keret. és ugye Pop az edző.

a DAL ellen a D-ligások játszottak, és csak 6 ponttal kaptak ki, a NY-ot meg is verték. oké, őket gyakorlatilag bárki veri.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4481) FireKeeper válasza diegho (#4479) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én mondok egy merészet és Warriors-Raptors :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4482) perempe válasza FireKeeper (#4481) üzenetére


perempe
addikt

ez is összejöhet. a Warriorsról mondják, hogy ha ők nem, akkor kik legyenek bajnokesélyesek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4483) diegho válasza perempe (#4480) üzenetére


diegho
nagyúr

De nem lesz pályaelőny és a nagyok el fognak fáradni a végére. Én azt mondom DAL-WAS is összejöhet.

(#4484) Kickass válasza perempe (#4482) üzenetére


Kickass
őstag

márpedig miért is lenne evidens?
akkora közhely már alig merem ideírni de a playoff az playoff

pl. az említett Spurs 60+ alapszakasz győzelemmel kapitulált már semifinal alatt vagy pl pár éve az elsőkörben is

nem ismerem a GSW teljes szakmai stábját de Kerr-nek nincs playoff tapasztalata edzőként

én várnék még azzal a csodával, az alapszakasz is hosszú, bármilyen sérülés közbejöhet akár Currynél is (gyenge boka)

(#4485) perempe válasza Kickass (#4484) üzenetére


perempe
addikt

espn írót kérdeztek, és ő mondta, szerintem nálam jobban képben van.
ilyen jó szezonkezdés után miért ne futhatnának be?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4486) perempe válasza diegho (#4483) üzenetére


perempe
addikt

ha Wall nem 36%-kal dob mezőnyből. alapszakaszban lehet király, de a rájátszásban szenved. egy espn író merész jóslata volt, ami szerintem papírforma, bejött. [link]

én a Bullsnak örülnék, bár ott két kulcsjátékos sérüléssel bajlódik. nekik is elég erős a keretük.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4487) perempe válasza perempe (#4486) üzenetére


perempe
addikt

[link]
a link helyesen

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4488) diegho válasza perempe (#4486) üzenetére


diegho
nagyúr

Wall teljesen jól játszik szerintem, nagyon sokat fejlődött és Pierce-el megjött a veteran leadership. A palánk alatt két igen jó játékosuk van, 1-2-es erős, 3-as nagyon rutinos és a pad sem rossz. Simán odaérhetnek.

(#4489) Kickass válasza perempe (#4485) üzenetére


Kickass
őstag

befuthatnak, de ilyenkor még túl sok a 'ha' meg a 'de'
gondoltam írok egy ellenvéleményt :D

Keletről a Torontot is is pünkösdi királyságnak érzem.
Bulls juthat oda illetve biztos népszerű leszek de a Cavs is összeállhat év végére.

Persze nem vagyok espn szakújságíró, én így lehet totál nem lesz igazam.

(#4490) diegho válasza Kickass (#4489) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagyon sok múlik azok, hogy ki milyen cseréket tud összehozni. A Warriors-nak el kell cserélni Lee-t és Bogut-ot mindenképpen, különben nem lesznek bajnokok.

(#4491) diegho


diegho
nagyúr

Smith-t hogyan tudták kitenni? Kivásárolták vagy mi? Ilyenkor ő free agent lesz, vagy mi van most?

(#4492) icecave válasza Kickass (#4489) üzenetére


icecave
nagyúr

Cavs-re én is szevazok. Elején nagyon tré volt a dolog, de meccsről-meccsre jobban játszanak. Persze vannak még hibák bőven, de ha rendesen összeszokik a csapat, mindenképp számolni kell velük.

(#4493) diegho


diegho
nagyúr

No látom, hogy 48 óra után gyakorlatilag free agent lesz és ahová megy onnan is kaphat fizetést és a Pistons is fizet neki. Nem jön össze, de ha Rondo a Rockets-be ment volna, akkor egy ilyen lineup mire lett volna képes? Rondo, Harden, Ariza, Smith, Howard...

(#4494) perempe válasza diegho (#4493) üzenetére


perempe
addikt

a garantált részt fizeti a volt csapata mínusz az új csapata ajánlata.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4495) diegho


diegho
nagyúr

A Hornets végre hozza a tavalyi formáját, érdekes, hogy ehhez az kellett, hogy a nyári legnagyobb igazolásuk ne legyen a keretben. Én igazából elcserélném egy 4-5-ösre Lance-t.

A Hawks ahogy mondtam a szezon elején sokat erősödött, gyakorlatilag ingyen kaptak egy all star játékost azzal, hogy Horford visszajött a sérüléséből, a többiek maradtak, minden adott a szép playoffhoz. (Milsap a legjobb undrafted player aki valaha játszott a ligában?)

A Lakers meg kész komédia, nincs Kobe és simán verik a ligaelsőt... ja hogy most olyanok is dobtak rá, akik 50% felett tudnak? :))

(#4496) perempe válasza diegho (#4495) üzenetére


perempe
addikt

a CHA esetén tényező Kidd-Gilchrist visszatérése, ő a csapat legjobb védekező játékosa. statisztikára nem lehet lehozni az ő teljesítményét.

a Hawks nagyon jó, az utolsó győzelmükre én se gondoltam volna, ennyi jó csapatot verni zsinórban! Schroder az egyik legjobb csere az NBA-ben, és nagyon kiegyensúlyozott csapatuk van.

Kobe kiesése nem feltétlenül rossz, a csapat meg akarta mutatni, hogy mire jók nélküle. Kobe utolsó meccsein pocsék mezőnyszázalékkal dob, nem a régi önmaga.
[link]
más érdekes is történt a meccsen.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4497) perempe válasza diegho (#4495) üzenetére


perempe
addikt

[link]
még egy cikk Bryantról.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4498) diegho válasza perempe (#4497) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem nem kell mondani én tudom, hogy haszontalan a játéka. Sokkal fontosabb játéka volt tavaly Carter-nek a MAVS-ben.

(#4499) perempe válasza diegho (#4498) üzenetére


perempe
addikt

Carter be tudja a végén dobni a hárompontost (SAS ellen).

engem nem érdekelnek annyira a sztárok: megnéztem a Hawks CLE elleni, majd a SAS két 3-szoros hosszabbításos meccsét.

ha Plumlee odateszi magát, akkor meg tud nyerni 1-2 meccset a Netsnek, és tud két kézzel hátrafelé zsákolni. sok magas tud bal kézzel is horgot dobni, őket szeretem, mert nem annyira kiszámíthatóak. (sok hátvéd nem tud ziccert dobni ballal!) az ismertebbek játékosok közül pl. Manut és Jamal Crawfordot említhetném, ők tudnak dobni, betörni, passzolni, és nagy játékintelligenciával rendelkeznek. Rose mostanában nagyon jó újra, sokat láttam a TOR elleni meccsből, értem már, hogy miért szeretik pl. Lowryt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#4500) diegho


diegho
nagyúr

Smith a Rocketsbe megy. Jajj milyen kezdő lesz ott... és milyen lett volna, ha Rondo odamegy. Talán minden idők legjobb kezdője lehetett volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.