Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) diegho válasza perempe (#750) üzenetére


diegho
nagyúr

Én bírom Kobe-t, zseniális játékos, amikor jó formában van, akkor a ott van a top3-ban világ szinten, azért nem mondok top1-et, mert vannak hozzá hasonló nagyon jó játékosok.

(#752) perempe válasza diegho (#751) üzenetére


perempe
addikt

Vitathatatlanul jó játékos (top3), bár szerintem túl sok nehéz dobást vállal. Érdekes, hogy ezeket meglepően jól dobja.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#753) diegho válasza perempe (#752) üzenetére


diegho
nagyúr

Pont ezért zseniális, mert a nehezeket nagy százalékkal szórja be, amit meg az MSG-ben csináltak Gasol-al, hát az vitathatatlanul az idény legjobb páros szereplése volt. Többet szórtak ketten, mint 3-4 csapat ugyanazon az estén :DDD és persze 20/20 a vonalról.

[ Szerkesztve ]

(#754) perempe válasza diegho (#753) üzenetére


perempe
addikt

Kritikaként írták, hogy okosabban is játszhatna, és akkor nem kellene ilyen nehéz dobásokat elvállalnia.

Láttad-e a teljes meccset? Én csak a YouTube-on fellelhető 10 perces klippet láttam a rekordról.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#755) diegho válasza perempe (#754) üzenetére


diegho
nagyúr

Én is csak a youtube klippet láttam meg a nyilatkozatokat és pár összefoglalót.

Ha okosabban játszana akkor olyan lenne, mint Jordan, de még egy olyan játékos nincs, mint Jordan volt, ezért muszáj így játszania :)) :P

(#756) sgergi válasza diegho (#755) üzenetére


sgergi
veterán

A 2. mondat nagyon jó. :D

(#757) perempe válasza sgergi (#756) üzenetére


perempe
addikt

Szerintem is. :D

* Brahms: 4. szimfónia *

(#758) diegho válasza perempe (#757) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak a tényeket írtam le :D

(#759) sgergi


sgergi
veterán

Jól alakul az All Star hétvége. :D Lement már minden szám az All star meccset kivéve, szép eredmények és kosarak születtek a zsákoló versenyen is, ajánlom a videókat az nba.com-on. Szerintetek kelet vagy nyugat lesz a befutó a mai éjjeli meccsen? Én keletre teszem a voksom.

[ Szerkesztve ]

(#760) diegho


diegho
nagyúr

Kinek hogy tetszett a gála? Most már azok is láthatták, akik nem maradtak fent hajnalig. Nekem tetszett, bár a keleti csapatból nem sokan gondolták úgy, hogy itt a közönséget szórakoztatni kéne.

(#761) perempe válasza diegho (#760) üzenetére


perempe
addikt

Nekem az újoncok kontra másodévesek meccs (Rookie Challenge) tetszett. KD remekelt, egymaga hozta a meccset. Számomra óriási meglepetés a másodévesek győzelme.

Az All Star meccset végignéztem, de nem hagyott bennem mélyebb benyomást. Shaq utolsó trófeáját nyerte.

Jó volt Thunder Dan-t újra látni a Shooting Stars versenyen. Az első körben jobb időt csináltak, mint a győztes Detroit. [link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#762) nicoka


nicoka
tag

Kíváncsi leszek LeBronra, hogy 10 év múlva ilyen bőrben lesz-e, mint O'Neal...

(#763) sgergi válasza diegho (#760) üzenetére


sgergi
veterán

Érdekes volt, én most néztem meg ismétlésről. Kelet nem nagyon tett ki magáért, ahogy mondod, még a közönségszórakoztatás sem volt meg. Nyugat viszont nagyot alkotott, élen Shaq-el. Szép volt, amit most csinált. :D Bill Russel szülinapi köszöntője volt még nekem érdekes. :)

(#764) Kickass


Kickass
őstag

nekem ez az egész All-Star hétvége olyan lapos volt, egyébként az egész mezőnyre ez volt a jellemző volt aki sztem egyáltalán nem is odavaló és volt aki annak ellenére h nagy showman le se szarta.....tavalyi meccsen milyen showtime volt már most meg pár zsákon meg alley-n kivül semmi, az a shooting starz egy nagy ganaj, a zsákolóverseny szintén lapos volt, könyörgök Nate Robinson hagyjuk már......rookie vs másodéves meccset nem láttam bár lehet ez volt ahogy hallom a hétvége fénypontja

ha állja a szavát jövőre LeBron talán visszaállhat a zsákolóbajnokság régi fényes nimbusza

(#765) perempe válasza Kickass (#764) üzenetére


perempe
addikt

Celeb-meccs: Terrell Owens alley oop-ok, Majerle hármasok, Drexler blokk
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#766) Kickass válasza perempe (#765) üzenetére


Kickass
őstag

azért TO lehet elférne a csapatomban :D:D

(#767) RedWing válasza Kickass (#764) üzenetére


RedWing
aktív tag

Egyetértek! Az utóbbi évek leglaposabb felhozatala volt az idei! :O
Nekem egyedül a Celeb-Game és a Rookie-Game tetszett. A többi tényleg nagyon felejtős kategória.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#768) perempe válasza RedWing (#767) üzenetére


perempe
addikt

Megéri alapszakasz meccseit is követni, az az igazi kosárlabda:
[link] Devin Harris a Sixers ellen
[link] Ray Allen a Sixers ellen
Az első hétfőn volt, a másodikat élőben láttam (a hónap elején).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#769) RedWing válasza perempe (#768) üzenetére


RedWing
aktív tag

Sajnos nem tudom nézni a meccseket, de az eredményeket mindig megnézem. Ha van egy érdekesebbnek ígérkező azt utólag leszedem és megnézem.

Egyébként szegény Sixers! 2 ilyen meccs 1 hónap alatt...

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#770) Kickass


Kickass
őstag

ejjjh a Cavs szenvedését a Rockets ellen rossz volt nézni, felfogom annak h rossz napjuk volt....

(#771) perempe válasza Kickass (#770) üzenetére


perempe
addikt

[link]
"Shadowed by the equally strong Artest from the opening tip, James missed three of his first four shots, part of Cleveland's 2-for-10 start." Bruce Bowen mellett az egyik legismertebb védekező játékos, persze sokoldalúbb kiadás.

A Denver hasonlóan jól védekezett Kobe ellen (10-31).

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#772) Kickass válasza perempe (#771) üzenetére


Kickass
őstag

James szépen asszisztált ahhoz h ha egy meccs erejéig de Artest a mennybe menjen, a 0 asszisztot sztem csakis a mentális állapot magyarázza, egyszerűen eldurrant az agya

Wallace lábfejében a csontot meg ha jól láttam Yao törte el, egyszerűen rálépett :D

EZEN a passzon másfél hete ámulok :R

(#773) perempe válasza Kickass (#772) üzenetére


perempe
addikt

Nekem is tetszett.

A nap eseménye mindenképp Stephon Marbury bemutatkozása a Celticsben. Jól játszott, ráadásul csapata el tudott húzni a 4. negyedben, amihez 6 ponttal járult hozzá. Sokan vitatják a leigazolását, de volt olyan vélemény, hogy NY után bizonyítani akar.. Én ezzel értek egyet. Az indianai nézők pozitívan fogadták (standing ovation).

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#774) Kickass válasza perempe (#773) üzenetére


Kickass
őstag

Talán a Garden közönsége fogadta állva :D ki fog derülni pár meccsen belül h illik bele a csapatba, egyenlőre én is arra tippelek h bajnok akar lenni és talán felülemelkedik az egóján....ha nem akkor a Boston rajta veszít.

A másik amire kíváncsi leszek a Starbury Garnett páros ujra egy csapatban, igaz Garnett most sérült de ha hinni lehet a pletykáknak max 2 héten belül pályára lép, akkor kiderül mit is ér a Bostonnak Starbury, bár egy jó csereembernek mindenképp jó lenne de ő inkább ball-warmer mint bench-warmer :D

(#775) perempe válasza Kickass (#774) üzenetére


perempe
addikt

Szerintem óriási tehetség, ráadásul tapasztalt veterán (játszott Mike '98-as visszavonulása előtt is). Akár a "big three" szintjét is megütheti. Rondonak és Allennek is méltó cseréje, akár jobb napot is kifoghat a kezdőknél.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#776) Kickass válasza perempe (#775) üzenetére


Kickass
őstag

Játékosi kvalitását nem is vonom kétségbe, viszont mentális felkészültségét és hozzáállását annál inkább (Iverson effektus, nagy játékos ahova megy mindenhol lenyilatkozza mennyire alárendeli majd magát a csapatnak aztán egy idő után mégis róla szól minden), a kétkedők nagy része köztük én is inkább azzal foglalkoznak h a személye nem biztos h jót tesz a csapat moráljának, ezáltal többet árthat mint amennyit játéktudásával segít.....de hamarosan kiderül h jó döntés volt-e Bostonba hozni.

(#777) perempe


perempe
addikt

SopCast 69817: itt fogható az ABC, most kap ki a Celtics a Pistonstól, utána Suns-Lakers.

Valamiért meg voltam róla győződve, hogy idegenben nyert a Celtics a Pacers ellen.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#778) Kickass


Kickass
őstag

mostanában a kedvenc TÉMÁM

érdekes dolgok ezek:

"I told them to convince me," Rivers said. So Garnett, Pierce and Allen made a strong argument about the team's needs and their willingness to welcome Marbury with open arms.

és amiben mindenki egyet ért:

It's hard to believe that Marbury, a pretty sharp guy, doesn't get that this is a gift from the rafters, his last, best chance to resurrect his career. If Boston wins another championship, a James Posey-type payday will surely await him, his reputation will get a Sprewell circa 1999 rebuffing and most past sins will be forgiven by most people. If the C's go out early, though, Marbury will get the blame.

(#779) RedWing


RedWing
aktív tag

Tegnap nem semmi lehetett a Cavs-Heat! Muszáj lesz ma megnéznem!

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#780) Kickass válasza RedWing (#779) üzenetére


Kickass
őstag

bezony én is rántanám davkáról :D de nincs fent még :(

[ Szerkesztve ]

(#781) perempe válasza Kickass (#778) üzenetére


perempe
addikt

Érdekesség Stephon-ról: ő Sebastian Telfair (Minnesota Timberwolves) unokatestvére. Egy lakótelepen nőttek fel, ami szerepel a "He Got Game" (A játék ördöge, Ray Allen, Spike Lee) filmben.

Én innen tudom. [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#782) RedWing válasza Kickass (#780) üzenetére


RedWing
aktív tag

Esetleg PÜ-ben kérhetnék honlapcímet? Én torrentről szoktam csak leszedni ha valaki felrakja...

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#783) Kickass válasza perempe (#781) üzenetére


Kickass
őstag

He got game alapmű :) nem tudtam h Telfair-el unokatestvérek

RedWing: végülis a Davka is torrent, de ezt a meccset még mindig nem látom a feltöltések közt :(

(#784) RedWing válasza Kickass (#783) üzenetére


RedWing
aktív tag

Este felveszem a kapcsolatot egy ismerősömmel. Ő nagyon sokat néz meccseket...
Majd küldök egy linket ha megkaptam. ;)

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#785) Kickass válasza RedWing (#784) üzenetére


Kickass
őstag

megköszönném :R

(#786) perempe


perempe
addikt

Ma Celtics-Cavs.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#787) perempe


perempe
addikt

Aki az All-Star gálában csalódott:
NBA on NBC 1992 All-Star Game - Part 5/18 (Itt kezdődik a meccs, előző részek csak felvezetés.)
[link]
A kezdők:
NYUGAT: "Magic "Johnson, Drexler, Mullin, Malone, Robinson.
KELET: Thomas, Jordan, Pippen, Barkley, Ewing.

Akit érdekel, annak egy box score:
[link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#788) RedWing válasza Kickass (#785) üzenetére


RedWing
aktív tag

Bocs a késésért, de ismerős csak most küldte át! :B

Szóval LINK

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#789) Kickass válasza RedWing (#788) üzenetére


Kickass
őstag

köszönöm neked is :D

(#790) RedWing válasza Kickass (#789) üzenetére


RedWing
aktív tag

Nincs mit! :)

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#791) lorcsi


lorcsi
veterán

(#792) RedWing válasza lorcsi (#791) üzenetére


RedWing
aktív tag

LOL !!! :Y Komolyan mondom ezek nem normálisak! :U

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#793) perempe


perempe
addikt

Most nézem a Heat-Jazz meccs 3. hosszabbítását. Az elsőért nagyon megdolgozott a Heat.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#794) KrAt válasza lorcsi (#791) üzenetére


KrAt
veterán

Bizony, láttam tv-ben vhol meccset, nagyon meredek volt.. :D Tökjó

(#795) perempe válasza perempe (#793) üzenetére


perempe
addikt

1:49 van hátra, és 6 ponttal vezet a Heat, de lehet ebből még 4. OT...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#796) perempe


perempe
addikt

140-129-re nyert a Heat.

Elcsíptem a szezon leghosszabb meccsét. :DD

* Brahms: 4. szimfónia *

(#797) perempe


perempe
addikt

Shaq tekézik:
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#798) Kickass válasza perempe (#797) üzenetére


Kickass
őstag

ez régen az NFL-ben volt szokás touchdown után, míg be nem tiltották a tulzott örömködést :( igaz ez már az NBA-ben is igy van sajnos, Mutombo már nem mutogathatna az ujjával mert kapná a technikait

(#799) perempe válasza Kickass (#798) üzenetére


perempe
addikt

Köszi, nem tudtam.

Nemrég kezdő volt az öreg Yao sérülése miatt, és tette a dolgát. Nyertek is 95-84-re a Hornets otthonában. Óriási meglepetés.
[link]
[link]
Nem kapott technikait.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#800) Kickass válasza perempe (#799) üzenetére


Kickass
őstag

a fáma valahogy ugy szól h kifelé a közönségnek csinálhatja ezt a 'not in my house' ujjmutogatást de régebben a játékosoknak is 'mutatta' és azt mostmár nem szabad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.