Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) máyköl


máyköl
veterán

Ja de ott van a nagy képernyő és úgy is látod nem? :F

(#352) sgergi válasza máyköl (#351) üzenetére


sgergi
veterán

Igen, de túl messziről az sem tökéletes, másrészt az 1 képet mutat, és az nem mindig az, amit te szeretnél nézni.

(#353) máyköl válasza sgergi (#352) üzenetére


máyköl
veterán

ja,de álatalában azt!Jobb sokkal ha elöl ü :K lsz!

(#354) sgergi válasza máyköl (#353) üzenetére


sgergi
veterán

Igen, jó lenne az első, második sorban ülni, de gyanítom nem oda fogok jegyet venni. :DD
Jössz Te is :F

(#355) máyköl válasza sgergi (#354) üzenetére


máyköl
veterán

áááhhhh ne hiszem de mikor lesz? :F

(#356) sgergi válasza máyköl (#355) üzenetére


sgergi
veterán

Február 28. este 8-tól, a Papp László arénában.

(#357) máyköl válasza sgergi (#356) üzenetére


máyköl
veterán

Az hol is van? :F

(#358) sgergi válasza máyköl (#357) üzenetére


sgergi
veterán

2-es metró Stadionok megálló.

Most hallottam, hogy Shaq a Sunshoz megy, cserébe Mariottért. Csak szerintem volt ez rossz csere a Sunsnak?

[ Szerkesztve ]

(#359) RedWing válasza sgergi (#358) üzenetére


RedWing
aktív tag

Abszolút egyetértek!
Shawn Marion-t és Marcus Banks-t, Shaq-ért... :F
A Suns játékstílusába amúgy sem illik egy hústorony center. Nem értem a váltást... :U

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#360) máyköl


máyköl
veterán

Sztetek ki a legjobb edző? :F

(#361) RedWing válasza máyköl (#360) üzenetére


RedWing
aktív tag

A teljesség igénye nélkül:
Arnold "Red" Auerbach, Phil Jackson, Leonard (Lenny) Wilkens...
Itthon pedig egyértelműen Rátgéber!

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#362) máyköl válasza RedWing (#361) üzenetére


máyköl
veterán

Az egyértelmű! :K De kaphatnánk egy annál is jobbat!!!!!!!!! :B

(#363) máyköl


máyköl
veterán

Nem nagyon megy ez a topic. Már egy hete beírtam és nem írtok vissza! :((

(#364) sgergi válasza máyköl (#363) üzenetére


sgergi
veterán

Sajnos tényleg nem... nem sokan nézik a kosarat.

Vettetek már jegyet a Harlemre?

(#365) máyköl


máyköl
veterán

Gyerekek!Nagyon lefagyott ez a topic,nézzetek több kosarat. :K

(#366) sgergi válasza máyköl (#365) üzenetére


sgergi
veterán

Néznék, de hogy? Meccsre kijárni nem tudok(MAFC-ra tudnék, de az mindig rossz időben van hétköznap), vidékre macerás lemenni. TV-ben sem kap túl nagy szerepet a kosár, sem a hazai, sem a külföldi. NBA is csak éjjel szokott menni.

(#367) máyköl


máyköl
veterán

Hát a foci a mánia!

(#368) máyköl


máyköl
veterán

DE LEJÁRT TOPIC! KB.3HETE NEM ÍR BE SENKI!mMOST MIVAN? :F

(#369) Makaveli válasza máyköl (#368) üzenetére


Makaveli
senior tag

Én régen kosaraztam a Budapesti Honvédban. Jó volt, csak az edző egy f*sz volt, mindig szivatott minket. Mindig futtatott...stb. Amúgy akkor még követtem az NBA-t, most már nem annyira, annyit láttam, hogy a Miami hihetetlenül leszerepel, pedig tavaly ők voltak a kedvenceim.

Mellesleg hihetetlen átigazolások vannak most az NBA-ben. Például a Boston nagyon durván igazolta a nyerő 2-est (Garnett-Allen). Shaq is elment a Suns-ba... Így most a Suns nagyon megerősödött, kedvencem onnan Marion volt...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#370) RedWing válasza Makaveli (#369) üzenetére


RedWing
aktív tag

Szerintem nem érte meg a csere. Shaq nem igazán illik a Suns pörgős játékstílusába. Mire felér a támadáshoz, Nash már ziccer után védekezik... :DDD

Boston nagyon nagyot alakít idén! Ha kibírják végig az iramot és nem lesznek sérültek akkor bajnok is lehet!
Cavs erősített még most nagyon, de a Lakers is hatalmasat alakított Gasol-lal! ;]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#371) FireKeeper válasza Makaveli (#369) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

A Miami sztem nagyon jól járt Marionnal, főleg ha ott marad. Ha Wade megint 100%-os lesz, plusz szereznek még mondjuk egy jó tripladobót meg irányítót, jó csapat lesz nagyon. Shaq-et sztem sem volt értelme megvennie a Sunsnak, nem illik hozzá a rohanós játék. A Mavericks húzott még nagyot Kidd megszerzésével. Sajnálom hogy a Denvernek nem sikerült szerválnia senkit, bár szvsz Anthony Carter is elég jó.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#372) máyköl


máyköl
veterán

Na,beindult a topic.Az nba-ben tényleg zajlanak rendesen az átigazolások. :R

(#373) sgergi válasza RedWing (#370) üzenetére


sgergi
veterán

Lakers-re én is kiváncsi leszek, kedvelem a csapatot, és a játékosait is. Shaq szerintem is nagy hiba volt, de majd kiderül, lehet tudnak valamit.

(#374) RedWing válasza sgergi (#373) üzenetére


RedWing
aktív tag

Phil Jackson 1-2 éven belül akár bajnokcsapatot is faraghat belőlük! Fiatalok még nagyon.
Egy jó irányító hiányzik még... Aztán Bryant, Odom, Bynum, Gasol kezdőötössel nagyon jók lehetnek! ;]

[ Szerkesztve ]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#375) máyköl


máyköl
veterán

Bryant kész tehetség. :R

(#376) RedWing válasza máyköl (#375) üzenetére


RedWing
aktív tag

Ezt már régóta tudjuk... :P
Viszont most már társai is vannak. Odom stabil dupla-dupla, Bynum még nagyon fiatal (21) és már most a liga 5 legjobb centere között van, Gasol is nagyon ponterős, pattanóban is nagyon jó, már tényleg csak egy jól védekező, sok asztisztot adó irányító kellene és Jackson irányításával kész is a bajnok csapat! :C

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#377) sgergi válasza RedWing (#376) üzenetére


sgergi
veterán

Én most a Boston feltámadásában bízok, régi, nagy csapat, de utána nagyon sokáig semmi sikerük nem volt. Mosz viszont nagyon menetelnek. Övék a legjobb átlag. És most már az egyik kedvenc játékosom, Garnett is itt játszik.

A Lakers-ben is bízok, egy nagyon erős kezdő 5-ös kezd összeállni. Már csak irányító kell, és tényleg pályázhatnak a kupára.

[ Szerkesztve ]

(#378) máyköl válasza sgergi (#377) üzenetére


máyköl
veterán

A lakers a legjobb csapat sztem. :R

(#379) RedWing válasza sgergi (#377) üzenetére


RedWing
aktív tag

Igen! Idén én is nekik szurkolok! :C

Igazából '98 óta nincs kimondott kedvenc. Minden évben másnak szurkolok... :U
Jordan & Bulls Forever!!!

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#380) máyköl válasza RedWing (#379) üzenetére


máyköl
veterán

Hát a legismertebb csapat a lakers,ha bárkinek megmondod,hogy mondjon egy kosárcsapatot valószínű a lakerset mondja vagy a chicago bullsot. :R

(#381) sgergi válasza RedWing (#379) üzenetére


sgergi
veterán

Mostanában nekem sincs kedvenc csapatom, 2 éve a Clippers volt, akkor nagyon jók voltak, és szimpatikus volt a csapat is. De idén nagyon gyengék, szétment minden erős játékos. Nekem mindig is Karl Malone volt a kedvencem, nagyon sajnálom, hogy soha nem tudtak döntőt nyerni. Egy csomószor a Bulls verte ki őket. Pedig aztán még a Lakerbe is elment, csak, hogy egy gyűtűt szerezzen. Nem sikerült. :O

(#382) máyköl válasza sgergi (#381) üzenetére


máyköl
veterán

Te kosarazol is? :F

(#383) sgergi válasza máyköl (#382) üzenetére


sgergi
veterán

Már nem, régen kosaraztam a MAFC-ban.

(#384) máyköl válasza sgergi (#383) üzenetére


máyköl
veterán

És jól ment? :F

(#385) sgergi válasza máyköl (#384) üzenetére


sgergi
veterán

Ja. Ez még gyerek és ifi csapat volt. Jártunk megyei és Bp-i versenyekre. Jó volt, a fél iskolai osztály benne volt a csapatban, midenkit én hívtam kosarazni. Akkor nagyon ment a kosár, mindenki mkosaraskártyát gyűjtött. Még mindig megvan jópár darab, és néhány különlegesebb is. Aztán elköltöztünk, így abbahagytam. Most a ping-pongot gyűröm. :DDD

(#386) máyköl válasza sgergi (#385) üzenetére


máyköl
veterán

Ping-pong?NMÁ.De azért még inkább kosár,nem?Vagy a ping-pong csak hobbi?

[ Szerkesztve ]

(#387) Neró válasza sgergi (#385) üzenetére


Neró
őstag

A ping-pong se rossz de a kosárlabda jobb. :)
Én még ma is kosarazok...imádom szerintem a legjobb sport. :K
Igazából azért szeretem mert jó kézügyesség és gyors futás kell
tehát nem egy bonyolult játék.De a stratégia is fontos. ;)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#388) sgergi válasza Neró (#387) üzenetére


sgergi
veterán

Kosarazni az öccsémmel és haverokkal járok mikor jó idő van, de sajna nem vagyok már olyan jó, mint régen. Ping-pong is fasza sport. Ide is kell a gyorsaság, alacsony reakcióidő, stratégia. De nem kell annyit rohangászni. :) , bár azért ez is fárasztó tud lenni.

(#389) Neró válasza sgergi (#388) üzenetére


Neró
őstag

A kosarazáson kívül még a tollast is szoktam nyomni.
Az se rossz sport. :)
Abban is kézügyesség,némi gyorsaság és erő kell.
A ping-pong-ban az tetszik,hogy mint mondtad nem kell annyit futni
de a gyorsaság kell és kézügyességben is valamennyire jobban
kihasználja az embert mint a kosár. :K
A kosárlabda nekem abban tetszik jobban,hogy ott kell a pontosság
a gyorsaság az erő se hátrány és a stratégia.Tehát ebben a sportban én
mindent megtaláltam ami kell. ;)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#390) máyköl


máyköl
veterán

Én még fiatal vagyok,járok edzésekre.

(#391) Makaveli válasza máyköl (#390) üzenetére


Makaveli
senior tag

Hova jársz edzésre?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#392) máyköl válasza Makaveli (#391) üzenetére


máyköl
veterán

Suliba,egyesületbe fociztam csak ott sokat kellet busszal mennem és meguntam. A suliba meg csak lemész a tornaterembe egy jót kosarazni. :R

(#393) sgergi


sgergi
veterán

Mindenki tegye meg tippjeit, hogy ki fog a nagydöntőbe jutni, vagy, hogy kit szeretne ott látni.

Én egy Boston-Spurs nagydöntőt szívesen látnék.

(#394) diegho


diegho
nagyúr

most jártam nba.com-on és ez fogadott [link] :D

ha már itt vagyok kérdezek is. milyen labdát ajánlotok betonra? a spalding-jaim mint kiderült nem betonra valók, vagyis egyik igen, kimondottan outdoor, de az már 10 éves és eléggé kopott, a másikak meg amivel a nagyok játszanak, de a beton szétvágja őket és hát nem éppen 10ft-ba kerültek a drágaságok, 1 év alatt eléggé leamortizálódott az egyik, outdoor spalding-et meg nem kaptam kint, bezzeg 10 éve volt.

[ Szerkesztve ]

(#395) sgergi válasza diegho (#394) üzenetére


sgergi
veterán

Most mire gondolsz? A magyar szövegre, vagy a választási képre? Őket is inkább a fönti sávba kéne tenni.

(#396) diegho válasza sgergi (#395) üzenetére


diegho
nagyúr

a magyar szövegre, eddig nem szokott magyarul lenni, ráadásul nem így ebben a formában.

(#397) sgergi válasza diegho (#396) üzenetére


sgergi
veterán

Sajnos hiába van magyarul kint a szöveg, nincs magyar közvetítés a listában. :(

(#398) NoLF


NoLF
addikt

hej!

ismerős vki budapesten kosár szinten? szeretnék eljárni valahova mozogni, és előéletemből adódóan a kosárlabdára gondoltam (8 év kosár 2 csapatban (városi és iskolai), minden évben országos döntős, 1db első hely, 1db második hely, 1db világbajnokság)

nagyon rég nem fogtam labdát mert érettségi előtt a bokám felmondta a szolgálatot és kicsit leépültem. most talán lenne időm hetene 2szer mozogni, esetleg hétvégén meccsre járni, fontos lenne hogy lehetőség szerint szervezetten működjön a dolog, teremben lehessen nyomni. kinőttem már a streetballból, meg nem is szeretem a betont annyira...

ha vki tud segíteni, tippet adni, megköszönöm :)

(nemrég költöztem bpestre, nincs semmilyen infom mit hol lehet)

:R

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#399) diegho válasza sgergi (#397) üzenetére


diegho
nagyúr

jajj... látom nem érted mit akartam ezzel... abszolút nem érdekel a magyar közvetítés, csak enyhe bug az a szöveg.

(#400) sgergi válasza diegho (#399) üzenetére


sgergi
veterán

Értem én, csak erre mondtam, hogy, ha már ilyen, akkor lehetne közvetítés is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.