Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Illidan


Illidan
tag

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindhárom párharcban csak a 7. meccs fog dönteni. Eddig mindenki behúzta a hazait, de idegenben csak nem sikerült nyerni senkinek sem. Talán a ma játszó két csapat van a legtávolabb attól, hogy az ellenfél otthonában győzedelmeskedjen (az első 4 találkozó alapján).
Érdekes, hogy Bryant azt nyilatkozta, hogy neki nem jelent semmit a hazai pálya előnye. Ennek ellenére eddig úgy néz ki, hogy ez segíti majd őket a továbbjutáshoz :)

(#502) sgergi


sgergi
veterán

Akinek van Sport1-e: most megy a tegnapi Lakers-Utah ismétlés.

(#503) diegho válasza sgergi (#502) üzenetére


diegho
nagyúr

nekem van de Fábry-t nézek :B

(#504) diegho


diegho
nagyúr

már sport2őn is ez megy :D

(#505) sgergi


sgergi
veterán

Spurs egyenlített, 3-3, a következő meccs mindent dönt. Szerintem Spurs fog éppen hogy továbbcsúszni.

(#506) diegho válasza sgergi (#505) üzenetére


diegho
nagyúr

alakulnak a 7 meccses menetek, ma nyer a cavs, holnap viszont LAkers siker.

(#507) diegho


diegho
nagyúr

ez az ember is megérdemelte volna a gyűrűt. a video végén érdemes megnézni Fisher-t és Iverson-t ahogy összeölelkeznek, ezért szép ez a sport!

(#508) sgergi válasza diegho (#507) üzenetére


sgergi
veterán

Igen, de miért csak volna? Még kaphat.

(#509) diegho válasza sgergi (#508) üzenetére


diegho
nagyúr

öregszik, már nincs olyan formában, nézd meg 2001-ben hogy játszott, látszott rajta végig hogy tudta esélytelen egyedül, de csinálta, ment és szórta a kosarakat, most már nem így van a dologgal.

(#510) sgergi válasza diegho (#509) üzenetére


sgergi
veterán

Igen, sajos ez így van, Iverson mindig egyedül volt, soha nem volt körülvéve erős, húzó emberekkel, és egyedül viszont nem lehet nyerni. Sajnos sok olyan játékos van, aki sokkal több elismerést érdemelt volna meg, de mivel nem voltak jó kiegészítő emberek melletük, ezért nem tudtak nyerni, felvenni a versenyt.

(#511) Enjoy


Enjoy
addikt

Jajj nem leszek az LA 7. meccsén itthon.
Remélem nyernek, s továbbjutnak :B

~10.000Ft eredeti Adidas T-Mac mezért milyen ár?
Csak mert haverom ennyiért tudna nekem hozni

► més que un club ◄

(#512) sgergi válasza Enjoy (#511) üzenetére


sgergi
veterán

Én megvenném 10k-ért, főleg hogy eredeti.

Ne aggódj, vasárnap este ismétlés a Sport1-en.

(#513) diegho válasza sgergi (#510) üzenetére


diegho
nagyúr

És ez egyre rosszabb lesz. Most a Denver elég erős papíron, de valahogy mégse megy nekik olyan jól, talán a köv szezonban, bár Iverson már öreg 33 évesen már csak 1-2 jó idénye van hátra, de mindenesetre nagyon becsülöm azért ahogy annó 2001ben játszott, hogy tudta esélytelen, annyira látszott az arcán, de csak ment és dobta a kosarakat és nem adta fel az utolsó pillanatig küzdött, nagyon nagy sportember.

(#514) Enjoy válasza sgergi (#512) üzenetére


Enjoy
addikt

Nem vigasztal, hogy vasárnap lesz ismétlés, ugyanis hétfőn este leszek ismét itthon.
Egerbe megyünk oszt.kirándulásra 3napra. :C

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#515) sgergi válasza Enjoy (#514) üzenetére


sgergi
veterán

video :) Jó "nyaralást", Egerben remélem mentek borkostolni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#516) sgergi


sgergi
veterán

6 hatalmas, küzdős meccs után végül a Lakers jutott tovább 4-2-re. Megint egy szoros meccs volt. Az ellenfelüket várjuk 7.meccs dönt.

Cavs egyenlített, így itt is 7.mérkőzés fog dönteni, ami Bostonban lesz. Az ellnfelük a Pistons lesz, aki már olyan régen pihen, hogy lehet, már el is felejtettek kosarazni. Mindenesetre jól kipihenték magukat.

(#517) diegho válasza sgergi (#516) üzenetére


diegho
nagyúr

Mondtam, hogy LAkers továbbmegy ezen a meccsen. Cavs pedig szintén tovább fog menni szerintem, azért Wallace se gyakran betlizik.

(#518) Illidan


Illidan
tag

Megérdemelten jutott tovább a Lakers, gratulálok nekik. A kulcsemberek jóval nagyobb playoff rutinja eldöntötte a párharcot. Gondolok itt Bryantre és Fisherre, akik kis túlzással együtt több rájátszásbeli találkozón vett részt, mint a Jazz játékosai együttvéve.
Ugyanakkor a Utah is nagyon jó csapat és ami talán még fontosabb, hogy fiatal játékosok alkotják a keretet. Remélem, együtt marad a gárda, mert pár éven belül ettől sokkal tovább is juthatnak.

(#519) diegho


diegho
nagyúr

Billups egészséges már?

(#520) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Nyert az Alba!!!

Alba-Falco: 97-76. 1-1

:D

(#521) sgergi válasza SzalaiG (#520) üzenetére


sgergi
veterán

Kár, hogy Budapesttől ezek a meccsek viszonylag messze vannak, szívesen kimennék néhányra, jó hangulat szokott lenni.

(#522) SzalaiG válasza sgergi (#521) üzenetére


SzalaiG
addikt

Fehérvár közel van. ;)

(#523) diegho


diegho
nagyúr

nah hazaértem, mondom megnézem mi lett a meccs eredménye, erre nem is volt tegnap nba meccs :D

(#524) sgergi válasza diegho (#523) üzenetére


sgergi
veterán

Én meg benéztem, azt hittem, hogy szombaton lesz, már vártam a közvetítést, erre mikor már 1 órája mennie kellett volna esett le, hogy vasárnap lesz a meccs. :D Nem baj, így jobban várom.

(#525) sgergi


sgergi
veterán

Boston- Cleveland meccs megy a Sport1-en.

(#526) sgergi


sgergi
veterán

:Y :Y :Y :Y Hú. Nagyon jó meccs. Egy élmény volt végignézni. Én nyert a Boston. :C :C

(#527) sgergi


sgergi
veterán

A keleti nagydöntő meg is van Detroit-Boston. Érdekes mérkőzés lesz, azt hallottam, hogy Bullips felépült, a Boston most "lendületben" van.

Szinte hihetetlen, hogy mit játszott tegnap James ill. Pierce, mindketten 40 pont felett. De James hiába dobott majdnem félszáz pontot, még így is kikaptak. A többiek nem sok vizet zavartak, mindkettő csapatban volt egy ~15 pontos játékos. Illetve Bostonban még Brownt kiemelném, amikor kellett bedobta, mint Garnett, fontos kosarakat szereztek. Sajnos az is kiderül számomra, hogy a Boston nem hogy a győzelemre esélytelen, hanem már lehet a következő körben kihullik, mert idegenben tehetetlen.

Egyébként Törökről mit gondoltok?

(#528) diegho


diegho
nagyúr

Nagyon jó meccs volt, megmondom hol rontotta el a Cavs: 88-89 oda, felviszik a labdát James kiharcol dobóhelyzetet, de ledobja sarokba 3-asra a tiszta emberre aki beleáll de nem meri eldobni (első hiba) átpasszol Wallace-nak aki 1m-re háttal a gyűrűtől, 1m-es körzetben nincs rajta védő, majd ő visszapasszol 3-asra James-nek. Na itt volt a hiba, ha Wallace megfordul és bezsákolja, netán odaütnek neki és bedobja a 2 büntetőt megfordul a meccs. Sajnálatos volt nézni, hogy a Cavs-ben senki nem merte eldobni, még a rutinos Wallace se mert egy ziccert megcsinálni :( Boston pedig ezzel a játékkal esélytelen lesz, ha Billups egészséges és hozza a formáját még ki is söpörhetik őket.

[ Szerkesztve ]

(#529) sgergi válasza diegho (#528) üzenetére


sgergi
veterán

:K Ott lett volna esélye fordítani a Cavs-nek. Így viszont egész meccsen nem is vezettek.

(#530) Illidan


Illidan
tag

Ez igen, ilyen egy hetedik meccs. Mindkét csapat előtt le a kalappal. :R
A játékvezetők talán már kevésbé érdemelnek dicséretet, a negyedik negyed elején azért volt jó néhány téves ítéletük. Ez azért nagyban hozzájárult a szoros végjátékhoz.
Örülök, hogy nem Detroit-Cleveland keleti döntőt kell majd megint nézni. Ugyanakkor a Bostontól ez a játék nagyon kevés lesz.
A Clevelandnek nem volt igazi opciója Garnettre és ezt a Celtics ki is használta (az utolsó meccs kivételével). A továbbjutásuk szerintem nagyrészt ennek köszönhető. A Pistonsnál viszont mind Wallace, mind McDyess sokkal komolyabb feladat lesz. A másik bostoni húzóember, Pierce is egy nagyon kemény védőt kap majd a nyakára, valószínűleg Prince személyében. Az irányító poszton úgy gondolom, nem kérdés ki javára fog eldőlni párharc. A Bostonnak csak akkor lehet keresnivalója, ha Ray Allen újra úgy játszik, ahogyan ő tényleg tud. Ellenkező esetben valószínűsíthető, hogy ki lesznek söpörve.
Kár, hogy a mai meccset nem közvetítik. Szerintem hasonló izgalmak várhatók ott is.

[ Szerkesztve ]

(#531) diegho válasza Illidan (#530) üzenetére


diegho
nagyúr

Na igen Allen utolsó előtti büntetője elég vicces volt, szerintem röhögött az egész csarnok rajta :D

(#532) Enjoy


Enjoy
addikt

Nah megjöttem Egerből srácok! ;)
Boston-Detroit-ot nagyon várom, remélem Boston jut tovább a nagydöntőbe.
LA-nek is grat, kár hogy nem tudtam megnézni a meccset

► més que un club ◄

(#533) sgergi válasza Enjoy (#532) üzenetére


sgergi
veterán

Boroztatok legalább?

(#534) sgergi


sgergi
veterán

A Hornets -ahogy vártam- nem volt elég erős ahhoz, hogy megállítsa a Spurst, így ők mentek tovább, és játszanak majd a Lakers ellen.

(#535) Illidan


Illidan
tag

Sajnálom, hogy kiesett a Hornets. Talán majd jövőre. Azért ez a mostani teljesítményük is nagyon szép, 4-3-at játszani a bajnokkal :R
Most legalább már nyugodtan tudok a nyugati döntőben a Lakersnek szurkolni :) (Nem szeretnék egy újabb San Antonio-Detroit döntőt)

(#536) diegho


diegho
nagyúr

Sajnálom én is őket, de remélem a LAkers eltakarítja az útból a spurs-t.

(#537) Enjoy válasza sgergi (#533) üzenetére


Enjoy
addikt

Természetesen. :DDD Nem maradhatott ki a Szépasszony-völgye.
Remélem Lakers kiüti a Spurst, de picit gyengébbnek érzem az LA-t.
Spurs játékát nem szeretem, legalábbis én szememből nézve unalmasak :)
Elnézést a Spurs szurkolóktól.

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#538) Illidan


Illidan
tag

Azt hiszem, abbahagyom a tippelést, mert megint nem jött be, amit korábban írtam. :)
Allen megint nem játszott jól, ennek ellenére győzött a Boston. A Pistons játékosai nem tudták tartani Garnett-et :R
Billups viszont elég keveset játszott, és ami leginkább szembetűnő, hogy keveset vállalt. Még mindig sérült?

(#539) sgergi válasza Illidan (#538) üzenetére


sgergi
veterán

Otthon nyert a Boston 88-79-re. Jó kezdés, Garnett beírhat magának egy pirospontot. Multkor azt hallottam, hogy Billups már meggyógyult, nem tudom miért nem játszott többet. Valószínű ő még nem érzi magát 100%-osnak.

(#540) sgergi


sgergi
veterán

Szoros hazai mérkőzés után végül nyert a Lakers 89-85 arányban. :C

(#541) diegho


diegho
nagyúr

ez nem volt valami meggyőző, de lesz ez jobb is.

(#542) Enjoy


Enjoy
addikt

Boston vs Lakers döntőt szeretnék, de sztem a Spurs jobban fogja bírni a végén, s tovább jut.. :( De ne nekem legyen igazam

► més que un club ◄

(#543) sgergi válasza Enjoy (#542) üzenetére


sgergi
veterán

Ne is. ;]

(#544) diegho


diegho
nagyúr

most megy az ismétlés de direkt nem nézem meg, majd este, most inkább készülök lassan streetballozni :D

(#545) diegho


diegho
nagyúr

dilemma van, csajokat nézzek az rtl-en vagy LAkerst sport2őn :D :DDD

(#546) sgergi válasza diegho (#545) üzenetére


sgergi
veterán

Milyen csajokat akarsz te nézni? Sport2-vel meg könnyű.

(#547) diegho válasza sgergi (#546) üzenetére


diegho
nagyúr

a királynő választásos bigéket :D

(#548) maddog


maddog
tag

igen!!!

pistons vitt egy meccset bostonbol!!!!!!

(#549) Enjoy válasza maddog (#548) üzenetére


Enjoy
addikt

Uhh, ezzel nagyot lépett előre a Pistons...
Izgi lesz :))

► més que un club ◄

(#550) sgergi válasza diegho (#547) üzenetére


sgergi
veterán

Közbe belenéztem én is. :D Túl sok szépséget azért én nem láttam. :( ;]

Pistons tényleg komoly előnyhöz jutott azzal, hogy tudott idegenben nyerni 1 meccset, főleg úgy, hogy a Boston ezt még nem tudta megtenni a rájátszásban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.