Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Kickass válasza perempe (#900) üzenetére


Kickass
őstag

totálisan szubjektiv rangsorom :D

1. Wade, Payton burn Mavs
2. Iverson (a videón pont az nem látszik h fektette el a védőt csak az mikor a kosár után átlép rajta)
3. Big Baby Davis (tőle buzzer beater az már maga csoda de ahogy utána az örömben ellöki a kisgyereket azon besírtam :D:D:D az anyja utána állítólag nyilvános bocsánat kérést követelt :D)
4. Prince blocks Reggie (nagyon alázó)
5. LeBron dunks over Boston

(#902) perempe válasza Kickass (#901) üzenetére


perempe
addikt

Megnéztem őket, Iverson dobását külön kikerestem (youtube), megérte. :DDD A többi ismerős.

Az én listám:
'98: Jordan's last shot
'95: Reggie 8.9
'91: MJ switches hands
'87: 'There's a steal by Bird'
'86: Sampson shocks LA
Említésre méltó még a Jordan Jam (1991).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#903) Kickass válasza perempe (#902) üzenetére


Kickass
őstag

jahogy nem csak 2000-es évek vannak :D:D:D na akkor ujradefiniálom persze akkor az 1. egyértelmű Jordan last shot, sztem a Utah szurkolók rémálmaiban azóta is szerepel :D:D

(#904) Kickass


Kickass
őstag

na szóval

1. 98' Jordan's last shot
2. 85' Kareem's Ends Curse
3. 91' MJ switches hands
4. 01' Iverson
5. 08' Bron-Bron dunks Boston

hiányolok ám Olajuwon, Drexler, Dr. J. és hasonló megmozdulásokat :(

[ Szerkesztve ]

(#905) perempe válasza Kickass (#904) üzenetére


perempe
addikt

Elfért volna ott a YouTube-ról ismert Olajuwon dominates Robinson.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#906) Kickass válasza perempe (#905) üzenetére


Kickass
őstag

bőven, vagy akármelyik Magic Johnson no look/fake passz

EZT már lehet linkeltem, streeteseknek ősi kötelező anklebreaker :D

(#907) perempe válasza Kickass (#906) üzenetére


perempe
addikt

Nem láttam még, vagy most nem emlékszem rá. Nagyon jó kis vid. Szerintem Iverson azért igazi veterán, mert játszott a Jordan vezette Bulls ellen.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#908) Kickass válasza perempe (#907) üzenetére


Kickass
őstag

Bizony, a 96'-os nagydraft 1/1-se, ahol egy bizonyos Kobe Bryant 13. választott volt :) ezen a drafton rengeteg érdekes választás volt, én eddig abban a hitben éltem h Garnett is a 96-sok közt volt de aztán kiderült h egy évvel korábban
AI számomra egy ideig a legnagyobb játékosok között volt, játékosi kvalitásait tekintve még most is ott van, sajnos nem tudott saját magán felülemelkedni és nem is fogja megkapni azt a fajta tiszteletet amit mondjuk egy Pat Ewing, vagy Karl Malone akik gyűrű nélkül vonultak vissza....és sztem szegény Larry Brownt is ő kergette az idegbajba :D:D

(#909) perempe


perempe
addikt

Marv Albert a Cavs-Magic második mérkőzéséről: "will be considered a classic". Ez még letöltésre is érdemes.

A "Where Will Amazing Happen This Year?" reklámsorozatban is szerepel a 'There's a steal by Bird', most láttam a TNT-n.

[ Módosította: philoxenia ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#910) perempe válasza perempe (#909) üzenetére


perempe
addikt

[link]
Erre a reklámra gondoltam.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#911) stevve válasza perempe (#909) üzenetére


stevve
nagyúr

bőven a Jordan-i időket idézte a második Cavs-Magic meccs... főleg ez az utolsó dobása James-nek... :Y
Ez valóban klasszikusá fog válni, szedem is majd valami HD-ben :DDD

(#912) Kickass


Kickass
őstag

nem gondoltam volna h ebből a keleti párharcból ekkora epic gamek lesznek, de őszintén szólva nem szeretnék Lakers Orlando nagydöntőt, jó Howard szerethető játékos, de ezzel a sor be is zárult :D:D

(#913) Boyfish válasza stevve (#911) üzenetére


Boyfish
senior tag

Azért nem semmi, hogy egy ilyen 3 pontos kell, hogy a Cleveland ne bukjon zsinórban 2 hazai meccset.
Megint 20 pontos vezetésnél döglöttek ki, pedig elvileg ők "rápihentek".

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#914) perempe válasza Boyfish (#913) üzenetére


perempe
addikt

A Cavs 2. legponterősebb játékosa LeBron után Mo Williams, neki nagyon nem megy (6/19 az első meccsen, most 7/21). A többi kezdőtől nem várható el annyi pont támadásban, egy ember pedig nem nyerhet meccset.

Nelson sérülésével az Orlandonak "csak" három "húszpontos" embere van, és a cserék is meglepően jól játszottak (pl. Gortat, Pietrus, Johnson). A Magic cseréi -kvalitásaik miatt- jóval több percet játszanak, ez lehet a döntő. Úgy látszik, hogy Barkley papa jól mérte fel a helyzetet. Webber is teljesen oda van az Orlandoért.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#915) diegho


diegho
nagyúr

A mai meccsen sok minden el fog dőlni. Kiderül mennyire erős otthon a Magic, amennyiben 10+ ponttal tudnak nyerni, szerintem behúzzák a másik 2 otthoni meccsüket. Viszont, ha szoros lesz, akkor bármi előfordulhat

(#916) Kickass válasza Boyfish (#913) üzenetére


Kickass
őstag

Igen ha megtalálnák már végre h hogyan kell megtartani a megszerzett előnyt, akkor nem lenne ennyire szoros.

(#917) diegho válasza diegho (#915) üzenetére


diegho
nagyúr

pont 10-el ment a Magic... még bármi lehet, de úgy olvasom elég durva meccs volt, majd este meglesem az ismétlést.

(#918) stevve válasza diegho (#917) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem volt gyenge mérkőzés. A Cavs talán az idény kközepe óta nem kapott ekkora zakót. Kifulladtak vagy mi? A Magic viszont nagyon magára talált most, még a végén módosítanom kell Orlando - Lakers-re az elméletemet. :D (pedig tavaly már a Playoffs elején lehetett jól tippelni)

(#919) perempe válasza diegho (#917) üzenetére


perempe
addikt

Szerintem Mo Williams volt szabálytalan, visszafelé lépegetett. Szerencsétlen mozdulat volt Johnson részéről (minden játékos így csinálja). Barkley szerint se flagrant.

A Magic ellen fújtak, de az se segített.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#920) Kickass


Kickass
őstag

hmmm asszem leszokok a tippelgetésről :D 4. meccs létfontosságú lesz Cavs és Nuggetsnek is

(#921) stevve


stevve
nagyúr

Elég esélytelen volt a Lakers ezen a meccsen, megérdemelten győzőtt a Denver. A kispadról Smith kicsit megszórta magát :)
2-2... mi lesz itt még? :C

[ Szerkesztve ]

(#922) Kickass


Kickass
őstag

na most épp OT után kapott ki a Cavs, nagyon ugy nézem h ők már nem kerülnek be a nagydöntőbe, bár 3-1ről már állt fel csapat de nem hiszem h velük ez megtörténik....

másik oldalon még mindig nem tudom ki lehet a nyerő viszont sztem 7 meccsig fog menni a dolog, azért a Denvernek szurkolok :D

(#923) diegho


diegho
nagyúr

superman-ék úgy látszik továbblépnek, én azt mondom megérdemlik, mert mint csapat ők a jobbak. A one man army cavs pedig csak akkor tud nyerni, ha James extra klasszis (50 pont) teljesítményt nyújt minden meccsen, mert más nem nagyon tud felnőni a feladathoz.

(#924) Psychonaut válasza diegho (#923) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez így van, ennek ellenére elég durva egy 8-0-s run után a Magic ellen elhasalni...
Mindenesetre GO MAGIC! :DD

(#925) Kickass


Kickass
őstag

szerintem a Cavs ritmust vesztett, James nem, de a többiek látszólag is össze vannak zavarodva és bizony bizony a kényes helyzetekben megremeg a kéz, nem tett jót nekik ez a sok nap pihenés....mondhatná rá az ember h persze ez csak mentegetés de az előzmények ismeretében bizony nem csak én tippeltem 4-0át vagy 4-1et a keleti döntőn, na mondjuk a 4-1 lehet meglesz csak az Orlandonak

úgy tűnik nyáron kell a Cavs-nél is egy nagytakaritás és épiteni James köré egy nyerő csapatot, valószínűleg Brown is menni fog, ha nem tesznek csodát a köv. 3 meccsen

(#926) Psychonaut válasza Kickass (#925) üzenetére


Psychonaut
addikt

Idén nyár? :D
Hát akkor valóban elég erős csapatot kell szerválni, mert szerintem János Király önérzetének ez nem tesz/tett túl jót, és ha nem lesz jövőre egy tényleg mindentverő Cavs, akkor a híres/hírhedt 2010-es nyáron simán otthagyja őket.
Mondjuk ez enélkül is megeshet, de úgy kisebb valamivel az esélye.

Mindenesetre holnapra minden eldől...továbbra is go Magic! :))

(#927) Kickass


Kickass
őstag

na csak partyban maradtak legalább még egy meccs erejéig, ez a meccs kicsit meggyőzőbb volt, bár lehet h az Orlando ugy volt vele hogy majd otthon akar ünnepelni

(#928) perempe válasza Kickass (#927) üzenetére


perempe
addikt

Főleg Alston és Lewis akarhatott otthon ünnepelni. :D
Mo Williamsnek ez az első normális meccse.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#929) Kickass válasza perempe (#928) üzenetére


Kickass
őstag

2negyed közepétől elaludtam most megnéztem a maradékot, jó hát talán mégse otthon akartak ünnepelni :D

(#930) Psychonaut válasza Kickass (#929) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vagy legalábbis ügyesen titkolták! :DD

(#931) diegho


diegho
nagyúr

LAkers bejutott 4-2-vel, most viszont, hogy bejutottak, nyerjék is meg, legyen meg a mester 10. győzelme, megérdemli.

(#932) perempe válasza diegho (#931) üzenetére


perempe
addikt

Néztem az ESPN-t: a Shootaround-ban (meccs előtti felvezető show) Magic ódákat zeng LeBron-ról és Kobe-ról, majd levetítik közös reklámjaikat (egy bizonyos sportszergyártó céget reklámoznak, mindkettő bábú alakban szerepel).

Szeritem innen ered a LeBron vagy Kobe kérdés...

A meccset a negyedik negyed közepéig néztem, el kell ismernem, hogy jó volt a Lakers. Érdekes, hogy Kobe nem igazán villogott előtte (bár csapata ekkor is vezetett 1-2 ponttal), de a félidőbeli előny az ő érdeme.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#933) Kickass válasza perempe (#932) üzenetére


Kickass
őstag

ma este eldől marad e esély a Kobe Lebron döntőre

én ma lehet kocsmában nézem a meccset, remélem a többiek nem akarnak bulizni menni és akkor 2től rácuppanok a sport1-re :D már ha nem leszek takony részeg :D

már csak azért is jó lenne ha menne a keleti párharc 7. meccsig mert igy 4-ig izgalmak nélkül maradunk

[ Szerkesztve ]

(#934) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Floridában varázslat történt, '95 után újra döntőben az Orlando! :))

(#935) diegho válasza Psychonaut (#934) üzenetére


diegho
nagyúr

100%-osan megérdemelte az Orlando a döntőt. Mindenki leírta őket, de megmutatták, hogy ők igazi csapatként tudnak küzdeni és nem csak egy emberen múlik a siker. A döntőben én 4-2 LAkers sikert várok, ugyanis a LAkers is csapatban jó Kobe, Gasol, Ariza, Odom és talán Fisher is képes még 20 pont felett dobni. Go LAkers és mindent bele Magic, végre egy olyan döntő, ahol nem bánom, ha kikapunk, mert a Magic is megérdemelné a sikert.

(#936) Psychonaut válasza diegho (#935) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én meg Magic sikert várok, de csak azért mert úúúútáálom a Lékörszt. :DD
Annak ellenére, hogy tényleg nem bírom a Lakerst, szerintem az Orlando jobban megérdemelné a bajnoki címet, úgyhogy a döntőben is GO MAGIC! :)

(#937) diegho válasza Psychonaut (#936) üzenetére


diegho
nagyúr

Én a mester 10. sikerét várom, azért az elmúlt évek kicsit felborították a kelet-nyugat egyensúlyt. Eddig az volt, hogy nyugaton hatalmas csaták, bárki megverhetett bárkit és szinte biztos volt, hogy a nyugatról bekerülő csapat fog nyerni a nagy döntőben. Tavaly már nem így volt. Idén pedig a liga top5 csapataiba keletről raknék hármat (Magic, Cavs, Celtics) nyugatról egyértelműen a LAkers kerülne be, de az 5. hely kétséges, talán Denver. A Magic sikere azért is lenne jobb a ligának, mert a kis csapatok is elhinnék, hogy van esélyük a nagyok ellen pl a fiatal Portland jövőre simán mehet 1 akár 2 kört is a rájátszásban, vagy a Hawks okozhat meglepetést keleten.

(#938) Psychonaut válasza diegho (#937) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na ha már itt tartunk akkor a Portland ne futkosson sokat a rájátszásban, főleg ne a nagyobb csapatok (PHOENIX :C ) rovására.
Ezt igazából csak a Suns-fanatizmusom mondatja velem, egyébként teljesen igazad van. Én jövőre egy Bobcatset szívesen látnék a rájátszásban.Akik idén határozottan jól játszottak, és majdnem be is jutottak.

[ Szerkesztve ]

(#939) stevve


stevve
nagyúr

Úgy látszik, idén kifogott a "csak egy szupersztár viszi a csapatot" taktikán a majdnem klasszikus centerjáték jó bedobókkal fűszerezve - legalábbis eddig. A Magic rendre megveri dec. 32-én a Bulls-t már két éve :((( , de azért most nekik szurkolok. :C

(#940) Kickass


Kickass
őstag

sajnos innen a Lakersnek áll a zászló szerintem, én mindenesetre örömmel fogom nézni ahogy Gasol szenved és sír Howard szoritásában :D

(#941) diegho válasza Kickass (#940) üzenetére


diegho
nagyúr

Gasolt én sem bírom, remélem igazán jó fordulatos, szoros meccsek lesznek és Superman megmutatja, hogy van még jövője a centerjátéknak.

(#942) perempe válasza Psychonaut (#936) üzenetére


perempe
addikt

Hasonló az indoklásom. GO MAGIC!

Charles Barkley megint Magic-et mondott.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#943) Kickass


Kickass
őstag

25 pont első meccsen :F :Y , még nem láttam a meccset, majd délután pótolom

(#944) diegho válasza Kickass (#943) üzenetére


diegho
nagyúr

ez elég erős kezdés volt. Howardot nagyon megfoghatták 12 pont...

(#945) Psychonaut válasza diegho (#944) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hat igen azert erre nem szamitottam hogy a Lakersnek ilyen jol sikerul visszafognia Supermant...ugy latszik kriptonit volt naluk... :))
Mindenesetre hazai palyan nyerni fognak...en erzem. :DD

(#946) perempe


perempe
addikt

Stan Van Gundy fodrásznál járt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#947) sgergi válasza diegho (#944) üzenetére


sgergi
veterán

És abból 10 a büntetővonalról, össze-vissza 1 mezőnykosárig jutott. Nagyon szépen kiiktatták a játékból, pedig azt hittem, hogy a palánk alatt ő fog irányítani, ha meg Howardot lefogják, akkor kintől dobálnak. De a lakers nagyon sokat mozgott a pályán, így sehol nem tudtak igazán tiszta helyzeteket kialakítani. Azért lesz ez még szorosabb is szerintem, de ezt a meccset szépen megoldotta a Lakers.

(#948) perempe válasza sgergi (#947) üzenetére


perempe
addikt

A dobókat és Howardot együtt nehéz kiiktatni, ami most sikerült a Lakersnek. Több esetben is számítottak a sarokba passzolt labdára, szépen ellopták azokat.

Nelson nem mert még dobni (Marburyhoz hasonlóan passzolt dobóhelyzetben). Játszott, de önbizalom nélkül.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#949) perempe


perempe
addikt

Ez a második már jobb meccs volt.

Howard itt se próbálkozott sokat (Celtics elleni kevés FGA). Fisher megint jól játszott: ha üresen maradt, akkor bedobta, a hosszabbításban pedig volt egy remek steal, majd belőle egy break.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#950) diegho


diegho
nagyúr

nem láttam a meccset, de boxscore alapján Gasol és Odom volt a megmentő. Délután majd megnézem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.