Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Bullet_ válasza corm (#250) üzenetére


Bullet_
tag

és asszem az apja mezszáma is 24 volt....
de még nem indutlt be a szekere a sérülés után, no sebaj, azért a Lakers robog...

(#252) corm válasza Bullet_ (#251) üzenetére


corm
senior tag

52 pont, 19-26 fgm. Hm, talán mégis :D

Y N W A

(#253) peterszky


peterszky
őstag

Molten EX7 kosárlabda eladó: [link]
Tegnap láttam a Bulls meccsét, egészen jók lettek.

What else you gonna do on a Saturday?

(#254) peterszky


peterszky
őstag

Iverson elhagyja a 76ers-t? [link]

What else you gonna do on a Saturday?

(#255) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Sajna nagy valószínűséggel megszűnik a Debreceni Vadkakasok NB1-es csapata. :(((

(#256) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Orlando Magic legyen a bajnok! :D

(#257) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehetne magyarországon megvenni a ''Better Basketball'' sorozat tagjait?

( http://www.betterbasketball.com/ )

(#258) sgergi


sgergi
veterán

Kicsit felhozom a témát, mert teljesen eltűnt. Senki nem nézi az NBA-t vagy a magyar bajnokságot? :F ezt nem hiszem el. Az Nba-ban a L.A. Clippers-nek drukkolok, bár idén elég gyengék, tavaly sokkal jobbak voltak. :O

(#259) _stick_ válasza sgergi (#258) üzenetére


_stick_
őstag

Tényleg nincs túl sok hozzászólás. :(
Én nagy NBA fan vagyok, kedvenc csapatom nincs, vagyis talán a NJ, persze hogy Carter miatt. ;] Amúgy elég érdekes, hogy egy játékos (bizonyos posztokon) általában, kb 3 évig van az élvonalban, aztán felváltják őket a fiatalok. Itt van például T-Mac, aki az új Jordan lehetett volna, ha nem sérűl le a derekára. 2-3 hete lehetett egy meccse, amit közvetíttettek, kb 3szor tört be, abból kétszer leblokkolták :( Jó, hogy dobott huszon valahány pontot, de azok kb mind 3asok voltak. Carter-rel is hasonló a helyzet, vannak superstar-megvillanásai, de elég hullámzó a teljesítménye; egyszer 10pont egyszer 36 pont... Hát igen, nem kellett volna annó Torontóban bemelegités alatt húzgálni a windmilleket és akkor lenne két jó térde. :) Hétfőn volt egy miami meccs, Wade az elején lesérűlt, de azért tudott játszani, 20 fölött dobott így is, de neki is már van 1 rossz csuklója, 2 rossz térde, meg 1 bokája is. Csak a centerek a ''hosszúéletűek'', mert ha lábujjhegyre állnak már belelátnak a gyűrűbe. :)
Feb 18 All Star, kik lesznek a zedő 5-ben? Keletnek drukkolok, mint mindig. :)

(#260) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Na remelem, iden bajnok lesz szeretett csapatom a Phoenix Suns, nagyon megerdemelnek mar
[link]

[Szerkesztve]

Resistencia eterna

(#261) peterszky válasza bagyulajuve (#260) üzenetére


peterszky
őstag

Elég jól menetel a Suns és a játéka se csúnya. Én szurkolok nekik.
Sajna az én kedvenc csapataim egy ideig nem lesznek bajnokok: Bulls és Grizzlies ( csak Gasol miatt :) )

What else you gonna do on a Saturday?

(#262) bagyulajuve válasza peterszky (#261) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hat en a Bullst nagyon nem kedvelem, mivel, amikor kinn voltunk amcsiban, akkor ok voltak a legjobbak. En a Sunsnak szurkoltam, de sajna a 93-as nagydontot elbuktak, pont a Bulls ellen. Szerencsem volt kinn lenni az egyik meccsen Phoenixben, egyik legnagyobb elmenyem volt latni az akkori legnagyobbakat latni - Barkley, Kevin Johnson, Dannie Ainge, Dan Majerle az egyik oldalon, mig a masikon Jordan, Pippen, Horace Grant es Steve Kerr, utobbit de nagyon utaltam, mivel az utolso meccsen asszem az o 3 pontosaval nyert a Bulls es lett 4-2 oda (bar lehet Paxon volt). Regen volt, mar nem nagyon emlekszem.

Resistencia eterna

(#263) Djuree válasza bagyulajuve (#262) üzenetére


Djuree
félisten

na ezért nagyon irígyellek, mit meg nem adnék azért ha láthatnám a Mestert (Jordant) élőben játszani... :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#264) bagyulajuve válasza Djuree (#263) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem Barkley volt a kedvencem, csak igy beceztek, hogy Best of the West, mert sajna volt egy Jordan aki meg nala is jobb volt es ezt o maga is igy gondolt, marmint Sir Charles
mondjuk Barkley szemlyisege sokkal erdekesebb volt, mint Jordane

Resistencia eterna

(#265) sgergi válasza _stick_ (#259) üzenetére


sgergi
veterán

Az all star meccset már nagyon várom!

Nyugat: Kobe Bryant, Tracy Mcgrady, Kevin Garnett, Tim Duncan, Yao Ming
Kelet: Dwyane Wade, Gilbert Arenas, LeBron James, Chris Bosh, Shaq O'Neal

Én Nyugatnak drukkolok :C

(#266) bocX válasza sgergi (#265) üzenetére


bocX
tag

az utóbbi években nagyon hézagosan követem az eseményeket mind magyar bajnokságban mind NBA-ban, bár itthon még a jobb meccsekre kimegyek.
All Star gála mondjuk mindig alap - egyértelműen egyébként a NYUGAT!!!! :R ;)

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#267) sgergi válasza bocX (#266) üzenetére


sgergi
veterán

Mostanában én sem nagyon járok magyar bajnokságra, mert kiesett az NB1-ből az egyetlen budapesti csapat, így nehézkesen jutok el a meccsekre. De amikor ráérek én is leutazok egy-két jó meccsre. ;)

(#268) bocX válasza sgergi (#267) üzenetére


bocX
tag

jha, hát igen, pesten így ebből szempontból nehéz. nekem ebből a szempontból szerencsém van vidékkel. bár hazai All-Star-ra pl minden évben elmegyek. :)
mondjuk lassan nehéz jó meccseket is kifogni a bajnokságban, de azért még akadnak.

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#269) sgergi válasza bocX (#268) üzenetére


sgergi
veterán

A hazai all starokra én is mindig kimegyek, azok jó meccsek szoktak lenni. Ez Budapest előnye. Vidék előnye, hogy eljutsz meccsekre, mert tőlem minden nagyon messze van. De azért a bajnokságban vannak jó meccsek. Egyébként amikor tehetem a Sport1-en nézek NBA közvetítéseket.

(#270) _stick_


_stick_
őstag

Urak!
Itt van a kező 5 a gálára:[link]
Köcsög Gilbert ~3000 szavazattal megelőzte Cartert. :((( :W
Remélem, azért csereként még szerepelni fog. :(

(#271) sgergi válasza _stick_ (#270) üzenetére


sgergi
veterán

Carter mindenképpen csere lesz azért. :) Az előző linken amúgy lejjebb görgetve megtalálható az összes csere is az All Star gálára,és az is, hogy ki hány szavazatot kapott.

(#272) Djuree válasza bagyulajuve (#264) üzenetére


Djuree
félisten

Nagyon szerettem én Barkleyt is, tényleg nagy égyéniség volt ebben igazad van, ha jól tudom most kommentárkodik.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#273) Djuree


Djuree
félisten

James kapta a legtöbb szavazatot. Ez csak természetes szerintem, ő most a legjobb... :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#274) Djuree válasza Djuree (#273) üzenetére


Djuree
félisten

Ja és hajrá Kelet...mind NBA-ben (Cleveland) mint NB1-ben (Olajbányász forjeva)

[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#275) Djuree válasza _stick_ (#270) üzenetére


Djuree
félisten

Sajna Carternek nincs már egy épkézláb testrésze sem (nem kellett volna 20 évesen az edzéseken windmilleket nyomatnia 100számra ;] ) és mostanában már nem megy neki úgy mint régen, persze még most is igen jó játékos.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#276) sgergi


sgergi
veterán

Tegnap este nagyon jó volt a Mizo Pécs-Brno női meccs. 72-56 :C A vége előtt 14 peccel még 16 ponttal vezetett az ellenfél, a végére pedig 16 ponttal megvertük őket. Általában nem szeretem a női kosarat, de a pécsieket mindig megnézem, mert nagyon szeretem a játékukat, kipasszolgatják az ellenfelet és mindíg megtalálják az üres embert.

(#277) Djuree válasza sgergi (#276) üzenetére


Djuree
félisten

Na, ez szép teljesítmény volt, gratula nekik.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#278) peterszky válasza sgergi (#276) üzenetére


peterszky
őstag

Nagyon jó meccs volt. Az Euroliga meccseket én is mindig nézem. A Pécs otthon szinte sohasem kap ki, bármekkora a hátránya. Remélem, hogy idegenben elkapják a Brnot.

What else you gonna do on a Saturday?

(#279) bocX válasza sgergi (#276) üzenetére


bocX
tag

TV-be én is néztem, jó mecs volt, bár az eleje nem volt bíztató, de szépen befejezték! Respect! :C

huuu, már nagyon várom NBA All Star gálát :) továbbra is nyugat!
ma szerintem meg megyek Férfi NB1 Kaposvár-Pécs meccsre, kíváncsi leszek, remélem jó meccs lesz ;]

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#280) bocX válasza bocX (#279) üzenetére


bocX
tag

huuu, most értem haza meccsről, igaz a meccsnek hamarabb vége lett, de közbejött pár dolog
szal lényeg, Kaposvár - Pécs 76:70 iszonyat nagy meccs volt és nyert a Kaposvár! :R :)) :DD :C

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#281) Djuree


Djuree
félisten

Nem tudja valaki Michael Jordan vagy LeBron James autogramkérő címét? :F

Hallottam hogy van ilyen, de nem találom sehol.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#282) sgergi


sgergi
veterán

Végre itt az All Star mérkőzés! Itteni idő szerint hajnali kettőkor lesz az élő közvetítés a Sport 1-en, angol kommentárral.

A zsákolóversenyt a bostoni Gerald Green nyerte. :C
A hárompontos-dobó verseny győztese a Miami játékosa, Jason Kapono lett.

(#283) sgergi


sgergi
veterán

Az irányítók közti csatát Wade nyerte.

(#284) sgergi


sgergi
veterán

Az All Star meccset a nyugat nyerte 153-132 arányban, az MVP pedig Kobe lett. Jó kis játékot mutattak be a gálán. :C

(#285) _stick_


_stick_
őstag

[kép]

(#286) bocX válasza sgergi (#284) üzenetére


bocX
tag

én tegnap tudtam megnézni a gálát, felvételről, iszonyat jó volt, teccett nagyon...és nyert a nyugat. :C :R

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#287) _stick_ válasza bocX (#286) üzenetére


_stick_
őstag

Én meg szombaton néztem meg a rookie meccset. Nagyon leosztották az első évesek az újoncokat... Kb, mint a nagy meccsen nyugat keletet. :))
Első évesek közt asszem a golden state warriors játékosa Monte Ellis egy állat. Úgy néz ki, mint egy asztmás, könyvmoly középiskolás, de az az emelkedés... :Y :C
[kép]

[Szerkesztve]

(#288) peterszky válasza _stick_ (#287) üzenetére


peterszky
őstag

ha már emelkedésről volt szó:
:Y 720 fokos zsák :Y
[link]

mod: egyébként, ha jó meccseket akartok látni, javaslom a férfi Euroligát. Sajnos csak a Sportklub közvetíti, de a játék miatt megéri nézni.

[Szerkesztve]

What else you gonna do on a Saturday?

(#289) Boyfish


Boyfish
senior tag

hi srácok mondja már el nekem valaki, hogy a rájátszásnál a kiemelést hogyan lehet megszerezni, mert nem teljesen értem...?
A Cleveland miért lett 2-es kiemelt, amikor nem nyert Diviziót?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#290) Djuree


Djuree
félisten

hajrá Cleveland, hajrá James :R

pörögjön már a totyik gyerekek :DD

[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#291) Djuree válasza Boyfish (#289) üzenetére


Djuree
félisten

az nem kiemelés :U
csak azt jelenti hanyadik lett a csapat a főcsoportban. a Cleveland 2. lett...
és így játszottak egymás ellen:
1-8
2-7
3-6
4-5

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#292) sgergi


sgergi
veterán

Végre megvan a nagydöntő 2 csapata: San Antonio-Cleveland. Innentől kezdve hajrá Spurs!

(#293) sgergi


sgergi
veterán

Az első mérkőzés csütörtökön lesz Clevelandben, a Sport1 élőben közvetíti péntek hajnalban.

(#294) peterszky válasza sgergi (#292) üzenetére


peterszky
őstag

Duncan miatt én is a Spursnek fogok szorítani. Nem hiszem, hogy James meg tudja nyerni a döntőt a Cavs-nak. Persze, ha a csaptattársai is kiemelkedőt nyújtanak, akkor bármi megtörténhet.

What else you gonna do on a Saturday?

(#295) fefe9


fefe9
tag

A rájátszás kezdetétől azt mondtam, h irányító nélkül nincs sok esélye a Cavs-nek, erre tessék, döntősök... Most azt mondom, James-nek egyedül nincs esélye a Spurs ellen, és hát ha nem áll mellé vki, egyedül nem tud négy meccset nyerni. Van egy 50%-os, sérült Hughes, egy megbízható Ilgauskas, egy lelkes Varejao, egy meglepetés Gibson, na de a másik oldalon jópár nagy kaliber áll szemben velük. Kiváncsi vagyok...

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#296) sgergi válasza fefe9 (#295) üzenetére


sgergi
veterán

Teljesen igazad van, James nem fogja tudni megnyerni a döntőt. A Spurs egy sokkal összeszokottabb csapat, ahol nem csak egy emberre építkeznek.

Az első mérkőzést meg is nyerte a Spurs, pedig idegenben kezdtek. Sajnos nem láttam a meccset, de a következőt biztos nézem.

(#297) sgergi válasza sgergi (#296) üzenetére


sgergi
veterán

Kicsit benéztem, mert otthon játszott a Spurs. :W :DD

(#298) sgergi


sgergi
veterán

A második meccset is megnyerte a Spurs 103-92 arányban! :C

Kérdéses, hogy a Cleveland otthon tud-e majd nyerni? :F

[Szerkesztve]

(#299) sgergi


sgergi
veterán

Immár 3-0 a Spursnek! Már csak az a kérdés, hogy a Cleveland képes lesz-e 1 meccset is megnyerni? Mert szerintem 4-0 lesz a végeredmény.

(#300) ftc válasza sgergi (#299) üzenetére


ftc
nagyúr

sztem kiütik a Clevelandot...


lényegébe a San Antonionál nem egy sztárra épitenek hanem egy csapatra...és ha megézzük majdnem mindig eljutottak a döntőig...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.