Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) sgergi válasza tiv61us (#650) üzenetére


sgergi
veterán

Ma inkább nyerjen a Lakers, hogy több meccset láthassuk, és a következőt hozza a Boston. Jobb lenne, ha othon nyernének. De az biztos, hogy jó lesz a mai meccs.

Pedig múltkor pont a 3. negyed volt nagyon jó.

Jó az új avatarod. :Y

(#652) tiv61us válasza sgergi (#651) üzenetére


tiv61us
őstag

hat az elso ketto meg a Lakersnek
foleg az elso...
gondoltam szunetben bolintok egyet, oszt mire felbredtem mar szoros volt

thx

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#653) sgergi


sgergi
veterán

5. meccset hozta a Lakers, Első negyedben megint iszonyatosan megszórták a Bostont, viszont a 2. negyedben gyengén teljesítettek. Bostoni oldalon Perkinst nem is játszatták, inkább hagyták pihenni, helyette Powe kezdett, de nem mondom, hogy túl aktív volt.

A következőt szerintem hozza a Boston.

(#654) Enjoy


Enjoy
addikt

Következőt hozhatná ismét az LA, akkor lenne igazán izgalmas a végjáték ;)
Kiváncsi vagyok, h melyik csapatnál szakadna el hamarabb a cérna :)

► més que un club ◄

(#655) tiv61us


tiv61us
őstag

meg mindig barmi lehet,de papiron kettobol egyet ozni kene a bostonnak
dehat ezt nem papiron jatszak

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#656) sgergi


sgergi
veterán

5. mérkőzés ismétlése megy a Sport 1-en.

(#657) #95561216


#95561216
törölt tag

ÁÁÁ mekkora meccs volt!!

(#658) sgergi


sgergi
veterán

Megtörtént, amire szerintem már mindenki számított. Gratulálok a Bostonnak, szerintem nagyon megérdemelten nyertek. :C :C

(#659) diegho


diegho
nagyúr

grat a Bostonnak, Kobe kevés volt egyedül, de majd jövőre mikor egészséges lesz a két kezdő ember...

(#660) sgergi válasza diegho (#659) üzenetére


sgergi
veterán

Kevés volt, és ráadásul a döntőben nem láttam rajta semmilyen tüzet, szerintem nem igazán harcolt. Persze lehet tudta, hogy kevés lesz hozzá, de ennél mutathatott volna többet.

(#661) #95561216 válasza sgergi (#660) üzenetére


#95561216
törölt tag

Be volt tojva.

(#662) diegho válasza #95561216 (#661) üzenetére


diegho
nagyúr

ugyan mitől? lehet több döntőt játszott és nyert mint a bostoni csoda társulat valaha is fog életében... pont az a fajta aki megijed ugye? ha ilyen válogatott ökörségeket tudsz csak ideszenvedni a fórumba akkor jobb, ha nem is veszed a fáradtságot az írásra.

(#663) #95561216 válasza diegho (#662) üzenetére


#95561216
törölt tag

Több döntőt játszott, de mindet Shaq árnyékában. Lényegében Shaq kettejük vitája miatt ment el, kvázi elüldözte. Shaq nyert nélküle címet. Most Kobe-n volt a sor, a média a Miami sikere óta tele volt azzal, hogy tud-e Kobe kvázi egyedül, vagy helyesebben mondva vezérként, domináns center nélkül nyerni. Megkapta a védekezését első meccseken, onnantól simán működhetett benne az is, hogy tényleg nem tud anélkül nyerni, vagy ami még rosszabb, hogy kettejük vitájában mégse neki volt igaza. 25 pontos átlag tőle édeskevés, ha jól emlékszem talán 30 volt a legtöbb. Két-három meccsen elhiszem, hogy ez csak védekezés, de hogy hat meccs alatt nem sül el a keze a védekezés miatt, már kevésbé.

(#664) #95561216


#95561216
törölt tag

Arra is kiváncsi leszek, mi lesz jövőre a Lakerssel. Egyrészt sokan lesznek palánk alatt, másrészt meg édeskevés, amit a pad tud csinálni. Idei első körük Memphisben, Gasolt biztos nem cserélik el, maradna Odom. Kérdés kinek kéne. Bynumot meg világraszoló hülyeség lenne eladni. Meglátjuk, minden esetre kizártnak tartom, hogy jövőre megint a Lakers döntőzzön, New Orleans idei kiejtéséhez is egy Spurs rutinja kellett.

Bostonban megvan mind a két draftjog, Powe-kaliberű játékos kinézhet. Posey kilép a szerződésből, ami nem jelenti, hogy megy is, lehet több pénzért marad. Rondo, Perkins csak jobb lesz, Cassel, Brown megy, House talán marad. Szerezni kell pár bajnoki címre éhes veteránt, biztos van itt-ott néhány. Vagy jöhetne Arenas minimumért egy évre ;] Ha megmarad a hármas lelkesedése, és fegyelme jövőre is ott lehetnek. Orlando lesz veszélyes, Detroit lutri, Clevelandben meg valahogy nem bízok.

(#665) diegho válasza #95561216 (#663) üzenetére


diegho
nagyúr

ez azért nagyon nem így van. Shaq semmire nem ment volna Kobe nélkül, éppen ugyanúgy mint a Miami Wade nélkül. Shaq se tudna semmit nyerni egy Kobe/Wade szintű játékos nélkül. Azt se felejtsd el, hogy az elmúlt jópár évben nem volt egy olyan csapat sem, ahol hárman is méltóak lettek volna MVP címre, más egy full defensive csapat ellen döntőzni úgy, hogy rajtad múlt minden az idény közben, ha te hibáztál bukott a csapat, ha nem adtál 100%-ot nincs rájátszás sem, ez a döntő nem Bryant-en ment el, hanem a kiegészítő embereken, akiknek nem volt meg a kellő rutinja ehhez. Nézd meg miket játszott Gasol és Odom a rájátszás elején és nézd meg milyen hibákat követtel el a döntőben. Majd ha nem Kobe-tól várja mindenki a csodát, akkor összejöhet a bajnoki cím, így viszont soha.

(#666) sgergi válasza diegho (#665) üzenetére


sgergi
veterán

Tökéletesen egyetértek. :R Erre szokták azt mondani, hogy a kosár nagyon kemény csapatsport, mind az 5 éppen játszó embernek, és a cseréknek jól kell teljesíteniük, bajnokságot nem nyerhet 1 ember.

(#667) #95561216 válasza diegho (#665) üzenetére


#95561216
törölt tag

Nem is azt írtam, hogy Shaq egyedül nyert, hanem hogy nélküle.

"ez a döntő nem Bryant-en ment el, hanem a kiegészítő embereken, akiknek nem volt meg a kellő rutinja ehhez."

Ezzel is egyet értek, mindemellett az ő teljesítménye is visszaesett, nem csak a kiegészítőké.

(#668) diegho válasza #95561216 (#667) üzenetére


diegho
nagyúr

ha Kobe kapna egy normális társat ő is nyerne nélküle... úgy könnyű volt Shaq-nek nyerni hogy agyonvettek egy csapatot miami-ba és még szerencséjük is volt, hogy a dallas ment a döntőbe.

(#669) #95561216 válasza diegho (#668) üzenetére


#95561216
törölt tag

Mondtam ennek az ellenkezőjét..?

(#670) Enjoy


Enjoy
addikt

had törjem meg ezt a síri csendet :)

Remélem alázni fog USA az olimpián, s méltók lesznek magukhoz, s végül arannyal a nyakukban végeznek ;)

► més que un club ◄

(#671) diegho


diegho
nagyúr

Most néztem amcsi keretet az olimpiára :Y remélem adja valamelyik sportcsatorna, vagy m1 a meccseiket, mert az biztos, hogy meg fogom nézni őket. Kiváncsi vagyok mi lesz, ha fent lesz a pályán Kobe és James is, ha a győzelemre mennek, akkor lesznek itt olyan assist-ok hogy sírni fogunk a gyönyörtől.

(#672) Enjoy válasza diegho (#671) üzenetére


Enjoy
addikt

Azááám!
Ahogy elnézegettem a videókat, nagyon látszott a csapaton, hogy nagyon akarnak nyerni, igazi csapatként működnek.
Wade-t sem kell majd félteni! Amit alkotott Litvánia ellen, az nem volt semmi ;)

► més que un club ◄

(#673) Enjoy


Enjoy
addikt

Ez a kína elleni meccs elég érdekes volt.
Bár nem voltak nagy ellenfelek a "csingcsunok", de én azért azt vártam volna, h odateszik magukat az amerikaiak. Remélem egy komolyabb csapat ellen kiderül, hogy mit is tudnak. :)

Picit off:
Tegnap beújítottam egy ilyen XX3-as Jordan-nel:
kép-1, kép-2

► més que un club ◄

(#674) _stick_ válasza Enjoy (#673) üzenetére


_stick_
őstag

Ha van kedvük nyerni, akkor nyerni fognak... :U

(#675) sgergi


sgergi
veterán

Sziasztok!

Nincs meg valakinek a spanyol-amerikai olimipai döntő? Ha igen, akkor fel tudná tenni valahova? Köszi

Szerintem nagyon színvonalas mérkőzések voltak az olimpián, mindet végignéztem, amit adtak. Az amcsi gárda győzni jött, és meg is tették, egyedül a döntőben szorongatták meg őket, de azért ott is sikerült megtartaniuk a fölényüket végig. Sajnálom a spanyol csapatot, mert nagyon jól játszottak, zseniális megmozdulásokkal, de még így is kevesek voltak, az amcsikat nem lehetett megveri. Argentínában bíztam még a 4 között, de onnan meg kiesett Ginobili, így nekik is elszállt az esélyük.
Összeségében egy nagyon szép döntőt láttunk szerintem, nagyon jó játékkal, és végülis az amcsik megérdemelték az aranyat.

(#676) sgergi


sgergi
veterán

Mi ez a pangás itten?

(#677) corm válasza sgergi (#676) üzenetére


corm
senior tag

hali!

szerintem vannak erre specializált helyek, "davka" pl. ahol már másnap elérhető volt.
feltenni bárhova is ugye csúnya dolog, nem is teszünk hát ilyesmit. ;)

Y N W A

(#678) --TIKI--


--TIKI--
tag

sziasztok!
oylan kérdésem lenne , h Nagy Zoltán 1985-1991. honvéd kosrasa hány cm volt?

elöre is köszönöm remélem tudjátok:)

(#679) sgergi válasza --TIKI-- (#678) üzenetére


sgergi
veterán

Neten sajnos nem találtam róla semmit. :(

(#680) sgergi válasza --TIKI-- (#678) üzenetére


sgergi
veterán

Ha érdekel, akkor esetleg a honvédnak lehet egy e-mail-t írni.

(#681) diegho


diegho
nagyúr

Éjjel kezdődik emberek :C

(#682) sgergi válasza diegho (#681) üzenetére


sgergi
veterán

Végre! :C

(#683) _stick_


_stick_
őstag

Üdv!
El tudnátok magyarázni, a témában teljesen kezdőnek, hogy hol, hogyan tudok online NBA meccseket nézni? :R

(#684) sgergi válasza _stick_ (#683) üzenetére


sgergi
veterán

Az eredményeket tudod élőben követni az nba.com-on is. Ha kép érdekel, az már nehezebb kérdés, itt néha lehet találni normális közvetítést, de sokszor nem, vagy nincs hang, stb. Ki kell próbálni őket, hátha jó éppen valamelyik a meccs alatt. Más ilyen helyet nem nagyon tudok, de még nézelődök.
Egyébként asszem az nba.com-on uis van közvetítés, persze pénzért (asszem, de lehet nem), és lehet itthon nem is működne, de megnézem.

(#685) Enjoy


Enjoy
addikt

Bakker elaludtam a mai Boston-Cleveland meccsen.
de megálmondtam, hogy fordít a Boston, s simán nyer :C

► més que un club ◄

(#686) diegho


diegho
nagyúr

de nagy csend van itten, no mindegy, a lényeg a 7-0 :C

(#687) diegho


diegho
nagyúr

szavaztam egyet :B

[ Szerkesztve ]

(#688) sgergi


sgergi
veterán

Most már én is:

(#689) máyköl


máyköl
veterán

Derég jártam ebbe a topicba... áhh. :(( ;]

(#690) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

képet most nem linkelek, de én is szavaztam a mostani gálára:
west: Carmelo Anthony, Rudy Gay, Chris Paul, Brandon Roy, Yao Ming
east: Kevin Garnett, LeBron James, Allen Iverson, Dwyane Wade, Rasheed Wallace

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#691) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Lenne egy kérdésem: nem tudna valaki nekem egy amatőr csapatot ajánlani Pesten?
Előtte egy kis háttérinfó rólam:
19 (majdnem 20) éves vagyok, elég alacsony (alapból is, nemhogy a kosárhoz, 171cm), és csak kb. 2-3 éve kezdtem el a kosárlabdával foglalkozni, ráadásul csak úgy magamtól, a szabadidőmben, meg ilyen kinti streetball pályákon (szóval kb senki sem tanította nekem). Ezenkívül még a suliban nyomom, dehát az nem nevezhető igazán kihívásnak, mert kevés a tapasztalt kosaras nálunk. Edzésre egy rövid ideig úgy jártam (mivel kollégista vagyok), hogy az otthoni csapat pénteki edzéseire beestem, de mivel ott csakis játék volt, semmi oktatás, úgy éreztem nem valami kóser, ráadásul egy edzés nem edzés, meg mire pénteken hullafáradtan hazaértem, nem nagyon tudtam teljesíteni a pályán. Idén kemény 2x voltam az Eldorádó KC edzésén (asszen NBII) de mivel piszkosul messze volt a koleszomtól (újbuda, az edzés meg angyalföldön), és nem tudtam időben odaérni a koleszos hülye programok miatt, azt mondták, vagy beérek, vagy viszlát, mert nem lehet bemelegíteni, és könnyebben lesérülök, meg az edzésből fél óra teljesen kimarad. Meg azért az ottaniak szintje egy "kicsit" meghaladta az enyémet:D Szóval mint látható, lelkes vagyok, de játéktudásom azért messze van a tökéletestől, és nem szeretnék olyan csapatba járni, ahol nálam sokkal jobbak vannak (mondjuk olyanba sem, ahol meg sokkal rosszabbak).
A kérdés tehát adott, egy amatőr csapatot keresek, ahova be lehetne járni edzésre (meccs nekem nem fontos), a XI. kerület környékén van, nem horribilis a havidíj, és hozzám hasonló, nem vérprofi, de lelkes, jóhangulatú csapattársak vannak, és talán egy kis elméleti oktatás is van az edzéseken. (ha valaki tud ilyet, nyugodtan írhat nekem privit is!)
előre is köszi!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#692) sgergi válasza FireKeeper (#691) üzenetére


sgergi
veterán

Régebben a MAFC pályán volt edzés. (XI.-kerület, Hauszman A. utca) Lehet meg kéne érdeklődni a dolgot, hogy van-e még az egyáltalán, én olyan 8-10 éve jártam oda edzésekre. Volt elmélet és voltak meccsek is.

Ha nem, akkor kaszáson is lehet próbálkozni, asszem ott is volt edzés.

(#693) FireKeeper válasza sgergi (#692) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezekről hallottam már, de én úgy tudom erősek nagyon egy amatőr tudásához (amúgy kösz a gyors választ)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#694) sgergi válasza FireKeeper (#693) üzenetére


sgergi
veterán

Attól, hogy van NBI / NBII-es csapatuk, attól még úgy tudom (lagalábbis régebben), hogy voltak normál edzéseik is, ahova le lehetett járni. Nyílván nem a fő csapat tagjaival edzettél, hanem más srácokkal, akik fővárosi/ megyei szinten voltak indítva.
Amikor én jártam a MAFC-hoz, akkor minket a fővárosi versenyeken indítottak.

(#695) sgergi


sgergi
veterán

Lakers kikapott az Orlandotól, nagyon jó most az Orlandó. A Boston meg idén is nagyon bekezdett 25/2-vel állnak magasan az élen. (17 nyert meccs sorozatban)

(#696) diegho válasza sgergi (#695) üzenetére


diegho
nagyúr

Én úgy látom, hogy a Bryant minden meccsen csak annyit ad ki magából amennyi éppen kell. Az egész csapat úgy játszik, hogy nem muszáj nyerni, hiszen hosszú még az idény. A Boston továbbra is padlógázon teker, de most már erősebb a mezőny, mint tavaly a végére nem biztos, hogy lesz erejük.

Mellesleg karácsony este élőben a Sport1-en LAkers - Celtics

(#697) sgergi válasza diegho (#696) üzenetére


sgergi
veterán

Igen, nem is értem, hogy a Boston miért nyomja ennyire idén is az elejétől fogva.

A meccset meg várom, fel lesz véve, jónak ígérkezik.

(#698) perempe válasza diegho (#696) üzenetére


perempe
addikt

Mindkét vereségüket élőben láttam. Kobe meccset eldöntő dobásait - nem mennek be neki - olyan örömmel néztem, mint régen MJ trükkjeit. Naná, hogy a nézni fogom a Celtics @ Lakers-t!

Előző szezonban úgy nyert a Celtics 66 meccset, hogy sokat pihentették a sztárokat (főleg KG-et?). Tudatosan tartalékoltak a playoffra.

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#699) Loretto


Loretto
veterán

Gasollal mi a fene van? 7-2-es mezőnymutató 1 perccel a nagyszünet előtt...

Soirée...

(#700) diegho válasza Loretto (#699) üzenetére


diegho
nagyúr

Az van vele, hogy megnyerte nekünk a meccset :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.